Перейти до змісту

СМИ: налоговики Украины допрашивают граждан о “лишних” деньгах


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

Под проверку со стороны налоговых органов попадают люди, которые имеют небольшие доходы и неожиданно кладут на банковскую карту или снимают крупные суммы денег, пишет украинская газета “Вести”.

1005893877.jpgНалоговые органы Украины звонят гражданам страны, расспрашивая их о том, откуда у них появились крупные суммы денег на банковской карточке, пишет украинская газета “Вести”.

Раньше людям, собирающимся оформлять визы для поездки за границу, достаточно было положить на банковскую карточку необходимую сумму денег и принести отчет в посольство о том, что деньги имеются. После этого граждане могли снимать деньги с карточки. Теперь финансовые учреждения страны проводят проверки происхождения этих средств.

Украинцы уже жалуются на звонки из налоговых органов. Издание приводит слова 22-летней жительницы Харькова Елены, которая летит на майские праздники в Будапешт. По словам девушки, после того, как она положила 8 тысяч гривен на карточку для того, чтобы расплатиться с гостиницей, ей позвонили из налоговых органов.

“Все прошло хорошо, я заплатила за отель. А потом мне на работу позвонили из налоговой и спросили, откуда у меня, человека с годичным трудовым стажем и зарплатой в 2,1 тыс. грн, такие деньги. Я опешила и ответила, что взяла деньги у родителей. Отец говорит, что ему не звонил никто — он частный предприниматель, в случае чего, сможет сказать, что 8 тыс. грн его, но все равно странная ситуация”, — цитирует газета слова жительницы Харькова.

Жительница Запорожья Елена, которая собирается лететь в Париж вместе со своим молодым человеком, также рассказала, что ей позвонили из налоговых органов.

“Я нигде не работаю, учусь в университете. Парень положил мне на карточку 10 тыс. грн, чтобы я могла подать документы на визу… Они спросили, откуда деньги, если никакого официального дохода у меня нет. Я сказала про парня, но переживаю — ведь он мне не родственник”, — приводит газета слова девушки.

Как отмечает издание, на днях в финансовые учреждения от Национального банка Украины пришло письмо, в котором сотрудникам рекомендуется проверять подозрительные операции с валютой. Проверять будут людей, которые имеют небольшие доходы (студенты, пенсионеры, безработные, бюджетники) и неожиданно кладут на счет или снимают крупные суммы денег.

“При получении наличных со счетов людям стоит готовиться к расспросам со стороны финансистов, а в некоторых случаях — и к предоставлению дополнительных документов. Не исключено, что задавать их (вопросы — ред.) будут и правоохранители”, — заключает издание.

infa.kharkov.ua - новости Харькова

Фейк чи правда комусь дзвонили???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фейк чи правда комусь дзвонили???

Не знаю чи фейк але тенденція хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом було б не погано якби у нас нарешті почали порівнювати рівень життя людини з її офіційними доходами. Тоді б я нарешті повірив би у боротьбу з корупцією чи люстрацію ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО фейк, податківцям пофігу де ти ці гроші взяв, головне щоб ти з них податок заплатив. Вони якщо і отримують інформацію про такі операції, то запитають про них вже після періоду подачі декларацій, заодно і штраф впаяють, якщо виявиться що податок незаплачений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом було б не погано якби у нас нарешті почали порівнювати рівень життя людини з її офіційними доходами. Тоді б я нарешті повірив би у боротьбу з корупцією чи люстрацію ...

ану-ка, розкажи, яка у тебе офіційна зарплата???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо хочеш вивести мене на чисту воду то краще запитай про мої витрати :)

ану-ка, розкажи, яка у тебе офіційна зарплата???

До речі це б могло б сприяти і легалізації зарплат ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно деякі речі правильні роблять. Да важче жити бізнесу буде... але чесно багато хто з знайомих офіційно влаштували працівників після нових штрафів в 40 тис грн. І якщо ці штрафи не почнуть впаювати іншим буде несправедливість. Да фігово... але в нас пів країни і не тільки олігархи клали на закони і накалювали державу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно деякі речі правильні роблять. Да важче жити бізнесу буде... але чесно багато хто з знайомих офіційно влаштували працівників після нових штрафів в 40 тис грн. І якщо ці штрафи не почнуть впаювати іншим буде несправедливість. Да фігово... але в нас пів країни і не тільки олігархи клали на закони і накалювали державу...

