Перейти до змісту

Реакція на прививку


Tanichka

Рекомендовані повідомлення

Дай Бог, щоб у вас все обійшлось. Маю знайому, в якої в малої теж була температура після прививки, але все обійшлось, все добре. Але, нажаль, маю далеко не одну знайому в яких веееееличезні проблеми після прививок. А лікарі наші ніколи не визнають, що то наслідки прививок. Одним почали визнавати тільки після багатьох зданих аналізів в Італії і то тільки на словах, в карточку всеодно ніхто такого не напише. В нас теж проблеми, теж кажуть, що то не прививки. При народженні другої дитини я сказала, що більше в цю лотерею я не гратиму, мене спитали чому, коли я назвала діагноз першого малого всі в один голос кажуть:"Розуміємо" і на прививках не не наполягають. І це як в пологову, так і в поліклініці. Але при тому ніхто офіційно не визнає нічого всеодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

2. likari pid chas vakzinatii zavzhdi poperedzhaiut pro mozhlivij pidjom temperaturi

Так, вони попереджають про температуру, але не більше 37,5

dlia malenkih ditej do 3-oh rokiv temperatura 39C° ne e kritichnoju, voni ii zazvichaj dobre perenosiat. Treba slidkuvati lische schob vona dali ne pidnimalas i ne prizvela do sudom. pri ziomu neobhidno davati bagato ridini piti.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це у вас перша дитина Тетяна?

четверта у нашій родині: двоє моїх (яких не прививаю) і двоє сестриних (яких вона прививає), але ми настільки дружні та ще й я їхня хресна мама, що вони мені рідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. likari pid chas vakzinatii zavzhdi poperedzhaiut pro mozhlivij pidjom temperaturi

Так, вони попереджають про температуру, але не більше 37,5

dlia malenkih ditej do 3-oh rokiv temperatura 39C° ne e kritichnoju, voni ii zazvichaj dobre perenosiat. Treba slidkuvati lische schob vona dali ne pidnimalas i ne prizvela do sudom. pri ziomu neobhidno davati bagato ridini piti.

Ну, не знаю. Я не згідна, що температура для дитини 39 не критична. У мого малого, якому зараз 6 років, коли температура піднімається до 39, у нього починаються судороги, все тіло синє і холодне, а голова вишнева та гаряча, і нічим практично не збивається, максимум до 38.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор,я не знаю чи маю право давати вам поради ,але дуже раджу купити книгу Комаровського "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников"

Ви тоді б знали,що після прививки 30 хвилин треба погуляти біля поліклініки . Бо якщо має бути ускладнення - то зазвичай воно виявляється в цей час

Також перед прививкою не треба сидіти в черзі ,де поряд можуть бути хворі . Наприклад,мама в черзі,тато з дитиною гуляють на вуиці і приходять по дзвінку

Також ви не маєте права залишити медичну установу,поки вам не повідомлять яку вакцину вкололи

І ще таких нюансів море

Ми сьогодні плануємо робити прививку . Я дізнаюся які вакцини є,які відгуки

Натомість замість безкоштовної в поліклініці заплатимо 700 грн в приватній установі

Бо це того вартує

А вам бажаю знайти гарного спеціаліста,що допоможе!

Для мене Комаровський як лікар - то клоун, який десь трохи послухав бабок, потусувався біля медиків, покрасувався на екрані тв, виховав своїх діток та поспостерігав за сусідськими. Без образ. Але іноді його рекомендації настільки абсурдні, що навіть слухати не хочеться. Хоча, є і досить непогані висновки та пропозиції по лікуванню тої чи іншої проблеми.

От перечитайте самі, що ви пишете: погуляти ще 30хв після прививки, а якщо вітер, дощ або всього +3; не сидіти в черзі - та коли ти йдеш на прививку там черг немає ніколи, а тим більше я не ворог своїй дитині сидіти поряд з хворими і не маємо ми змоги усією родиною ходити до поліклініки щоб заходити по дзвінку; не залишати установу поки не повідомлять - ви собі це уявляєте? дитина після привики плаче, а я ходжу і допитуюсь звідки ж вакцина...

