Перейти до змісту

Потрібна послуга безкоштовного фотографа! :)


saperavi

Рекомендовані повідомлення

Якщо Ви фотоаматор, в майбутньому плануєте стати весільним фотографом, маєте свою камеру + зовн. спалах, бажано хоча б одне скельце 50/1,8 чи 35/1,8. Якщо Ви вже зробили перші кроки на цьому шляху і орієнтуєтесь в ракурсах і позах наречених, вмієте обробити матеріал, то Вам пропонується невеличка практика в м. Ківерці на кінець травня. Креатив вітається.

З замовника: святковий стіл :)

Можна декілька чол :))

050три78три2три0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що нормально: витратити день, набігатися, покреативити, а потім ще декілька днів сидіти за компом обробляти і це все за їжу?

Хоча може хтось і знайдеться, хто ще не пробував цього хліба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю доречно буде, якщо фотоаматори в кінці справи, мають ще дати трохи грошів (луче долари та євро) нареченим, весілля ж, як не як!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут такого?

одна справа сам собі клацаєш, і показуєш друзям, а деякі друзі правду бояться сказати що з тебе фотографа не буде :)

а тут так би мовити бойова практика і відповідальність, думаю це саме те, чи всі тіпа "мега круті фотографи" одразу народились професіоналами, і ніколи на халяву не фоткали?

PS: хоча був на багатьох весіллях за життя своє, то рідко зустрічаються фоткі дійсно класні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут такого?

одна справа сам собі клацаєш, і показуєш друзям, а деякі друзі правду бояться сказати що з тебе фотографа не буде :)

а тут так би мовити бойова практика і відповідальність, думаю це саме те, чи всі тіпа "мега круті фотографи" одразу народились професіоналами, і ніколи на халяву не фоткали?

PS: хоча був на багатьох весіллях за життя своє, то рідко зустрічаються фоткі дійсно класні.

Та нічого тут такого))) Хочеш - їдь фотографуй, "набивай "око на фотографуванні весілля, а вкінці ще й погодують. Ні, бери фотоапарат, дружину, діток( дівчину), і на природу, як кажуть художники- на етюди))) Корисне з приємним :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре,нажаль, що спалаху немає,а то був би вже в Ківерцях)))

а взагалі темка гуд,цілком розумію автора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе-хе, вдалий заголовок вносить хвилювання в масах, профі налетіло-о! :)

які в кого ще думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так пиху я тобі дам "пагасать"

то може їдем сім'ями? заодно й поїмо!!!!

топікстартер? 5 чоловік приймете 4 дорослих 1-а дитина)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене думка, що на весіллі краще зекономити на випивці, їжі, машинах, ресторані, кількості гостей і купі інших речей, але не на фотографі. Кажу це як людина, весілля в якої було 14 років тому (якраз 29 квітня 2001), а спогади на фотках і досі неповторні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що ТС усвідомлює, що послуга даного формату передбачає відсутність будь яких претензій до фотографа у випадку, якщо щось піде не так чи фото невийдуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене думка, що на весіллі краще зекономити на випивці, їжі, машинах, ресторані, кількості гостей і купі інших речей, але не на фотографі. Кажу це як людина, весілля в якої було 14 років тому (якраз 29 квітня 2001), а спогади на фотках і досі неповторні.

дивлячись якого плану весілля.якщо це проста вечоринка--то й мильницею можна вдало пофоткати,або й взагалі якщо не буде фоток ,то не страшно.фотографіїї скоріше

для слабкої статі (свої аля весільні фото не проглядав ще навіть так одразу як віддали матеріал) так думаю й з кожним таке буває-- весільне фото скоро забувається й рідко проглядається.єдине що цінне на фото окрім молодих,це мабуть гості,родичі далекі підловлені класно.хоча на то воно й професійне фото!

ще раз респектую думку атора--можна економити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кожним весіллям скоро фото забувається

нє, ну чо.. якщо одружуватись і вже чекати наступне весілля, то можна і без фотографа, не спорю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось піде не так чи фото невийдуть

або їх і взагалі не буде в результаті :)

нормальна темка,приходиш з камерою з тусою,поробив вигляд що пофоткав,до бенкету, поїв й снявся дружненько,а фото--всерівно бе зпретензій))

хто хоче нашарік поїсти-врезать,нормальна аферка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так пиху я тобі дам "пагасать"

то може їдем сім'ями? заодно й поїмо!!!!

топікстартер? 5 чоловік приймете 4 дорослих 1-а дитина)))

+1, чудова нагода зустрітись)))

я - за!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе-хе, вдалий заголовок вносить хвилювання в масах, профі налетіло-о! :)

які в кого ще думки?

Я не "профі", фотографую на рівні - жінка, дитина, кицька Галя і шашлик з друзями))) Але скажу - безкоштовне добрим не буває. А це весілля, і, як писав Костя, є шанс, що фото взагалі можуть бути м'яко кажучи, не дуже якісні. Хоча, як що Вам все рівно, нема проблем, покличте місцевих з "фотиками")))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б пішов би. Походив би, пофотографував , попоїв би. Сказав допобачення і пішов. Фото зробив би безкоштовно, а віддав би за розумну винагороду :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що ТС усвідомлює, що послуга даного формату передбачає відсутність будь яких претензій до фотографа у випадку, якщо щось піде не так чи фото невийдуть?

о, ось і майстри підтягнулись, САМЕ ТАК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кожним весіллям скоро фото забувається

нє, ну чо.. якщо одружуватись і вже чекати наступне весілля, то можна і без фотографа, не спорю :)

соррі мав на увазі "весільне фото скоро забувається й рідко проглядається"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А часто і не треба. Досить 1 раз через 10 років переглянути і тоді однозначно оціниш те, що не зекономив на фотографі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...