Перейти до змісту

Хизуємося,рибацюги.


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Vaso сказано:

Перефарбували воблер

 

чабік в мене є в такому кольорі поки що мовчить як партізан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

а от подивишся зафіру, дам потрусити :)

Tict Sram TCR-70S

TICT UFM Team Ueda Pro4 Ex 4S-611Ex

UFM UEDA Pro4 EX SW 4S-72FX-R

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, EleKtrik сказал:

А я вирішив, спробувати, зібрати УЛ кастінгову снасть:)

IMG_20170714_125411221.jpg

А палка жорстка чи м'якенька? Як буде з малою вагою катло працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На котусі вже стоять гібридні підшипники, працювати має від 2-3г( + шукаю ще легшу шпулю) Наразі котуха з намотаними 75м флюру важить 172г:D. Замовив співаючий  фрикціон на неї. Палку ще шукаю, планую щось з регулярним строєм( для відпрацювання кистевих закідань), але є одне но- хочу цільне руків'я:mellow: і ніц не вписуюсь в бюджет. То допоки веду пошук на барахолках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, EleKtrik сказано:

А я вирішив, спробувати, зібрати УЛ кастінгову снасть:)

IMG_20170714_125411221.jpg

Блін, я кастингову палку до 8-ми грам з Китаю ще півроку тому отримав, а на Смарта ніяк грошей не можу виділити.

Як враження від катушки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Блін, я кастингову палку до 8-ми грам з Китаю ще півроку тому отримав, а на Смарта ніяк грошей не можу виділити.

Як враження від катушки?

Зайди, дам поклацати. Краще за Стіда набагато, якість і люфти на рівні моєї Абушки. Мене кітайози жутко наїпали з палкою, диф фото, а мало бути до 6г. На Вендету не буду ставити бо то кол- найду норм лапшу, то вже тоді будуть якісь враження.

IMG_20170711_190047682.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Віталій СК сказано:

Блін, я кастингову палку до 8-ми грам з Китаю ще півроку тому отримав, а на Смарта ніяк грошей не можу виділити.

Як враження від катушки?

Доречі, що за палка? Можна ссилку на продавця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@EleKtrik , палка Trulinoya Proflex 2  з тестом 2-8 г. Зсилку на продавця гляну завтра на робочому компі, бо на телефоні не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та краще на форумних барахолках купіть б.в. правильну палку. Цими китайськими речами тільки корів пасти. Кастингова снасть складніша в освоєнні ніж мясорубка. Тому щоб освоїти правильно і не розчаруватись вичитайте досконало профільні теми і зробіть вибір. Люди пройшли все давно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, crowhunter сказал:

В Колі правильна гума

Тільки ціна ох...у...євша :0017:. Брати по 12 грн за 1 шт. вагабонга( було в березні, зараз хз) то ... Писати не буду, щоб ніхто не ображався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, crowhunter сказано:

Цими китайськими речами тільки корів пасти.

Пан експерт з китайських патиків, чи аби поговорити?

 

39 хвилин тому, crowhunter сказано:

Та краще на форумних барахолках купіть б.в. правильну палку.

Правильну це яку? Зроблену в Китаї, але від іменитого бренду?

 

Мені мій Профлекс подобається. Зібраний акуратно, фурнітура Фуджі, вигляд бомбезний.

До речі, у Профлекса є два види руків'я на вибір: суцільне та рознесене. Мені більше до вподоби з рознесеним руків'ям.

Півроку тому я за свій платив 56 доларів, прийшов за місяць.

Якщо хто хоче потрусити патика, щоб корів пасти, то звертайтесь. Правда поки без катушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Пан експерт з китайських патиків, чи аби поговорити?

 

Правильну це яку? Зроблену в Китаї, але від іменитого бренду?

 

Мені мій Профлекс подобається. Зібраний акуратно, фурнітура Фуджі, вигляд бомбезний.

До речі, у Профлекса є два види руків'я на вибір: суцільне та рознесене. Мені більше до вподоби з рознесеним руків'ям.

Півроку тому я за свій платив 56 доларів, прийшов за місяць.

Якщо хто хоче потрусити патика, щоб корів пасти, то звертайтесь. Правда поки без катушки.

Іншої відповіді не чекав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, crowhunter сказано:

Іншої відповіді не чекав :)

Чого ж вельмишановний дописувач так швидко злився? Хотілося б почути скільки китайських палок було особисто зломано на коровах?

До речі, якщо ти був уважний, то бачив, що кілька постів вище @EleKtrik викладав фото "мильниці". КИТАЙСЬКОЇ "мильниці", яка з гібридними "шарами" і при ціні 100 доларів працює від 2-3 грам. Може скажеш скільки вартує правильна катушка, яка працює з такою вагою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу Вас не вживати щодо мене жаргони "злився" і т.д. І раджу не "тикати" незнайомим людям. Я Вам дав пораду - почитати профільні теми і зробити висновок. Я ловив на китайський триметровий теоескоп і кобру більше риби ніж зараз - було її більше просто. Те що маю зараз дає задоволення від процесу. Ось до чого прагнув. Щука 2кг на китайський спінінг з написом джексон з волосінню 0.3 рахував зачепом поки не побачив. На сьогоднішні снасті відчуття чіткої або акуратної покльовки дає величезне задоволення від риболовлі. В мене були різні палки - всіма ловив. Та головне на мою думку - відчуття процесу.

