Перейти до змісту

Потрібна послуга безкоштовного фотографа! :)


saperavi

Рекомендовані повідомлення

Ну чому ви накинулись на Сапераві? Адже для тих, хто тільки починає фотографувати, але вже вийшов на більш-менш пристойний рівень і хоче спробувати себе у весільній фотографії, існує проблема - не замовляють, бо немає весільних фото в портфоліо. А де ж їх узяти? Не бігати ж в парку за чужими нареченими))) Для таких людей, я вважаю, це гарна нагода, і впевнений, що бажаючі знайдуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що ТС усвідомлює, що послуга даного формату передбачає відсутність будь яких претензій до фотографа у випадку, якщо щось піде не так чи фото невийдуть?

о, ось і майстри підтягнулись, САМЕ ТАК!

У вашому випадку я б представив це по іншому- можливість отримати в портфоліо хороші фото з цікавою парою.

Хоча мені якось у Києві одна пара пропонувала таке - зйомка на катері, по Дніпру, при цьому катер орендується, замовлений заміський ресторан і т.д.

мене це не зацікавило, але знаю, що є люди, котрі фотографують час від часу весілля просто так бо цікаво, але лише прогулянку і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ви накинулись на Сапераві? Адже для тих, хто тільки починає фотографувати, але вже вийшов на більш-менш пристойний рівень і хоче спробувати себе у весільній фотографії, існує проблема - не замовляють, бо немає весільних фото в портфоліо. А де ж їх узяти? Не бігати ж в парку за чужими нареченими))) Для таких людей, я вважаю, це гарна нагода, і впевнений, що бажаючі знайдуться.

та ніхто не накинувся, спок!

"мозковий штурм" в дії, це нормально. А от, що бажаючі знайдуться і не один, це точно, бо нагода дійсно хороша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю від себе,що достойна оплата стимулює більш відповідальніше відношення до роботи і піднімає самооцінку, а значить заставляє тримати марку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що ТС усвідомлює, що послуга даного формату передбачає відсутність будь яких претензій до фотографа у випадку, якщо щось піде не так чи фото невийдуть?

Тут ще як глянути.

Скажімо, сантехнік-рукожоп може переробити криво-змонтований унітаз, портрет може намалювати інший, більш проф. художник, штани полагодити більш досвідчена кравчиня.

А щоб весілля заново робили по причині невдахи-фотографа власника зеркалки, не чув, не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осталось найти музыкантов, которые работают за аплодиссменты, и тамаду, которую за работу покатают на машине по Киверцах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму, в автора теми цілком нормальна пропозиція. Зустрічав аматорів-фотографів, в яких виходять доволі пристойні фото (мають свій художній погляд) але, ще ніколи не пробували себе у весільній зйомці... якраз є шанс спробувати і зробити своє перше весільне портфоліо. Наприклад, в сша, фотографи-початківці в більшості випадків так і роблять... самі пропонують безкоштовну зйомку (попередньо показуючи хоч якісь свої роботи заказчику) в обмін на перший досвід весільної фотозйомки та право використовувати ці фото у свому портфоліо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як знімати за бабосікі, то в принципі так і стартував, на шару (за хавчик) знімав, даби набатись досвіду, підмазувався до профі другим фотографом і зливав рави за так, а потім сам собі грався. Уява та фантазія зашкалювала, а от практики не було, вуаля, от і вихід.

Зараз фотографією займатись немає часу, дзеркалочку і чемодан оптики з прибамбасами віддав у добрі руки, а сам в інше русло з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю багатьох, хто приблизно так починав і яким було і є що показати з своєї творчості.

знаю багатьох, хто ставив з себе казана що з піною у рота і добре вміє це робити до цього часу :_06:

а тих, хто просто бла-бла-бла, і так всі знають :_05:

можливо хто вже зрозумів, що топікстартер "нєвєсту нє танцуєт", а заклався(чисто символічно) з колегою, що в такий спосіб знайде парочку достойних аматорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хто вже зрозумів, що топікстартер "нєвєсту нє танцуєт", а заклався(чисто символічно) з колегою, що в такий спосіб знайде парочку достойних аматорів.

То треба було б Вам так і написати- заклався(чисто символічно) з колегою, що в такий спосіб знайде парочку достойних аматорів.(с) :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

справу зроблено чудово!

дякую всім за думки, багатьох підтримав.

як завжди, ті хто, погодився, слюні тут не пускали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Добавлю від себе,що достойна оплата стимулює більш відповідальніше відношення до роботи і піднімає самооцінку, а значить заставляє тримати марку.

Цікавить,яка сьогодні достойна оплата фотосесії на 2 години ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить,яка сьогодні достойна оплата фотосесії на 2 години ?

ціна залежить від типу зйомки: студійна чи на вулиці, від умов віддачі знятого матеріалу і т.д.

орієнтовно 1000 грн при зйомці на вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осталось найти музыкантов, которые работают за аплодиссменты, и тамаду, которую за работу покатают на машине по Киверцах!

Чого впадатися в крайнощі. Є починаючі фотографи які хочуть практикуватись і втілювати якісь ідеї і працюють за аплодисменти і транспорт... Перукарі, візажисти, художники... багато хто може влаштовувати такі акції. Якість звісно не як у профі але і безкоштовно/"за пиво"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є починаючі фотографи які хочуть практикуватись і втілювати якісь ідеї і працюють за аплодисменти і транспорт...

їх значно менше ніж тих хто бігає з кітовим зеркалом тижневої давності і стриже кеш на п"янках\христинах\корпоративах ібо ФОТОГРАФ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...