Перейти до змісту

Водилы, что ж вы делаете


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

едем вчера с сотрудником в 5ть с хвостиков вечера по подъёму от Парковой в центр (возле Юности)

я спрашиваю:

- Ну что, стало легче без маршруток?

отвечает

- Что то не очень

подъехали к перекрёстку, и я офигел - прям на перекрёстке у обочины у ПАННО припаркована тачка, во, думаю, блин дают...

поворачиваем на лево, к ЦУМу, и я окончательно офигиваю - там ни одна тачка припаркована, там много таких

до перехода возоле цума я нашитал 5 таких...

самый уникум стоял за 3 метра от перехода мигая аварийкой (кто верит что баец поломался - поднимите руку)

тем самым занимая правую полосу, и мешая проезду общественного транспорта

помоему чтото здесь не так

водилы, я чегото недопонимаю?

это разве нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально, я сам так деколи роблю, коли тра помінять гроші :) став на 5 хвилин і поїхав дальше :huh:

А взагалі де ти бачив у нас водія, який дотримується всіх правил дорожнього руху :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що тут говорити, я завжди в приклад наводжу ситуацію біля варшавки: по тій стороні де ювант і далі є знак, який забороняє як стоянку так і зупинку взагалі! Але при тому, це не заважає строїтись там автівкам у два ряди...Мало того, співробітники ДАЙ щодня поблизу заробляють, і їх абсолютно не цікавить дана ситуацію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що тут говорити, я завжди в приклад наводжу ситуацію біля варшавки: по тій стороні де ювант і далі є знак, який забороняє як стоянку так і зупинку взагалі! Але при тому, це не заважає строїтись там автівкам у два ряди...Мало того, співробітники ДАЙ щодня поблизу заробляють, і їх абсолютно не цікавить дана ситуацію ;)

Во-во, а колись я став перед знаком ,і мені на колеса наділи кайдани ,і я пів дня бігав видзвонював ,щоб їх зняли (мобілки ще тоді не були популярні),і на старому базарі також ті кайдани надівали ,а зараз все всім пофігу.Абыдна ,да. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально, я сам так деколи роблю, коли тра помінять гроші :rolleyes: став на 5 хвилин і поїхав дальше :huh:

А взагалі де ти бачив у нас водія, який дотримується всіх правил дорожнього руху :blink:

А знаете, что в древнем Риме легионера, который неправильно парковал колесницу, скидывали со скалы, вместе с некрасивыми детьми :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді покажи де в центрі є хоть якась стоянка?

По пр. Волі теж кругом знаки до самого ЦУМа, повертати біля ЦУМа на стоянку теж заборонено!!!

Де поставити машину???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто шукати виправдань для самого себе, припаркуватись ніде. Блін, я в двори заїжджаю, туди, де знаків немає, а потім з ноутом, зіпом, інструментом пішечком гуляю. На крайняк (рідко) їду під знак, але паркуюсь, щоб нікому не заважати і не створювати аварійних ситуацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально, я сам так деколи роблю, коли тра помінять гроші :( став на 5 хвилин і поїхав дальше :huh:

А взагалі де ти бачив у нас водія, який дотримується всіх правил дорожнього руху :blink:

маршрутки говорите вам мешают..... нуну.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

colt5, ну да, а потом во дворах такое столпотворение, что впору шлагбаум ставить, так как знак всем пофигу. иногда днем нереально к своему подьезду проехать из-за перегородивших машин. я сужу только по своему двору, разумеется, где сказывается "центральность" и близость госучреждений. кому-то и похуже приходится, например живущим возле варшавки - там во дворах полный @#$%@

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто шукати виправдань для самого себе, припаркуватись ніде. Блін, я в двори заїжджаю, туди, де знаків немає, а потім з ноутом, зіпом, інструментом пішечком гуляю. На крайняк (рідко) їду під знак, але паркуюсь, щоб нікому не заважати і не створювати аварійних ситуацій.

1. Да действительно ездить у нас можно .....а парковаться негде.

2. В дворы :o да ты что !!!!! На чём ты ездишь ..... ???? Мне чё то не охото потом стёкла вставлять или замки менять после уродов наркоманов, которые их из-за компакт диска или магнитолы без панели пол машины тебе раскурочат!

3. Так вот как раз есть в центре место для парковки, там где цветы продают. НО там гордо весит знак, что поворачивать туда нельзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально, я сам так деколи роблю, коли тра помінять гроші :) став на 5 хвилин і поїхав дальше :)

А взагалі де ти бачив у нас водія, який дотримується всіх правил дорожнього руху :)

Скорпе....А не пробував під`їхати та просто посигналити?...Обмін бабеликів - і взагалі вся процедура - займає коло 120 секунд....Валютчики самі підходять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобіль службовий, так що в принципі і під деякі знаки їхати маю право, але нашим доБЛ@сним ДАЙішникам пояснювати, всерівно шо ... (самі знаєте), а коли кожен день мотаєшся, то протокольчиків нахватати можна йо-й.

Щодо парковки в дворах, то це стосується лише центра міста (ЦУМ), а шо робити, якщо більше немає де? Паркуватися теж можна по різному. можна так, щоб не заважати нікому, а деяким водятлам за "вміння" паркуватись хочеться зробити так, як колись на якомусь сайті фотки бачив. Чувак перегородив заїзд в двір (при чому місця було достатньо), так йому цегли на капот наскладали. Іншому взагалі запінили монтажною піною всі щілини (двері, капот, багажник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...