Перейти до змісту

Заберуть рекламу вздовж доріг.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Тут, кажуть, що прийняли таки законопроект. Цікаво ,як швидко його відкличуть, або все ж таки виконають?

Правительственный комитет по вопросам развития инфраструктуры поддержал законопроект о запрете размещения рекламоносителей в пределах полосы отвода автомобильных дорог общего пользования. Об этом сообщили в пресс-службе вице-премьер-министра Валерия Вощевского.

Как говорится в пояснительной записке к законопроекту, сейчас вдоль дорог общего пользования размещено более 6 000 рекламоносителей, при этом 75% из них установлены с нарушением действующих нормативно-правовых актов. Согласно результатам опроса, проведенного Департаментом ГАИ МВД Украины, 82% респондентов признали, что наружная реклама отвлекает их от управления автомобилем.

"Изменения касаются только дорог общего пользования за пределами населенных пунктов. Такой закон нам нужен и для улучшения безопасности движения на дорогах, и с эстетической точки зрения. Кроме того, это требование международного законодательства, в частности Европейского соглашения о международных магистралях, которое запрещает размещение рекламных щитов по сторонам международных дорог", - заявил Вощевский.

Согласно проекту, законно установленные рекламоносителей будут демонтированы только после окончания срока действия разрешительных документов.

З жахом дивлюся на Соборності... розумію, що якби не рекламні щити і вивіски, то стількох ДТП можна було б уникнути....

Якби не ті щити а-ля gotv чи суші посеред роздільної смуги - то паркан - перехід і зменшення кількості наїздів на пішоходів, які бігають там всюди, де немає перехода (Мова йде про відрізок "перехрестя Воїнів-Соборності - Там-Там").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изменения касаются только дорог общего пользования за пределами населенных пунктов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке б наше місто було б зелене і гарне якби забрали ті всі щити гівно-реклами всякого непотребу!

photo_8715.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изменения касаются только дорог общего пользования за пределами населенных пунктов

Так ото ж бо, що не дочекаємося...

Хоча і за містом того лайна як лайна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибрати бігборди в місті цілком реально для громади,якщо вона цього захоче.І для цього не треба закону. Крім того гарантую,що відсотків 30-40 бігбордів розміщено незаконно і бабло за них йде повз бюджету міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибрати бігборди в місті цілком реально для громади,якщо вона цього захоче.І для цього не треба закону. Крім того гарантую,що відсотків 30-40 бігбордів розміщено незаконно і бабло за них йде повз бюджету міста.

Чим гарантуєте, що відсотків 30-40 бігбордів розміщено незаконно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись працювала фірма "Луцьк реклама" як відділ від міськради яка й контролювала питання реклами ( давала дозволи на розміщення ) . Зараз точно незнаю, но з рекламою бардак. Особисто мені не подобається велика кількість білбордів в місті та незовсім легальна реклама як наприклад звукова реклама на зупинках. Часом реально дістає і є здається нелегальною, тому що я змушений примусово слухати ту рекламу якщо я чекаю маршрутку чи тролейбус. Наскільки я знаю така реклама є не законною, бо майже в примусовій майже формі доноситься реклама до споживача який змушений там чекати транспорт. Цікаво - хтось ж таки дав дозвіл на таку рекламу в Луцьку чи може й самі вцепили ?. Тому думаю ситуація схожа і з білбордами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибрати бігборди в місті цілком реально для громади,якщо вона цього захоче.І для цього не треба закону. Крім того гарантую,що відсотків 30-40 бігбордів розміщено незаконно і бабло за них йде повз бюджету міста.

Чим гарантуєте, що відсотків 30-40 бігбордів розміщено незаконно?

Гарантую тим,що це живе бабло,яке легко пустити повз бюджет.Також гарантую тим,що в місті, в якому немає хазяїна хто що хоче,то те й робить.Можемо перевірити,якщо є час і бажання.Добре якщо я помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, давай зробимо листа на мера з запитом на отримання інформації про законність встановлення бігбордів, загальною кількістю n шт., на розділювальній смузі пр.Соборності по всій його довжині.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, давай зробимо листа на мера з запитом на отримання інформації про законність встановлення бігбордів,

Впевнений, що ворон ворону око не виклює. Не здасть він папєрєдніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд нам дадуть повноцінну інформацію про білборди, адже якщо він не законний, то влада про них і не знає. Простіше переглянути скільки і які є на конкретній території та подивитись інформацію про їх реєстрацію.

Ще я хочу сказати, щоб отримати дозвіл на розміщення реклами теж треба повозитись, наприклад навіщо чекати півроку, щоб поставити звичайний бігборд чи подібний рекламний стенд, тому, можливо, деякі бігборди не обліковані і гроші не йдуть до бюджету (але ми не знаємо як взагалі розподіляють бюджет, так що це не мінус).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай краще заборонять мега екрани. В нас є біля Сільпо, Троянда. От те, глядство заважає точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як водіям, а мені бігборди ніяк не заважають. І я сумніваюсь, що це призводить до ДТП.

Кому ж і чим вони так заважають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо соборності згоден. посеред дороги подібна реклама злочин. вночі за нею важко розрізнити перешкоду. а от на узбіччі, як на проспекті волі доречна. по-перше від бордюра на відстані наче 3 метри, по-друге вночі яке не є, але освітлення. просто кАнтора рекламна тянути кабель з двох сторін зажабила. обмежились однією лінією, але як завжди у нас, мізки не включили. написавши листа до міськради чи ще в який "оон" доб’єтесь максимум відключення цих щитів вночі. ніхто демонтувати, а тим більш перставляти їх не буде. і хз, що краще: темнота, чи хоч якесь мінімальне освітлення траси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, давай зробимо листа на мера з запитом на отримання інформації про законність встановлення бігбордів, загальною кількістю n шт., на розділювальній смузі пр.Соборності по всій його довжині.

