Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

Я вже вдомка, відігрілась трохи....

зачотно прогнались.... але легені від незвички страшенно возмущаються...

патамучто катацца нада, а не пиво пити ! Провожаючі на шосері так нас провожали, що я тож чуть не випльонула легені))))))))

надіюсь, ти нормальн одобралась, дєточка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

КМД прокатавшись на моєму Чемпіоні сказав.... "Ммммда.... 30 тут і 30 там це зовсім різні речі" :wub:

ЦЕ він в порівнянні з байком :P а шосер внатурі летить. ;) з мосту 57 легко.

КМД забембав.... я скидаю шв від підїжджає "Закуріть нє найдьотся?" я знову піднімаю швидкість..... тільки скидаю... він знову "Сігарєткі нє будєт?" бля..... :0016: не хотілось вже по місту вкручувати щоб скинути його з колеса, помаленько розкрутив до 36.... так і приїхали з ним в центр. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я отсоединился от группы на киевской и порулил домой(жена волновалась),сорьки что не попрощался,но доганять вас не было смысла.

всем большой РЕСПЕКТИЩЕ!!!

2 БОРГ: ты куда пропал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 БОРГ: ты куда пропал?

та в мене совість нажаль присутня :) я молодих велосипедистів в центр привіз за собою, значить мусив після кроса до калібріса, назад в пункт призначення доставити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я доречі вчора таки завалився на бочок разок :) накаркали мля прарокі "шо на контактах? і не впав? впадеш" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, який там крос... це для кого як... Lexx, ти не знаєш хто я ?? Я ж новачок, юна лєсапєдістка, мені ще рости

а Borgu дякую, такі, як він просто необхідні, принаймі для початку, там думаю, плентатись зі мною не прийдеться :rolleyes:

і ще, дякуючи йому, тепер на мому каманчі і я, і комп, і маячки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 МІЛА

Крос це гонка по пересічній місцевості. ;)

А щодо швидкості...... тут згоден просто ми їхали до Колібріса і не було резону збирати групу. В групі тобі було б навіть небезпечніше, якби передній різко загальмував (що в місті дуже реально) ти могла б влетіти в перенього. А за містом ми групу завжди збираємо і якщо хтось не може тримати темп то ми його скидаємо.

А Бргу можеш + поставити за те що він такий ОРЕЛ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 МІЛА

Крос це гонка по пересічній місцевості. ;)

А щодо швидкості...... тут згоден просто ми їхали до Колібріса і не було резону збирати групу. В групі тобі було б навіть небезпечніше, якби передній різко загальмував (що в місті дуже реально) ти могла б влетіти в перенього. А за містом ми групу завжди збираємо і якщо хтось не може тримати темп то ми його скидаємо.

А Бргу можеш + поставити за те що він такий ОРЕЛ :)

Кого скидаєте і куди? ;)  темп чи того хто не може тримати темп? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 МІЛА

Крос це гонка по пересічній місцевості. ;)

А щодо швидкості...... тут згоден просто ми їхали до Колібріса і не було резону збирати групу. В групі тобі було б навіть небезпечніше, якби передній різко загальмував (що в місті дуже реально) ти могла б влетіти в перенього. А за містом ми групу завжди збираємо і якщо хтось не може тримати темп то ми його скидаємо.

А Бргу можеш + поставити за те що він такий ОРЕЛ :)

Кого скидаєте і куди? ;) темп чи того хто не може тримати темп? :)

хі...а я спочатку так і подумала,шо того ХТО не може тримати темп..думаю фігасє... ;) ..

До речі мені теж дууууже сподобалась поїздочка..Тікі чогось дупа на слід.день боліла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі мені теж дууууже сподобалась поїздочка..Тікі чогось дупа на слід.день боліла ;)

А ти купи собі велоштани з памперсом і все буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі мені теж дууууже сподобалась поїздочка..Тікі чогось дупа на слід.день боліла ;)

А ти купи собі велоштани з памперсом і все буде гуд.

Та прикол в тому,шо до цієї поїздки ніразу не боліла)))..мабуть тре купити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав :) :) :D

Скидаємо темп, а якщо чайник продовжує відставати то і його.... і деребанимо вел. :D :D :D

А на рахунок дупи то Самхейн :) праВа, памперс допоможе їй. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тіпа школа для чайників... нє, я то не боюсь, але краще сама покатаюсь-потренуюсь, а там побачите як чайники свистять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як обігнати Лілю

1)Дати їй покурити

2)Налити 100 грам сочку

3)Їхати за нею проти вітру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як обігнати Лекса

1)Машиною (на трасі )

2)Мотоциклом (Моторолер гарантіі недае )

3)Поїти кормити немае сенсу їде ще швидше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...