Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я не проти самої ідеї. Я проти оцього типового шонібудь-втілення.

Я над цим " шонібудь-втілення" подумав, коли на Т-подібному перехресті на моїх очах завалилось двоє дітей, вони їхали проти руху, да ще й без дотримання дистанції і інтервалу між собою, що і призвело до падіння, а всього їх було шестеро. Інші поїхали, а двоє хлопчик та дівчинка залишились лежати посеред дороги. Навпроти андоніще на машині почав їхати ніби їх там і не було. Довелось заблокувати йому дорогу собою на велосипеді, поки діти не піднялись і не відійшли до тратуару. Думаю краще пояснювати в класах великій кількості дітей одразу, про те як рухатись по дорозі, ніж після скоєння ними порушення, розказувати одиницям і на дорозі, як вони мають їздити. Добре, що все добре обійшлося.

Повністтю згідний! 100% не завадить,

Коли плануєте приступати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Щодо фото..

Бувають і складніші випадки. Приклад: приміром, відбувається правопорушення, яке ви хочете зафіксувати на фото. Ви намагаєтеся це зняти, а порушник каже: «Не треба мене знімати. Я не даю своєї згоди». Він цілком правий за Цивільним кодексом. Але якщо ви станете поруч з ним і будете фотографувати себе, або людей чи об’єкти поруч з порушником, то правий уже той, хто знімає, адже фотографувати можна заборонити тільки себе.

З.І. Я ж наголосив..!! Впіймаємо ПОВТОРНО будуть застосовані методи впливу. Поки це все буде на рівні профілактики.. Ну хіба вже буде "упороте" в кашу створіння.. тоді обійдемось без попереджень.)

З.І.І.

1.Діти мало їздять саме вночі

2. Дуже правильно мислите, приходьте подумаємо як ваше питання втілити в життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цит: Повністтю згідний! 100% не завадить,

Коли плануєте приступати?

Приступати треба з початком навчального року. Я сам погано вмію оповідати, треба винести на обговорення в Асоціації велосипедистів Луцька , щоб підібрали вдало людину, яка має великий досвід і вміла зацікавити дітей, а далі домовитись з директорами шкіл, про тематичний урок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які є законні підстави для зупинки велосипедиста веломайданом чи самообороною? Тим паче фоткання фейсу???

Ти їздиш ввчері/вночі без фари, мигалки та катафотів ?

по-перше, на ти ми не переходили;

по-друге, я їзжу на авто як ялинка в новий рік навіть вдень, зі всіма габаритами, ближнім світлом і ДХО, колись зимою велосипедист підскознувся і впав мені під колеса, обминув його чудом;

по-третє, в мене байк з мигалками і катафотами, і уяви це DH байк, в горах я знімаю все лишне від того, що воно розлітається все при спуску.

Тому, якого біса ТИ задаешь мені таке питання? я спитав про законність зупинки, Лекс відповів, усе!

Я вів до того, що якщо не буде порушення, будуть катафоти, фара, мигалка то ніхто зупиняти і фотати не буде.

В цю тему відписувати я б взагалі не став, якби не попадав на "нічних гонщиків" кожного разу, як виїду по справах де ввчері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приступаєм сьогодні. Я про патруль і профілактичні розмови.

Є така людина, і я сам в АВЛ..) так що все ок. Зверніться до ОДНОЇ в приват точно разом щось прикольне придумаєте.

З директорами це питання, думаю, вирішити проблем н ебуде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс идея хорошая. Но цитировать закон нужно полностью:

"Стаття 10. Права громадських формувань з охорони

громадського порядку......

.........мають право:

1) брати участь у забезпеченні охорони громадського порядку і

державного кордону разом з працівниками міліції.......

2) вживати спільно з працівниками міліції заходів до

припинення адміністративних правопорушень і злочинів;

Стаття 11. Форми і методи роботи громадських формувань з

охорони громадського порядку......:

.....під контролем органів внутрішніх справ,.....

1) спільного з працівниками органів внутрішніх справ,.......

.....

3) участі у заходах правоохоронних органів, спрямованих на

боротьбу з окремими видами правопорушень........." (с)

И так далее.

Так что более, чем "проводить профилактическую работу" звыняйте зась.

