Перейти до змісту

Вечірній велолаунж


vanus

Рекомендовані повідомлення

погодка супер, і під колесами сухо .... :_04:

Польові дороги дійсно підсохли. Вчора я відкатав цілий день південніше Млинова. Всі дороги відкриті. В деяких місцях перетягував велосипед через ріллю, то колеса забиваються.

А так погода чудова. І в траві повалявся, і вогонь палив... Можна йти в повноцінний похід. :_04:

99540812.jpg

99540773.jpg

99540832.jpg

99540838.jpg

99540809.jpg

99540824.jpg

99540814.jpg

99540768.jpg

99540819.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а сегодня-то ещё краше погода. и что делать? конечно же кататься :ok2: я в 19 буду выезжать от бимбома. если кто-то хочет составить компанию – велкам :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и зря никто не приехал. я отлично прокатился. тёплая поздняя осень ночью в лесу – это просто восторг и обожание!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder якось не судьба з тобою катнути :_04: Сьогодні на чергуванні з 6.00 до 24.00)) Раз був зібрався, так дощ хлинув!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это можно как-нить согласовать :smile3: тем более, обычно больше половины дороги – грунты, именно как ты любишь. в дождь/грязь езжу найнером – он куда лучше цепляется к дороге. в хорошую погоду, как вот сегодня, подвесом – можно валить по лесу тридцатку и вообще не думать что там под колёсами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, в мене графік роботи простий, як два на два: день працюю два дні вихідний :0151: . На місяць виходить 20 вихідних. Всетаки я надаю перевагу світлій частині дня, хоч вечір і ніч теж прийнятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fPlTa.jpg

снега хруст под колесом,

над головою купол звёзд.

привет, велозима!

YalGV.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder якось не судьба з тобою катнути :_04:

Точно не судьба :0161: Розминулись на зустрічних курсах в Маяках, поздоровались, но я не знав що то ти) Потім Міро сказав.

Я вирішив познайомитись з нашим майбутнім євровелотуристом TommyEmmanuel. Зустрілись в центрі, забрали Міро з роботи і проїхались по кругу Луцьк-Вишків-Жидичин-Маяки-Зміїнець-Луцьк. Довго стояли на мосту через Стир. Одна хвилина і ми б пересіклись на мосту))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, у цю неділю десь ще пересічемось, усі разом :)Світ тісний, познайомився ще з однією цікавою людиною.. яка збирається підкоряти на велі Європу. Що не може не захоплювати.) Здорово, що у людей є ще мрії... Страшно, коли їх нема.

P.S.Вечірній променад вдався на славу. :_25: Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня и в парке, на лугу, заливе, да просто везде, куда достала зима, просто изумительно! мягкий ход по нетронутому снегу, изменчивый ветер, поднимающий сноп ледяных искр в свете фар. как же хочется, чтоб такая погода продержалась хотя бы до нового года..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні від Проміня в 19.00 їду кататися в сторону Жидачина-Кульчина. Хто бажає - приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні від Проміня в 19.00 їду кататися в сторону Жидачина-Кульчина. Хто бажає - приєднуйтесь.

Назад теж до Проміня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхались удвох з Тарасом за Кульчин. В дубраві біля Стира годинки півтори попалили вогонь і назад. Кілометраж 30 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже в Луцьку?

на Волі біля пам'ятника Шевченку, там де фонтани.

Передні гальма класна штука, але не на поворотах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж нещодавно так по ідіотськи впав, правда через нежить. Їду за містом по дорозі, яка повернула якраз на сонце, очі налились слізьми, ніс наповнився шмарклями, я рефлекторно вирішив шмаркнутися. Шмаркнувся і приліг :)

Виявляється я їхав по краю асфальту і він місцями переходить в узбіччя з перепадом до 5-7см, в момент 3-5 секундного засліплення я зіскочив з асфальту і вхопив перепад переднім колесом, а так як в той момент був засліплений і керував велосипедом однією рукою то невпорався з керуванням, внаслідок чого відбулося падіння :)

штани -1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ніхто не хоче катнутися? На 19:00 біля Лесі, хто приїде, той і поведе :)

Самому не хочеться їхати, тому відпишіться хто приїде.

Ось якщо когось доведеться зачекати

+ЗВО66ІЗ67Ч7І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще олів"є не у всіх порізане, а ви катати :)

Так непогано покаталися :)

І це, до речі, був останній велолаунж у 2013 році :)

Кілометраж невеликий, але дорога непогана у невідомих мені селах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...