Перейти до змісту

Хизуємося,рибацюги.


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Там в костюмі повинно 10К лежати в кишені.

Шож там за технології по ціні японської Daiwa?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь
7 годин тому, crowhunter сказано:

Там в костюмі повинно 10К лежати в кишені.

Шож там за технології по ціні японської Daiwa?

 

Ти хотів написати "китайської Daiwa", бо японська вартує трохи дорожче.

А там німецький утеплювач і японська розумна мембрана, плюс продуманий крій і якісний пошив. Костюм  дуже легкий, тонкий і теплий. Куртка в розмірі XL впоперек влазить мені  в жменю і пальці торкаються.

Плюс підтримав українського виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Написав те що знаю https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/u162514623 - для прикладу. У Фаренгейт цікавий одяг, шкода  не знайшов де подивитись в Луцьку. Просто хотілось розуміти ціноутворення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, crowhunter сказано:

Ні. Написав те що знаю https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/u162514623 - для прикладу. У Фаренгейт цікавий одяг, шкода  не знайшов де подивитись в Луцьку. Просто хотілось розуміти ціноутворення

Фарангейт можна подивитись і купити в магазині Рибалка на Кравчука. Доречі купував там термобілизну фарангейт, зробили ціну дешевшу ніж на сайті виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наживочки і незамінний на природі інструмент, котрим можна і дерево зрубати, якщо вони за нього зачепилися :D. Оригінал, 78-й. Що символічно - BlackBaits, і ніж - чорний!

P_20180125_111713.thumb.jpg.2356f7fe6efacf3132ded5c669a5ec1b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Glock 78 Feldmesser. Таку легенду треба впізнавати....

Пригоди австрійської залізяки на льоді...

schuka_usichi_glock_resize.thumb.jpg.a9d72406267e8e2b80233f09c438e9fd.jpg

Ну і "маестро власною персоною".

DSC_9003_resize.thumb.jpg.7c43b69d0a51ce815f13891e55a60859.jpg

Насамкінець - BlackBaits, як і пива - багато НЕ буває!

bb_dopiz..ca_resize.thumb.jpg.93b81ed2bf6fe0c33d8b8ea27dae70fe.jpg

P.S. Скоро, дуже скоро відкривається офіційний інтернет-магазин Black Baits, чекаємо анонсу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/27/2018 at 01:00, AgentSmith13 сказано:

Glock 78 Feldmesser

І що, зареєстрований? Якщо ні, то моя дружня порада не світитись. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Пішня, R18, 3 кг (тільки металу), з суцільного шматка сталі точена, з ручкою з акації... І що таки "холодніше"? Та що там та пішня... Мачетка від КолдСтіл, та яка 58 см - от не холодна вона ніяк, по ЗАКОНУ, а нааскільки страшніша... Ну і купа інет-магазинів є, які не тільки цей, який в кошторисі армії австрійської проходить, як УТИЛІТАРНИЙ ІНСТРУМЕНТ ГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, а і Герлахи, СОГи, КаБари і т.д., які явно вже бойові, продають. Наші "розрішуни" взагалі признали холодним Cold Steel Recon Tanto і, що геть смішно, Cold Steel Kobun (https://ibis.net.ua/products/details/nozh-cold-steel-kobun/), аж Ібіс його продавати перестав... А в сусідній Польщі, Чехії і т.д. він, як і вищесфотканий - туристичний, і все. Взагалі поняття "холодна зброя" в законі - де-бі-лізм, і має бути прибране раз і назавжди. Скільки злочинів скоюють холодняком, а скільки  - елементарною сокирою чи кухонником, та навіть тупо штахетиною? Так отож. Я, володіючи купою ножів два з половиною десятки років, застосував ніж (якраз тому подібний - немаленький, хоча чисто туристичний по всім ознакам) для самооборони РАЗ в житті, ЄДИНИЙ, визнаний судом обороною - притисли гопники "до стінки" (не застосував би - "лежав" би зараз, "відпочивав"), а от за призначенням - зачистити кабель, порізати жилку на рибалці, ковбасу на бутери, зрізати гриба і т.д. - тисячі разів, і далеко не кожен мій ніж - складничок розміром з мізинець.

P.S. І що, таки комерційна версія 78-го (а то якраз не оливка з круглим клеймом, яка армійська), аж вся з себе номерна, що аж зарегати можна? Під що? "Ружжа" наразі не маю і зараз і не планую, полювання - не цікавить, грошей "на папірець" - шкода, і так зарплата бажає кращого...

