Перейти до змісту

Де найдешевші презервативи?


пацан

Рекомендовані повідомлення

Ага... 100%

Ось вам і ще: http://old.dyvensvit.org/blogs/3867.html

 

А ось і вікіпедія: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Презерватив див у розділі ефективність.

 

Всюди пише що знижує ймовірність на стільки то й стільки... але по факту 100% не дає жоден, який сасе рівень то вже полеміка, а продаж їх то бізнес нехілий, що ви тут доказати хочете я хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Знов на очі випадково попалось! :) На mysku.ru обзор 72шт. презервативов хорошего качества за 6.54, тобто це на Аліекспресі (китайська торгова площадка, хто не в курсі) продають 72 презерватива за 208 грн. (... десья такі коробочки, вірніше таке оформлення, бачив...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись як альтернативу Контексам купував "гусарські", те саме але дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.10.2017 at 15:43, woodwork сказано:

Ви експерт?

Ні, але навіть за своїм досвідом можу сказати, що поки не зустрічав підробки Долфі. Контекс - так, але там зразу було помітно, на вигляд жовті, наче їм вже років 20, хоча на упаковці було вказано ще 2 роки придатності. Це вже потім я звернув увагу, що навіть запаковані були по-іншому, на відміну від оригіналу. І запах був дуже специфічний.
Можливо, тому що на різних заводах виробляють, і в Китаї також, і вони більш розрекламовані, тому і підробляють. А долфі в Україні роблять, а де ви в нас бачили такі потужності, щоб і упаковку підробити і презерватив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Fala сказано:

Ні, але навіть за своїм досвідом можу сказати, що поки не зустрічав підробки Долфі. Контекс - так, але там зразу було помітно, на вигляд жовті, наче їм вже років 20, хоча на упаковці було вказано ще 2 роки придатності. Це вже потім я звернув увагу, що навіть запаковані були по-іншому, на відміну від оригіналу. І запах був дуже специфічний.
Можливо, тому що на різних заводах виробляють, і в Китаї також, і вони більш розрекламовані, тому і підробляють. А долфі в Україні роблять, а де ви в нас бачили такі потужності, щоб і упаковку підробити і презерватив?

Упаковка то без проблем підробляється, а презерватив можете з китаю привезти та в українську упаковку засунути. Є техтологія і стандарти, якщо їх не дотримувати то це не той продукт за який ви платите, і не важливо на якому заводі то робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.10.2017 at 13:16, kookaburra сказано:

Колись як альтернативу Контексам купував "гусарські", те саме але дешевше.

Це не альтернатива, це конкретно той самий продукт, той сасий матеріал і характеристики, картонна упаковка різна (але на гусарських пише що то продукція контекс).

Просто назва контекс більш розкручена і престижна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кіосках Волинь табак були по 1 гривні.недавно бачив по 3 гривні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, woodwork сказал:

Це не альтернатива, це конкретно той самий продукт, той сасий матеріал і характеристики, картонна упаковка різна (але на гусарських пише що то продукція контекс).

Просто назва контекс більш розкручена і престижна...

Я це все знаю, читаю, що пишуть на упаковках. Під альтернативою вважав те, що ціна в 2 рази  менша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, woodwork сказал:

Це не альтернатива, це конкретно той самий продукт, той сасий матеріал і характеристики, картонна упаковка різна (але на гусарських пише що то продукція контекс).

Просто назва контекс більш розкручена і престижна...

Я це все знаю, читаю, що пишуть на упаковках. Під альтернативою вважав те, що ціна в 2 рази  менша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2017 at 15:45, woodwork сказано:

Молекули інфекції мають менший розмір ніж розмір сітки латексу.

Можна я це речення заскріню? Будь ласка!!!! Таких дуріків народ на фейсбуці ще не бачив. Можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2017 в 15:45, woodwork сказал:

Молекули інфекції

такого поняття не існує, як молекула інфекції )) це те ж саме, що сказати - молекула автомобіля, по смислу

є вірусна інфекція , розміри 10-300нм

є бактеріальна інфекція, розміри 0.5 - 1мкм

ну і так далі

розміри *пор* презерватива від 5мкм . На 100% звичайно не захищає, але особливого вибору то і нема, тим більше, що в пор є не дільки діаметр, а й довжина, яку теж треба *пройти* вірусу чи бактерії, та й не одному, для *успішного зараження*

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, MANJAK11 сказано:

такого поняття не існує, як молекула інфекції )) це те ж саме, що сказати - молекула автомобіля, по смислу

є вірусна інфекція , розміри 10-300нм

є бактеріальна інфекція, розміри 0.5 - 1мкм

ну і так далі

розміри *пор* презерватива від 5мкм . На 100% звичайно не захищає, але особливого вибору то і нема, тим більше, що в пор є не дільки діаметр, а й довжина, яку теж треба *пройти* вірусу чи бактерії, та й не одному, для *успішного зараження*

 

Слухай, ти до!бався до одиниць виміру, хоча смисл зрозумів, я "своїми словами" писав, думав зрозумієш...

