Перейти до змісту

Skype


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Після придбання Skype софтверним гігантом Microsoft якість програмного продукту погіршилась, але була терпимою. Але версія 7.6.0.103 же ужос. Перше питання, навіщо для програми потрібен Direct X? Крім того 7.6.0.103 на Windows XP SP3 постійно зависає. Цікаво що буде далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі скайп на веб переводять

Норм. є мобілки з ОС написаною на HTML. Тому праюцватиме гуд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того 7.6.0.103 на Windows XP SP3 постійно зависає. Цікаво що буде далі...

чувааак, прикинь, на MS-DOS навіть запускатися не хоче :( ... срані капіталісти все поламали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі скайп на веб переводять https://web.skype.com/ru/

А ще далі він запускатиметься тільки під Internet Explorer ?

Крім того 7.6.0.103 на Windows XP SP3 постійно зависає. Цікаво що буде далі...

чувааак, прикинь, на MS-DOS навіть запускатися не хоче :( ... срані капіталісти все поламали

Ну а де ти побачив офіційну підтримку MS-DOS для Skype?

Я всі вимоги системні вимоги виконав! Так якого милого версія 7.6.0.103 безбожно тормозить під Windows XP SP3 ?

Каковы системные требования для приложения Skype?

Skype для рабочего стола Windows

Версия

Windows XP с пакетом обновления 3 (SP3, только 32-разрядные (x86) версии)♦

Windows Vista

Windows 7 (поддерживаются 32- и 64-разрядные версии)*

Windows 8

Windows 8.1

Процессор Не менее 1 ГГц

Оперативная память Не менее 512 МБ

Дополнительное ПО DirectX версии 9.0 или выше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще далі він запускатиметься тільки під Internet Explorer ?

Є веб - є скайп. Шонеясно?

Skype для рабочего стола Windows

Версия

Windows XP с пакетом обновления 3 (SP3, только 32-разрядные (x86) версии)♦

Windows Vista

Windows 7 (поддерживаются 32- и 64-разрядные версии)*

Windows 8

Windows 8.1

Процессор Не менее 1 ГГц

Оперативная память Не менее 512 МБ

Дополнительное ПО DirectX версии 9.0 или выше

В мене на одній машині з ХР (2.2 проц, гіг пам'яті) скайп працює без жодних нарікань. То, може, рукі-крюкі?

Харош істерити раніше часу. Вийде - побачим, шо за звер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на одній машині з ХР (2.2 проц, гіг пам'яті) скайп працює без жодних нарікань. То, може, рукі-крюкі?

Яка версія Skype? Я пишу про 7.6.0.103 і її роботу під Windows XP x32 SP3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є веб - є скайп. Шонеясно?

Неясно одне: це що в недалекому майбутньому в скайп можна буде зайти лише через браузер? екзешки як такої не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неясно одне: це що в недалекому майбутньому в скайп можна буде зайти лише через браузер? екзешки як такої не буде?

Якщо будуть робити веб-інтерфейс, то єдина екзешка, яка потрібна буде - екзешка браузера.

В тому-то і фішка веба, що не треба ніц ставити. Імхо ^_^

Яка версія Skype? Я пишу про 7.6.0.103 і її роботу під Windows XP x32 SP3

Версія піврічної давності; точно не пам'ятаю, з того часу не оновлювалась. Хрюша така ж сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка версія Skype? Я пишу про 7.6.0.103 і її роботу під Windows XP x32 SP3

Версія піврічної давності; точно не пам'ятаю, з того часу не оновлювалась. Хрюша така ж сама.

ото ж бо і воно. На XP я мусив відкатувати назад до 7.4.0.102. Сьогодні на одному тестовому компі поставив 7.6 але не 103 збірки, а 105 (повна версія 7.6.0.105) поки політ нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будуть робити веб-інтерфейс, то єдина екзешка, яка потрібна буде - екзешка браузера.

І це все буде працювати через тормозний і висючий флеш?! :0157: Хоч які майкрософти і тууупиє, але до такого не дійде, вангую.

Веб-клієнт в скайпі тільки в якості якщо інсталювати влом на чужому компі. Війна IM зараз йде в напрямку більш низькобітрейтрих кодеків звуку та відео, бо мобільні клієнти рулять.

Ну і деякі додаткові сервіси, як от реєстрація без email чи відправка одною кнопкою карти з координатами на питання "де ти?", як це зроблено в viber.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вайбер витіснить скайп. Чомусь я так думаю.

Як в свій час скайп витіснив аську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це зроблено в viber.

наступив ще на один мій мозоль. Коли ж Viber вже нарешті зробить штатну підтримку проксі сервера? Може вони себе не хочуть позиціонувати як десктопного клієнта для роботи в корпоративних мережах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вайбер витіснить скайп. Чомусь я так думаю. Як в свій час скайп витіснив аську.

ICQ довго тормозив з відеозв"язком, тому і втратив велетенський ринок. Ну і відкритий нешифрований протокол - для бізнесу це ні в які ворота, вибачте.

А так да, витіснить, можливо ще на whatsup трохи попереходять, але не зразу - в Скайпа клієнська база просто гігантська, мобільний клієнт - хоч і деяк ф-ції урізані, але з відео справляється норм, не гірше вайбера, як мені здалося. І в бізнесі всі звикли користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в бізнесі всі звикли користуватися.

Тільки виключно через шифрування. Хоча, фірми які юзають VPN та інші тунелі - юзати можуть шоугодно :)

далі скайп на веб переводять https://web.skype.com/ru/

Аська також є як веб-приблуда. Примітивно. Хоча для багатьох вихід. Особливо, коли на ПК права порізані в гівно. А в неті ICQ2GO не закритий.

Будуть юзати.

Однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також тормозив скайп на ХР. Прописав в hosts:

127.0.0.1 rad.msn.com

127.0.0.1 preview.msn.com

Тепер літає і без реклами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сервера Скайпу сьогодні туплять.

https://www.reddit.com/r/skype/comments/3ls4s7/skype_is_currently_down_for_one_reason_or_another/

Блін M$, як не вміють робити Skype то не бралися б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема зі статусами. Також неможливо залогінитись під новим користувачем і здійснювати дзвінки зі скайпу на скайп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це глобальна проблема іх скайпом по всьому світу, почалась десь годину тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Популярный онлайн-мессенджер Skype вышел из строя по всему миру.

Как сообщается в блоге Skype, "некоторые из вас могут испытывать проблемы со Скайпом и могут не видеть онлайн-статусы". Компания приносит извинения за причиненные неудобства и обещает сообщить, когда проблемы разрешатся.

Проблемы со связью возникли около 11:30 по киевскому времени. Большинство пользователей могут отправлять сообщения, даже если их собеседники имеют статус "не в сети", однако не могут звонить.

http://atn.ua/obshchestvo/skype-vyshel-iz-stroya-po-vsemu-miru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...