Перейти до змісту

Чи можливо? самостійний набір номера мобільним оператором.


Рекомендовані повідомлення

а статистично - ці цифри можуть нажиматися дійсно з більшою ймовірністю ніж інші - 853 - середня вертикаль клавіатури+бокова кнопка.

на телефоні є десять цифр, з них можна скласти міліон різних комбінацій, але чому саме ці, і саме на платний номер.

ну звісно що я вже нічого не докажу, але як говорять - осадочок то залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо більше ніхто разом не живе то точно барабашка.

А как же самостоятельный набор когда телефон в кармане может лежать? Мой телефон однажды так 5 грн и проговорил с пустотой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, на сайті МТС є цікавий хлс-файл з повним переліком коротких номерів та їх цінами. народ, я реально в шоці - забиті практично всі номери від 200 до 999

і саме образливо що ти до того МТС як собака прив'язаний, тому що рахуєш кожну "копійку" витрат на зв'язок

бо там у тебе і родичі і друзі і знайомі

хоча мені той МТС огидний як і сама країна звідки ця кантора

вони не вміють інтелектом заробляти чи інноваціями, а ось щось в когось вкрасти то це перші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через такі приколи на рахунку більше 10-ти гривень стараюсь не тримати.

Часто крадуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись було діло: встановив безкоштовний антивірус...а виявилось він безкоштовний перші кілька місяців, потім сам відсилав смс на платний номер (у вихідних цих смс не було)

після розборок з власником номера - вияснив що то була платня за поновлення до антивіруса... а сам антивірус дійсно безкоштовний.

за довгий час роботи з юмс-мтс впевнений - гроші вони не крадуть.

ну і відео як відповідь на питання в першому пості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і відео як відповідь на питання в першому пості

я нічого не зрозумів. :_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так, купив я собі свого часу сенсорного апарата і от поки я не проїхався в машині і не вийнав телефон шоб побачити яка година я прозрів що телефон вісить десь хвилину і 10 сек коли я це наблюдав то виклик завершився,

номером був 111, завершився бо автовідповідач розцінив мене за бота бездіяльного і вибив (перевірте самі)

у вас аналогічна тема,

після того фліп чехол книжка з магнітом, виключив всі отакі приколи,

таке буває, головне вчасно прийняти міри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сенсорного апарата

після того фліп чехол книжка з магнітом, виключив всі отакі приколи, таке буває, головне вчасно прийняти міри

це просто ваша історія, чи мені порада?

бо якщо написане це до мне, то ви уже ...надцятий форумчан який не дочитав пост до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дочитав до кінця і просто описав що не ти єдиний офігіваєш від збігу обставин,

технічно в твою стареньку нокію ніхто не запхне поправлений журнал дзвінків

якщо опрератор мав би бажання наї... то нагнув би всіх і зразу в маленькій суммі а у виграшу був би феноминальному,

те що викли завершується автоматично то це правильно бо на тому кінці відповідач,

так що краще перевір чи часом де якого добра не поставив на телефон,

все лежить на поверхні просто це незавжди хочеться вірити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нагоді розповім, що у деякий китайських телефонах, в саму прошивку вшито, відправляти смс на платні номери. Приховано.

Три цифри легко могли набратися в кишені, оператор технічно не може керувати вашим телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нагоді розповім, що у деякий китайських телефонах, в саму прошивку вшито, відправляти смс на платні номери. Приховано.

От дуууже цікаво :) Чому ж "при нагоді", а зара що, не нагода? ;) Порадуй но казочкою про злих китайців, котрі нас обдирають. Тіко з фактами, будь-ласка, а не з ББС
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нагоді розповім, що у деякий китайських телефонах, в саму прошивку вшито, відправляти смс на платні номери. Приховано.

От дуууже цікаво :) Чому ж "при нагоді", а зара що, не нагода? ;) Порадуй но казочкою про злих китайців, котрі нас обдирають. Тіко з фактами, будь-ласка, а не з ББС

Я займаюсь ремонтом телефонів вже не один рік. Інфа провірена, повірте.

Приходиться ковиряти прошивки, щоб виковиряти весь не потріб. Або підшукувати іншу прошивку.

Перше що знайшов клік

Трапляється не часто, та не всі замічають, тому проблема мало відома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ти єдиний офігіваєш від збігу обставин,

Доречі про збіг обставин... Мій телефон потрапив в рукі 1.5 річній доньці... Її рухи пальців в даному випадку можна вважати хаотичними і збігом обставин, але тим не менше вона умудрилась розблокувати екран (слайд вправо), зайти в меню додатків, вибрати галерею, серед багатьох фото вибрати не саму пристойну)), зайти в її властивості і натиснути відправка... через скайп... і відіслати одній знайомій..

Потім докажи що то не ти відправив а твоя мала))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

flashmax, глянув я твоє посилання... ніякої конкретики, а учасники того топіку не внушають ніякої довіри... кількість постів невелика, кількість подяк їм 0-1.., короче, там одне "ба-бла-бла"... в кінці один "старожил" чітко охарактеризував ту дискусію - "две страницы мусора..." :)

так що, шукай ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

flashmax, глянув я твоє посилання... ніякої конкретики, а учасники того топіку не внушають ніякої довіри... кількість постів невелика, кількість подяк їм 0-1.., короче, там одне "ба-бла-бла"... в кінці один "старожил" чітко охарактеризував ту дискусію - "две страницы мусора..." :)

так що, шукай ще...

Нічого шукати не збираюсь. Мені якось все рівно, віриш чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа ж не в мені, не в тому, вірю Я чи ні... Справа в тому, правда це, чи просто плітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підсумовуючи свою тему.

Отже після обговорення на цьому форумі і після прочитання інших

знаходив ті чи інші історії, але всі вони різні, тому роблю висновок що оператор тут не при чому,

а швидше з моєї необережності були зняті гроші, так що тримайте кнопки заблокованими.

але як там говориться -"ложечки нашлись а осадочек остался".

Так що тему закриваю.

ambar.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були у мене кнопочні, самсунг та нокіа.

В першому - примітивне розблокування (задіяна одна кнопка), розблоковувався у кишені десятки разів, ні разу не співпало: розблокування-набір-дзвінок.

В другому - при розблокуванні (задіяно більше однієї кнопки), телефон ні разу сам не розблоковувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...