Перейти до змісту

Порадьте Android


Рекомендовані повідомлення

Маю апарат Samsung S7272 Galaxy Ace 3 Duos. Є проблема із мережею - як пропаде мережа, то потім знову не появляється. Хочу спробувати перепрошити.

Питання перше - чи буде дійсна гарантія на нього, якщо я його перепрошию?(купувався в грудні в магазині Алло)

Питання друге - яку прошивку порадите? З перепрошивкою Андроїда ще справи не мав, тому не розбираюсь в його версіях, перевагах та недоліках. Зараз встановлена версія 4.2.2. Серед варіантів на око попали 4.4, 5.0. Також чув про якийсь Cyanogenmod. Що з цього переліку буде кращим і що нормально і шустро тянутиме мій апарат.

Характеристики телефону - http://rozetka.com.ua/samsung_galaxy_ace_3_s7272_metallic_black/p287281/#tab=characteristics

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще здати цей апарат по гарантії, попередньо скопіювавши всю цінну інформацію з нього.

99% що діло не в прошивці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще здати цей апарат по гарантії, попередньо скопіювавши всю цінну інформацію з нього.

99% що діло не в прошивці.

в мережі багато хто скаржиться на такий глюк саме в цьому телефоні

і товариш, що займається ремонтом мобільних порадив спробувати перепрошити

мережа пропадає, де нема покриття, а потім знову не появляється

потрібно перезавантажувати телефон, щоб знов зловило мережу

плюс до того нема бажання здавати його по гарантії... це як мінімум місяць часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і товариш, що займається ремонтом мобільних порадив спробувати перепрошити

ну да, 9 з 10 апаратних проблем вирішуються саме прошивкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і товариш, що займається ремонтом мобільних порадив спробувати перепрошити

ну да, 9 з 10 апаратних проблем вирішуються саме прошивкою :)

легше спочатку виключити проблему в програмній складовій, аніж лізти в залізо

хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на LG d405 така ж штука на МТС. мережа пропадаэ ы рятуэ тылкьи перезагрузка...задовбало вже..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із офіційного сайту Самсунг

ВОПРОС

после того как пропадает сеть а потом появляется автоматически не ищет оператора пока не перезагрузиш (gt s7272)

задан 7 месяцев назад

паша

севастопольо GT-S7272

ОТВЕТЫ

Проверьте работу устройства в режиме сети "Только GSM": откройте Меню - Настройки - Подключения - Другие сети - Мобильные сети - Режим сети - Только GSM. Также при возможности замените SIM-карту и проверьте работу устройства с SIM-картой другого оператора сотовой связи. В том случае, если ситуация не изменится, рекомендуем выполнить процедуру полного восстановления заводских установок: откройте Меню - Настройки - Учетные записи - Архивирование и сброс, отключите опции "Автовосстановление" и "Архивация данных", далее нажмите "Сброс данных". При выполнении этого действия происходит удаление всех данных (в том числе контактов и сообщений) и установленных приложений, поэтому заранее сохраните важную информацию из памяти смартфона.

ответ получен 7 месяцев назад

Тільки GSM не допомогло. Сім-картки нові обидві

пробував і з іншим оператором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ЖОДНОГО разу не попадався S7272 з пропаданням мережі.

Гарантія займає 2 тижні.Але є гарантія, що його відремонтують у БУДЬЯКОМУ випадку

.Хіба що не приймуть через порушення умов експлуатації.

В цьому може і причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ЖОДНОГО разу не попадався S7272 з пропаданням мережі.

Гарантія займає 2 тижні.Але є гарантія, що його відремонтують у БУДЬЯКОМУ випадку

.Хіба що не приймуть через порушення умов експлуатації.

В цьому може і причина?

Експлуатується згідно правил. Не хочеться парити голову із здачею по гарантії - це в ідеалі 2 тижні, а в реальності цей процес може затягнутись і взагалі немає апарату на зміну цьому, щоб бути на зв'язку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз задам питання, які мене цікавлять:

1) Чи не пропадає гарантія, якщо самостійно перепрошиваєш телефон?