:)

Підтримую.Тільки пропоную зробити ось як.

1. Дається запит на кількість дозволених бігбордів і лайтбоксів.Запит на вартість оренди місця(звірити з реальною ринковою ціною).Я навіть знаю,хто цей запит дасть і йому не зможуть відмовити в інформації.

2. Створити команду бажаючих,розділити між ними місто на райони і скласти реальну карту і кількість розміщеної реклами в місті.

3. Порівняти реальну картину з тою,що на папері міськради.Виявиться різниця- лист в прокуратуру.

Така ідея,до речі,в мене вже давно крутиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто демонтувати, а тим більш перставляти їх не буде

вибори скоро - саме час піаритись. Наприклад, на цьому. А нам шо - аби демонтували ;)

Кому ж і чим вони так заважають?

мені заважають. За бігбордами міста не видно. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому ж і чим вони так заважають?

А шо, є з того профіт?

Пошукай в неті (в гуглі) запити типу "повалило бігборд" чи "впав бігборд".

Задумка рекламщиків - привернути увагу водія, що проїжджає поруч, чи стоїть на світлофорі. Але це є не нормально!

Не можна відволікати увагу водія від керування авто, БО?? Правильно, божна створти ДТП. Далі продовжувати не стану. Крім того, є такі щити рекламні, які закривають огляд.

мені заважають. За бігбордами міста не видно. :)

100%

Колись, коли небо було синіше, а люди добріші, на торцях будинків по не парній Соборності (тоді вул. Маліновського, а згодом пр.Октябрьської революції), була радянська якась там соц-пропаганда чи типу того.

Розумію, що жаба задавить такий щит там вчепити. Але якщо бабло від тої реклами йшло би на благоустрій конкретного будинку, вважаю, що люди були б не проти. Реклама б знайшла цільову аудиторію все одно. Повісили б "люльку", щоб рекламу вчасно переклеювати, чи перечіпляти і все.

Був би, за одно, стимул вчасно дерева підрізати (крони) щоб рекламу було видно, і листя восени менше (прибирати дешевше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Якби гроші, які платять власники бігбордів не осідали б десь не ясно де. А витрачались наприклад на освітлення дороги, то нічого страшного що вони є.

2. Якби ті всі бігборди були виконані в одному стилі, не думаю що це спричиняє ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо бабло від тої реклами йшло би на благоустрій конкретного будинку, вважаю, що люди були б не проти. Реклама б знайшла цільову аудиторію все одно. Повісили б "люльку", щоб рекламу вчасно переклеювати, чи перечіпляти і все.

рекламка має бути гарною(цікавою) і "всписуватись" в інтер'єр, треба думати головою, наші не можуть :( як дізігнери так і розміщувальники

головна ціль втулити щит і косити готівку

Був би, за одно, стимул вчасно дерева підрізати (крони) щоб рекламу було видно, і листя восени менше (прибирати дешевше).

або взагалі порізати дерева? і місця більше в місті і листя зовсім не буде, і дихати через раз - глобальна економія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або взагалі порізати дерева? і місця більше в місті і листя зовсім не буде, і дихати через раз - глобальна економія

Не драматизуй. Я ж написав впорядкувати крони. Попідрізати.

Так скажу тобі, в 10-й школі, де діти вчаться, було дуууже багато дерев, і по периметру і так. Деякі викорчовувало / ламало під час бурь чи гроз.

Так от, вивезти ОДНУ машину листя - вартувало (колись) 300 грн. Якщо взяти до уваги те, що все це робиться за кошти батьків, а листя вивозити потрібно не одну а 10-12 машин. Трошечки дерев вирізали. Витрати на вивіз сміття - скоротилися. Батькам не доводиться здавати грошей більше.

Це як банальний приклад. Все потрібно утримувати в порядку. І дерева, і тротуари, і дороги і будинки.

+ можна і витрати оптимізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харять не тільки бігборди, а і купа реклами по місту. Комусь це звичайно збитки, якщо це все забирати, але воно так загаджує вигляд, що дійсно вже дістало. Не знаю як кому, а мені ще надоїли магазинчки на перших поверхах з їхніми страшними вивісками. Гадить весь пейжаз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один жирний мінус бігбордам-коли рекламщики міняють постер,то старі постери кидають на дорогу і їх вітром носить по вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж проти бігбордів бо вони несуть реальну загрозу життю людей!Переконана в цьому на власному досвіді, згадуючи який до цих пір мурашки по тілі.

Одного разу, пару років назад, проїзд по дорозі Луцьк-Рівне мало не закінчився для нас фатально! Їхали з чоловіком в Рівне, був сильний вітер і от їдучи в Піддубцях, в районі 101 км, чоловік раптово каже: Блін, здається колесо пробив, гальмує і як тільки відкрив двері щоб глянути, і тут на дорогу, прямісінько на проїжджу частину, перед нами падає металева рама з бляхою з бігборда!!! Як би ми не зупинились то вона б впала б прямісінько нам на машину...В нас обох був шок!

З того часу чоловік каже що почав вірити в янгола-охоронця, бо ніяке колесо в нас не було пробите, просто чоловікові так здалось в той момент, а реально могла б бути біда.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...