Перейти до змісту

Реакція на прививку


Tanichka

Рекомендовані повідомлення

Я правильно усе зрозуміла. Так, моєму одному синові зараз уже 6 років, але проблеми з такою температурою і метод боротьби з нею у нас виникли після 6 міс. Тому і зараз дуже боюсь високих температур. що у меншого, що у старшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

Щено сестричка приїхала з малим з поліклініки, були знову на огляді, бо дитина дуже вяла. При огляді нічого не виявили, сказали попити щось противірусне, бо ослаблений імунітет, може підципити віруску. Температура почала піднімати з більшим інтервалом: спочатку до 39,5 набігала за 4 години. зараз за 6-7годин. Місце укола червоненьке і чуть твердувате, кладе капустяний лист, бо на йод алергія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те сама стосуеться i прививок

Я ,наприклад,писала тут не для того щоб автора образити чи злорадствувати

А показали ,що е iнший пiдхiд до вакцинування,на мою думку бiльш правильний

Ви мене теж вибачте, але ваш підхід далеко не кожному теж підходить (купувати вакцину по 700грн та йти прививатись у приватну клініку), приходиться виходити з того, що можливо на свої кошти, дивлячись на ситуацію у сім"ї. А ви не думали (в принципі я зрозуміла, що навіть і не припускали, адже звикли що ви центр Землі), що похід у поліклініку щей тата - це проблема, адже неможливо на роботі пояснити начальству, що "ви мене відпустіть, бо я маю піти з дружиною зробити дитині прививку", або ж взагалі немає тата, бабці, дідуся...?

Я чудово розумію, що здоров"я власної дитини понад усе, але те "понад усе" для кожного має свої межі.

Я не створювала тему, щоб почути вас, як ви добре живете і що можете дозволити собі та своїй дитині купити, а ще яка ви розумна і обізнана у всьому. Я хотіла почути реальні поради із даної ситуації яка вже сталася.

І про головне, забрали вчора аналізи сечі - все в нормі. Температура все така ж 39,5-40. Накінець лікар-педіатр сказала, що якщо це всетаки реакція на вакцину, то вона може бути до 3-х днів. Сьогодні в обід буде 3-й день.

Бажання - тисячі можливостей.

Не бажання - тисячі причин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дійсно рада за ваші досягнення та традиції, тільки я не це хотіла почути, як ви не зрозумієте! Не буду більше з вами прирікатися, щось доказувати, пояснювати і ви не робіть того.

P.S Своїми досягненнями, достатками, роботою та проблемами родини я тут ділитися аж ніяк не хочу, для того створюйте іншу тему

Дякую :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дійсно рада за ваші досягнення та традиції, тільки я не це хотіла почути, як ви не зрозумієте! Не буду більше з вами прирікатися, щось доказувати, пояснювати і ви не робіть того.

P.S Своїми досягненнями, достатками, роботою та проблемами родини я тут ділитися аж ніяк не хочу, для того створюйте іншу тему

Дякую :_10:

Шкода,що Вам нема чим тут ділитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж схоже пережили, як робили третє щеплення АКДП, Надвечір піднялась температура, не збивалась, викликали швидку, зробили укол, вони ще сиділи і чекали півгодини поки температура не почала падати. Дивились горло, сказали, що нормальне, але починається трахеїт, а дитині просто важко було дихати з 39,5. Через 20 хвилин приїжджає невідкладна (її ми не викликали, це швидка направила), лікар каже, що це ГРВІ, горло червоне, а трахеїту нема. Про те, що це така реакція на щеплення всі заперечували. До кінця наступного дня температура була 36.6. Але це був ще не кінець, на місці уколу утворився інфільтрат, який зійшов через 3 місяці.

Ревакцинація через рік пройшла без ускладнень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але це був ще не кінець, на місці уколу утворився інфільтрат,

сьогодні були в хірурга в обл.дит. маєм той самий інфільтрат.....якщо до завтра при таблетках та мазях не зійде хоч трошки, будем на антибіотику.