Стосовно "...На 100% звичайно не захищає..." що і хотів донести, але "...але особливого вибору то і нема..." не згоден, вибір є завжди, ти ж вирішуєш €бат чи не €бат подозрітєльную особь, рішення приймаєш особисто, враховуючи ці ризики тож... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, difoto сказано:

Можна я це речення заскріню? Будь ласка!!!! Таких дуріків народ на фейсбуці ще не бачив. Можна?

М-да, я не працівник лабораторії, але ти на тьолку зараз похожий, чесно. Замість того щоб вловити суть написаного - ти  до!бався до форми подачі. Я ж навіть посилання скидав вище де більш "прааильно" це розписано. П!здєц, люди, що з вами?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, продавець111 сказано:

В кіосках Волинь табак були по 1 гривні.недавно бачив по 3 гривні

Що саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь вважав, що фраза про відсутність "100% захисту" вживалась з огляду на різні варіанти застосування (назвемо це так) + великий вплив зовнішніх чинників на структуру латексу (той самий мороз).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.10.2017 at 16:27, woodwork сказано:

Це не альтернатива, це конкретно той самий продукт, той сасий матеріал і характеристики, картонна упаковка різна (але на гусарських пише що то продукція контекс).

Просто назва контекс більш розкручена і престижна...

Тобто я правильно зрозумів, що гусарські - це абсолютно той же самий контекс, але в іншій упаковці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, woodwork сказано:

Замість того щоб вловити суть написаного - ти  до!бався до форми подачі. Я ж навіть посилання скидав вище де більш "прааильно" це розписано. П!здєц, люди, що з вами?..

Ми вчили в школі фізику, хімію і біологію. Тому і виглядаємо "як баби". А ще вивчали матаналіз і статистику. І ми як баби стверджуємо, що через оболонку презерватива, якщо він не порваний (а це ті самі проценти, на які ти посилаєшся) ні вірус, ні інфекція своїми молекулами не пролізе. Якщо людина меле дурниці, я кажу, що людина меле дурниці, насинг пєрсонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, difoto сказано:

Ми вчили в школі фізику, хімію і біологію. Тому і виглядаємо "як баби". А ще вивчали матаналіз і статистику. І ми як баби стверджуємо, що через оболонку презерватива, якщо він не порваний (а це ті самі проценти, на які ти посилаєшся) ні вірус, ні інфекція своїми молекулами не пролізе. Якщо людина меле дурниці, я кажу, що людина меле дурниці, насинг пєрсонал.

Ти ж напевне ще релігієзнавство вчив і соціологію... єрєсь несеш...

Якщо ні - давай тепер ти "пруф", а ні то не продовжуй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, woodwork сказано:

Якщо ні - давай тепер ти "пруф", а ні то не продовжуй...

ОКЕЙ!!!!!111111

https://medportal.ru/budzdorova/final/skazka-o-dyryavom-prezervative/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, difoto сказано:

Ху#овий пруф))) не в твою користь...

"...«При корректном использовании при каждом половом акте латексный презерватив в значительной степени снижает, однако полностью не устраняет риск заражения или распространения ВИЧ, вирусом, который вызывает СПИД»..."

 

тряпка на х#й намотана теж знижує шанси, і нехай на 0.000001% але все ж знижує, презерватив теж знижує ймовірність, просто з більшим відсотком захисту, тобто все ж пропускає віруси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, а давай я тобі дам пруф, але читай уважно. Там , правда, багато вумних термінів, але ж і ти не баран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, S30 сказано:

Діма, а давай я тобі дам пруф, але читай уважно. Там , правда, багато вумних термінів, але ж і ти не баран.

А що нового ти мені сказав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, S30 сказано:

Встиг прочитати?

А шо там читати, крім того, що я і так знаю?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...