Перейти до змісту

Реакція на прививку


Tanichka

Рекомендовані повідомлення

кожен сам творець свого життя

Найгрубіша ваша помилка. Не варто бути таким самовпевненим і зарозумілим. Життя є досить непередбачуване..

ви свідомо чи несвідомо щодня приймате рішення - і цим творите своє життя

робити - не робити прививку , йти на роботу чи лежати на дивані

почитати книжку чи пограти в гру

і де тут самовпевненість і зарозумілість ?

скажіть, будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

paksivatova, заспокойтесь уже! Ваша пихатість та зарозумілість уже реально задовбала! Створіть будь ласка окрему тему і там вдосконалюйтесь! Ще раз повторюсь - ця тема не про вас розумну і начитану, а про реакції на прививки. Чому людина повинна перечитувати ваші "крилаті фрази", вашу філософію, яка вже скоро пів теми займе? Тут люди ділять наболілим,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, заспокойтесь уже! Ваша пихатість та зарозумілість уже реально задовбала! Створіть будь ласка окрему тему і там вдосконалюйтесь! Ще раз повторюсь - ця тема не про вас розумну і начитану, а про реакції на прививки. Чому людина повинна перечитувати ваші "крилаті фрази", вашу філософію, яка вже скоро пів теми займе? Тут люди ділять наболілим,

Це форум

Де хочу там i пишу

А вiд Вас нiхто книжки не ховае- начитуйтесь i ви

Чи за серiалами нема коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З народженням першої доньки написав відмову від усіх вакцинацій ще у пологовому будинку. Сам маю медичну освіту.

питання вища чи середня освіта?

якщо вища - профіль, вуз?

Для мене Комаровський як лікар - то клоун

почитайте його книги, да і багато передач є дійсно корисними, щоб ганьбити його, як мінімум треба бути педіатром з 10 річним досвідом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не хоче-той може залишати свою дитину осторонь. Я б не погодився, щоб з моєю була не привита дитина

Скажіть будь-ласка, чим непривита дитина загрожує дитині з усіма щепленнями? Непривиті заразні чи що? Якщо заразні, то чим? Сказом? Чумою? Чим такі невинні діти загрожують Вашій дитині? Непривитих треба ізолювати? Вони становлять небезпеку для людства? Скинути їх усіх у яму? Вони неповноцінні?

Що загрожує дитині з усіма щепленнями? Вона ж захищена від хвороб, їй, теоретично, можна навіть у вогнищі інфекції бути і вона або взагалі не захворіє, або перехворіє в легкій формі.

То чому ви хочете ізолювати щеплених від нещеплених? Адже щеплені захищені, нещеплені - не захищені.

Батьки беруть на себе відповідальність за рішення робити чи ні щеплення, зважують усі за і проти. Хіба тут про те мова, що дітей разом не можна тримати? Краще ізолювати щеплену дитину, тоді точно нічим інфекційним дитятко не захворіє. Кожен вибирає сам. Хтось вирішує робити прививки, хтось ні. Не потрібно нікого переконувати робити чи ні прививки. Батьки самі приймуть рішення на основі своїх знань та інтуїції. І кожне рішення заслуговує поваги, в будь-якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка...

Фу-фу-фу, ви перед тим як дискутувати з дописувачем, прогляньте в його профілі публікації на форумі. Це ж постійний місцевий постачальник фекалій на вентилятор. Цю троляку давно б вже на гілляку, ну тобто в бан, але модерам, звісно, видніше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не хоче-той може залишати свою дитину осторонь. Я б не погодився, щоб з моєю була не привита дитина

Скажіть будь-ласка, чим непривита дитина загрожує дитині з усіма щепленнями? Непривиті заразні чи що? Якщо заразні, то чим? Сказом? Чумою? Чим такі невинні діти загрожують Вашій дитині? Непривитих треба ізолювати? Вони становлять небезпеку для людства? Скинути їх усіх у яму? Вони неповноцінні?

Що загрожує дитині з усіма щепленнями? Вона ж захищена від хвороб, їй, теоретично, можна навіть у вогнищі інфекції бути і вона або взагалі не захворіє, або перехворіє в легкій формі.

То чому ви хочете ізолювати щеплених від нещеплених? Адже щеплені захищені, нещеплені - не захищені.

