Перейти до змісту

Прикол від Мелкомягкіх


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Можливо боян, але мені сподобалось.

Барем картінко post-81-1201172949.jpg, зберігаєм кудись, заходим цю папку експлорером і виставляєм Вид - Ескизы страниц. О_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такою штуковиною давно вже користуюсь. :) це папки з музикою .,тільки заходиш в свойства папки і тисниш вибор рисунка.

post-533-1201182377.jpg

якщо вибрати ескіз сторінки ,то виглядає так.

post-533-1201183701.jpg

А ще,в вінампі є така цікава штуковина.

post-533-1201182696.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФТОП: Народ ви помітили, що в пана Rock в вінампі 19601 трек, це ж яке натхнення треба мати щоб в тій музиці порядок навести.

З.І. Я б з такою кількістю музики ладу не навів, в мене 4500 то там такий бардак, що знайти щось нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Я б з такою кількістю музики ладу не навів, в мене 4500 то там такий бардак, що знайти щось нереально.

не пройде і пів року, і в вас буде вилядати так само. :offtopic:

post-533-1201189051.jpg

PS.А в вінамп була загружена тільки рок музика ,а є щей інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по теме - очевидно ето глюк не ехплорера а глюк софтины которая сохраняла джпг , что бы выяснить как такое получилось надо отрывать картинку в хексовом редакторе , искать описалово формата jpg и внимательно курить заголовок файла ..

я вот к примеру три дня мучился чтобы принять по сети картинку BMP бинарным потоком причем размеры предварительно не известны ... - решилось все разбором заголовка и поиском инфы про размер файла .. там еще кроме того много разной инфы и параметров ... можно и вручную намутить , тут тоже чтото аналогичное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я діко ізвіняюсь , :D но спочатку не вкурив прикола ,пока не скачав картінку. :)

це шось похоже, як в мр3 можна зашити картінку,якось зашили превюшку в JPG,хоча пише що файл

зроблений SONY DSC-W50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. только если "Обновить эскиз" - получается уже превьюшка от реальной фотки...

блин, я тут тоже мучаюсь. ну D@ve, ну озадачил :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все робиться в „paint” . Правка, вирізаємо, вставляємо...

Обов"язково має бути JPEG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я не розрулив хлопці. Ви всі вчора вперше Вінду на комп поставили ??? Ви ніколи не бачили ескізів файлів у провіднику?

Якщо я щось недозрозумів поясніть будь-ласка в чому прикол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь.

Нічого не виходило через настройки браузера і т.д.

Такого раніше не бачив. Прикол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...