P.P.S. Закону з вищезгаданою полоскою сталюки порушувати не збираюся, от від слова зовсім, як і відкрито нагло носити містом на поясі, і т.д. Мене тут восени "стурбований" водій автобуса не хотів брати з КВИТКОМ з Маневич з двома відрами грибів, тверезого, бо на поясі - О ЖАХ - геть туристичний (2.5 мм в обуху і т.д.) ножик висів, поки в рюкзак його не сховаю, а рюкзак (де дзеркалка і 5-6 об'єктивів) - в багажник, пішов... Далеко так пішов... А я  - поїхав таки. І нікого не порізав в дорозі, що закономірно.

P.P.P.S. А де сказано, що на фото є геотег, серійник мого фотоапарата, і скан паспорта прикладений? :-)

Все вищенаписане - на правах гумору, рибацького.... З собою ношу на рибалку/гриби/в ліс виключно законні залізяки.

Ну і для підняття настрою всім - НЕ реклама - для всього, переліченого у відео, окрім стрільби по ньому та кидання, і куплявся він - бо один з найнадійніших в принципі:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер нанести не проблема, напевно більшість імпортних ножів не номерні. Що цікаво, навіть битку можуть розцінювати як зброю при бажанні, ударно-дробильної дії. А методика криміналістичного дослідження не раз обламувала і мої невинні "хотілки", які б і митницю не проїхали, тому я з розумінням ставлюсь до того що було написано. А от хтось в погонах - навряд. Доречі, часто люди знаходять нові ножі в лісі чи в полі, фоткають щоб показати на форумах, лишають їх там і йдуть собі далі. :D Просто хотів попередити, про всяк випадок, щоб допомогти уникнути неприємних ситуацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Катло нашло свою палигу. Нарешті буде з чим їздити у відрядження:)

P.S. Посилка з Японії "їхала" менше тижня:blink:

IMG_20180210_091908463.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, EleKtrik сказано:

Катло нашло свою палигу. Нарешті буде з чим їздити у відрядження:)

P.S. Посилка з Японії "їхала" менше тижня:blink:

IMG_20180210_091908463.jpg

Ну так EMS Japan :) 30$/kg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Lisovic сказано:

@EleKtrik а де і як замовляв? якшо не секрет

 

2 годин тому, crowhunter сказано:

Ну так EMS Japan :) 30$/kg

Все вірно, лишень я користувався посередником з його комісійними:rolleyes:

А катло то в магазі, де постійно беру. Arena 2500s + YGK G-Soul X4 Upgrade 200m #0.6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже теж подивився звідти замовити, але виходить дорожче чим купити тут, доставка з'їдає всю економію :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Lisovic сказано:

Я вже теж подивився звідти замовити, але виходить дорожче чим купити тут, доставка з'їдає всю економію :(

Ну так тре скооперуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Lisovic сказано:

Я вже теж подивився звідти замовити, але виходить дорожче чим купити тут, доставка з'їдає всю економію :(

Проблема в тому, що тут такого і близько нема:( товари до 80-100 взагалі не мають сенсу. Я от собі давно хочу гаманець для приманок на наноджиг, півроку тут шукаю.  Але буду брати в Джапані...

Зіі. Палку цю, теж довго шукав, що нову що б/у.  І як наслідок замовив нову. Ціна вийшла, що в наших магазах, але там під питанням, та й чекати місяць, ато й більше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Проблема в тому, що тут такого і близько нема:( товари до 80-100 взагалі не мають сенсу. Я от собі давно хочу гаманець для приманок на наноджиг, півроку тут шукаю. Але буду брати в Джапані...

 

Я думав ти тільки на каст. А тут нано і мясорубка:)

Значить половимо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, crowhunter сказано:

Я думав ти тільки на каст. А тут нано і мясорубка:)

Значить половимо 

:D Доречі, знайшов майстра, який виготовляє нерозбірний шарнір з вольфраму для нано...

IMG_20180126_180036110.md.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І як вона на потрях? Читав що вона скорше екстрафаст ніж фастова. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як на мене то таки скоріше фаст. Палочка як для свого тесту і довжини то досить жорстка і зла. Екстрафаст в них є модель із вклейкою, я брав тубуляр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.03.2018 at 22:20, Lisovic сказано:

Ну як на мене то таки скоріше фаст. Палочка як для свого тесту і довжини то досить жорстка і зла. Екстрафаст в них є модель із вклейкою, я брав тубуляр.

кхм, завше думав що присутність в назві "aj" то все вклейки:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аji - то, якщо не помиляюсь,  так японці (а може й не вони) ставридку обзивають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...