Я рада за вас, що ви маєте 700грн, щоб купити сво\й дитині вакцину, але для багатьох і в часності нас, це непідйомні кошти.

Я згідна тільки з тим, що перед тим як колоти, ми мали допитатись що то за вакцина, але чесно кажучи, ніколи в інтернеті чи будь де навіть не дивилась яка вона може бути і які наслідки від кожної з них. Це треба на листок виписувати і з ним іти в поліклініку. Приходиш, питаєш чия, перечитуєш листок, ага, не підходить, кажеш не буду бо погані відгуки від анонімів в інтернеті. Отак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор,я не знаю чи маю право давати вам поради ,але дуже раджу купити книгу Комаровського "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников"

Ви тоді б знали,що після прививки 30 хвилин треба погуляти біля поліклініки . Бо якщо має бути ускладнення - то зазвичай воно виявляється в цей час

Також перед прививкою не треба сидіти в черзі ,де поряд можуть бути хворі . Наприклад,мама в черзі,тато з дитиною гуляють на вуиці і приходять по дзвінку

Також ви не маєте права залишити медичну установу,поки вам не повідомлять яку вакцину вкололи

І ще таких нюансів море

Ми сьогодні плануємо робити прививку . Я дізнаюся які вакцини є,які відгуки

Натомість замість безкоштовної в поліклініці заплатимо 700 грн в приватній установі

Бо це того вартує

А вам бажаю знайти гарного спеціаліста,що допоможе!

Для мене Комаровський як лікар - то клоун, який десь трохи послухав бабок, потусувався біля медиків, покрасувався на екрані тв, виховав своїх діток та поспостерігав за сусідськими. Без образ. Але іноді його рекомендації настільки абсурдні, що навіть слухати не хочеться. Хоча, є і досить непогані висновки та пропозиції по лікуванню тої чи іншої проблеми.

От перечитайте самі, що ви пишете: погуляти ще 30хв після прививки, а якщо вітер, дощ або всього +3; не сидіти в черзі - та коли ти йдеш на прививку там черг немає ніколи, а тим більше я не ворог своїй дитині сидіти поряд з хворими і не маємо ми змоги усією родиною ходити до поліклініки щоб заходити по дзвінку; не залишати установу поки не повідомлять - ви собі це уявляєте? дитина після привики плаче, а я ходжу і допитуюсь звідки ж вакцина...

Я рада за вас, що ви маєте 700грн, щоб купити сво\й дитині вакцину, але для багатьох і в часності нас, це непідйомні кошти.

Я згідна тільки з тим, що перед тим як колоти, ми мали допитатись що то за вакцина, але чесно кажучи, ніколи в інтернеті чи будь де навіть не дивилась яка вона може бути і які наслідки від кожної з них. Це треба на листок виписувати і з ним іти в поліклініку. Приходиш, питаєш чия, перечитуєш листок, ага, не підходить, кажеш не буду бо погані відгуки від анонімів в інтернеті. Отак?

Для вас Комаровський -клоун ,але якби ви поступали згiдно його рекомендацiй то не мали б тоi проблем,яку маете нинi

Взагалi то про вакцину треба питати ДО прививки,а не пiсля

I не обов`язково кудись йти,можна зателефонувати i дiзнатися

А тодi гугл в помiч

I так,я у пологовому так i сказала,що не буду робити прививку тою вакциною,що в них е

Бо про неi поганi вiдгуки.I вiд анонiмiв в тому числi

Немае змоги ходили на прививку всiею родинолю? I не треба,достатньо взяли тата

Прививки ж не щодня робимо,еге ж?

Маю чи немаю - я не ворог своiй дитинi,аби колоти в неi казна-що

На чому букв бiльший вiдкат для чиновникiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам побарабану чим коля ь вашу дитину, то про що можна далі говорити.

