Перейти до змісту

Чи потрібен спонсор на Велодень? Політичне питання


Рекомендовані повідомлення

Бо ж я десь тут читав що самооборона гонить на Палиці проект "Варта порядку" а тут як Палиця дає гроші то він вже нормальний чувак)) якісь кругом двійні стандарти, сумно........((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Бо ж я десь тут читав що самооборона гонить на Палиці проект "Варта порядку" а тут як Палиця дає гроші то він вже нормальний чувак)) якісь кругом двійні стандарти, сумно........((

Самооборона не гонить, вона мусить робити їх роботу, тільки безкоштовно. І за ментів теж. А в самооборонівців можуть бути свої думки, вподобання, бізнес, власність, яки не мають відношення до Самооборони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочете спонсорів на Велодні? Скиньтесь по пару сотень грн. організатору цього заходу і тоді вимагайте вільний від реклами Велодень.

Я не розумію для чого гроші? Для шаріків і лєнточек? Без них можна обійтися. Якщо вже гроші від спонсорів отримані, я рахую що потрібний звіт про прихід\розхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо ж я десь тут читав що самооборона гонить на Палиці проект "Варта порядку" а тут як Палиця дає гроші то він вже нормальний чувак)) якісь кругом двійні стандарти, сумно........((

Самооборона не гонить, вона мусить робити їх роботу, тільки безкоштовно. І за ментів теж. А в самооборонівців можуть бути свої думки, вподобання, бізнес, власність, яки не мають відношення до Самооборони.

Прикольно, наші служителі чи держ.службовців теж напевне так думають що їхні думки, вподобання, бізнес, власність не мають ніякого відношення до Держави. Причудово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочете спонсорів на Велодні? Скиньтесь по пару сотень грн. організатору цього заходу і тоді вимагайте вільний від реклами Велодень.

Я не розумію для чого гроші? Для шаріків і лєнточек? Без них можна обійтися. Якщо вже гроші від спонсорів отримані, я рахую що потрібний звіт про прихід\розхід.

Шарікі, лєнточки, музіка, флаєри, хз що ще. Це краще знає безпосередній організатор, в нашому випадку президент АВЛ. В ідеалі так, в межах АВЛ такий звіт буде доречний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо ж я десь тут читав що самооборона гонить на Палиці проект "Варта порядку" а тут як Палиця дає гроші то він вже нормальний чувак)) якісь кругом двійні стандарти, сумно........((

"Варта порядку" конторка заточена під добування дозволів на "травмати" чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо ж я десь тут читав що самооборона гонить на Палиці проект "Варта порядку" а тут як Палиця дає гроші то він вже нормальний чувак)) якісь кругом двійні стандарти, сумно........((

Самооборона не гонить, вона мусить робити їх роботу, тільки безкоштовно. І за ментів теж. А в самооборонівців можуть бути свої думки, вподобання, бізнес, власність, яки не мають відношення до Самооборони.

Прикольно, наші служителі чи держ.службовців теж напевне так думають що їхні думки, вподобання, бізнес, власність не мають ніякого відношення до Держави. Причудово!

Ви вправду не бачите різниці між службовцями і Самообороною? Маленька різниця - службовці на зарплаті. Ми на чистому ентузіазмі. Чи це новина для вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі так, в межах АВЛ такий звіт буде доречний.

Зрозуміло що Борда і АВЛ то різні речі, хоча й асоціюються одне з одним. Я думаю якщо хтось з авторитетних членів АВЛ напише тут що мол "звіт президента є, там все чотко і прозоро, не хвилюйтесь" то на всій цій темі можна буде поставити крапку. Але цього наразі нема, а сам президент включив ігнор, тому питання в назві теми залишається актуальним.

P.S. Ще ніколи так люто не плюсував Таню, нарешті наші погляди співпали :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якого фіга президент АВЛ, якого ви тут щиро опустили, має звітуватись за гроші, які він власноруч, в одно ліцо вибив зі спонсорів? Перед тим його обсирали в інших темах стосовно його президентства, тож з його боку було логічним подумати, що ніяких грошей від "членів АВЛ" він не отримає. Чуваки - хочете звіт??? Ви блін коли внески робили останній раз? Президент вирішив питання щодо гонки у парку , у якому мені казали "ЗАБУДЬТЕ НАЗАВЖДИ!!!" Організовує свято! У вас до нього претензії? Або труси надіньте, або хрестика зніміть!

І ще одне: Самооборона у моєму та інших обличчах співпрацювала з фондом "Новий Луцьк", можливо не так публічно, як ви зараз затіяли оте обсирання. Зараз у 28-й бригаді є потреба у машині, вивозити поранених з поля бою - я у вас усіх щиро питаю: чи можна, щоб фонд Палиці профінансував ремонт машини, яку я знайшов? Нє - тоді не будем заморочуватись, в нас вибори на носі, вони важливіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я у вас усіх щиро питаю: чи можна, щоб фонд Палиці профінансував ремонт машини, яку я знайшов? Нє - тоді не будем заморочуватись, в нас вибори на носі, вони важливіші.

"втіхаря", нікому нічого не кажучи може напхати грошима ящики на Театральному майдані і напроти ТамТаму

але ж скоро вибори і "втіхаря" то переводняк :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент вирішив питання щодо гонки у парку , у якому мені казали "ЗАБУДЬТЕ НАЗАВЖДИ!!!"