у кого ви тоді спостерігались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marmelada, в хірурга в поліклініці на Чорновола, призначав лише фізпроцедури, але ефекту не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S Своїми досягненнями, достатками, роботою та проблемами родини я тут ділитися аж ніяк не хочу, для того створюйте іншу тему

Дякую :_10:

Шкода,що Вам нема чим тут ділитися

Ви не уважна, що знову доказує, що бачите тільки себе: я не немаю тут чим ділитися, а не хочу, бо це тема на про досягнення та традиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь хорошою новиною. Від 2-ї години ночі (останній раз збили температуру) - ще не піднімалась. Дитина в нормі, грається, трішки поганий апетит, багато спить. Дасть Бог усе обійшлося.

Обурює тільки те, що нажаль ніде уже не залишилось компетентних працівників. а особливо медпрацівників, від яких залежить наше з вами життя.

Якщо ми самі вивчимо медицину - для чого нам лікарня? Якщо самі вчимо з дітьми весь шкільний матеріал (бо майже усе на домашнє опрацювання) - то для чого нам школа? Якщо ми самі стараємось вирощувати чи вигодовувати або в крайньому випадку купувати у перевірених фермерах продукти харчування - то для чого нам супермаркети? І таких якщо? нажаль багато. Сумно, що ми рухаємось трохи не в тому напрямку.

Ну сказали б відразу "може бути реакція до 5 днів із температурою більше 39", тоді б такого галасу може і не було б.

Визнати, що діло в вакцинації так і не захотіли, в картку нічого не записали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визнати, що діло в вакцинації так і не захотіли, в картку нічого не записали.

Звичайно що ні, екперементують на дітях як завжди!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми своїм купували якісні вакцини, від безкоштовних відмовились. Доречі книга Комаровського багато в чому допомогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 ПРИЧИН ОТКАЗАТЬСЯ ОТ ПРИВИВОК

Чтоб осознать как небезопасны прививки довольно упомянуть тот факт, что за 10 лет ни один доктор либо управляющий фармкомпаний США не решился выпить смесь стандартных добавок, имеющихся в большинстве вакцин, в том же количестве, которое, в согласовании с советами Центра Профилактики и Контроля заболеваемости США 2000 г, получал шестилетний ребёнок. И это невзирая на обещанную заслугу выше 100 000 баксов.

Если данный факт вам показался неубедительным, прочитайте последующие факты:

Месячный ребёнок, весящий 5 кг., получает ту же дозу вакцины, что и пятилетний, весящий 18 кг. Новорожденные с незрелой, не развившейся еще иммунной системой, получают в 5 раз огромную дозу (относительно массы тела), чем старшие малыши.

Международные исследования демонстрируют, что прививки являются одной из обстоятельств СВДС — синдрома неожиданной детской погибели Практически всегда детские заразные заболевания доброкачественны и проходят сами по для себя. Не считая того, они приводят к выработке бессрочного иммунитета, в то время как прививочный иммунитет только временный, потому существует повторная вакцинация.

Пожизненный иммунитет передается позже от мамы через плаценту к ее еще не родившемуся ребенку, прививочный иммунитет через плаценту не передается.

Нет исследований, призванных найти, на самом ли деле вакцины предупреждают заболевания. Графики заболеваемости быстрее демонстрируют, что прививки вводились в конце периода эпидемии, когда болезнь уже была на последней стадии.

Нет длительных исследовательских работ безопасности вакцин. Проводятся только короткосрочные проверки, где привитые испытуемые сравниваются с группой, которой ввели другую вакцину. По сути ассоциировать необходимо с группой непривитых.

Независимые личные исследования (голландские и германские) нашли, что привитые малыши хворают еще больше, чем их непривитые сверстники. Если закончить прививать малышей, их здоровье приметно улучшается.

