Перейти до змісту

Антикорупційне бюро очолив Ситник


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Президент Петро Порошенко призначив Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.

Про це Глава Держави оголосив під час церемонії представлення директора Національного антикорупційного бюро, передає кореспондент Укрінформу.

«Я підписав указ про призначення на посаду директора Національного антикорупційного бюро Артема Сергійовича Ситника», - сказав Порошенко.

Ситник народився 19 серпня 1979 р. у смт Компаніївка Кіровоградської області.

Освіта: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого (2001).

З 2001 по 2003 рр - помічник прокурора, слідчий, старший слідчий Ленінського району Кіровограда.

У 2004-2008 рр - старший слідчий, в.о. керівника слідчого відділу, керівник слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області.

У 2008-2011 рр - начальник слідчого відділу прокуратури Київської області.

З жовтня 2011 р. займається адвокатською практикою у складі адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Юридичні гарантії»; за сумісництвом юрист ТОВ «Компас».

Ситник задекларував за минулий рік 23,5 тис. грн, інші члени родини заробили 113 тис. грн. Дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна - 218 тис. грн. Претендент також задекларував квартиру 82 кв. м, його родині належить земельна ділянка площею 4 сотки у Криму, автомобіль Hyundai Elаntra.

Нагадаємо, 14 квітня Президент провів зустріч із фіналістами конкурсу на посаду директора Антикорупційного бюро Артемом Ситником і Миколою Сірим. Раніше конкурсна комісія з відбору кандидатів на своєму засіданні 7 квітня затвердила ці кандидатури на посаду директора НАБ. Всього на посаду голови Антикорупційного бюро претендували 176 осіб.

На повне формування і набір персоналу Бюро за законом відводиться 6 місяців від дати набуття чинності закону про бюро (25 січня). Тобто, до 25 липня 2015 року директор Антикорупційного бюро має сформувати 7 регіональних управлінь та набрати до 700 осіб персоналу, з яких до 200 мають бути начальницького складу.

Завданням Національного антикорупційного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Щось мені кар'єра не тойво. Був і за Кучми і за Юща і за Янука. Але дивлюсь в країні люстрація пішла іншим руслом, якщо глянути на ригіоналів і їх шавок. То може й то бюро нафіг не знадобиться.

Опубліковано

да нічого не відбудеться, окозамилювання. бо реально американця українського походження який був федеральним прокурором в США не допустили до конкурсу, бо по віку не підійшов....ага, бо пересадив би половину. :0121:

Опубліковано

Саме стрьомне це оце:

На повне формування і набір персоналу Бюро за законом відводиться 6 місяців від дати набуття чинності закону про бюро (25 січня). Тобто, до 25 липня 2015 року директор Антикорупційного бюро має сформувати 7 регіональних управлінь та набрати до 700 осіб персоналу, з яких до 200 мають бути начальницького складу.

Опубліковано

Чувак все життя з маленьких років був системою і як йому з нею воювати? Мабуть все закінчиться на рівні високопарних слів, як у безпосереднього начальника. З яким на словах ми вже й в Європі побували.

Опубліковано

Дивно. Майже в 20 років помічник прокурора, слідчий, старший слідчий Ленінського району Кіровограда. А не зашвидкий старт для простого хлопчини з смт Компаніївка? Якісь досить стрімкі висоти. Щось тут не чисто. Це пахне корупцією.

Опубліковано

мда 23 тис (грязними!!!). Юрист, працює на двох роботах!!!! Все життя в системі, ще й якій!!!! прокурорській. Мда початок мало обнадієний.

Опубліковано

Просто коли на плечі тих хто ще щось робить в цій країні повісять 700 імітаторів антикорупційного двіжняка, вгору ми від цього точно не підемо. Ну і починати боротьбу з корупцією (хоча хто її починає?) потрібно зі зміни законодавства, спрощувати алгоритми взаємодії громади і чиновників, автоматизовувати максимальну кількість процесів.

Опубліковано

А тим 700 потрібно буде кабінетики, ще й з секретарками, ще й опалені, ще й по автомобільчику, щоб каральні операції здійснювати. Тут одним мільярдом не обійдеться.

Опубліковано

Для руйнування такої системи достатньо 10-50 програмістів і декілька мільярдів на закупку техніки. Повна відкритість бюджетів, повна відкритість перетину господарських товарів через кордон - реальні ціни розмитнення і т.д. Чогось в себе на приватних підприємствах власникам виходить боротись з корупцією-крадіжками підлеглих - облік-переоблік товарів, охоронні системи, відеонагляд, кассові апарати і т.д. А в державі декілька десятиліть не може нічого путнього з'явитись, все дуже важко.