Ти натякаєш що "добро на трасу" від СНУ дано в обмін на звання "титульного спонсора"? Кагбе нагадувати нікому не треба що Ігор Коцан і Ігор Палиця давно в кєнтах, і під протекцією Спонсора, фонда "Новий Луцьк", рішення надати дозвіл на проведення АВЛ гонки керівництвом СНУ було надано. Так виходить?

Тоді да, спонсор треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гори воно! Давай, Ді, продамо душу, майбутнє і пів України за машину для 28-ї!

Невже ти справді не розумієш? Мені здається, придурюєшся. Або я чогось не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент вирішив питання щодо гонки у парку , у якому мені казали "ЗАБУДЬТЕ НАЗАВЖДИ!!!"

Ти натякаєш що "добро на трасу" від СНУ дано в обмін на звання "титульного спонсора"? Кагбе нагадувати нікому не треба що Ігор Коцан і Ігор Палиця давно в кєнтах, і під протекцією Спонсора, фонда "Новий Луцьк", рішення надати дозвіл на проведення АВЛ гонки керівництвом СНУ було надано. Так виходить?

Та й сам голова АВЛ ніби в ВНУ працює.

та не ніби, а в СНУ

(перемивання кісточок гиги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені лист про фінансову допомогу на велодень так ніхто і не дав.

Тіпа призидент сказав що ну нафік, бо то бачиш мабуть складно. А старий Президент зайнятий домомогою АТО і не мав часу.

Ну да Клянчити у пались і іншого **** легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політика і бізнес. ось мета нового голови, велосуспільство інструмент досягнення мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я надіюсь велодень стане останнім днем його президенства.

бізнес і АВЛ не сумісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені лист про фінансову допомогу на велодень так ніхто і не дав.

я вчора спонсору нашому-вашому дав допомоги на армію на "півтора листа". і вона мені. може ну йго на.... ті листи зараз?

Ви дістали. Я на Велодень не їду. Робіть самі собі щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позичите велосипед під розписку та грошову заставу тим хто має бажання та не має власного транспорту ? Чи здасте напрокат ? Оплата на Ваш розсуд.

Будуть бажаючі, я впевен.

Щойно промайнула думка як зібрати кошти хлопцям на АТО.

Знайти партію яка бажає піару (Палиця той же), та їхати з його банером та додатковим, на якому зазначено - за яку суму, чому я з банером політичним та куди підуть кошти :)

Потрійна "многоходовочка" - депутат вважатиме що його запамятають, що і буде :), кошти підуть на допомогу, електрорат зрозуміє за кого не буде голосувати.

Здається я начудив знову :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді я тож не поїду.

на перегони приїзжай. там політичних банерів не буде – я обіцяю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, кто-нибудь из яростных спорщик помнит (знает) для чего проводится Велодень???

Для того , чтобы показать - есть МИР велосипеда.... И он удивительный...И там замечательные жители ( в этом мире)

И их много... и они жизнерадостные, активные, доброжелательные,

И многие сами меняются , живя в этом мире

Все очень просто: кто не приходит - тому мир велосипеда уже не интересен.

Таким да - сидите на форуме и строчите полотна, но не поливайте грязью всех и все.

А придут те, кому это важно.

И таких будет пару сотен точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як і Одна просто спостерігаю за постійним рухом стада баранів по колу і нематомуконца. Постійна заміна раціонального принциповим і принципового раціональним. В цій підміні легшо шукається виправдання будь-чого і вже з рік точно багато хто виправдовує таким чином страшні, деструктивні речі. За правилом сверлика, таким чином, ми вкручуємося в лайно по саму ручку.

Це стається тоді, коли суспільство, збаламучене, роздовбане, втрачає можливість відрізняти добро від зла. Ось тут і з'являються різного роду паразити, які точать всі ресурси з нього, а суспільство тільки зиряє і ниє, чим же воно таке заслужило, що ніби мало бути добре, а постійно зле.

Колись ми з одним прогресивно налаштованим громадянином України почали суперечку навколо: оілгарх це зло чи добро, тільки чітко без лавірувань. Бо насправді середнього не дано. Суть речі або зло, або добро. Він також щось там починав за гроші і допомогу, але в довгостроковій перспективі зійшовся на тому, що це зло, без всяких відтінків.

Ще й це постійне путання довгострокових процесів з короткостроковими. Скільки потенційно хороших людей пропало в цих сітях, засовуючи синицю в руках собі в кишеньку.

Мене як і Одну це мучить. Хто б міг подумати що після Майдану почнеться нова хвиля еміграції молодих зневірених українців. Чи можна осуджувати людей, які в силу свого інетелекту легко і болісно змогли прорахувати майбутнє цієї країни. Завязуйте з підміною понять, бо не вигребемо, скільки б душ на той світ не пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, кто-нибудь из яростных спорщик помнит (знает) для чего проводится Велодень???

Для того , чтобы показать - есть МИР велосипеда.... И он удивительный...И там замечательные жители ( в этом мире)

И их много... и они жизнерадостные, активные, доброжелательные,

точно,

і весь фон Палиці тут ніякою стороною, просто хочуть попіаритись :(

хто хоч раз, хоч на картинці, бачив чи Палицю чи когось з топів Фонду на велосипеді - тикніть мене носом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я колись бачив, як вихователі і вчителі в школах де "допоміг" фонд внаглу агітували за кандидатів від нього. Тому діточки, ви вляпались в самий політично активний олігархічний фонд на всій території Волині, тому ви вже не просто АВЛ, а Новий Луцьк-АВЛ - привикайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...