Та й не утрируйте можна подумати що пів години перекантуватись нема часу де, це смішно реально, дитину можна чимось зайняти,можна пройтись поряд і так далі.

Чомусь ви в барі запитуєте що то за страва, чи свіже виво чи ні, а тут спитати й записати, мало лі що і як, не було часу.

Колись розказали прикру історію дівчинці поставили діагноз вітрянка, мама тіпа медсестра вдала з себе грамотну,так долічила малу, що лікарі не врятували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сприймайте шоу серйозно. Це тільки шоу і Комаровський хитрющий шоумен, який просто тонко розбирається в психології батьків. На цьому він стриже капусту з шоу і з книжечок. Сформував секту. Це галіме цинічне шоу. Чи можуть шкодити шоу? Говорив з людиною-лікарем, яка була присутня на зйомках Зважених і щасливих. За кадром залишилось вживання надпотужної хімії, яка заставляла 200 кілограмового хряка з гангреною на ногах бігти під гору. Заради гарної стимулюючої картинки ризикувалось життям учасників і толком не відомо що з ними зараз. Бо скинути 100 кг за півроку, від цього не кожен відійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все як зазвичай, приїхали на огляд до педіатра: оглянула, поміряли температуру, провірили дихання, обдивились, обмацали - все супер, протипоказань немає. Пішли в прививочний кабінет, зробили прививочку і відразу поїхали до дому. Через пів години помітила, що дитина почала хандрити, подумала що хоче спати, адже якраз обідня пора. Через 1,5 години прокинувся гарачий! температура 39,5.

Дзвоню до медсестри і кажу, що така картина, а вона: "може ви віруску підцепили? не може бути такої реакції на вакцину, наблюдайтесь, збийте температуру". Збила, проте не стала чекати і визвала невідкладну (може вони щось адекватне скажуть). Приїхали, подивились, послухали і знову: "не може бути такої реакції на вакцину, у нього напевно заходить віруска".

Ну, ви мене вибачте, я не медик, але при огляді у педіатра він був здоровий (до того теж нічогісінько не було), підцепив віруску в коридорі і через 2 години горить?! Така швидка віруска?!

Не буду писати нічого про вакцини, в мене двоє 5 і 7 років - роблю всі щеплення - наразі ніяких ускладнень.

Щодо віруски. Коли в березні було дуууже тепло ходили з дітьми гуляти. Грались на качелях, бігали, стрибали. Йдучи додому все жваво обговорювали. Зняли верхній одяг і менший каже - "я полежу". Я теж вирішила - втомився. Через 15ть хвилин заходжу в кімнату - спить, пробую - гарячий. Напакувала нурофеном - реакції немає. Вночі викликала швидку - зробили укол. Сказали - ВІРУС. На ранок - дитина здорова - ніби нічого й не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сприймайте шоу серйозно. Це тільки шоу і Комаровський хитрющий шоумен, який просто тонко розбирається в психології батьків. На цьому він стриже капусту з шоу і з книжечок. Сформував секту. Це галіме цинічне шоу. Чи можуть шкодити шоу? Говорив з людиною-лікарем, яка була присутня на зйомках Зважених і щасливих. За кадром залишилось вживання надпотужної хімії, яка заставляла 200 кілограмового хряка з гангреною на ногах бігти під гору. Заради гарної стимулюючої картинки ризикувалось життям учасників і толком не відомо що з ними зараз. Бо скинути 100 кг за півроку, від цього не кожен відійде.

Я наводила кiлька прикладiв з того,як робити щеплення по клоуну Комаровському

Скажiть,з чим ви не згiднi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, Нам теж робили таку вакцинацію, але відразу сказали як приїдемо додому поставити свічку, бо може піднятися температура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато говорити не буду, послухайте Червонську Г.П. Прививки міфи та реальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, Нам теж робили таку вакцинацію, але відразу сказали як приїдемо додому поставити свічку, бо може піднятися температура.