тільки чомусь починають "правильні речі" з й так леть виживаючих, а потім ще й будуть питати як і чому ти вижив (типу:де гроші взяв?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки чомусь починають "правильні речі" з й так леть виживаючих, а потім ще й будуть питати як і чому ти вижив (типу:де гроші взяв?).

Ледь виживаючий зможе це пояснити. А от той хто ховається за його спиною - ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки чомусь починають "правильні речі" з й так леть виживаючих, а потім ще й будуть питати як і чому ти вижив (типу:де гроші взяв?).

Ледь виживаючий зможе це пояснити. А от той хто ховається за його спиною - ні :)

Пенсіонер зможе пояснити де взяв гроші на дорогу операцію, якщо все життя пропрацював офіційно на 1000грн?

PS а гроші він наприклад заробив на неофіційній роботі будівельником (+ ще вирахують податок з неофіційних доходів?)

спочатку потрібно зробити нормальний людський податок (10-15%, а не понад 35-45%, і соціальні гарантіі, а потім запитуватись в людей звідки в них доходи, а то якось навпаки закони роблять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротись з бідністю ніхто не бажає, зате розкуркулювати куркулів як ще з 20-х років повелось, добровольців тьма. От в днр-лнр зараз куркулів немає, в хатах бізнесменів, прокурорських, суддівських живуть прості дауни з калашами. От пацанчики куди вам. Їде машинка зупинив, хазяїна-суку, який ту машинку якимось чином отримав - розстріляти. Тачку собі. Ібо нєфіг видєлуватись. У нас в булошною на таксі нє єздят. Будуєм прогресивне общество?

Ви кричите про сплату податків, про наповнення бюджету, про сильнішу державу, з якої щоб усі боялись і не насміхались, не розуміючи одного. Бюджетні гроші - це не ваші гроші, це гроші на корупцію держави. Заплативши поповній, патріотично, якуєвропах - ти стаєш реально бідним, але країна не стає багатою, бо в держави інший вектор розвитку. Дивуюсь як ви читати навчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно сплачувати податки самим отримувачем доходів - не сплатив отримав пілюлю продавай отримане або сиди в тюрязі.

1. Поки буде діяти совкова система податків на 1 зароблену гривну сплатити більше 1 гривні податку.

2. Сучасні виведення в офшори доходів.

Україна буде в Z0pі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ніби так, але тут мова йде про найцікавіше для держави: облік і використання ще невиловленої риби, якої навіть немає в ставку. А от хто має запускати в ставок малька, годувати, доглядати, щоб він виріс до розміру риби - спеціалістів в державі немає. Натомість держава розбудовує цехи по обробці, консервуванню ще не зловленої риби, орієнтуючись очевидно, що був би ставок а риба знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенсіонер зможе пояснити де взяв гроші на дорогу операцію, якщо все життя пропрацював офіційно на 1000грн?

PS а гроші він наприклад заробив на неофіційній роботі будівельником (+ ще вирахують податок з неофіційних доходів?)

спочатку потрібно зробити нормальний людський податок (10-15%, а не понад 35-45%, і соціальні гарантіі, а потім запитуватись в людей звідки в них доходи, а то якось навпаки закони роблять)

Ти поставив питання і сам дав на нього відповідь :) Фактично погодився з моєю думкою (Хоча чесно кажучи, я не уявляю хворого пенсіонера, якому потрібна дорога операцію, вкалуючим на будівництві. Але, це таке. можливо такі і є :)) Але тут починається саме цікаве: коли цього нещасного пенсіонера беруть за одне делікатне місце - він чесно і добросовісно признається де взяв гроші, після чого перевіряюча структура переключається на роботодавця і ставить йому просте питання: ти приховуєш зарплату? Значит приховуєш податки. Значить потрібно тебе добряче штрафонути, а можливо дати директору зо 3 роки умовно, а можливо і реально і т. д. и т.п. Після цього повір мені кількість бажаючих платити зарплату в конвертах значно зменшиться. Я вже не говорю про те що перевірка відповідності доходів витратам здатна виявити не одного корупціонера ... Але це звичайно при політичній волі верхів :)

спочатку потрібно зробити нормальний людський податок (10-15%, а не понад 35-45%, і соціальні гарантіі, а потім запитуватись в людей звідки в них доходи, а то якось навпаки закони роблять)