Ребенок получает не одну, а много прививок. Не существует тестов для определения деяния комбинированных вакцин.

Пионеры вакцинации, которые рекомендовали соблюдать огромную предосторожность перед вакцинацией населения, никогда не пропагандировали общее прививание.

Детей прививают просто поэтому, что запугивают их родителей. Прививание малышей — самый выгодный бизнес как для производителей вакцин, так и для докторов.

Дети, которые находятся только грудном молоке вводят массивные вакцинные токсины, что противоречит хоть какой логике и науке. Вакцины содержат томные металлы (ртуть, алюминий), канцерогены, ядохимикаты, живы и генномодифицированные вирусы, сыворотку, содержащую вирусы животных и чужеродный генетический материал, очень ядовитые деконтаминанты и вспомогательные вещества, непроверенные лекарства, ни один из которых не может быть введен без нанесения организму вреда. Вакцины содержат сыворотку крови не только лишь шимпанзе и других обезьян, но также и скотин, свиней, кур, лошадок, и даже людскую сыворотку крови и ткани, извлеченные из абортированных зародышей. Смерти и стойкая нетрудоспособность из-за прививок — очень распространенное явление, и это отлично понятно мед обществу. Правительство воспрещает докторам разглашать это и связывать такие случаи с прививками.

Большинство детских заразных болезней имеют не достаточно серьёзных последствий в современном мире. Большая часть заразных болезней не только лишь изредка бывают небезопасными, но они могут играть актуально важную роль в развитии крепкой, здоровой иммунной системы. Люди, не болевшие корью, имеют более высшую заболеваемость некими заболеваниями кожи, дегенеративными заболеваниями костей и хряща, некими опухолями, в то время те, кто не болел свинкой, имеют более высочайший риск опухолей яичников.

Многие докторы говорят, что заболевания в детстве необходимы для тренировки иммунной системы . Подавляя эти заболевания, мы оставляем иммунную систему неразвитой, провоцируя возникновение разных аутоиммунных расстройств, таких как диабет и артрит, которые сейчас заполучили эпидемический нрав.

В США постпрививочные отягощения регистрируются, и правительство выплачивает жертвам в качестве компенсации миллионы баксов. В странах СНГ вам ничего не компенсируют, вам придется самим бегать по докторам и вылечивать отягощения, покупая дорогие лекарства.

Вакцина БЦЖ (от туберкулеза) в Америке и Европе признана совсем неэффективной и от нее отказались.

Оральная полиовакцина (ОПВ) вызывает полиомиелит и другие неврологические и желудочно-кишечные расстройства у малышей.

Прививка от Гепатита B, введенная в внедрение не так давно, вообщем не создана для малышей, это прививка от заболевания, передающегося половым методом, которая должна быть предназначена тольк

о для взрослых с хаотичными половыми связями.

Столбнячная сыворотка содержит как алюминий, так и ртуть, также столбнячный анатоксин – хоть какой из этих компонент способен нанести неисправимый ущерб организму человека.

Вакцина от кори является вакциной, которая часто вызывает суровые поствакцинальные отягощения.

По результатам разных независящих исследовательских работ, в особенности голландского и последнего германского, где сравниваются привитые и непривитые малыши, установлено, что привитые малыши склонны к астме, дерматиту, аллергиям, гиперактивности и пр.

Влияние вакцин на развивающийся мозг малыша очень велико и может привести к нарушениям речи, поведения и даже к полоумию. Существенное количество исследовательских работ внушительно показало, что практика прививания малышей может привести к серьёзному повреждению мозга по бессчетным механизмам. Так как мозг ребёнка стремительно развивается в период с третьего триместра беременности до 2-ух лет, он подвергается серьёзному риску.

Производство вакцин является самым выгодным лекарственным делом. Млрд баксов зарабатываются фирмами по производству вакцин.

