Перейти до змісту

Чи потрібен спонсор на Велодень? Політичне питання


Рекомендовані повідомлення

народ! може досить про політику! завжди знайдеться хтось, хто засре тему!

я прийшов про велодень прочитати, а не ваші скигління

БАСТА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Ладно, наше велоболото, але від тебе, Ді, я такої беспринциповості не чекала. Мені гроши пахнуть. Ще й як. Розшарюйте далі ммм-и і інши гербалайфи. Так і залишитесь голодранцями. Бо палицям зовсім невигідно, щоб у всіх нормальних громадян була гречка, бо за що ж вони будуть скупляти свій електорат. Їм невигідно, щоб ми були незалежними від їхніх подачок. Він вам кістку зі свого барського столу, а ви ненадякуєтесь, який добрий дядя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви можете створити окрему тему і там спамити? Хотів дуже багато написати але зараз це зайве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Odna мені здається чи справді Ді перетворюється в ситха :0125:

Скоріш ді бореться сам з собою, бо хоче виправдати те, що сам колись грошики брав в тій конторі. Ді, все, забулися, я вважаю ти повинен усвідомити, що то було давно і це було погано, посварити, наказати того ді (поставивши мені шашлик :_05: ) Не треба = ревносно захищати і продавати душу дияволу заради цього, велодень все одно відбувся б, все одно всі знаючи дату приїхали б, можливо не так помпезно (цього року) можливо без гонок, але все пройшло б само собою добре. А так після того що всі ми пережили я не можу сприймати це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хлопці залишилось небагато:

Зелені свята під патронотом фонду Новий Луцьк - допомога АТО;

Новий рік під патронатом фонду Новий Луцьк - допомога АТО;

Різдво - головний спонсор фонд Новий Луцьк - кутя у кожну оселю, допомога АТО;

Великдень - упорядник фонд Новий Луцьк - паска в кожен кошик, допомога АТО.

Ну і найголовніше свято - День Фонду Новий Луцьк!

Я махав, на виборах я за Новий Луцьк і пішли всі лєсом!!! Новий Луцьк дякую за допомогу АТО і Велодень, будь з нами нині і повсяк час!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тим, хто каже, що такі спонсори не потрібні, чи взагалі ніякі не потрібні. та да, якби всі учасники АВЛ сплачували вчасно внески, то вистачило б на Велодень, та ще й залишилось. не хочете консолідації – ось вам олігархи з гречкою. хулє нє ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не ми затянули політику у велопаті", але комусь це треба закінчити

у мене теж є політичні думки і погляди та я вважаю, що не в тій темі полеміку розгорнули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо без гонок

гонку я організовую витрачаючи власний час та гроші, й так само люди, що мені допомагають, яким я безмежно вдячний. тому я попрошу "Перегони на велодень" до ваших розборок не домішувати. заохочувальні призи предоставлені магазинами-спонсорами також на добровільній основі, але без них гонка б все одно відбулася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, імхо:

головні атребути "Нового Року" ялинка, олів"є і компанія

головні атребути "Пасхи": пасха, яйця і родинне коло;

головні атребути велодня: велосипед і компанія;

Не розумію навщо приплітати сюди ще щось, якщо все є для свята?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а якби титульним спонсором виступила б якась, ну нехай "Спілка геїв України", це б більше коробило ніж палицяфонд чи нє?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а якби титульним спонсором виступила б якась, ну нехай "Спілка геїв України", це б більше коробило ніж палицяфонд чи нє? :)

А навіщо ти розділяєш ці два поняття?

Скільки ж тут неадекватів! :) узбагойтесь!

Ша піксек!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже давно мечтаю, чтобы люди платили за каждое написанное слово.

Может тогда бы подумали - стоит писать или нет

Раздел политики - рядом, тут ВЕЛОПАТИ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, що без модерування тут діла не буде. Itzamna пішов на 3 дні в р/о за тролінг. Ukrainec та інші, кому цікавий політсрач – останнє попередження, бо підете за Itzamna. срач я пізніше чи видалю, чи перенесу в флейм окремим топіком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно,тема "велодень 2015" во всех велофорумах переходит в политсрач, или только за которыми я слежу? (Луцк и Мариуполь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, це норма ... привикай

Особисто я на велодень їду проїхатись з усіма хто долучиться до свята, побачитись зі знайомими велосипедистами та поїхати подивитись на гонку в парку .... все інше мало цікавить.

Хто являється спосором взагалі всеодно, головне що і без них це свято і так відбудеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене цікавить відповідь Степана, за які заслуги фонд Палиці потрапив у титульні спонсори.

А ти не помітив що він із самого початку уникає прямих відповідей на подібні питання? Така ось прозорість у нового керівництва АВЛ, певно немаленький йому дали кредит довіри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переобирайте, я хочу вступити і змістити :)

Нехай Палиці обламається, тому хто взяв кошти прийдеться їх повернути, або відробити - це добровільне заручництво з непрораховуваними ризками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка нафіг різниця хто спонсор? Ну постоїть його банер на Велодні, ну напишуть про те, що ця організація була одним з спонсорів Велодня в ЗМІ(продажних чи об"єктивних). Це всього лиш піар акція спонсора. Правильно сказали зверху, якщо не хочете консолідуватись, то не плюйтесь на спонсорів(мол не той, чи не та). Ніхто не заставляє учасників Велодня ставити галочку за кандидата від спонсора, йти купувати велосипед в магазині, який є спонсором чи учасником заходу, слухати радіо чи читати новини в ЗМІ, які є інформаційними партнерами заходу.

Перестаньте хавати наглі рожи з бігмордів і почніть думати головою! Дав фонд грошей на проведення Велодня, маладєц. Але кандидат від фонду в майбутньому йде на йух, бо хазяїн фонду такий то і такий. Ну робить зараз чинний мер екстрений кіпіш в вигляді латання доріг і тротуарів, недовелодоріжок, ремонту мостів і іншого (не зі свого карману, звісно ж, а з бюджетних грошей) - ну маладєц, але на виборах йде на йух, бо 3,14здить з бюджету сумашедші гроші і не дає розвиватись місту і економіці міста в нормальних умовах. І так далі. Розділяйте мухи і котлети.

Не хочете спонсорів на Велодні? Скиньтесь по пару сотень грн. організатору цього заходу і тоді вимагайте вільний від реклами Велодень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ковбаса по 2.20 перемагає, і це сумно

і результати виборів тому доказ :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно,тема "велодень 2015" во всех велофорумах переходит в политсрач, или только за которыми я слежу? (Луцк и Мариуполь)

Срач, це коли нема, що робити. А нам є що. Повір. Ніколи я не була учасником політдискусій. А тут дуже принципове і болюче питання.

Кому АТО, кому війна, а кому просто срач. Мішают вам жить і радоваца своїми срачами ці майдануті революціонери. Палиці нам цілу війну наробили, з нашого купленого схвалення. А вам - срач якийсь

Якби не вони і наша жебрацька тупість, нам би не були потрібні спонсори. Ні на велодні, ні на броніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді занятий тим, що робить броніки, каски, машини і все, що може для АТО і йому нема часу і сил на роздуми і причино-наслідкові висновки.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...