сестрі теж сказали, і вона поставила свічку вібурколу відразу по приїзду до дому, значить не дала ніякого ефекту, або без неї ...навіть не уявляю яка б була температура.

Багато говорити не буду, послухайте Червонську Г.П. Прививки міфи та реальності.

я слухала, тому своїх власних не прививаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам побарабану чим коля ь вашу дитину, то про що можна далі говорити.

Та й не утрируйте можна подумати що пів години перекантуватись нема часу де, це смішно реально, дитину можна чимось зайняти,можна пройтись поряд і так далі.

Чомусь ви в барі запитуєте що то за страва, чи свіже виво чи ні, а тут спитати й записати, мало лі що і як, не було часу.

Далеко не по барабану. Я теж сестру за те сварила, що не запитала яка саме (хоча це нічого не змінило б, бо вона в них не розбирається), але повторюсь, вона ніколи не питала яка і ніколи не мала навіть 37 температури після будь якої прививки, а їх до 2-х років було багато.

На рахунок перекантуватись 30хв, то якщо порахувати час від прививки - одягання -вибір і купівля будь якої цяцьки в холі, аби дитина заспокоїлась - вихід з поліклініки - дохід до зупинки = вже як мінімум 20-30хв. І це все з 2-х річною дитиною пішочком.

Про бар - то напевно ви по собі судите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене двоє діток 5 і 3 роки , до прививок ставлюсь дуже насторожено, тому почали прививки діткам робити після року(більшу частину з яких купували в аптеці.Перед кожною вакцинацією за день здавали аналізи крові і сечі і уже з результатами йшли на прийом до лікаря. Нам також реомендували свічку дома ставити,Дякувати Богу, ускладнень не було.Яка вакцина, взнавали наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі температура тримається на рівні 39, завезли аналіз сечі, чекаємо результат після обіду. Сказали помазати йодною решіткою місце укола, щоб не було гульочки (в принципі як завжди так кажуть і ми робимо). Після одноразового нанесення йодної решітки пішла страшення алергія (висип та почервоніння). Повний п....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав на рахунок свічку ставити, це до чого і для чого, поясніть?

свічка ставиться, а особливо вібуркол (він на травах), щоб знизити ризик появи високої температури, як легке знеболююче та заспокійливе, адже це всетаки прививка - невідомо як організм відреагує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але тут постало питання про садочок і я здалася.

в нас схожа ситуація, поліклініка на Спортивній, вчора вечором пішли на прийом до лікаря аби глянула горло, бо малий щось покашював, та подивилась горло - все гуд, горло чисте, дихання чисте, а давайте зробим вам недостаючі прививки (два укольчики і крапельки в ротик) бо вам на серпень в садочок, а потім вакцини не буде, щоб не було у вас проблем....не розумію як так сталось але вже за пару хвилин ми виходили з кабінету вакцинації з усіма поставленими прививками. та що робить прививки на запитання чи то не забагто на один раз - сказала ну так пишуть робити, то я і роблю, на запитання чи не було скарг - ні все добре, ніхто не жалівся (і про те що не жалівся ніхто, сказала й педіатр)

Ніч пройшла нормально, на ранок температура 37,5 до обіду місце уколів спухло, на стегні в діаметрі 5-6см, на дупці до 10см, (не думаю що доречно показувати тут дитячу дупцю) температура 39,2. похід в аптеку закінчився на сумі 350 грн (протиалергічне, всякі долобене, ліотони, і жаропонижуючі), на телефоні постійно "тьотка" з дитячої невідкладки, видала таку інфу що багато хто жаліється з подібними симптомами.......

кому ще прививок??? хто винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але тут постало питання про садочок і я здалася.