Если вы все-же решили прививать малыша, то сделайте это как можно позднее, так как:

]- Весь период грудного вскармливания малыша защищают антитела, передающиеся ему с молоком мамы. И только через полгода после последнего прикладывания к груди эта защита исчезает! Тогда необходимо сдать иммунологический анализ крови на наличие тех либо других антител, и только после чего можно поставить прививки (если, естественно, вы не решили отрешиться от вакцинации совершенно) от тех заболеваний, антител к которым в крови не найдено.

- Иммунитет малыша совсем формируется только к 6-ти годам. И хоть какое вмешательство (в особенности такое грубое как вакцинация!) в этот естественный процесс может привести к необратимым последствиям и воздействовать на всю оставшуюся жизнь. Если вы все таки решили прививать собственного малыша, то лучше это начать делать после 5-6 лет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивував один факт. Прививку БЦЖ роблять усім діткам ще в пологовому будинку. Чому ж тоді вже доволі довгий час в Україні спостерігається епідемія туберкульозу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивував один факт. Прививку БЦЖ роблять усім діткам ще в пологовому будинку. Чому ж тоді вже доволі довгий час в Україні спостерігається епідемія туберкульозу?

https://en.wikipedia.org/wiki/BCG_vaccine там розписано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивував один факт. Прививку БЦЖ роблять усім діткам ще в пологовому будинку. Чому ж тоді вже доволі довгий час в Україні спостерігається епідемія туберкульозу?

Вікі:

Наиболее противоречивым аспектом БЦЖ является её непостоянная эффективность, обнаруженная в различных клинических исследованиях. Эффективность БЦЖ, похоже, сильно зависит от географического местоположения. Клинические исследования, проведённые в Великобритании, последовательно доказали защитный эффект от 60 % до 80 %[8]. Однако исследования, проведённые в некоторых других странах, не выявили защитного эффекта совсем. В целом, эффективность БЦЖ, похоже, падает с приближением к экватору[9].

...

Длительность защиты БЦЖ не ясна. В исследованиях, выявивших защитный эффект, последовательных данных получено не было. Совет по Медицинским исследованиям Великобритании MRC провел испытание, показавшее, что иммунитет убывает до 59 % по прошествии 15 лет и до «менее нуля» после 20 лет.

...

Считается, что вакцина БЦЖ обладает наибольшей эффективностью против диссеминированного туберкулеза и туберкулеза мозга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивував один факт. Прививку БЦЖ роблять усім діткам ще в пологовому будинку. Чому ж тоді вже доволі довгий час в Україні спостерігається епідемія туберкульозу?

Якби ви поверхньо хоча б цікавилися,що то за прививка така БЦЖ , то таких дурних питань не ставили б

БЦЖ захищає від тяжких,смертельних форм туберкульозу,які не піддаються лікуванню

Тобто захворіти можна,але перебіг хвороби буде інший

От від того,що ми не читаємо,не вивчаємо ,а мислимо такими насадженими штампами,поверхньо роблячи висновки з того що десь почули від когось - і робимо неправильні висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто піднімати холівар. Кожен сам для себе вирішить що робити з своїми дітьми. Чіткого алгоритму тут немає. Хтось колить вакцини в надії на покращення імунітету, хтось не колить, щоб імунітет не погіршився. Кожному своє. Це як казіно. З одного боку вводиться в дитинку хвороба і вона нею теоретично перехворіває в легкій формі отримуючи антитіла, з іншого, вважають що дитинка взагалі цією хворобою може не захворіти, то нафіга нищити організм.

Про користь прививок може свідчити тільки всеосяжний статистичний аналіз, якого у нас нема і не буде ще дуже довго, поки МОЗ позбудиться нереальної корупції. Їхніми статистичними даними хіба що в туалеті... Тому є дві віри і два підходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто піднімати холівар. Кожен сам для себе вирішить що робити з своїми дітьми. Чіткого алгоритму тут немає. Хтось колить вакцини в надії на покращення імунітету, хтось не колить, щоб імунітет не погіршився. Кожному своє. Це як казіно. З одного боку вводиться в дитинку хвороба і вона нею теоретично перехворіває в легкій формі отримуючи антитіла, з іншого, вважають що дитинка взагалі цією хворобою може не захворіти, то нафіга нищити організм.