Развешивайте объявления, собирайте народ на площади хотя бы - рассказывайте.

Применение силы.....хм, ну то чем Вы будете лучше.....

Я вспоминаю как ты потянул группу на набережную с моста на красный и вы толпой рассыпались перед поворачивающими машинами (со стороны рынка) на две полосы, я чуть не поседел последними темными волосинками, когда около 20-ти веломэнов петляли между двигающимися машинами. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ТИ і ВИ.. це форум ображатись тут на когось собі дорожче.))

Кажуть ТИ.. балдій.. рахують молодим..))) кажуть ВИ.. балдій.. поважають.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс идея хорошая. Но цитировать закон нужно полностью:

"Стаття 10. Права громадських формувань з охорони

громадського порядку......

.........мають право:

1) брати участь у забезпеченні охорони громадського порядку і

державного кордону разом з працівниками міліції.......

2) вживати спільно з працівниками міліції заходів до

припинення адміністративних правопорушень і злочинів;

Стаття 11. Форми і методи роботи громадських формувань з

охорони громадського порядку......:

.....під контролем органів внутрішніх справ,.....

1) спільного з працівниками органів внутрішніх справ,.......

.....

3) участі у заходах правоохоронних органів, спрямованих на

боротьбу з окремими видами правопорушень........." (с)

И так далее.

Так что более, чем "проводить профилактическую работу" звыняйте зась.

Развешивайте объявления, собирайте народ на площади хотя бы - рассказывайте.

Применение силы.....хм, ну то чем Вы будете лучше.....

Я вспоминаю как ты потянул группу на набережную с моста на красный и вы толпой рассыпались перед поворачивающимися машинами (со стороны рынка) на две полосы, я чуть не поседел последними темными волосинками, когда около 20-ти веломэнов петляли между двигающимися машинами. :)

Звичайно спільно. Звичайно з працівниками міліції, як жеж без них.) Але учасник ГФ, який бачить правопорушення може його припинити і безміліції, як і будь який громадянин.. доречі.

Каюсь. Таки да.. сам їжджу не по правилах і вже почав виправлятися з вашою допомогою.) Думаю, так всі разом і поборемо для початку рух в темну пору доби без маяків і ліхтариків і катафотів.)

Застосування сили? Де я писав про те що ми до когось будемо чи плануємо застосовувати силу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статут:

3.1.1. брати участь у забезпеченні охорони громадського порядку на території м. Луцька

разом із працівниками органів внутрішніх справ;

3.1.2. вживати разом з працівниками органів внутрішніх справ заходів до припинення

адміністративних правопорушень та злочинів;

3.2. Формування провадить свою діяльність під контролем органів внутрішніх справ шляхом:

3.2.1. спільного з працівниками органів внутрішніх справ патрулювання і виставлення постів

на вулицях, майданах, залізничному вокзалі, в аеропорті, у місцях компактного проживання

громадян, розташування підприємств, установ, організацій, навчальних закладів; участі в

забезпеченні охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, погоджених

у випадках, передбачених законом, з міською радою;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каюсь. Таки да.. сам їжджу не по правилах і вже почав виправлятися з вашою допомогою.

Особи порушників ПДР будуть встановлені, фейси відфоткані

агаааааа!!! :)

photo-1920.gif?_r=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я писав про те що ми до когось будемо чи плануємо застосовувати силу.

"Можна культурно попросити, самі зупиняться.)" (с) Лекс

:) Зная тебя совсем немного иногда просто пролетающего мимо - это таки угроза. :)

С меня 250 на мигалки киньте карту в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти попався.. то вже є підстави перевіряти все, в тому числі освідувати в наркодиспенсері, а особливо буйних і неадекватних доставити в чергову частину.

Тобто якщо в мене нема бокових оранжевих катафотів то Самооборона може загнати мене в аж в наркодиспансер? А якщо буду умнічати то отримаю дубінкою і в міськвідділ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б було добре щоб, предявляти копії документів на право володіння вело... як для машин)) а то думаю багато хто на крадених їздить

це стосується тільки злісних порушників))

Ше якимось далба00000 в яких з головою не все добре документи показувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди на добровільних засадах захотіли навести порядок з велосипедами, але і тут затролили капєц :(

ще б було добре щоб, предявляти копії документів на право володіння вело... як для машин)) а то думаю багато хто на крадених їздить

це стосується тільки злісних порушників))

Ше якимось далба00000 в яких з головою не все добре документи показувати?

