Перейти до змісту

Сколько "хавает" ваш автомобиль?


ursa

Рекомендовані повідомлення

Интересует, какое количество денег из семейного бюджета в месяц у вас уходит на обслуживание автомобиля? (заправки, стоянки, штрафы...)

Если не трудно, укажите, в каком режиме он используется (на работу-домой, весь день по городу, раз в неделю на пикник).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й питаннячко - Про все на світі :P,

Ланос 1,5 змішаний цикл - 7,8л/100км (взимку) А-95 близько 150-200 л на місяць - до 1000 грн.

ТО-0 - заміна масла близько 300 грн

ТО-1 (10тик) - 600 грн.

ТО-2 (20тик) - 900 грн.

стоянка - 220 грн./міс

Всередньому на місяць 1500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует, какое количество денег из семейного бюджета в месяц у вас уходит на обслуживание автомобиля? (заправки, стоянки, штрафы...)

Если не трудно, укажите, в каком режиме он используется (на работу-домой, весь день по городу, раз в неделю на пикник).

В мене на бензин десь 500-700 Грн. виходить. Стаоянка безкоштовно біля будинку. Штрафів не плачу.

Ще є витрати по заміні мастила, фільтрів. Це десь два рази на рік по 400 Грн. Раз на два роки заміна тормозних колодок, ну ТО ще ніхто не відміняв. Через два роки заміна резини. Так що машинка десь 1500 - 2000 дол. в рік обходиться. Це при тому, що брав з салона і поломок ще не було. (Тьху тьху)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО-0 - заміна масла близько 300 грн

ТО-1 (10тик) - 600 грн.

ТО-2 (20тик) - 900 грн.

Для чого платити дурні гроші. Спригнув з гарантії після ТО-1 і ніразу не пошкодував. За 10 000 всі трабли в машини вже проявлться. І кормити Волинь-Авто лише заради сумнівної гарантії не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене машина при середньому розході по місту 12 л на 100 км і середньому пробігові 4 тис км за місяць "з'їдає" приблизно 3500 грн чи трошки більше. Точніше сказати важко, бо ще не знаю скільки відходить підвіска по наших дорогах (ремонт підвіски з заміною майже всіх вузлів мені обійшовся майже $1500, не трогав поки що тільки шарові опори, хоча вже схоже пора заглянути). А так, заміна масла/фільтрів раз на два-три місяці -- 750 грн, заміна гальмівних колодок (також поки не знаю з якою регулярністю) -- приблизно 1500 грн, зимова рідина для омивання скла -- приблизно 100 грн на місяць, в "грязні" місяці вдвічі більше, мийка машини -- мінімум 100 грн на місяць, штраф на щастя вже не пам'ятаю коли платив останній раз, точно більш як пів року тому, може й з рік. Плюс витрати на стоянку, інші поточні витрати. Ну, 3500 грн на місяць точно набереться.

А якщо врахувати ще і вартість заміни гуми, то значно більше.

А з іншого боку, хто рахує витрати на ремонт (в т.ч. підвіски) і на гуму в вартість експлуатації? В нас звикли рахувати вартість бензину, ну інколи ще вартість заміни масла/фільтрів :)

P.S. Сам злякався як порахував.... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого платити дурні гроші. Спригнув з гарантії після ТО-1 і ніразу не пошкодував. За 10 000 всі трабли в машини вже проявлться. І кормити Волинь-Авто лише заради сумнівної гарантії не бачу сенсу.
не варто забувати, що відмітки в сервісному талоні офіційного сервісцентру про проходження ТО можуть суттєво вплинути на вартість автомобіля під час його продажу. Звичайно за умови, що машина не буде експлуатуватись більше років п'яти -- потім на сервісну книжку мало хто дивиться :blink:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я езжу мало(на работу - на обед - с обеда - с работы, иногда больше), то хватает бака(50л - А95) почти на месяц. Так как машина новая, то пока(тьху-тьху-тьху) ничего не менял. Ну и плюс кредит. Итого ~1300гр

не варто забувати, що відмітки в сервісному талоні офіційного сервісцентру про проходження ТО можуть суттєво вплинути на вартість автомобіля під час його продажу.

как в "с легким паром"(как из самолета вы выходили, вы помнить должны? помнить должен, но не помню):

вплинути на вартість автомобіля під час його продажу можуть, але не вплинуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середньому 20 гривень на тиждень іде на пальне, заміна масла разом з усіма фільтрами (масляний, паливний, повітряний) - 130 грн, в середньому наїжаю 50000 тис за рік, на ремонт стаю рaз на 3-4 міс, вкладаюся максимум в 300$. Про авто Ваз 21093 i . Якщо порахувати то виходить: пальне 80 грн+ 65 грн масло, + 400 ремонт + 150 грн стоянка = 695 грн (пальне враховую тільке, що заливав за свої чесно зароблені гроші :-) так як машину на 90% використовую для роботи).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може краще створити тему "Як зменшити витрати пального вашого автомобіля?"