Про користь прививок може свідчити тільки всеосяжний статистичний аналіз, якого у нас нема і не буде ще дуже довго, поки МОЗ позбудиться нереальної корупції. Їхніми статистичними даними хіба що в туалеті... Тому є дві віри і два підходи.

Правду кажете

От сьогодні ми живемо серед людей,які мають практично всі щеплення

Наші діти ,коли стануть дорослими будуть в оточенні,де щепленні 50-60 %

От і побачимо,як краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сьогодні ми живемо серед людей,які мають практично всі щеплення

Наші діти ,коли стануть дорослими будуть в оточенні,де щепленні 50-60 %

От і побачимо,як краще

От якраз на відео Гаряєв і грворить що нічого не зміниться, хоть якщо навіть будуть в оточенні 100% де щеплені! тому що відбувається мутація!

Тільки бізнес і нічого лічного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивував один факт. Прививку БЦЖ роблять усім діткам ще в пологовому будинку. Чому ж тоді вже доволі довгий час в Україні спостерігається епідемія туберкульозу?

Якби ви поверхньо хоча б цікавилися,що то за прививка така БЦЖ , то таких дурних питань не ставили б

е вивчаємо ,а мислимо такими насадженими штампами,поверхньо роблячи висновки з того що десь почули від когось - і робимо неправильні висновки

Тобто ви стверджуєте, що якщо з'їздити в тубдиспансер, то там ми знайдемо тільки непривитих людей?

Якщо перечитати дану тему повністю, то складаєтьься враження, що ви активно намагаєтесь довести, що в питаннях прививок ви є суперекспертом. Знайома мені така категорія людей, які вважають, що перечитавши інтернет стають розумнішими навіть за фахівців. Може досить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивував один факт. Прививку БЦЖ роблять усім діткам ще в пологовому будинку. Чому ж тоді вже доволі довгий час в Україні спостерігається епідемія туберкульозу?

Якби ви поверхньо хоча б цікавилися,що то за прививка така БЦЖ , то таких дурних питань не ставили б

е вивчаємо ,а мислимо такими насадженими штампами,поверхньо роблячи висновки з того що десь почули від когось - і робимо неправильні висновки

Тобто ви стверджуєте, що якщо з'їздити в тубдиспансер, то там ми знайдемо тільки непривитих людей?

Якщо перечитати дану тему повністю, то складаєтьься враження, що ви активно намагаєтесь довести, що в питаннях прививок ви є суперекспертом. Знайома мені така категорія людей, які вважають, що перечитавши інтернет стають розумнішими навіть за фахівців. Може досить?

БЦЖ - не гарантія,що ви не захворієте

БЦЖ - це шанс лишитися живим в разі хвороби.Це шанс перенести легку форму хвороби

Я не експерт у вакцинації

Але мені цікаво перед щепленням почитати які є вакцини,які можуть бути реакції та ускладнення,взагалі що отримає дитина від щеплення

І цього достатньо щоб мати елементарні знання для повсякденного життя

І на мою думку,приходити на щеплення підготовленим значно краще,ніж не підготовленим

На цьому мені більше нічого додати

є люди ,що вважають що їм всі винні - держава,медики і тд

я відношу себе до категорії,що кожен сам творець свого життя

всім бажаю гарних та приємних вихідних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен сам творець свого життя

Найгрубіша ваша помилка. Не варто бути таким самовпевненим і зарозумілим. Життя є досить непередбачуване..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мною велась мова не про бездумність. Я сумніваюсь в ефективності. А це різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...