Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

Вооо... То ти там тіпа ТОП... Тебе точно потрібно в Волинь... Міністром оборони))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Час убити ігра саме те... Реально цікава коли вникаєш в суть)) Хто ще не у грі прошу суюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий що тобі сподобалася гра! Бачу ти до нас в державу зібрався... наш президент запросив чи сам попросився?

post-25532-0-22683600-1431778232_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна ваша порада. Максимум розвивати перше місто (10-20 рівень) чи відразу будувати інші міста і розвивати всі паралельно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artis, зареєструвався по твоєму посиланню... Завтра буду на роботі розбиратись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна ваша порада. Максимум розвивати перше місто (10-20 рівень) чи відразу будувати інші міста і розвивати всі паралельно?

Потрібно 3 міста ставити відразу, це взагалі не важко. А потім розбудовуватися, приділяй увагу будиночкам, більше наймеш "робочих"-швидше будеш розвиватися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий що тобі сподобалася гра! Бачу ти до нас в державу зібрався... наш президент запросив чи сам попросився?

cf4c6cc3a1eb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також зареєструвався хотів спробувати, але на 7" планшеті і з мобільного інету уви, грати досить важко... задоволення таке собі намагаючись попасти пальцем між тими мініатюрними кнопочками... :(( так що закинув одразу. А на компі зараз немає можливості грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також зареєструвався хотів спробувати, але на 7" планшеті і з мобільного інету уви, грати досить важко... задоволення таке собі намагаючись попасти пальцем між тими мініатюрними кнопочками... :(( так що закинув одразу. А на компі зараз немає можливості грати.

Спробуй нову версію, вона спеціально для планшетів розробляється.

post-25532-0-60479900-1431962204_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, спробував цю версію, так, справді, мінімалістичний дизайн інтерфейса значно спростив гру на планшеті. Тепер більш менш можна попробувати грати, попадати в іконки стало простіше. Хоча швидкості мобільного інету всерівно мало для комфортної гри без тормозів. Але схоже в цій версії немає підказок по розвитку. Побудував пару лісопилок, житлових будинків, моста, вдосконалив ратушу, а що далі робити ? Нові будівлі не з'являються, ті самі 4 типи що були на старті. Ресурси виробляю лише дерево і камінь, а продати їх можна ? Все інше доводиться купувати у торговця. Вобщем питань уйма, не хочеться закінчити як маньяк на початку теми,тиждень будувати лісопилки і потім за 10 хв все втратити і програти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевагу потрібно віддавати будиночкам, наймати робочих, вони прискорять будівництво та розвиток. А взагалі виконуй всі завдання по порядку. Будуй в кожному місті міст 15 рівня, щоб зявлялися вільні місця для будівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик в тому то й справа що в цій версії немає ніяких завдань, так як в звичайній повній версії. Мені не дає ніяких підказок як рухатись далі. От банально навіть не можу розібратись як збільшити мах розмір в 100 що можна наскладати ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем розібрався ! Ця нова версія для планшетів справді суттєво обмежена і недопрацьована. В ній мені просто не пропонувало і не давало можливості збудувати ні ферми, ні млина, ні складу, ні рибалки. Я вийшов з неї і зайшов в стару звичайну версію і мені це все одразу відкрилось, з роз'ясненнями, порадами, бонусами за виконання і т.д. Так що селяві, але на данмй момент в цій новій мобільній версії грати неможливо !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем розібрався ! Ця нова версія для планшетів справді суттєво обмежена і недопрацьована. В ній мені просто не пропонувало і не давало можливості збудувати ні ферми, ні млина, ні складу, ні рибалки. Я вийшов з неї і зайшов в стару звичайну версію і мені це все одразу відкрилось, з роз'ясненнями, порадами, бонусами за виконання і т.д. Так що селяві, але на данмй момент в цій новій мобільній версії грати неможливо !

Можливо) я ж не адмін, я простий гравець з хорошими рейтингом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер я з вами, в ТОП-1 державі)

нагадую. зареєструватись можна у другому світі за посиланням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надзвичайно приємно що до нас за останній період приєдналося багато Волинян.

Нагадую, тут можна ознайомитися з правилами гри http://ua-play.com/docs/help_uk.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки, нагадайте, скільки потрібно трактатів на 4 місто.

Там на скільки я пам'ятаю сума мізерна. Готовий допомогти якщо щось...)

Особливо цікавлять нікнейми, що на фото нижче.

post-25532-0-52798700-1432832460_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки, нагадайте, скільки потрібно трактатів на 4 місто.

:) не така і мізерна - 8496. В мене максимальна схованка =4600 одиниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки, нагадайте, скільки потрібно трактатів на 4 місто.

:) не така і мізерна - 8496. В мене максимальна схованка =4600 одиниць.

А склади тобі для чого? Наймай робітників, вони приносять срібло, торгуй всім підряд, заробиш срібла - купляй трактати!

В кожному місті став казарму, прокачуй їх до 25 рівня, а вже тоді можна думати про армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже радує що з Луцька вже людей багато. Приєднуйтесь у другий світ https://ua-play.com/?r=60393&w=4 . Свої своїм допомагають дуже добре і розвиватись стає легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Одного мене закинуло як отброска суспільства в угол 1 Луцьк 12;9 2 Ковель 12;8 3 Ратно 12;7 4 Маневичі 13;8 5 Київ 37;9 6 Одеса 12;39

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому щось буде не зрозуміло, звертайтесь з будь якими запитаннями. Допоможу з радістю

Одного мене закинуло як отброска суспільства в угол 1 Луцьк 12;8 3 Ратно 13;8 5 Київ 12;39

Добре все тебе там закинуло...)це було проблемне місце у нашій державі) Тільки Кіт там страхує по кар'єрах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...