Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2015-2016 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Svityaz сказал:

Якщо буде коментувати Вацко, то куплю місяц переглядів на олл.тв.

Якщо ні, то на смотріспорт буду дивитись Матчевську трансляцію... Звичайно у слабуватій якості...

Вацко завтра Динамо буде коментувати. Не думаю, що і сьогодні він буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, KGress сказано:

Вацко завтра Динамо буде коментувати. Не думаю, що і сьогодні він буде.

Вже знайшов, що буде коментувати Маліновський... Шкода, але тоді будемо слухати росіян...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lfootball.ws/19794-champions-league-arsenal-barcelona.html

 

тут якісні HD сопкі/ейс стріми, завжди там дивлюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна гра, бомба Юве-Баварія була!!! Арсенал-Барса все було передбачувано :) Не той ще Арсенал, щоб обігрувати і навіть нічию катати з Барсою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

Класна гра, бомба Юве-Баварія була!!! Арсенал-Барса все було передбачувано :) Не той ще Арсенал, щоб обігрувати і навіть нічию катати з Барсою :)

Я вже був Юве "похоронив" )) а тут такий поворотік,в Німеччині буде цікаво(може),а Робен красавчік,таку баночку вложив,а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yura-patriot сказал:

в Німеччині буде цікаво

Юве ще пободається! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартовий склад "Ман Сіті" - до вашої уваги! Сюрпризів немає.

Харт - Санья, Компані, Отаменді, Кліші - Фернандо, Фернандіньо - Стерлінг, Туре, Сілва - Агуеро

І відразу наводимо стартову "11-ку" київського "Динамо".

Шовковський - Даніло Сілва, Хачеріді, Драовіч, Віда - Риболовля - Ярмоленко, Гармаш, Буяльський, Дерліс Гонсалес - Теодорчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб не зупинялись і далі йшли в атаку, бо захист то не їх фішка, ех Буяльський міг дубль оформити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби грали осінню, можна було б обігрувати. Ще нема форми, у Гармаша взагалі мяч не тримався, але і Велозу не підсилив гру. У Ярмоленка декілька моментів хороших було, але моментами гру не виграти. 

В міжсезоння треба грати в комерційних турнірах ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міжсезоння перед 1/8 ЛЧ треба посилюватись. І причому не такими гравцями, що заграють на відповідному рівні років через 2-3, а такими, що вже будуть рвати.

На жаль, вже і ДК переходить на формат "бюджетної" команди...

Хоча в цьому є і свої плюси - молодь отримає свої шанси, і дасть Бог, з"являться нові Шовковські, Реброви, Шевченки, Лужні, Ярмоленки...

А за вчорашню гру хлопцям треба просто подякувати. Вище голови стрибнути не вдалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Svityaz сказал:

а такими, що вже будуть рвати

З цього приводу раджу почитати вью Суркіса після гри, там з приводу підсилення!

3 часа назад, Svityaz сказал:

молодь отримає свої шанси

??? У світлі травмозалежності Мораєса і аренди Кравця не дали шансу і навіть у заявку не включили Яремчука який пристойно на зборах виглядав! То про що мова? А літом пів-команди продадуть або контракти закінчаться, то коли шанс давати?! Тьху пля!!! Розчарував Ребров тактикою як і Гармаш грою :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я з бандою на цьому футболі, сидів відразу біля манчестерських вболівальників, тому час від часу на мене перепадали офігівші погляди наших, коли англічани з радістю вигукували гол. Рятував синьо-жовтий шарфік. Гра повний піпєц. Телетрансляція дає якийсь екшин, а вживу виглядало повним фаталіті. Перших 5хв гри показали впринципі все що потрібно було знати про матч. Наші взагалі не бігали. На тебе ніхто не нападає, та пробіжись з тим м'ячем, ти ж бляха футболіст. Сам, тільки отримав м'яч, відразу відпаснув, це вже читалось наперед, тому ніхто з салатових і не старався нападати - трохи почекаєш і м'яч тобі самі віддадуть. Фізуха, динаміка, логіка гри, мотивація на порядок-два вищі. Реально отримував задоволення від спостереження за Сільвою, Агуерою і бородульками які цілу гру бігали на повних парах. Титанічна робота. Ну і пофукав Поршню)))) Дякуючи Динамо, я вперше бувши на футбольному стадіоні, ще й на Олімпійському побачив чотири голи. Загалом задоволений) Але наш рівень то просто піпець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гладкого немає навіть у заявці, з"являються шанси на позитивний результат...

 

Состав на матч с Шальке: Шахтер: Пятов, Срна, Кривцов, Ракицкий, Исмаили, Малышев, Степаненко, Марлос, Коваленко, Тайсон, Феррейра

 

Запасные: Сарнавский, Ордец, Кобин, Веллингтон Нем, Коробенко, Эдуардо, Борячук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враження від гри: склалось враження, що німці вийшли на гру вже думаючи, хто їм завтра попадеться при жеребкуванні 1/8 ЛЄ. А потім вони елементарно не змогли включитись в гру. Шахтар же ж використав ледве не всі свої моменти.

Думаю, що далі повинно гратись легше: практику отримали, тонус підтягнули, згадали як грати на такому рівні.

ЗІ. Гладкого в Китай в оренду на 99 років! На фарт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...