Перейти до змісту

Подарунки до свят


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Значить, скоро день закоханих, а там, незабаром, і восьме березня. Дівчата, давайте підтягнемося і розкажемо нашим хлопцям, що нам (ну, і їхнім дружинам-подругам) можна подарувати. А то вєчні проблєми "я не знаю, що їй треба..." - це вже попса. Хлопці теж можуть виражати свою думку (все одно, без них не обійдеться), а заодно розказати, щоб їм хотілося отримати до дня святого Валентина, ну, і під шумок, на день радянської армії.

Мерседесів і віл на Канарах нє прєдлагать - замахаємся платить страховки-податки, ну в баню. Можна обмежитись трояндами-цукерками-улюбленими парфумами.

Прошу по темі.

Ще можна пригадати про приємні подарунки, які вам будь-коли дарували, і мрії (дрібні), які самим втілювати якось не пристало, а половинка не здогадуєцця (про еротичні фантазії не йдеться).

я й буду перша. Коханий. Коли я, нарешті, отримаю цілий здоровенний букет троянд? Криваво-червоних, не менше 25?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й буду перша. Коханий. Коли я, нарешті, отримаю цілий здоровенний букет троянд? Криваво-червоних, не менше 25?

А жаба не задавить коли на це підуть гроші з сімейного бюджету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й буду перша. Коханий. Коли я, нарешті, отримаю цілий здоровенний букет троянд? Криваво-червоних, не менше 25?

На 25 років, звісно... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ярчик. Мені 28. Просто 25 - це вже якась вагома цифра. Три - не солідно. :0045:.

2 Шура, Ти правий.

2 Іпуа. Мене, взагалі, рідко жаба давить, тим більше стосовно грошей.

2 Вікторія. Інколи (за сім років сімейного життя) хочеться якихось романтичних проявів уваги.

2 Толік - всьо новоє, харашо забитоє староє.

Тепер до всіх. А самим про подарунки писать лінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер до всіх. А самим про подарунки писать лінь?

Для мене найкращим подарунком (хоч я і не жінка і мої бажання тут недоречні) було б, якби ці свята (одне забугорне і нам чуже, а інше совкове насліддя) зникли б з наших календарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ярчик. Мені 28.

Так отож :blink:

Тепер до всіх. А самим про подарунки писать лінь?

Я люблю якісь цяцьки технічні - мобілку, навушники нові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно вже хочу велику-велику іграшку - чорну пречорну пантеру, розміром з невеличкий диван....

попереджаючи зауваження, чи ж я дитина, поясню - мені 26. і іграшку я все рівно хочу. Давно вже могла б купити її сама, але хочеться отримати в подарунок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу меч, тільки збалансований, з нормальною довжиною леза, нормально скований

хочу косуху

хочу інтєєрєєєєсний пояс

хочу мп3 плеєр НЕ НА БАТАРЕЙКАХ!)))

хочу сережки, браслети, біжутерію!!!!

загалом люблю якісь аксесуари до одягу, і до пальців, рук, шиї (мотузка і мило є, губозакаточний станок теж подарували)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер до всіх. А самим про подарунки писать лінь?

Для мене найкращим подарунком (хоч я і не жінка і мої бажання тут недоречні) було б, якби ці свята (одне забугорне і нам чуже, а інше совкове насліддя) зникли б з наших календарів.

угу, теж не люблю 23 лютого як рудимент мілітарного способу мишлення і день Валіка. як казав колись один вєдущій на НТВ: а мнє что Дєнь тяжелого машинострєнія, шо день св. валєнтіна. за вуха таке свято притягнуте. а 8 березня чомусь люблю...тому що воно на початку весни..на початку танення і відмерзання, на початку першого цвітіння:smile3:

подарунки майже завжди вибираю спонтанно. тобто, я мавю виходити і щось побачити що сподобається мені у контексті цієї людини. або це може бути якась спонтанна покупка: ми ходимо по магазинах і я кажу- дивись, оце тобі було би класно(сумка, кофтинка і т.н.) і ми купляєм.

сам подарунки люблю, в принципі, але ... є- дуже добре, немає- ну і фіг з ним.

хоча в думках ровер..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ярчик. Мені 28.

Так, а 28 - парне число... рано мені ше, ніби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ярчик. Мені 28.

Так, а 28 - парне число... рано мені ше, ніби.

ТА Я Ж ПРО ТЕ, ЩО 25 ВЖЕ НЕ ДІЖДЕШСЯ!!!

Замовляй 33 :

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба квіти після другого десятку рахують? :smile3:

І загалом - це дійсно НАВ'ЯЗАНЕ нам америкосівською культурою свято САНСЕТ правий.

Колись нам кричали - що 8 Березня міжнародний день.. ага аж бігом - ніхто й не знав про його існування ..

натомість дійсно гарне свято таке як День Матері чи День Батька

Празднуется в третье воскресенье июня

взяв таке тут. Щоб справді дитині прививати любов та повагу до батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я більше б схилялась не до троянд, а до тюльпанів :rolleyes: Великий букет тюльпанів наприкінці зими - це романтика.

А ще я хочу (скільки ж я всього хочу) - але напевне я точно хочу на уікенд з Луцька :D Чим не подарунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до всіх, хто позиціонується проти свята. Чесно кажучи, однаково до їх походження, основне, що це нагода згадати про існування одне одного :rolleyes:. Ясно, що походження тих свят - нецікаве, некорисне, нав.язане. Але ніщо не заважає зробити невеличкий, але сюрпризець половинці. І не кажіть мені, що треба пам.ятати в любий день - бо це софістика і пафос.

дні мам-пам і т.д. - свята більше сімейні, дійсно, для дітей, тоді, як оті "забугорно-нав.язані" - це свята тільки для двох.

До Ярчика. Нєнєнє. Мені 33 ще дуже рано :D.

До Олі. Все-таки, найбільше я лю троянди. Класичні. Криваво-червоні. В будь-яку пору року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж люблю троянди, але білі, а на д.св.Валентина хочу дітей відвезти до мами, романтичну вечерю, вечірню прогулянку, рожевий геацинт,а потім аби тільки vanus мордочку побрив :P, та мені доведеться нудьгуавати , бо мій коханий у відїзді :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...