Ну, крім економної їзди може ще хтось знає ефективні засоби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто забувати, що відмітки в сервісному талоні офіційного сервісцентру про проходження ТО можуть суттєво вплинути на вартість автомобіля під час його продажу. Звичайно за умови, що машина не буде експлуатуватись більше років п'яти -- потім на сервісну книжку мало хто дивиться :0035:

Так в мене і є відмітки Дукат Ойл завів мені сервісну книжку і міняє мастило безкоштовно при купівлі їхнього мастила і фільтрів, а печатку Волинь Авто в сервісній книжці, при великому бажанні можна організувати. Хоча я б при купівлі авто дивився б сервісну книжку лише для визначення реальності пробігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chevrolet Aveo II lt-250 1.6 v16

витрати пального по місту 7.5-8л!в день наїжаю від 200 до 300км!на тиждень порахуйте скільки грошиків іде!

після тогоя к завпрививс яна оККо 92-м заміна свічок і промивка інжектора-бо машина заводилась з 7 разу!-100$

після 12тис.км заміна передніх гальмівних колодок!200грнпокупка змової гуми-300 убитих янотів!

стоянка 120грн в місяць!встановлено саб і усь!-500 баків!ще понва шумка салону!тонування! колонки і ще один усь!а аткож прямоток,прдсветка дніща американська-а далі буде видно!карочє-плани як у гітлера!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановлено саб і усь!-500 баків!ще понва шумка салону!тонування! колонки і ще один усь!а аткож прямоток,прдсветка дніща американська-а далі буде видно!
ну це точно не варто включати в пункт "витрати на утримання автомобіля". Це швидше витрати на "понти" :huh:

Витрати на утримання автомобіля -- це витрати на те, без чого автомобіль не можна експлуатувати, тобто його підтримка в технічно справному стані плюс витратні матеріали (паливо-мастильні і інші).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середньому 20 гривень на тиждень іде на пальне ................. в середньому наїжаю 50000 тис за рік, на ремонт стаю рaз на 3-4 міс, вкладаюся максимум в 300$. Про авто Ваз 21093 i . Якщо

Це ваз 21093 гібрид чи він на буксирі їздить? :huh: Я цось не зустрічав машину в якої розхід палива 0.5літра на 100км. Бо за 20 грн. мона купити 5 літрів а в тиждеть авто проїжджає блисько 1000 км. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середньому 20 гривень на тиждень іде на пальне ................. в середньому наїжаю 50000 тис за рік, на ремонт стаю рaз на 3-4 міс, вкладаюся максимум в 300$. Про авто Ваз 21093 i . Якщо

Це ваз 21093 гібрид чи він на буксирі їздить? :huh: Я цось не зустрічав машину в якої розхід палива 0.5літра на 100км. Бо за 20 грн. мона купити 5 літрів а в тиждеть авто проїжджає блисько 1000 км. ^_^

Написав так, бо в основному заправляю машину на вихідних за свої власні кошти, а в будні бензин за рахунок команії, в якій працюю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

V6 3.0 24v + АКПП

в місті - до 15 л/100км

траса - 10-11 л/100км, якщо до 130 км/год, більше від 13 л/100 км

по грошам якщо їздити весь тиджень на своїй по справам, то десь гривень 100 (хоча б) на бензу йде

тому в основному користуюсь службовим автотранспортом :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, таким опросом ты себе не выяснишь во сколько обходится авто для семьи.

ибо кто-то накатывает по работе, соотв. может ставить это на затраты.

кто-то служебным бензином заправляется...

я провел независимый опрос по банку, вышло около 100-130 долларов в месяц.

это в случае добирания на/с работы, также небольших поездок по личным делам.

без служебного использования авто.

сумма включает в себя не только ГСМ но и "разбросанную" на год/два стоимость доп.комплекта колес

ЗЫ: статистика по новым АВТО.

ИМХО, конечно, но именно на 100 долл. и надо ориентироваться. + 300-400 колеса на другой сесон :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може краще створити тему "Як зменшити витрати пального вашого автомобіля?"

Ну, крім економної їзди може ще хтось знає ефективні засоби?

