Перейти до змісту

БэМэХеризм головного мозга


ursa

Рекомендовані повідомлення

Часть очередная.

Теперь про т.н. "биэмиксеров".

Сегодня, 21:30 примерно. Пр.Победы, подъём на мост.

Придурок на "зайчике" уцепился за правый штангоулавливатель троллейбуса и едет, держась за него. Рядом подруга на таком же "зайчике" восхищённо созерцает его выпендрёж.

Эту ситуацию видит таксист и начинает сигналить. Троллейбус даже останавливается, но наш герой игнорирует всё. Так и доехал до середины подъёма, в окружении искусственно созданной пробки.

Не знаю, кто и как на него повлиял... Но лучшим уроком для этой парочки был бы внезапный стоп троллейбуса на скорости (а они умеют так делать, потеряв провода) с последующим приземлением мордой на асфальт и выбросом недолисапеда вниз с моста.

Идиоты малолетние.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожий випєндрьож бачив, коли їхав на роботу. Велосипедист (весь в броні) шолом, грамотний велоодяг і всяке таке, їхав за тролейбусом на відстані 1-2 метра. Не більше. Тролейбус рухався із пристойною для нього швидкістю!

Я все чекав, що буде світлофор, або ще якась неприємність, тролейбус різко загальмує і що буде далі.

Але велосипедист обігнав (в останній момент) і поїхав далі.

Що це? Аху**нна впевненість у собі? Тупе НЕ знання. Дурість??

WTF???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скоро їх сам буду пиз№ити. Вчора їду по Шопена з правої сторони так, як вимагають ПДД і тут на мості мені на зустріч їдуть 2 бемехешніка .... так як швидкість була 30+ зупинка з добрим відтормажуванням і пару матів в їх сторону полетіли. Воно мале і тупе тільки полупало очима і поїхало далі.

Випадково не на червоному "зайчику" було це чудо?

Схожий випєндрьож бачив, коли їхав на роботу. Велосипедист (весь в броні) шолом, грамотний велоодяг і всяке таке, їхав за тролейбусом на відстані 1-2 метра. Не більше. Тролейбус рухався із пристойною для нього швидкістю!

Я все чекав, що буде світлофор, або ще якась неприємність, тролейбус різко загальмує і що буде далі.

Але велосипедист обігнав (в останній момент) і поїхав далі.

Що це? Аху**нна впевненість у собі? Тупе НЕ знання. Дурість??

WTF???

Це ідіотизм. Я також був такий дурний поки не зловив добру яму з під троля, що аж ноги з педаль позлітали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це? Аху**нна впевненість у собі? Тупе НЕ знання. Дурість??

WTF???

Повітряний мішок це не порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з правої сторони так, як вимагають ПДД і тут на мості мені на зустріч їдуть 2 бемехешніка

Хтось мні на днях казав що згідно нових змін в ПДР велосипедистам дозволено рухатись по лівій стороні проїзджої частини. Не знаю, не перевіряв, хоча це напрягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повітряний мішок це не порушення.

Той мішок не спасе від травм, якщо тролейбус різко стане, коли штанга злетить. Він лише додасть ефекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повітряний мішок це не порушення.

Той мішок не спасе від травм, якщо тролейбус різко стане, коли штанга злетить. Він лише додасть ефекту.

це проблема того хто в заді. Тролейбусу тільки розмазана клякса залишиться :0167: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожий випєндрьож бачив, коли їхав на роботу. Велосипедист (весь в броні) шолом, грамотний велоодяг і всяке таке, їхав за тролейбусом на відстані 1-2 метра. Не більше. Тролейбус рухався із пристойною для нього швидкістю!

Я все чекав, що буде світлофор, або ще якась неприємність, тролейбус різко загальмує і що буде далі.

Але велосипедист обігнав (в останній момент) і поїхав далі.

Що це? Аху**нна впевненість у собі? Тупе НЕ знання. Дурість??

WTF???

Не так вже це страшно і нерозумно, як виглядає збоку. Тим більш, що велосипедист виглядає досвідченим. 2 метри достатня відстань, щоб зреагувати. Не для всіх, але достатня. Не шукайте вже жахів де їх нема. Вам жахів мало у житті? Ніби довго шукали, до чого доколупатись, і це все, що найшлося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тань, так женя не велосипедист, звідки йому знати? Він ще твого велосипеда певно не бачив з однієї ногою... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоссеры едут "на колесе" с расстоянием 30-50см между велосипедами на скоростях под 50 км/ч и ничего, а тут тролейбус)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролейбус самий зручний для повітряного мішка. Швидкисть доступна. розгон плавний, велика парусність, не димить. Нажаль, тепер в них зупинки частіше стали. А до того можно було швидко та весело "на тролейбусі" до роботи під'їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не відчуваю ефекту за траліком... крім спарених заздрісних лиць з протертих вікон)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це по ходу наслідки "повітрянного мішка".... імхо...

Пише "не дотрималась інтервалу", а повітряний мішок це недотримання дистанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...