Перейти до змісту

Ще одна запроданка Палиці!


Рекомендовані повідомлення

Все, це вже занадто! Підтримай країну - викинь велосипед! Адже наша "зірочка" , як виявилось, давно продалась Палиці.

Варто зазначити, що лучанка, майстер спорту України міжнародного класу Яна Беломоіна, на Зимовому Чемпіонаті України з велосипедного спорту класу маунтенбайк виборола 2 перших місця. Зауважимо, щоможливість участі спортсменки у таких змаганнях часто відбувалось за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Минулого року восени Яна на цій азербайджанській трасі здобула перемогу, обійшовши досвідчених швейцарок.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Спонсор Яни - Ігор Палиця, тому вона має бути засуджена всіма свідомими велосипедистами Луцька. На знак протесту пропоную всім позбавитись велосипеда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спонсор Яни - Ігор Палиця

Що в цьому поганого?

відсутність почуття гумору- це погано...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спонсор Яни - Ігор Палиця, тому вона має бути засуджена всіма свідомими велосипедистами Луцька. На знак протесту пропоную всім позбавитись велосипеда!

В роддомі палиця теж при народженні дитини видає подарунки, як ви думаєте то чого треба позбавитися :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спонсор Яни - Ігор Палиця, тому вона має бути засуджена всіма свідомими велосипедистами Луцька. На знак протесту пропоную всім позбавитись велосипеда!

В роддомі палиця теж при народженні дитини видає подарунки, як ви думаєте то чого треба позбавитися :)?

Треба позбавитись палиці )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На знак протесту пропоную всім позбавитись велосипеда!

Якшо-шо,кидайте на мій город!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба позбавитись палиці )))

не гоніть палиця нормальний чувак, зараз побачете чия буде одеса без палиці!

Ось перші признаки http://politinfo.com.ua/stop-war/3583-odeski-musora-separatysty-yizdyat-na-mashynah-z-naklejamy-spetsnaz-gru.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба позбавитись палиці )))

не гоніть палиця нормальний чувак, зараз побачете чия буде одеса без палиці!

Ось перші признаки http://politinfo.com...etsnaz-gru.html

А при палиці без наклейки катав ? ))) блін Палиця то партнер і права рука Коломойського. Коломойській за Україну бо більшість бізнесу славу Богу завязано в нього на Україні. Палиця олігарх того же розливу як Ахметов. Хіба, що на мові говорить і типу западенець свій. Не саме гівно в нашій державі, але й співати комусь оди слави не буду , що 5-10% з грабунку відають типу на благочиність для свого піару.

А Дівча молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спонсор Яни - Ігор Палиця

Що в цьому поганого?

відсутність почуття гумору- це погано...

)))

а в чом, сопствено, подвох ?

В цій темі)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь, що серед всіх учасників борди знайдеться та кількість людей, які б могли замінити його.

Хай собі катає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще палиця навчив бігати Усейна Болта, плавати Яна Торпа, а Мессі грати футбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гдє сміяца, підкажіть?

Спортсмени часто не знають, на якому велосипеді вони їздять, особливо спортсменки. А тим більш, хто його дав. Там все тренера вирішують. Спитай їх, за кого вони там на сітілайтах на вибори закликали, більшисть не згадає. Справжнім спротсменам нічого не цікаво, крім тренувань і змагань. Не переймайтеся так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ківалов знаєш скільки церков збудував, а там знаєш скільки всього роблять і який пасажиропотік. ківалов святий! не зрадь ківалова! ківалов збудуй церкву у нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба позбавитись палиці )))

не гоніть палиця нормальний чувак, зараз побачете чия буде одеса без палиці!

Ось перші признаки http://politinfo.com...etsnaz-gru.html

Одеса і з Палицею, і без нього буде українською, це я вам кажу як одесит)))) Від того, що якийсь шлімазл наклеїв "курку" на машину, нічого не зміниться, повірте на слово.До того ж, подібних "фігвамів" вистачає не тільки в Одесі. Пишу про сьогоднішню розмову з племінницею:

- Племяшко, шо там в Одессе ?

- Да ничего, живем, хлеб с рИбкой жуем)))

- В россию никто не рвется?

- дядя, я тебя умоляю)))) Бегает пару поцов, но им по рогам настучали, вроди и успокоились. Одесса это УКРАИНСКИЙ город, и другим не будит, таки да)))))

Так що, Палицю в якості рятівника Одеси там ніколи і ніхто не сприймав)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому дехто так не любить Палицю? Це особисте? Я не знаю його, але знаю про його меценатство. Ніхто з інших олінархів стільки не вкладав в Луцьк, СНУ, ЛНТУ, спорт і т.д. То чому так його не люблять? Дехто. Він в когось з форумчан вкрав? Поясніть, бо "не доганяю":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Спонсор Яни - Ігор Палиця, тому вона має бути засуджена всіма свідомими велосипедистами Луцька. На знак протесту пропоную всім позбавитись велосипеда!

Продам велосипед. Дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спонсор Яни - Ігор Палиця, тому вона має бути засуджена всіма свідомими велосипедистами Луцька. На знак протесту пропоную всім позбавитись велосипеда!

Продам велосипед. Дорого.

Як порох свою фабрику, дають мільярд а він хоче три, так і ти напевне будуть давати 1000 баксів а ти захочеш три :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто жах! Такого від Яни я не очікував :( Продалась разом з тренером і всім волинським велоспортом :) Правду казав "Росіянин" і "*ленман" та інші дуже розумні люди з борди а я не вірив їм...як жеж мені соромно я не знаю як тепер жити...Полиця скрізь, скоро буде будувати Карабаси кругом! :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому дехто так не любить Палицю? Це особисте? Я не знаю його, але знаю про його меценатство. Ніхто з інших олінархів стільки не вкладав в Луцьк, СНУ, ЛНТУ, спорт і т.д. То чому так його не люблять? Дехто. Він в когось з форумчан вкрав? Поясніть, бо "не доганяю" :)

Ну як тобі сказати "Мухи від котлет повинні жити окремо", так і тут, меценти повинні бути подалі від політики, якщо вони все ж такими є, а сам факт присутності палички в ВР свідчить про протилежне. Все що ви назвали: Луцьк, СНУ, ЛНТУ, спорт і т.д. це лише яйця відкладені в правильних місцях ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згідний щодо яєць і мух. Але чому Єрємєєва, Івахіва не тролите? :)

А що він теж якимось боком до велодня причетний? Але ж як?

Маєш факти? дафффай потролимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...