Только умоляю!!!! Не создавайте такой темы!!!!!!! Скажу почему..... толку от этой темы "0"

1. Тема будет просто бесконечная , вот пример 114 сообщений в теме http://www.passat-club.ru/forum/showthread...%ED%E7%E8%ED%E0

2. У всех разная манера езды.

3. У всех разные машины.

4. Даже на одинаковых машинах бывают разные коробки передач и двигателя.

5. Топливо заправляют все разное, а даже если одинаковое то на разных заправках.

6. У некоторых есть кондей , который существенно влияет на расход как и прочие энергопотребляющие приблуды в машине.

7. Пробки на дорогах увеличивают расход .... сёдня есть пробки завтра нет, расход скачет.

8. Тема 300 раз обсосаная на всех автомобильных форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я езжу мало(на работу - на обед - с обеда - с работы, иногда больше)

[Офтопік]. Міг би й пішком пройтись. 10 хвилин якихось :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я езжу мало(на работу - на обед - с обеда - с работы, иногда больше)

[Офтопік]. Міг би й пішком пройтись. 10 хвилин якихось :)

Я сейчас возле Проминя работаю:)

Chevrolet Aveo II lt-250 1.6 v16

витрати пального по місту 7.5-8л!в день наїжаю від 200 до 300км!на тиждень порахуйте скільки грошиків іде!

після тогоя к завпрививс яна оККо 92-м заміна свічок і промивка інжектора-бо машина заводилась з 7 разу!-100$

після 12тис.км заміна передніх гальмівних колодок!200грнпокупка змової гуми-300 убитих янотів!

стоянка 120грн в місяць!встановлено саб і усь!-500 баків!ще понва шумка салону!тонування! колонки і ще один усь!а аткож прямоток,прдсветка дніща американська-а далі буде видно!карочє-плани як у гітлера!

Ты сам-то прочитал свой пост:)? Я например ничего не понял

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты сам-то прочитал свой пост:smile3:? Я например ничего не понял

ага ! я лично тоже нифига не понял, но больше всего мне понравилось капиталовложение в "колонки і ще один усь".

to Kidubon: Человек спрашивал про то, во сколько обходится содержание машины в месяц. Ты бы ещё в расходы записал спортивную обувь, джинсы которые просто неоходимы для езды на авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует, какое количество денег из семейного бюджета в месяц у вас уходит на обслуживание автомобиля? (заправки, стоянки, штрафы...)

Если не трудно, укажите, в каком режиме он используется (на работу-домой, весь день по городу, раз в неделю на пикник).

Mondeo. 10/100 резвенько їзджу..... по трасі якщо - 130-150 -то також 9-10.........

Витрати бензин.... масло, фільтри колодки... хто їх рахує..... зараз очікую заміни ременя ГРМ....ролікіф шарікіф, підвіску гляну..... десь 300 уйо я думаю піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Только умоляю!!!! Не создавайте такой темы!!!!!!! Скажу почему..... толку от этой темы "0"

Ага +1,

Читав десь на різних форум про новий аутлендер і його витрати палива, такі немаленькі темки по 20 сторінок, короче кажучи після третього форуму догнав що читати далі нема сенсу. Одні пишуть шо 10 по місту, що є взагалі нереально для V6 3.0 АКПП, в інших 12, ще в інших 15 ( в тому числі і в мене).

Їжджу десь км так 80 в день, літом,весною більше 120-130.

Витрати палива такі як в borg'а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановлено саб і усь!-500 баків!ще понва шумка салону!тонування! колонки і ще один усь!а аткож прямоток,прдсветка дніща американська-а далі буде видно!
ну це точно не варто включати в пункт "витрати на утримання автомобіля". Це швидше витрати на "понти" :)

Витрати на утримання автомобіля -- це витрати на те, без чого автомобіль не можна експлуатувати, тобто його підтримка в технічно справному стані плюс витратні матеріали (паливо-мастильні і інші).

я не рахую що це понти!понти це колись хтось щось робить тіпа для когось-щоб показати який я модний чувак і т.д.!

я б запросто міг виложити тему інсталяції автозвуку сюди,але не робив!тому що для мене це не понтИ! я зробив це для себе!адже я рахую що їздити на авто без музики це просто дедовскій маразум!тіпа мені подобається слухати як "говорить мотор" і т.д,!

я поїздив 3 дні без музики і думав що зірве башню!

можливо це не входить у витрати!сорі-согласен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, без підсвітки днища тоже їздити просто неможливо

:D Это не понты. Подсветка действительно не нужна во время езды. А вот когда глушак оторвёЦЦа и ты залезешь под машину его прицыпить, то подсветку как найдёшь. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...