Перейти до змісту

Електронні сигарети, де? які?


Alex

Рекомендовані повідомлення

Шукаю електронні сигарети. Хочу купити для батька, заядлого курця із серйозним стажем.

Наче як заміняють потребу в палінні. мають нікотин, але без шкідливих смол, різних продуктів горіння.

Прохання до бордівців. Прошу поради. Які треба купувати ? Що воно та як? щоб не лишитись у дурнях із купкою мотлоху. Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче як заміняють потребу в палінні.

Хня повна.

щоб не лишитись у дурнях із купкою мотлоху.

Купите - так і буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче як заміняють потребу в палінні.

Хня повна.

щоб не лишитись у дурнях із купкою мотлоху.

Купите - так і буде)

на спір , дам затянутись, не закашляетесь, ставлю пиво. А то бачу ви крупний спеціаліст в цьому ділі, знаєте матчасть й все інше й з висоти життєвого досвіду даєте пораду

ЗІ http://ekurilka.com.ua тут, треба ДОВГО читати

почати можна звідси

Наперед скажу, що поки батько сам не зацікавится, то марна справа майже. Звичайні курити принаймні НАБАГАТО простіше, а тут багато нюансів й перша ж невеличка проблема може стати останньою без знання матчасті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За пиво дякую але не п*ю. В Польщі курив, ніц воно не дає. Потім продав для ще одного бажаючого. Можливо, комусь і помогло, як на мене то без толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би то вам так тактовно й без мата пояснити :) Скажем так, ви прийшли в автосалон, купити спорткар, а вас посадили в *інвалідку* , ЗВИЧАЙНО ви скажете, що вона не їде, сіли хоча б в мерседес, були б зовсім інші відчуття, не говорячи вже про спорткар, так само й тут, курили ви *інвалідку*, як і більшість, тому й висновки такі мягко кажучи нерозумні. Повторюсь, зі знайомих, хто затягувався, видихали одиниці, й ЖОДЕН не сказав, що слабе чи що нічого не дає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за оффтоп

Маньяк парив щось забористе)))

Не курю, але аж самому захотілось спробувати що це в нього таке за спорткар)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парив більше року. Звичайні цигарки дешевше курити, але парити - і приємно і без негативних наслідків для здоров'я. Якщо правильно підійти до цього питання - то цілком можна замінити тютюн на електронні цигарки, а потім взагалі кинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де рідину для заправки можна купити? Бо я зупинився через неї - попалась із високим вмістом нікотину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парив більше року. Звичайні цигарки дешевше курити, але парити - і приємно і без негативних наслідків для здоров'я. Якщо правильно підійти до цього питання - то цілком можна замінити тютюн на електронні цигарки, а потім взагалі кинути.

Дешевше хіба що самосад курити . Якщо відкинути вартість самого прибору ( тут дуже багато нюансів як і по цінах так і по обслуговуванню ) а брати виключно витратний матеріал, тобто рідину то наприклад якщо взяти середньостатистичну базу по ціні і крепості

535f39f5b6a46785da26f158994b7dc6.png

до неї середньостатистичних ароматизаторів , на всю літру

f3eef61a7b797e5533ead22d5938952f.png

То получаєтся літра бази 705 грн, на всю літру треба буде приблизно 10 баночок таких ароматизаторів, тобто 435 грн, 705 + 435 = 1140 грн , один мілілітр получаєтся 1.14 грн, я в середньому парю 5 мл в день, тобто виходить 5.70 грн в день, більшість парить ще в два рази меньше, тобто 2.85 грн в день . ДЕ можна купити такі сигарети, щоб получалось 3-6 грн в день на куріння ? при курсі 8 то все було ЩЕ дешевше

А де рідину для заправки можна купити? Бо я зупинився через неї - попалась із високим вмістом нікотину.

в інтернеті, ссилки в моїй темі

В якому районі живете? Може, курнем?)

на оптовому ринку на Варшавці мене можна знайти, товстий з електронною сигаретою на шиї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а обслуговування цигарки? а плата за доставку? не все так просто..