в нас схожа ситуація, поліклініка на Спортивній, вчора вечором пішли на прийом до лікаря аби глянула горло, бо малий щось покашював, та подивилась горло - все гуд, горло чисте, дихання чисте, а давайте зробим вам недостаючі прививки (два укольчики і крапельки в ротик) бо вам на серпень в садочок, а потім вакцини не буде, щоб не було у вас проблем....не розумію як так сталось але вже за пару хвилин ми виходили з кабінету вакцинації з усіма поставленими прививками. та що робить прививки на запитання чи то не забагто на один раз - сказала ну так пишуть робити, то я і роблю, на запитання чи не було скарг - ні все добре, ніхто не жалівся (і про те що не жалівся ніхто, сказала й педіатр)

Ніч пройшла нормально, на ранок температура 37,5 до обіду місце уколів спухло, на стегні в діаметрі 5-6см, на дупці до 10см, (не думаю що доречно показувати тут дитячу дупцю) температура 39,2. похід в аптеку закінчився на сумі 350 грн (протиалергічне, всякі долобене, ліотони, і жаропонижуючі), на телефоні постійно "тьотка" з дитячої невідкладки, видала таку інфу що багато хто жаліється з подібними симптомами.......

кому ще прививок??? хто винен?

тільки мама

бо медикам все рівно на вашу дитину, на жаль - така в нас країна,що кругом бардак

тому ви самі мусите знати якою вакциною яку прививку краще робити

і взагалі,якщо ви прийшли в поліклініку ,бо дитині нездоровилося,то про які прививки може йти мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova,

тому ви самі мусите знати якою вакциною яку прививку краще робити

ну це повний абсурд, це щось на кшталт, " будете летіти в Єгипет, то навчіться самі керувати літаком", для чого тоді лікарі, якщо батьки мусять знати аж такі речі.

чи ви радите усім батькам перед прививкою збирати всі документи на вакцину, по виробництву/транспортуванню/зберіганню, а може ще й перевірити мед.картки працівників які ті вакцини роблять....

тим паче, що лікар запевнила, покашлювання через сухість повітря, можливо на цвітіння іт.д. - дитина здорова.

з усією повагою, винувата тільки мама :)

п.с. і напевно автор теми та й інші хто тут ділились подібною ситуацією хотіли якоїсь підтримки, але ж ми така нація, трохи гнилувата, свого ніколи не підтримаєм, тому нехай вам щастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova,

тому ви самі мусите знати якою вакциною яку прививку краще робити

ну це повний абсурд, це щось на кшталт, " будете летіти в Єгипет, то навчіться самі керувати літаком", для чого тоді лікарі, якщо батьки мусять знати аж такі речі.

чи ви радите усім батькам перед прививкою збирати всі документи на вакцину, по виробництву/транспортуванню/зберіганню, а може ще й перевірити мед.картки працівників які ті вакцини роблять....

тим паче, що лікар запевнила, покашлювання через сухість повітря, можливо на цвітіння іт.д. - дитина здорова.

з усією повагою, винувата тільки мама :)

п.с. і напевно автор теми та й інші хто тут ділились подібною ситуацією хотіли якоїсь підтримки, але ж ми така нація, трохи гнилувата, свого ніколи не підтримаєм, тому нехай вам щастить.

Сьогоднi такий час ,що навiть мiняючи вiкна в квартирi треба самому вивчити якi вiкна представленi на ринку,переваги та недолiки ,виробники,як правильно здiйснити монтаж i тд

Тобто щоб при замовленнi ви знали що вам потрiбно i пiд час монтажу могли проконтролювати майстрiв,аби зроблено було все по технологii i правильно,а не як сусiд Петро пробить

Те сама стосуеться i вакцинацii

В час,коли медики купують диплом за сало - я б iм слiпо не довiряла

А коли будете летiти в Египет - то лiтаком покерувати вас навряд пустять

А от як вести себе на вулицях Египта варто вивчити,почитали вiдгуки про екскурсii i турагенства