А у Вас справка є в наявності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та воно і так видно! Дуже багато люди з себе возомнили!

В країні війна, а мужикам нема що робити ловлять велосипедистів без катафотів... дальше категорія в правах на водіння велосипедом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти попався.. то вже є підстави перевіряти все, в тому числі освідувати в наркодиспенсері, а особливо буйних і неадекватних доставити в чергову частину.

Тобто якщо в мене нема бокових оранжевих катафотів то Самооборона може загнати мене в аж в наркодиспансер? А якщо буду умнічати то отримаю дубінкою і в міськвідділ?

:_07:

Та воно і так видно! Дуже багато люди з себе возомнили!

В країні війна, а мужикам нема що робити ловлять велосипедистів без катафотів... дальше категорія в правах на водіння велосипедом?

..."З зернини - хліб, з промінчика - зоря"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дальше категорія в правах на водіння велосипедом?

Не завадила б точно. Я коли здав на права, почав їздити на велові по дорозі реально трохи по-іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та воно і так видно! Дуже багато люди з себе возомнили!

В країні війна, а мужикам нема що робити ловлять велосипедистів без катафотів... дальше категорія в правах на водіння велосипедом?

тому що є така теорія розбитих вікон - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%85_%D0%B2%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%BD
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому всі так вважають що мета даної ініціативи буде покарати долбо-велосипедистів? Мета ставиться допомогти їм виправитись і вказати на недоліки, які потрібно виправити. Що не так?

В Німеччині наприклад: в легковому авто, на автобані викинув товариш з передньої сідушки пасажира недопалок ввікно, товарш на задній сідушці побачив це і зателефонував в поліцію, повідомив про інцидент. За 2-3 км зупиняє авто поліція і питає в товариша на передньому, чи був такий факт. Той товариш німець і для українця в дикість підтвердив факт, що так, він кинув недопалок. Йому виписують штраф. компанія їде далі і ніхто ні на кого не ображається. Просто товариш на задньому, допоміг товаришу на передньому виправитися і в такій формі вказав на його недоліки.

2 Videodeka, ініціюй, внеси на обговорення, пройдися по школах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь знову не має чимось зайнятися! Спиняти має право тільки міліція, а не якась там велооборона! Вже в Ужгороді насамооборонялися всякі правосєкі, розвелося! І не подумаю не відомо кому зупинятися, звідки я знаю шо за одні і що хочуть від мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиняти має право тільки міліція

тобі ж написали, що припиняти правопорушення може будь-який громадянин, в тому числі виправдано застосовуючи силу. Будь це катафот чи ПС із кулеметом))). Наприклад, ти гуляєш по парку з дівчиною/жінкою, хтось вихоплює в неї сумочку і на тапки - ти будеш наярювати 102 чи спробуєш догнати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка цікава тема!!!

Я категорично підтримую вимогу дотримання ПДР не тільки велосипедистами, але й пішоходами з ОБОВ"ЯЗКОВИМ каранням порушників грошовими стягненнями. Не вмієш їздити як нормальний законослухняний громадянин - плати штраф. Не заплатив - конфіскувати вел нах!

А що ж таке б конфіскувати у пішохода?... Зараз придумаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиняти має право тільки міліція

тобі ж написали, що припиняти правопорушення може будь-який громадянин, в тому числі виправдано застосовуючи силу. Будь це катафот чи ПС із кулеметом))). Наприклад, ти гуляєш по парку з дівчиною/жінкою, хтось вихоплює в неї сумочку і на тапки - ти будеш наярювати 102 чи спробуєш догнати?

я буду їхати без катафота і що ти будеш за мною лупити і мене валити з велосипеда дальше, вязати і везти на рамі у відділок міліції. Помоєму ви тут займаєтеся підміною поннять, викрасти сумочку і виїхати без катафота то є ніби різниця. І ще навіть гаі зараз не вимагає документ на володіння авто, а тут ще й доки на вел треба возити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...