Не зрозуміло як повязані з податки з перевіркою рівня доходів та витрат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти поставив питання і сам дав на нього відповідь :) Фактично погодився з моєю думкою (Хоча чесно кажучи, я не уявляю хворого пенсіонера, якому потрібна дорога операцію, вкалуючим на будівництві. Але, це таке. можливо такі і є :)) Але тут починається саме цікаве: коли цього нещасного пенсіонера беруть за одне делікатне місце - він чесно і добросовісно признається де взяв гроші, після чого перевіряюча структура переключається на роботодавця і ставить йому просте питання: ти приховуєш зарплату? Значит приховуєш податки. Значить потрібно тебе добряче штрафонути, а можливо дати директору зо 3 роки умовно, а можливо і реально і т. д. и т.п. Після цього повір мені кількість бажаючих платити зарплату в конвертах значно зменшиться. Я вже не говорю про те що перевірка відповідності доходів витратам здатна виявити не одного корупціонера ... Але це звичайно при політичній волі верхів :)

так життя поставлено, що спочатку ми працюємо для заробляння грошей при цьому витрачачаємо здоров'я, а потім витрачаємо тіж гроші для відновлення здоров'я.

Мабуть ви не були давно в лікарні і не знаєте, що дуже багато людей помирають так і не дочекавшись дорогих ліків, чи наддорогої операції, а давай ще на них перевірку так як вони корупціонери по вашому, раз мали змогу дійти до лікарні і навіть потратили 5-10тис грн на діагностику хвороби.

Не зрозуміло як повязані з податки з перевіркою рівня доходів та витрат?

а для чого перевірка доходів і витрат, якщо не для відрахування податків з них???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть як що це і правда, то, на мою думку, обмежаться отакими Еленами....... До "нормальних пацанов" навряд чи будуть дзвонити і цікавитись звідки мільйони... ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под проверку со стороны налоговых органов попадают люди, которые имеют небольшие доходы и неожиданно кладут на банковскую карту или снимают крупные суммы денег, пишет украинская газета “Вести”.

Мене цікавить інше, закон про банківську таємницю в нас уже недійсний? Яким чином податкова бачить рух грошей на рахунках фізичних осіб? За законом, це можливо тільки за рішенням суду, наскільки мені відомо. Чи я помиляюся? Панове банкіри, проясніть ситуацію, пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так життя поставлено, що спочатку ми працюємо для заробляння грошей при цьому витрачачаємо здоров'я, а потім витрачаємо тіж гроші для відновлення здоров'я.

Мабуть ви не були давно в лікарні і не знаєте, що дуже багато людей помирають так і не дочекавшись дорогих ліків, чи наддорогої операції, а давай ще на них перевірку так як вони корупціонери по вашому, раз мали змогу дійти до лікарні і навіть потратили 5-10тис грн на діагностику хвороби.

Ну якщо цей пенсіонер отримав гроші чесно, що йому боятися? Він завжди зможе пояснити їх походження. Чи не так?

Але, чесно кажучи, у вашій відповіді мене зацікавило зовсім інше. Таке враження, що за турботою про пенсіонерів у вас ховається щось інше. Можливо є що приховувати?

Цікаво що всю проблему ви звродите лише до пенсіонерів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent

Не ведіться на фейки та провокації.

Їхні автори та сценаристи прорахувалися в одному - споживачами даної інормації є не ватники, а думаючі українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, чесно кажучи, у вашій відповіді мене зацікавило зовсім інше. Таке враження, що за турботою про пенсіонерів у вас ховається щось інше. Можливо є що приховувати?

Цікаво що всю проблему ви звродите лише до пенсіонерів ...

ObBGZK4JCHc_500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]

Мене цікавить інше, закон про банківську таємницю в нас уже недійсний? Яким чином податкова бачить рух грошей на рахунках фізичних осіб? За законом, це можливо тільки за рішенням суду, наскільки мені відомо. Чи я помиляюся? Панове банкіри, проясніть ситуацію, пліз.

Здається ці закони поправили в новій редакції в кінці минулого року. Називається антикризовий закон і нові податкові реформи.. Тому можливо все і я вже не здивуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нема ліпшого джерела, ніж посилання на "українскую газєту Вєсті"?

більше того, пропоную за Вєсті ї.ашити банити :) Нєфіг паніку розводити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...