Те сама стосуеться i прививок

Я ,наприклад,писала тут не для того щоб автора образити чи злорадствувати

А показали ,що е iнший пiдхiд до вакцинування,на мою думку бiльш правильний

Коли я була маленька моiй мамi не треба було вивчати види вакцин i виробникiв- вона просто приводила мене на прививку,тодi за якiстю слiдкувала держава

Але зараз не тi части i старi пiдходи не дiють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те сама стосуеться i прививок

Я ,наприклад,писала тут не для того щоб автора образити чи злорадствувати

А показали ,що е iнший пiдхiд до вакцинування,на мою думку бiльш правильний

Ви мене теж вибачте, але ваш підхід далеко не кожному теж підходить (купувати вакцину по 700грн та йти прививатись у приватну клініку), приходиться виходити з того, що можливо на свої кошти, дивлячись на ситуацію у сім"ї. А ви не думали (в принципі я зрозуміла, що навіть і не припускали, адже звикли що ви центр Землі), що похід у поліклініку щей тата - це проблема, адже неможливо на роботі пояснити начальству, що "ви мене відпустіть, бо я маю піти з дружиною зробити дитині прививку", або ж взагалі немає тата, бабці, дідуся...?

Я чудово розумію, що здоров"я власної дитини понад усе, але те "понад усе" для кожного має свої межі.

Я не створювала тему, щоб почути вас, як ви добре живете і що можете дозволити собі та своїй дитині купити, а ще яка ви розумна і обізнана у всьому. Я хотіла почути реальні поради із даної ситуації яка вже сталася.

І про головне, забрали вчора аналізи сечі - все в нормі. Температура все така ж 39,5-40. Накінець лікар-педіатр сказала, що якщо це всетаки реакція на вакцину, то вона може бути до 3-х днів. Сьогодні в обід буде 3-й день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. likari pid chas vakzinatii zavzhdi poperedzhaiut pro mozhlivij pidjom temperaturi

Так, вони попереджають про температуру, але не більше 37,5

dlia malenkih ditej do 3-oh rokiv temperatura 39C° ne e kritichnoju, voni ii zazvichaj dobre perenosiat. Treba slidkuvati lische schob vona dali ne pidnimalas i ne prizvela do sudom. pri ziomu neobhidno davati bagato ridini piti.

Ну, не знаю. Я не згідна, що температура для дитини 39 не критична. У мого малого, якому зараз 6 років, коли температура піднімається до 39, у нього починаються судороги, все тіло синє і холодне, а голова вишнева та гаряча, і нічим практично не збивається, максимум до 38.

ви неуважна. Чоловік писав, що дитині до 3-х років. Ви говорите про дитину вдвічі старшу.

Для новонародженої дитини і 37,5 не є температура.

Щодо реакції на вакцину, то моїй старшій (13), температура підіймалася (вище 37,5) через пробу Манту. І всі медсестри і лікарі в один голос підвивали - нєможет такова бить!

Пам'ятаю, як один грамотна людина сказала одну фразу, якою я часто ставлю багато речей на місця, і про що забувають лікарі! Є індивідуальні особливості організму.

Кожен організм, людина / дитина - унікальний. І те, що у 100 000 людей не викличе ніякої реакції, у 10-х навпаки.

Вакцинував обох дітей.

Хоча мені майже ніяких прививок в їхньому віці не робили - була ота сама "индивидуальная непереносимость".

В школу і садок без вакцинації беруть зооооовсіііііім неохоче. Якщо є медвідвід - то без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу скажу, що приватна клініка не є панацея, бо приймають ті самі спеціалісти, але контроль значно серйозніший. В мого малого був інф. мононуклеоз і хоча протипоказань вже не було, але вирішив зробити прививку АКДС в Благомеді. Після ретельного огляду нам зробили прививку і помістили на 2 год. в палату і там робили декілька разів огляд, а потім відпустили і лікар дзвонила додому і питала про стан малюка. Просто ми теж в центрі прописані і знає нюанси з нашою поліклінікою, а після прививки вони зразу додому відпускють, а тре деякий час потримати в медзакладі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...