Перейти до змісту

Ставок Єремеєва повернули народу


S-driver

Рекомендовані повідомлення

Ждемо 1-2 тижні і одримаэмо не ставок а болото як теремно....Наш народ це зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

а пляж там доступний без проблем

Наскільки мені відомо, то купатися в цьому ставку можуть тільки жителі села Ліпіни і то ті, кому виписали спеціальні перепустки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніщо йому не завадить знову закрити ставок, подивиться відео, посміється на ніч і спокійно ляже спати)

Тут владу міняти треба, а не забори ламати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте почнемо з того, що майже всі ставки в області, а може і в Україні є арендовані. На тих арендованих ставках вже давно мали не брати грошей за рибалку і т.д.

Мало ставків в області? хтось думає що там вода зі сріблом? Місеві можуть купатись. Я теж у ньому купався, хоч там і не живу. Друзі постійно в баню біля того ставка ходять,стрибають в ставок, ніхто не мішає. Просто акції облиття гівном офісу і відбирання ставка збіглись в часі і особі.

ПС там ще будинок на садочок подібний на території стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставок був і є у державній власності, для чого його потрібно було "націоналізовувати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і як? ставок заполонили місцеві?

його і за часув окупації заполонювали місцеві )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після усіляких таких безглуздих акцій, я розумію що пс то ніяка не організація, а групи різношерстних і патріотів і адреналінщиків і бандитів,

я починаю, розуміти як тоді хлопці могли так безглуздо вїхати на сепарскій блок-пост де їх положили, і чому від провідника не було таких очікуваних законопроектів,

можна сто раз бути справжнім патріотом але без організаційних і інтелектуальних процесів, без планування і стратегії, виходить махновщина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, був там сьогодні десь в 11.00 - ворота відчинені, у кінці пляжу (доречі фотокори цього чомусь стидливо не показали) стоїть біотуалет і контейнер для сміття, з проханням не смітити. Тобіш заходь і купайся, охорона на це адекватно реагує, причому вона уся якраз на протилежному березі від місця зйомки :)

А вандали... я так розумію у регіональних підрозділах ПС зараз змагання - хто ефектніше уб"є себе об стіну...

ЗІ ну і як завжди - новий камуфляж та берці на людях в 1000км від фронту, а ви народ і далі зкидайтесь :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналізація ставка стала наслідком виступу Єремєєва ))). Хронологія подій (з інтернету):

- спочатку були події в Мукачево

- в понеділок в 12-00 виступ Єремеєва на погоджувальній раді українського парламенту http://www.volynpost...ieremeiev-video

- в обід ПС відвідав Облдержадміністрацію http://www.volynnews...da-ta-sylovyky/ Я так і не зрозуміла чого і для чого це в Луцьку? І кому ця заява цікава? І взагалі що там в адміністрації роблять ті малолітні діти серед мужиків в камуфляжі??? Цитата з статті: "Потому командир третього запасного батальйону ДУК ПС Волинь Віталій Ковальчук додав, що тих політиків, які називають ДУКівців бандитами – засуджують".

І далі ввечері почалось "засуджування" ))) http://www.volynnews...-ekskrementami/

Коли дивишся відео - просто не зрозуміло чого люди прийшли: одні кричать обливай, інші не обливай; так само з воротами: то кидати в ставок, то не кидати... І мене добила фраза що ПС може дати континіуму гроші на прибирання... Ще й пресу покликали )))

Чогось після таких статтей і відео виникає відраза саме до ПС....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, і разом з ними суди, прокуратура, міліція, митниця, ..., контрабас, бурштин, ..., ПС - "все для людей" :) і викинути в воду зняті ворота це також для людей.

Вчасно того пана хтось зупинив сказавши, що не треба в воду.

Сергій, просто в деяких "патріотів" дитинство в одному місці грає))) Згадалося. як заходили в 2014 році в ОДА. Двері відчинені, але ж ні, якомусь йолопу для самоствердження тре було шибку побити)) Я не відчуваю великої любові до братів Єремеєвих, але як на мене, то дикість ломати- і крушити. Ми ж не комуністи в 1917 році)))

а це могла бути міліцейська провокація
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......гандінів по-моєму хватає з обох сторін - Єремєєв полюбому не "білий і пухнастий" інакше стільки бабла не загріб би. Та і недуже у його діяльність влада лізе - інакше він уже б сидів або втік з країни. А під "маркою" ПС взагалі незрозуміло що за "кучка клоунів". А обливати г.... вивіску це взагалі "рєбячество" якесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас що не придумають то міліцейська провокація. Хулє самі не додумуються, то мєнти дзвоняь і їх підбурують і кажуть де взяти відно гівна і куди його вилити, а потім і про стаовк згадують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пляж там доступний без проблем

Наскільки мені відомо, то купатися в цьому ставку можуть тільки жителі села Ліпіни і то ті, кому виписали спеціальні перепустки.

І я таке чув ще пів року назад, хто приписаний на території ліпінскої с.ради по перепустках мали доступ до водойми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав заїду пройдусь, подивлюсь як нардеп пристроївся на народній землі а тут замок знову, всеж треба було калітку у воду кинути.

post-6067-0-57683000-1436956063_thumb.jp

post-6067-0-07180300-1436956071_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав заїду пройдусь, подивлюсь як нардеп пристроївся на народній землі а тут замок знову, всеж треба було калітку у воду кинути.

Видно Ігорко, домовився "з ким тре")))) Хвіртку поставили б іншу. до поки не буде винесено офіційного рішення на де-приватизацію, "до спини" всі ті рухи і акції.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас що не придумають то міліцейська провокація.

після сотні розстріляних і 0 покараних це так довго буде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про перепустки. В тім то і діло, що я не десь там чув про них, а в мене рідний брат живе в Ліпінах і у нього є та сама перепустка на цей ставок. Видали офіційно в сільраді. Тому і написав про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставок був і є у державній власності, для чого його потрібно було "націоналізовувати"?

Невже? А напис на табличці свідчив (до "націоналізації") про протилежне:

U4gNC.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На табличці, можна написати все, що завгодно. Є Водний кодекс, там все чітко розписано.

У приватній власності перебувають тільки паї на північ від ставка. Сам ставок - в державній власності. І доступ до нього повинен бути вільним для будь-якого громадянина України. Якщо когось не пускають, то цим повинна займатись міліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На табличці, можна написати все, що завгодно. Є Водний кодекс, там все чітко розписано.

У приватній власності перебувають тільки паї на північ від ставка. Сам ставок - в державній власності. І доступ до нього повинен бути вільним для будь-якого громадянина України. Якщо когось не пускають, то цим повинна займатись міліція.

В тому то і біда - кодекс є, доступ має бути вільним( ключове слово- має бути),хвіртка на місці і, клав Ігорко з і всією амуніцією на те все.

Виходить, упевнений у своїй безкарності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось не пускають, то цим повинна займатись міліція.

Ну-ну, хотів би я на це подивитися ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...