до речі, хотілось би почути від Маньяка який старт на його думку був би найкращий для новачка по співвідношенню ціна-якість? хочу знову парити, а колупати єкурілку заново троха складно, багато новинок, аж голова кругом.. на рахунок найкращої бази і нікотину з ароматизаторами теж хотілось би дізнатися..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому що підходить. Еталон якості - база на основі "Шанхайсьої сотки" - має приємний терпкуватий "вихлоп", чудово поєднується з аромками багатьма, особливо чорнослив від Exotic. Дехто і так її парить, без аромки :) Але мені "шанхайка" не йде чомусь - кашляю. Закупаюсь у levipes, він зараз з Екурілки пішов, оптом зайнявся, але старим клієнтам в межах від 150 грн. відправить. Флакон жижи 100 мл - в межах 60 грн (залежить від міцності). Мені флакона вистачає на 50 днів. Парю на VapeOnly, той жутко економічний як "форсунка" одним словом :) Півтора кубіка в день хватає з головою, щей лишається. Взагалі, ідеальний агрегат, ніколи не "булькає", ніколи жижа в рот не потрапляє. Тільки от головка - 40грн, вистачає на місяць +/- пару неділь. Якщо періодично в соді чи в спирті відмочувати - може і до 2-х міс., протягнути (я не жліб, просто часом бувають такі досить довгі періоди, коли нічо не треба ВЗАГАЛІ :)) Kanger Evod "классичний" ще маю, 2 шт., той не економічний, але економія від нього теж є - самому перемотати можна без проблем. Знаю де є оригінал (чи якісна репліка, важко сказати), не тече до року одним словом (ато й більше, як повезе, головне - щоб не падав і нів якому разі не наступити на нього )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а обслуговування цигарки? а плата за доставку? не все так просто..

до речі, хотілось би почути від Маньяка який старт на його думку був би найкращий для новачка по співвідношенню ціна-якість? хочу знову парити, а колупати єкурілку заново троха складно, багато новинок, аж голова кругом.. на рахунок найкращої бази і нікотину з ароматизаторами теж хотілось би дізнатися..

на рахунок старту, вам моя відповідь не сподобаєтся, тому й не буду про це казати, скажем так, те що я взяв в кінці, на самому початку зекономило б мені багато грошей. Базу парю ту, скріншот якої виклав вище, з ароматизаторами все набагато складніше, треба ВИКЛЮЧНО пробувати самому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок старту, вам моя відповідь не сподобаєтся, тому й не буду про це казати, скажем так, те що я взяв в кінці, на самому початку зекономило б мені багато грошей. Базу парю ту, скріншот якої виклав вище, з ароматизаторами все набагато складніше, треба ВИКЛЮЧНО пробувати самому

Привіт MANJAK11у з е-курілки :) Підтримаю в тому плані, що для початку брати потрібно обслугу і варіват більш-менш серйозні і не лякатись міфічних складностей. Нічого складного не бачу намотати спіраль і змішати пг/вг собі до смаку.

І, так, дешевше виходить, ніж куриво смердюче :_20:

P.S. А сам процес повинен сподобатись - тоді точно покинете курити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто взяв і кинув...без лишніх соплів...без сємок, цукерок, обіцянок собі і всім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто взяв і кинув...без лишніх соплів...без сємок, цукерок, обіцянок собі і всім...

а я не збирався й не збираюсь, просто перейшов на легшу форму. А те, що зміг повністю кинути, то респект і уважуха, як то кажуть, особливо, якщо серйозно курив, від пачки в день, а не балувався, як багато хто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто взяв і кинув...без лишніх соплів...без сємок, цукерок, обіцянок собі і всім...

а я не збирався й не збираюсь, просто перейшов на легшу форму. А те, що зміг повністю кинути, то респект і уважуха, як то кажуть, особливо, якщо серйозно курив, від пачки в день, а не балувався, як багато хто

Пів пачки-пачка в день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...