Батьки беруть на себе відповідальність за рішення робити чи ні щеплення, зважують усі за і проти. Хіба тут про те мова, що дітей разом не можна тримати? Краще ізолювати щеплену дитину, тоді точно нічим інфекційним дитятко не захворіє. Кожен вибирає сам. Хтось вирішує робити прививки, хтось ні. Не потрібно нікого переконувати робити чи ні прививки. Батьки самі приймуть рішення на основі своїх знань та інтуїції. І кожне рішення заслуговує поваги, в будь-якому випадку.

зрозумійте, мені не хочеться щоб дитина навіть в легкій формі захворіла

ЗІ: якщо відмова від вакцинації набере масовості - можна забути не те, що про безвізову подорож в Європу, але і з візами нас не будуть пускати. І залишиться подорожувати тільки на схід, але чи захочите ви туда поїхати без додаткових щеплень також питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво почути від тих, хто робить щеплення. АКДП купити можна, ми й самі купували. А як на рахунок гепатиту Б, яка робиться 1го або 2го дня від народження? Робили своїм дітям? Купували самі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не хоче-той може залишати свою дитину осторонь. Я б не погодився, щоб з моєю була не привита дитина

а хто вас питати буде? чи ви при вході в маршрутку з дитиною питаєте карту щеплень у всіх дітей, які вже в маршрутці є? То сидіть вдома, там точно з непривитими дітками не зустрінетесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте як страшно відпускати свою дитинку в оточення в якому гарантовано є в тій чи іншій формі віруси туберкульозу, дифтерії, гепатиту, поліемієліту, коклюшу і ще всякої фігні проколених по три левели?:)

Ну і згідно теорій медицини апачів вже б не мало бути:

%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво почути від тих, хто робить щеплення. АКДП купити можна, ми й самі купували. А як на рахунок гепатиту Б, яка робиться 1го або 2го дня від народження? Робили своїм дітям? Купували самі?

В Благомеді вакцина 145 грн , Engerix B

робили такою

в пологовому пропонували українську,марку не уточнювала

підозрюю що з заводу сина Богатирьової "Фармстандарт" ,що наробила немало галасу

тому й відмовилися від неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас все добре, температура більш не піднімалась, гульочка на місці укола потрохи зменшується, дитина активна. Йдемо на цьому тижні на плановий огляд, будемо добиватися запису про реакцію у медичній картці дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо добиватися запису про реакцію у медичній картці дитини.

відпишіть будь-ласка чи доб"єтеся!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас все добре, температура більш не піднімалась, гульочка на місці укола потрохи зменшується, дитина активна. Йдемо на цьому тижні на плановий огляд, будемо добиватися запису про реакцію у медичній картці дитини.

В моєї сусідки,кілька років тому, вимога написати в картку про негативну реакцію дитини на вакцину,закінчилась матюками в її адресу і погрозами.Мо зара що змінилось?

ЗІ: потрібно було спробувати сходити на приватний прийом до педіатра і взяти в нього письмове заключення.Сусідка так зробила і тепер має законне право не робити щеплень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішили все ж сьогодні піти на огляд до педіатра (так би мовити по гарячим слідам) і розібратися. Скажу відразу, добре що ми почали кіпиш відразу після реакції, і на їхні безглузді обвинувачення та домисли - не мовчали, а добре відкривали рота, іноді навіть легкими погрозами, адже ми були впевнені, що дитина прийшла здорова. Прийшли сьогодні - пусто в картці, ну тут уже певно включився мій поганий настрій і я вже не дуже вибирала тон розмови, сестра дивилась за малим, але була ж також у самому кабінеті. Короче кажучи, нам написали отаке, навіть задніми числами (може щось не все розібрала, бо почерк у лікарів ще той). Головне для нас: направлення в СЕС та діагноз НППІ (несприятливі події після імунізації). Прививка до речі бельгійського походження.

post-7249-0-56731100-1430242828_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Saxo, ще посилання на дослідження дайте - чи можливо їх нема?

Таке саме я можу Вам сказати дайте результати досліджень різних виробників вакцин якими прививають в Україні?

і гарантії на них.

