Перейти до змісту

Фестиваль їжі Lutsk Food Fest 2015


starOFF

Рекомендовані повідомлення

Задумка класна,тільки місьця мало.Треба було це робити на призамковій площі,бо якогось милого в замку брали гроші за вхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що смачненьке їв?

планую завтра навідатись

у забияки очень вкусная сосика, что то типа баварской! Ну и Соплица ))) ммм....перепробовал всю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За чебуреками черга була 15 метрів - на вигляд і запах кльові

Завтра думаю наберусь терпіння вистояти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платний вхід це великий +

+ для замка

- для гопоти

10 грн (5 з школяра) - не гроші, так, маленький фільтр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 гривень заплатив, зайшов і їж що хоч і скільки хоч? чи за їжу теж треба платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 гривень заплатив, зайшов і їж що хоч і скільки хоч?

ага, шикарний шведський стіл - їж скільки влізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 гривень заплатив, зайшов і їж що хоч і скільки хоч? чи за їжу теж треба платити?

вроде как вчера у забияки было вначале была халява, потом они калбасу здоровенную на бутеры порезали и можно было подходить и пробовать сколько хочешь. В Штруделе было что то типа сфоткайся с коровой получи что то сладенькое. Кароч за 50 грн что вы там потратите вы наедитесь, насмотритесь, наслушаетесь! Сегодня хочу кальян покурить в замке )))) он кстати 100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене як Ніч в Луцькому Замку, тільки вдень. для Луцька такі фестивалі великій плюс, дяка організаторам.

ми скоштували пару сосисок пару пивка. хотіли сісти за столик, але як не дивно абсолютно всі були зайняті компашками які не куштували вуличну їжу, а безбожно бухали. тому ми і рушили в Кораблик :_08:

З.І. вхід був по 10, але потім дзвонили друзі і казали шо з них за вхід хотіли 30 грн. 60 грн на двох то занадто, розвернулись і пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враження різні. Люблю фестивалі і часто буваю на них у Львові.. В Луцьку вроді і старт не поганий, в загальному сподобалось. Мінуси - думав фестиваль вуличної їжі, то піца, хот доги, гамбургери, ще й обіцяли на 20-30 % дешевше .. незнаю, мабуть я давно не їв такі харчі і незнаю які там зараз ціни.. но на фестивалі хот дог 25 грн, гамбургер 25 грн... 1 сосиска барбекю 18грн.. що наїстись треба десь 100грн. Друзі замовили кальян, чекали хв 30ть, в результаті не дочекавшись всіх в 21.00 почали масово виганяти. І також мінус вважаю що була можливість приходити зі своїм алкоголем, пьяних було море.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми брали шашлик 50грн шампур ( не дорого), смайчний. Сосиска-гріль з булкою в Забіяки супер - 18грн. кароче дешево, були приємно здивовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотіли сісти за столик, але як не дивно абсолютно всі були зайняті компашками які не куштували вуличну їжу, а безбожно бухали.

Не знаю про що мова, там де знаходився я, за сусідніми столиками ніхто особливо не бухав, у всякому випадку в очі не кидалось нічого "такого". Ми наприклад зайняли столик, але витратили на досить недешевий хавчик в середньому 100 грн на особу, з дітьми.

Цікаво як так може бути - довжелезні черги майже до кожного прилавку, а за столиками не їдять а бухають?

Не помітив ніяких неприємних інцидентів, за сусідніми столиками були доброзичливі компанії. Було туго зі стільцями, то дехто навіть "ділився" по-людськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простояв в черзі за чебуреками хвилин 40 а може і більше. НЕ вартують вони того, щоб так довго там стояти.

Сосиски забіяка-базилік 3 види пробували. одні нормальні, нормальні не більше. Брали стейк базилік 2 рази. Це сподобалось. Перший раз були в круасані. Другий раз з хлібом, але мясо не досмажилось, оскільки не всигали всіх бажаючих задовільнити швидко.

Горілку, як її часто там називали соплі спробували всю.. Найсмачніша вишнева. але 100 грн за пляшку білої не коштує це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так страшно як малюють! Зброє ворогам можна і треба використовувати проти нього самого. Я не знав що Соплица це "руска кантора", як і всі думав що Польська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так страшно як малюють! Зброє ворогам можна і треба використовувати проти нього самого. Я не знав що Соплица це "руска кантора", як і всі думав що Польська.

Прошу пардона за оффтоп)))) Це ж яким чином, продаючи їхню продукцію, і маючи з того процент в бюджет міста?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...