Опубліковано

Доній - специфічний чувак, але думка цікава:

А Ви, пан і панове, мали ілюзії,що Антикорупційне буро розслідуватиме корупцію серед оточення Президента і Прем'єра??? Скажіть Вашим ілюзіям "До побачення!". Сьогодні, нарешті визначившись з головою Антикорупційного Бюро Президент дав йому "настанови", де ж шукати корупцію... Серед пожежників,даішніків і т.д...Яка зараз найбільш резонансна заява щодо корупції? Це звинувачення колишнього керівник Державної фінансової інспекції в тому,що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк причетний до фінансових зловживань у сумі 7 мільярдів 580 мільйонів гривень..І що? Та нічого...Колишній міністр озорони здоров'я Олег Мусій звинуватив Миколу Мартиненка(одного з "гаманців" провладної коаліції),що той стоїть за корупційними схемами по тендерах в Міністерстві охорони здоров'я. І що? І нічого...Настанови від Президента інакші: шукати корупціонерів серед пожежників та даішнкв...От дослівна цитата від Президента П.Поорошенка: "З тих, хто стикався з корупцією, в першу чергу, - це є в органах ДАІ, МВС, Податкової служби, земельних ресурсах, пожежників, інспекції..."

Опубліковано

цирк поїхав, клоуни залишились...

з самого початку ставився скептично до того цирки з тим бюро....

ніхто не буде рубати гілляку, на якій сидить...

імхо...

Опубліковано

Я цілком підтримую Ромаху,навіщо там прокурор чи слідчий? Достатньо толкового менеджера і все.Моніторяться фінансові потокі та аналізуються.

Опубліковано

Ну,почалось:

Ляшко уличил главу Антикорбюро в поездках в Москву

Лидер фракции Радикальной партии в Верховной раде Олег Ляшко заявил, что назначенный вчера директором Национального антикоррупционного бюро Украины Артем Сытник подозрительно часто ездил в Москву.

«На протяжении последнего времени Сытник 7 раз ездил в Москву и скрыл этот факт от проверяющих органов. У меня очень простой вопрос - зачем председатель НАБУ ездит в страну-агрессора?» - отметил радикал.

Он также указал на неэффективность работы Сытника в прокуратуре.

«Сытник имеет 10 лет прокурорского стажа, более того - работал начальником следственного отдела прокуратуры Киевской области. Покажите мне его громкие коррупционные расследования на этой ответственной должности?! Зато все в системе прокуратуры знают его связь с бывшим прокурором киевской области Юрием Гайсинским. Это тот, которого когда-то в Париже грабанули на 5 миллионов долларов. После увольнения из органов прокуратуры Сытник стал партнером Гайсинского в юридической фирме», - отмечает нардеп.

Ляшко также вслед за представителем НБУ раскритиковал декларацию Сытника.

«Декларация за прошлый год - чуть больше 20 тысяч гривен доходов, зато в семье - более миллиона. Так как раз делают все коррупционеры - записывают состояние на семью», - отмечает радикал.

«Считаю, что идея с избранием председателя НАБУ провалилась. И Президент должен это честно признать, а не назначать главой НАБУ человека, у которого на старте нет доверия общества. Это ставит под сомнение искренность заявлений власти о борьбе с коррупцией», - резюмирует Ляшко.

16 апреля президент Петр Порошенко назначил Артема Сытника директором Национального антикоррупционного бюро Украины.

Пока Сытник единственный работник в НАБ ‒ ему предстоит еще его создать, набрав команду.

Артем Ситник: 10 фактів про людину, яка боротиметься з корупціонерами

16 квітня президент оголосив ім'я першого Директора Національного атикорупційного бюро. Хто ж ви, пане Ситник?

35-річний Артем Сергійович Ситник, кандидатуру якого обрав Президент Порошенко, 10 років пропрацював в органах прокуратури та пішов із системи, пояснюючи це незгодою з політикою Януковича.

Артем Ситник був одним з двох кандидатів, яких для нього визначила спеціальна конкурсна комісія. Іншим претендентом був відомий адвокат Микола Сірий.

Пропонуємо вашій увазі основні факти з біографії новоспеченого голови Антикорупційного бюро.

1. Артем Ситник народився у селищі міського типу Компаніївка на Кіровоградщині, там же закінчив школу. Навчався у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого (закінчив у 2001).

2. Свою роботу в органах прокуратури Ситник почав на рідній Кіровоградщині: у 2001-2003 роках він працював помічником прокурора, слідчим, старшим слідчим Ленінського району Кіровограда. У 2004-2008 роках Ситник переходить на обласний рівень — старший слідчий, в.о. керівника слідчого відділу, керівник слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області.

