Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2015-2016 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Маю квитки на матчі ЛЄ в Львові, Мальме і Реал, думав, що не поїду після ПСЖ. Але тут стає все цікавіше, їхати треба!!!

там кроти будуть не те щоб землю гризти а й з шкури вилазити. Кучер,Ракицький неадекватні. В очах ненависть.

Знов програли))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

мдааа.... знав шо буде не легко, думав сьогодні хоть результативну нічєйку катнуть а тут 3 матчі - 3 поразки і 0 забитих м'ячів О_О

Уровєнь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю квитки на матчі ЛЄ в Львові, Мальме і Реал, думав, що не поїду після ПСЖ. Але тут стає все цікавіше, їхати треба!!!

також маю квитки, хотів поїхати, але на Мальме не виходить. З Реалом також не ясно, певно що також не вийде :(

Якщо комусь потрібно, то можу віддати вже квиток на Мальме, 1 ряд сектор 5А, номінал 100 віддам за 80грн

Шахтарю тепер треба перемагати, і не просто, а в 2-а і більше голи. Хоча навіть якщо Шахтар не виграє і майже втратить шанси на ЛЄ, то всеодно на Реал буде повний стадіон. Ажіотаж величезний, квитки за 200 грн продають за 800 грн :D Що я помітив на матчі з ПСЖ було багатенько іноземців, особливо поляків, куди не повернусь скрізь польську мову чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Реал буде повний стадіон

Ну звісно! :) Коли ще Львів побачить таких світових зірок з Реалу?! :) А Шахтар - то такє...:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов без вболівальників

Ну от "уболівальникам" нехай спасибі і скажуть :( Ну і влетіли...:( Мабуть Сталі все позабивали...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поразка поразкою, але гра Федецького - безальтернативного гравця захисту в збірній... Слабо, причому вже не першу гру за останній місяць...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе :) Девіч Ліверпулю голешнік поклав :)

але гра Федецького - безальтернативного гравця захисту в збірній...

Треба Каменюку в збірній награвати поки Федя себе до порядку не приведе! Гравець Зорі зараз гарно виглядає і може зіграти на любій позиції у захисті!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе :) Девіч Ліверпулю голешнік поклав :)

але гра Федецького - безальтернативного гравця захисту в збірній...

Треба Каменюку в збірній награвати поки Федя себе до порядку не приведе! Гравець Зорі зараз гарно виглядає і може зіграти на любій позиції у захисті!

Коли награвати? Три тижні залишилось.... Каменюку треба було вже пробувати випускати десь на Македонію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімінін сильніший за Каменюку, Імхо.

Але він не із зорі, динамо чи шахтаря. І він не Зінченко. Тому в збірній навряд чи з'явиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімінін сильніший за Каменюку, Імхо. Але він не із зорі, динамо чи шахтаря

Якби був сильнішим, то і грав би в одному з вищеперерахованих клубів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львовские болельщики могут сорвать матч «Шахтер» — «Мальме»

Цікавіше Реал-ПСЖ або Севілья(Коноплянка)-МанСіті глянути! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше Реал-ПСЖ або Севілья(Коноплянка)-МанСіті глянути! :)

Однозначно цікавіше,однозначно,але треба дивитися Шахту,треба)).Короч я особисто по ходу дій буду думати,що дивитися, а мож Шахтар в першому три вкліпає))))))))))) то я відразу на Коноплю переключу!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мож Шахтар в першому три вкліпає

Якби то суперник у Шахтаря був ПСЖ або Реал і вони вкліпали...:) Але Мальме мусять вкліпати або що тоді вони там роБлять?:) Але у світі останніх подій, провокацій і неповаги їх "містера" до наших людей... нехай ідуть вони лісом і вилітають нах... для мене то не команда, а зброд людей за великі гроші ахмет-хана. Це особисто для мене - НЕ КОМАНДА З УКРЇНИ!!! Прошу вибачення у вболювальників і прихильників таланту Шахтаря і Лучезарного :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каніболоцький на воротах....

Що з Пятовим??? Пох на кротів, але збірна... Це ж безваріантний наш № 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би там не було але Степан рагуль ще той! Своєю грубістю, локтями... вже задовбав!!! І Шахтар і збірну не раз підводив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з Пятовим?

З ним все гаразд якщо у запасі але це нутро Мірчи - гірше збірній зробити перед важливими двобоями зі Словенцями, дати меньше практики основному воротарю, як це знайоме і не дивно від нього :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Севілью немає чого перемикати

Хоч і вдома грають але МанСіті їм не по зубах сьогодні! А от Реал-ПСЖ цікава, швидка і видовищна гра. Хоч у Реала і проблеми зі складом і ПСЖ більше атакує але Реал свого вкатив :) Цікавий другий тайм буде! А МЮ поки не може москаликам забити...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...