Перейти до змісту

Треба допомогти!


BlackFox

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні на Ато пішла передача- Фільтра і масло на машину яка вже на сході наїздила 10 тис. км. Треба допомогти оплатити військовому Кравченко Олександру (на борді Krava) рахунок. Ціни закупівельні. Телефон бійця 380673322651.

post-8317-0-05627300-1431428408_thumb.jp

post-8317-0-52188400-1431428426_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5167987205032309 Приватбанк на імья Кравченко Олександр.

А оплачувати тобі? Якось не так тра об"являти то всьо. Шо? Куда?

та знаю що не так) ..але ж то Крава....треба вже на вчора.....а номер картки тіко взнала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Треба всього 760 гривень, щоб заплатити за матеріали по заміні масла на одній машині.

Іздимо тут зараз багато. В день 300 - 400 км.

Доріг немає. Машини відповідно ломаються.

Вже тут проведені наступні роботи:

В одній - проведено заміну шестерні четвертої передачі (200 $ - оплачено)

В другій - замінено всі амортизатори, теж проведено планову заміну масла, але перегріли. Зараз стоїть на ремонті. Заварюємо головку двигуна. Роблять київські друзі. По прайсу - 7500 грн. але візьмуть лише за матеріали - 1800 грн. Спонсори - з Черкас.

В третій - Замінено перені і задні колодки, встановлено повний рем.комплект переднього тормозного суппорта, зварено розлетівшуся раму. Встановлено броню на дніще кузова. Саме на цій і треба проводити заміну мастил.

Зараз на карті 379 гривень. Щоб закрити ці витрати треба всього майже 400 грн.

Все. Я погнав далі. Служба. Сьогодні знову в путь дорожку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АП)... Зрозуміло, що всім затягнули пояси....важко зараз волонтерствувати, коли безбожний курс $ і неясно як квартплату платити...але...давайте не вип'єм одну чашку кави.....а кинем 20 гривеньок на картку цьому безбашенному і класному чуваку (kravi) який за нас зараз віддувається ТАМ. Величезне дякую xriaps і Chyprunka :g21:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опля. Дякую всім, хто нас почув. Мало того вже навіть є додаткові 600 грн. від Вас усіх. Це ж чудово.

Масло вже в мене. А також новий комплект гуми на літо. Завтра в мене день на СТО. Будемо перезуватись та міняти мастило. Фотозвіт про зроблену роботу зекайте незабаром.

опля. Дякую всім, хто нас почув. Мало того вже навіть є додаткові 600 грн. від Вас усіх. Це ж чудово.

Масло та, фільтр вже в мене. А також новий комплект гуми на літо.

Завтра в мене день на СТО.

Будемо перезуватись та міняти мастило. Фотозвіт про зроблену роботу чекайте незабаром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Сьогодні дякуючи вашій підтримці я провів планове ТО нашого бойового коня.

Рахунок за мастила та фільтр оплачено (661 грн.).

Додатково куплено паливний фільт за 100 грн., який я і не планував міняти, але саме при виїзді з бази машина заглохла. Ситуація відома. 2000 км тому такий же трабл відбувся прямо на трасі, після того як ми заправились з бочки. Забився топливний фільтр.

Перевірено рівень мастил в трансмісії - все в нормі.

Заплачено за пересилку мастил 53 грн.

Заплачено за пересилку гуми з Дніпропетровська, яку нам придбав ПриватБанк (155 грн.).

перезули в "нові тапки" машинку і в путь-дорожку.

і тепер в нас машинка на всіх парах готова далі йти по АТОшці і для цього в нас є на всі випадки різні колеса.

170 км вже вклали в спідометр сьогодні ж.

Залишок на теперішній момент на карті після всіх проплат становить: 600 грн.

В плані:

- заміна щіток склоочищувача.

- покупка нової лійки, бо міняти топливний фільтр через кожні 2000 км пробігу - то закруто.

- покупка в ЗІП все-таки ще одного топливного фільтра, бо хто знає, скільки жити цьому.

53a7643eb3a1.jpg

0d2162222e43.jpg

c185ce6adbe4.jpg

a461ffb17618.jpg

0a8a4ca27e74.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В плані:

покупка нової лійки, бо міняти топливний фільтр через кожні 2000 км пробігу - то закруто. -

покупка в ЗІП все-таки ще одного топливного фільтра, бо хто знає, скільки жити цьому.

Дам пораду - поставте "додатковий" фільтр, але водопровідний, шнуровий. Варіант вже опробуваний, працює відмінно, саме гівняне паливо очищає до придатного стану. Мінус - габаритні розміри.

http://images.ua.prom.st/8791686_w640_h640_fn24.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В плані:

покупка нової лійки, бо міняти топливний фільтр через кожні 2000 км пробігу - то закруто. -

покупка в ЗІП все-таки ще одного топливного фільтра, бо хто знає, скільки жити цьому.

Дам пораду - поставте "додатковий" фільтр, але водопровідний, шнуровий. Варіант вже опробуваний, працює відмінно, саме гівняне паливо очищає до придатного стану. Мінус - габаритні розміри.

http://images.ua.pro...0_h640_fn24.jpg

Скільки коштує даний дЄвайс, де його можна придбати і хто готовий в цьо вкластись, якщо воно коштує більше 600 грн???

І головне. хто зробить установку з перходніками під паливну аппаратуру. якщо всі попередні запитання зростуться???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки коштує даний дЄвайс, де його можна придбати іхто готовий в цьо вкластись, якщо воно коштує більше 600 грн???

Фільтруючий елемент - 40-60 гривень (купити мінімум 2, на запас)

Колба - 120-200 гривень.

+ треба 2 штуцера чи купити, чи виточити: під вхід/вихід в/з колби, та щоб інший кінець штуцера був під паливні магістралі.

В Епіцентрі, в будь-якому більш-менш крупному будмагазині, сантехнічному магазині, абсолютно не дефіцит.

Треба подивитися, що я ставив за штуцера на Мазду, і згадати, де я то брав. Завтра відпишу, як на роботу припруся. Штуцера приблизно такі:

https://g-a.d-cd.net/bff67b4s-960.jpg

Треба лиш знати діаметр магістралі.

Зібрати то все докупи - не проблема, зроблю. Крім того, в мене ще й герметик анаеробний є для того.

Не знаю лише, куди там його кріпити - може потрібна буде перехідна пластина-подовжувач, але це лише при машині можна робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні неділя як зроблено ТО і

вже під колесами за цей тиждень пролетіло понад 1500 км.

Де ми тіки не були...

Факт, що завтра знову на СТО і далі - вдалі...

Отже:

Завтра варимо лопнувшу раму і

полетіли далі над ямами

c60258498bb1.jpg

871f89b3aebc.jpg

1e3f5b9cd43a.jpg

1df9086e5449.jpg

36d0c93e27ae.jpg

8af370532abb.jpg

35099e873068.jpg

ba5956450bcb.jpg

da4328da1344.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...