3. У 2008 році Артем Ситник очолив слідчий відділ у прокуратурі Київщини. Там він працював до 2011 року, після чого звільнився через "незгоду з політикою режиму Януковича, криміналізацією правоохоронних органів та ангажованістю прокурора області Вітязя М.І.". З обласним прокурором у Ситника виник конфлікт через те, що не попередив прокурора про заплановане затримання в 2011 році керівника управління культури і туризму Київської області під час отримання хабара в 40 тис доларів.

4. З жовтня 2011 р. займається адвокатською практикою у складі адвокатського об’єднання "Адвокатська фірма "Юридичні гарантії"; за сумісництвом працює юристом у ТОВ "Компас". "Юридичні гарантії" заснував колишній перший заступник генпрокурора і прокурор Київської області Юрій Гайсинський. Його дочка Оксана – дружина мера Харкова Генадія Кернеса Оксана Гайсинська.

5. Серед інших справ Ситник брав участь у розслідуванні фальсифікації виборів президента в 2004 році в скандальному ВО № 100 у Кіровоградській області. Слідство тривало три роки і за його результатами до кримінальної відповідальності притягли вісім членів виборчої комісії.

6. Одружений, має двох неповнолітніх дітей.

7. Ситник задекларував за минулий рік 23,5 тис. гривень доходу, інші члени родини заробили ще 113 тисяч. Дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна — 218 тис. грн. У Ситника є квартира площею 82 кв. м., земельна ділянка у Криму, площею 0,04 га та автомобіль Hyundai Elаntra.

8. У своїй біографії Артем Ситник зазначив, що очолювані ним слідчі відділи притягнули до відповідальності за корупцію низку суддів, працівників СБУ, міліціонерів, митників та інших чиновників. У 2006 році передав до суду справу проти 6 осіб, причетних до створення конвертаційного центру, який "відмив" понад 1 млрд гривень.

9. Ситник негативно ставиться до ідеї брати на роботу в Антикорупційне Бюро молодих студентів. "Дають пораду набрати студентів. Мовляв, вони що, "вишки Бойка" не побачать? Але питання в чому: побачити "вишки Бойка" можна, розстріл Майдану теж усі бачили. Тільки в суді нічого немає! Ті справи, що братиме на себе бюро, студенти не потягнуть", – зазначив Ситник у своєму інтерв'ю "Аргументам і фактам".

10. Каденція Артема Ситника на посаді Директора Антикорупційного бюро становить 7 (!) років — довше, аніж у Президента і Верховної Ради.

Опубліковано

Мля, воювателі з корупцією, ви наведіть лад на місцях...

Нещодавно стояв машиною в дворі дитсадка, туди виходять двері кухні (саме на них і дивився лицем). За 15 хвилин УСІ працівники їдальні уже повиглядували і пороздивлялись мене у вікно, а ті що йшли на роботу спотикались, так голову вивертали. Це я до чого: для того, щоб вирішити дану проблему з корупціонерами нетреба міняти законодавство, навіть антикорупційного бюро нетреба... треба просто бажання. А його нема. Зато всі знають як закони змінити (при тому, що жодного законопроекта, підготованого добровольцями я не бачив). Ну і як корупцію перемогти всі теж знайють, тільки от їх дітей і далі об"їдає якась Клава з їдальні, а не президент чи міністр.

Думаю натяк зрозумілий?

Опубліковано

Мля, воювателі з корупцією, ви наведіть лад на місцях...

Риба гниє з голови. Ми уже 24 роки "наводимо лад на місцях", однак по досвіду інших держав (2006 у Польші, 2001 в Хорватії, 2002 в Латвії і т.д) видно, що прогрес в плані боротьби з корупцією розпочинався саме після формування АКБ. Поки що рано говорити про саму персону Ситника. Потрібно подивитись на його заступників та на результати, яких ще треба дочекатись. А те, що ви описали - так то звичайний совок в голові, типу "ті, що вище за мене стоять то вони крадуть, а нам що - не можна?" :)

  • 2 тижня потому...
Опубліковано

Нова інфа. АКБ оголосило конкурс на 15 ключових адміністративних посад. Ну і основне: першим своїм заступником Ситник назначив Гізо Углаву. Експерти наголошують на його зв'язки з європейськими та американськими спецслужбами типу ФБР. Початок доволі хороший + у нього присутній досвід боротьби з корупцією в Грузії. Ще одна людина, через яку США та ЄС будуть тиснути на наших олігархів. Фактично - один з вирішальних гвинтиків у процесі деолігархації.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...