2) Підкажіть, яку з версій Андроїда вибрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно здавал тел на ремонт по гарантіі ,за 3 тиждні зробили, на замену можуть дати зламок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно здавал тел на ремонт по гарантіі ,за 3 тиждні зробили, на замену можуть дати зламок

Здавали в Алло? Зламок на 2 сімки дали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, 9 з 10 апаратних проблем вирішуються саме прошивкою

ну чо, в даному випадку перепрошивка модему може допомогти. але ж треба рут, кастомне рекавері, прямі руки і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз задам питання, які мене цікавлять:

1) Чи не пропадає гарантія, якщо самостійно перепрошиваєш телефон?

2) Підкажіть, яку з версій Андроїда вибрати

невже ніхто не може конкретно сказати щось по цих питаннях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Чи не пропадає гарантія, якщо самостійно перепрошиваєш телефон?

Ні, якщо прошивка офіційна

2) Підкажіть, яку з версій Андроїда вибрати

Вибирай 5.1 )) Якщо боїшся втратити гарантію - останню офіційну. Або на свій смак, якщо вмієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби бекап системи і прошивайся, якщо по гарантійному випадку буде ситуація, тоді повернеш заводську прошивку. Нічого складного немає, лиш будь уважним як будеш прошивати, не поспішай. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bormotuha, людина можливо вперше чує слова одін, рут, рекавері, бекап\рестор, а ти його так "заспокоюєш і направляєш" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, для початку телефон треба рутанути(поставити адміністартора на твій андроід)

далі зробити бекап(скопіювати всі важливі файли на флешку або компутер

наступним кроком спробувати поміняти версію радіомодуля (новішу/старішу)

на крайняк вже перешивати під якусь із зборок(так як і у віндовсі :) )

якщо нічого недопоможе тоді:

прошиваєм на офіційну прошивку,

якщо буде запитання в сервісі чому телефон прошивався, скажите ota update,

чи як воно там в самсунга,

думаю на 4pda валом інформації

поправте якщо десь помилився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо буде запитання в сервісі чому телефон прошивався, скажите ota update,

Да-да, рут, кастомна прошивка, версія модему, що не співпадає з прошивкою з'явилась після ОТА апдейду. В сервісі гарно поржуть.

А особливо коли побачать: Warranty Void 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку гратися треба не з прошивкою, а з контактами антенки, котушками або з РФпроцесором.І все це механіка а не ніяка прошивка, котра в кращому випадку просто виставить калібровки радіотракту на середні значення.

Хоч би і в Андроїді 5.1.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний SunSeth, ти до кінця дочитав?

там є пункт про "якшо непрокатить"

то ніяких дій небуде видно, система нуляча і радіомодуль штатний

хіба ні?

П.С я б тоже поржав з того ши Ви описали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10,офіційну прошивку можна по різному прошити. якщо після рута не прошити сервісну, то в Download Mode, всеодно, буде видно Warranty Void - 1 чи Status - Custom чи одне і друге. Але ми тут не для того. Вище я писав, що для вирішення питання ТСа, можна спробувати прошити іншу версію модема - часто допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку гратися треба не з прошивкою, а з контактами антенки, котушками або з РФпроцесором.І все це механіка а не ніяка прошивка, котра в кращому випадку просто виставить калібровки радіотракту на середні значення.

Хоч би і в Андроїді 5.1.1

Чи може все ж справа в програмній складовій? Мережа пропадає не будь-де, а лише там, де її дійсно немає. Якби були довільні такі скачки, то згоден повністю.

Що скажете про Cyanogenmod?

Бісить купа непотрібного мотлоху, який встановлений в телефоні, пожирає системні ресурси і яким я не користуюсь, а він постійно оновлюється. Наскільки чув, то в ньому цього немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мережа пропадає не будь-де, а лише там, де її дійсно немає.

.Мені жодного разу не попадався офіційний Самсунг, в якому б проблеми з мережею були звязані з прошивкою модема.Якщо мережі нема, то її і не буде ні на чому. Про ресурси та мотлох на ПДА.

Тема ні про що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...