І перестаньте жити по совковій системі операючись на те що було колись і що так потрібно робити бо хтось так сказав!

Майте свою голову і мисліть тверезо!

А в даний час взагалі про прививки я рахую мова іти не повина - бо держава нічого путнього зараз не купить ) нема грошей) криза.

Один вихід хто все таки хоче прививати дитину і "МАЄ " можливість це самому купувати вакцину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Зараз проходить масове щеплення дітей проти поліомієліту, не обминуло й нас.

В понеділок дали направлення в садочку на ОПВ проти поліомієліту, сказали на Волі записатися. Я ще не встигла записати, як дитина захворіла (т-ра 39, нежить, горло) - лікувала тиждень антибіотиками, після зникнення всіх симптомів ще 5 днів вдома (для закріплення), потім по довідку для садочка, в той же день нам дали довідку і каплі від поліомієліту (сказали, що вже можна, бо дитина здорова). 

Після щеплення пройшло дві доби, сьогодні в дитини температура 37,5, за день 2-3 рази чхнула і більш нічого, пішли в поліклініку, педіатр сказала, що горло.

От тепер думаю: дитина заразилась в черзі біля хворих дітей вірусом чи реакція на вакцинацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз проходить масове щеплення дітей проти поліомієліту, не обминуло й нас.

В понеділок дали направлення в садочку на ОПВ проти поліомієліту, сказали на Волі записатися. Я ще не встигла записати, як дитина захворіла (т-ра 39, нежить, горло) - лікувала тиждень антибіотиками, після зникнення всіх симптомів ще 5 днів вдома (для закріплення), потім по довідку для садочка, в той же день нам дали довідку і каплі від поліомієліту (сказали, що вже можна, бо дитина здорова). 

Після щеплення пройшло дві доби, сьогодні в дитини температура 37,5, за день 2-3 рази чхнула і більш нічого, пішли в поліклініку, педіатр сказала, що горло.

От тепер думаю: дитина заразилась в черзі біля хворих дітей вірусом чи реакція на вакцинацію?

Ми вже раз так сходили за довідкою для садочка. На наступний день знову нежить, горло(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз проходить масове щеплення дітей проти поліомієліту, не обминуло й нас.

В понеділок дали направлення в садочку на ОПВ проти поліомієліту, сказали на Волі записатися. Я ще не встигла записати, як дитина захворіла (т-ра 39, нежить, горло) - лікувала тиждень антибіотиками, після зникнення всіх симптомів ще 5 днів вдома (для закріплення), потім по довідку для садочка, в той же день нам дали довідку і каплі від поліомієліту (сказали, що вже можна, бо дитина здорова). 

Після щеплення пройшло дві доби, сьогодні в дитини температура 37,5, за день 2-3 рази чхнула і більш нічого, пішли в поліклініку, педіатр сказала, що горло.

От тепер думаю: дитина заразилась в черзі біля хворих дітей вірусом чи реакція на вакцинацію?

 

У нас прямо в садике давали,померяли температуру, посмотрели горло, спросили или не болел и тогда тока дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тепер думаю: дитина заразилась в черзі біля хворих дітей вірусом чи реакція на вакцинацію?

слухали б "клоуна Комаровського" - дурних питань не ставили б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте відповідь тоді на дурне питання

От тепер думаю: дитина заразилась в черзі біля хворих дітей вірусом чи реакція на вакцинацію?


слухали б "клоуна Комаровського" - дурних питань не ставили б

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте відповідь тоді на дурне питання

От тепер думаю: дитина заразилась в черзі біля хворих дітей вірусом чи реакція на вакцинацію?

слухали б "клоуна Комаровського" - дурних питань не ставили б

Я чомусь впевнена, що дитина не виздоровіла на всі 100%, і замість того щоб йти на поправку остаточно їй дали вакцину, що ослабило знову імунітет. Взагалі, це є злочин, давати прививку після одужання на 6-й день (та ще й пісдя курсу антибіотиків).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В моїх двох подруг абсолютно протилежні наслідки. В однієї дитини (2,2 роки) все ок, ні температури, ні нежитю, ні кашлю. А в іншої (2 р.) було все вказане вище, і трималось 2-3 дні. Вона була в шоці. Зараз думає, чи робити щеплення в другому турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...