Бажаю Вам дійти з меншими затратами до цього.

З повагою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Саша Иванов сказал:

Тільки ціна ох...у...євша :0017:. Брати по 12 грн за 1 шт. вагабонга( було в березні, зараз хз) то ... Писати не буду, щоб ніхто не ображався ;)

Ну, оригінального Вагабонда пачка коштує (якщо я не помиляюсь) десь 190-200 грн, то 10 штук - 19-20 грн. за штучку., Keitech (з якого хробачки ті довгі скопійовані - 130-160 грн. за 8 штук) так що не так вже й страшно. Лярва в Фанатіка - то так, 30 грн за пачку, але силікон зовсім інший (хоч і на неї ловиться). Є копії Bait Breath Micro Grub (і 1, і 2 дюйма) від  Black baits - по уловистості аналогічні оригіналу, перевірено - спецом кидав по черзі і тим, і тим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, crowhunter сказано:

Попрошу Вас не вживати щодо мене жаргони "злився" і т.д. І раджу не "тикати" незнайомим людям. Я Вам дав пораду - почитати профільні теми і зробити висновок. Я ловив на китайський триметровий теоескоп і кобру більше риби ніж зараз - було її більше просто. Те що маю зараз дає задоволення від процесу. Ось до чого прагнув. Щука 2кг на китайський спінінг з написом джексон з волосінню 0.3 рахував зачепом поки не побачив. На сьогоднішні снасті відчуття чіткої або акуратної покльовки дає величезне задоволення від риболовлі. В мене були різні палки - всіма ловив. Та головне на мою думку - відчуття процесу.

Бажаю Вам дійти з меншими затратами до цього.

З повагою

Прошу пана пробачити мою невихованість, але на форумах загальноприйнято звертатись до співрозмовника на ти.

Дякую за пораду, але на даному форумі немає профільних тем щодо даного запитання, то може Ви розповісте щось по темі з власного досвіду?

 

До речі, маю зараз шість спінінгів - від китайських кийків для корів за 50 баксів до топ Шимано і кожен з них дає задоволення від процесу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю загальноприйняті правила спілкування на форумах. Просто Ваш стиль спілкування, шановний тезко, з легким відтінком сленгу гопарів. Тому з Вами - тільки на Ви.

Ось Вам лінк - вибирайте до вподоби http://fishing.kiev.ua/vb3/forumdisplay.php?f=11

P.S. який топовий шимано у Вас - підкажіть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@crowhunter я все чудово знаю, про те що ти написав. Сам був здивований якістю кетайських бюджетних палок, потрясши пару шт в руках. До того був впевнений, що вони збираються на одинакових бланках:D. Теорії по УЛ кастингу в мене більш ніж достатньо, тому практику бажаю почати з бюджетного, так як і робив з звичайним спіном, знаю по собі, що невірно скомпонована снасть може відбити всю охоту до риби. Тому що палку,  що котуху підбираю перелопативши кучу інфи.

P.S. Я вже відкладаю гроші на Барана та Фанаталь, але все таки хочу спробувати побюджетніше;)

P.S.2 І да, тут прийнято спілкуватись на "Ти".:D

P.S.3 харе флудити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, EleKtrik сказано:

@crowhunter я все чудово знаю, про те що ти написав. Сам був здивований якістю кетайських бюджетних палок, потрясши пару шт в руках. До того був впевнений, що вони збираються на одинакових бланках:D. Теорії по УЛ кастингу в мене більш ніж достатньо, тому практику бажаю почати з бюджетного, так як і робив з звичайним спіном, знаю по собі, що невірно скомпонована снасть може відбити всю охоту до риби. Тому що палку,  що котуху підбираю перелопативши кучу інфи.

P.S. Я вже відкладаю гроші на Барана та Фанаталь, але все таки хочу спробувати побюджетніше;)

P.S.2 І да, тут прийнято спілкуватись на "Ти".:D

P.S.3 харе флудити)

Є речі й там якісні. Знаю. Але тюльпан фуджи коштує 15 баксів. А палка 50. Ну хз як так може бути. Ще й пише що фуджи по кругу в описі. Очевидно що палка з серії матеріалів як у Фаворіта. Доречі цікаві лінійки в цього виробника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 То у нас тюльпан кіко вартує:D. Там звичайні сікі, чим власне фуджі і є, зібрані на стальці... 

  А Фаворит, ніфігово так вийшов на американський ринок, тіко от з кастинговими палками у них біда, біда саме по УЛ:(

P.S. А Дайва-Шимано-Абу то переплата, значна переплата за бренд. Звісно там якісніше продуманіше, надійніше, але- і те тюнять неперетюнять:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...