Перейти до змісту

Чи можливо? самостійний набір номера мобільним оператором.


Рекомендовані повідомлення

Можливо питання комусь видасться смішним чи нереальним,

але поставлю його щоб розвіяти для себе всі підозри.

Власне саме питання - чи можливий технічно, самостійний набір номера мобільним оператором, з мого телефону?

А ось з якої історії виникло і саме питання:

ввечері прийшла стандартна sms від оператора МТС

на вашому рахунку 0.26грн. поповніть свій рахунок.

Все б нічого коли, ще в день я б не перевіряв мобільний рахунок і на ньому було більше 25гр.

при цьому не робив жодних дзвінків протягом дня.

Не вірячи в цю sms перевіряю рахунок через *101# - дійсно 0.26грн.

Приголомшений таким раптовим зникненням моїх [кровно зароблених] дзвоню відразу оператору на 111

пояснюю ситуацію вище описану, вона мені -так було знято 1грн. за якийсь конференц-зв'язок [яким я в житті не користувався],

і тільки що ви робили дзвінок на послугу чи стильна штучка чи модна штучка за номером 853

а він є платним 1хв. приблизно десь 10грн. тому за це були у вас зняті кошти

на мої пояснення що я нікуди не дзвонив нічого не набирав оператор попросила щоб я подивився в телефоні /набрані номери/ -дивлюсь дійсно є в наборі номер 853

знову пояснюю її що я не те щоб не дзвонив я навіть до телефонна не торкався,

у відповідь в неї один аргумент -ви набирали номер і все.

Ходив в МТС на пр. Волі подивились сказали що я ніяких сервісів та послуг не замовляв тому не знають в чому причина, і порадили знову дзвонити оператору.

П.С. тариф - мтс перший стандартний

телефон - ще [дерев'яна ] кнопочна Nokia, тобто не смартфон і про віруси тут навіть мова не йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"розвод" чистої води. Через такі приколи на рахунку більше 10-ти гривень стараюсь не тримати. Ну це звісно по можливості, користуюсь "безлімітом за 92 грн" на рік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке питання чи були дзвінки до вас з якихось незрозумілих номерів і ви брали слухавку?

нокіа лежала в кармані?

грався кіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...тут варіантів є декілька:

1. Якщо на телефоні забули заблокувати клавіатуру, то цілком можливий набір номера в кармані самостійно...варіант можливий...(колись у мене щось подібне було...)

2. Ви не дзвонили?...ну так хтось інший дзвонив з вашого мобільного - діти, жінка, друзі....

Зрозумійте, оператор не може дистанційно набрати з вашого телефону якийсь номер - це неможливо (тим більше на старій NOKIA)!!!

Не шукайте винних там де їх нема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо [тіхнарі] з мобільних операторів є на форумі щоб компетентно відповіли, чи можливо таке

бо варіанти про "розвод" і "барабашок" я вже проходив.

таке питання чи були дзвінки до вас з якихось незрозумілих номерів і ви брали слухавку?

Revolver ні жодних дзвінків не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нокіа лежала в кармані?

так лежала в кишені,

але там виставлено блокування клавіш через 5 секунд, тому ще ні разу в мене не було випадкових нажимань кнопок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) технічно підставити ваш номер в будь який дзвінок ніяких проблем (змінити привязку сімки при реєстрації).

2) Записати ці дані в Вашу мобілу? На рівні фантастики про хакерів. Ну ваш кровний бакс точно не те заради чого могли так старатися.

Як би Ви оприлюднили модель Вашого телефону можна було б судити точніше:

якщо дроїд перевірте всі програми яким дозволено лізти до дзвінків, і краще видалити сумнівні.

Теоретично якщо потрібно розбиратися але це можливо лише через спец структури. То Вам можуть сказати віддаленість і вишку через яку було здійснено дзвінок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моего друга телефон лежал на пеньке в деревне так индюки его поклевали и набрали номер где-то в США)))Реально))Потом смотрели что за номер в инете...Реальное нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не буде використовувати якісь фантастичні методи для зняття з рахунку 20 грн в пересічного громадянина.

а от створити групу, яка визначить, які комбінації клавіш найчастіше вмикаються на телефоні коли абонент забув його заблокувати і поклав в кишеню брюк - залюбки. потім на ці комбінації вішаються дорогі платні послуги - і вуаля. заробіток в маштабах країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне питання

протягом місяця джава програм не ставили?

два

волога не могла потрапити в середину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Якщо на телефоні забули заблокувати клавіатуру, то цілком можливий набір номера в кармані самостійно...

ок. тоді чому вже раз така "п"янка" то з рахунку не зняло по нулях, або і взагалі ще б в борг мене загнали, всеодно ж телефон як ніби по вашій версії був набраний, не контролювався то можна було і 500 грн. зняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мінус можна загнати лише контрактників, і то не всі тарифи.

кнопка відміни виклику могла вимкнути дзвінок.

тривалість на такі номери може бути така, що триває наприклад до 2-х хвилин, а потім самостійно викл - абонент може і не помітить пропажу (найбільш ймовірно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь "безлімітом за 92 грн" на рік)

а це що таке?

точніше безліміт на мтс в рамках акції «Рік без абонплат» в тарифі Смартфон 0.50.

Але якість зв'зку скоро змусить мене перейти на іншого оператора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би Ви оприлюднили модель Вашого телефону можна було б судити точніше: якщо дроїд перевірте всі програми яким дозволено лізти до дзвінків

LSD я розумію що в першому пості багато букв, але прочитайте до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Якщо на телефоні забули заблокувати клавіатуру, то цілком можливий набір номера в кармані самостійно...

ок. тоді чому вже раз така "п"янка" то з рахунку не зняло по нулях, або і взагалі ще б в борг мене загнали, всеодно ж телефон як ніби по вашій версії був набраний, не контролювався то можна було і 500 грн. зняти.

Як номер набрався - так він міг і виключитися в кармані!...хоча більш реальніше - при наборі даного номера спочатку йде меню в якому треба зробити свій вибір (нажати якуйсь кнопку), а коли вибір не зроблено то відповідно виклик завершується автоматично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не буде використовувати якісь фантастичні методи для зняття з рахунку 20 грн в пересічного громадянина.

Saddy тут мова йде не про якогось невідомого "ніхто", а конкретно про оператора МТС

комбінації клавіш.... вішаються дорогі платні послуги...

так от мене теж мучить якщо навіть і випадково, то чому саме на цей номер, чому саме ця послуга.

ще одне питання протягом місяця джава програм не ставили

ні

два волога не могла потрапити в середину?

ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Оказалось, что номер 0600 "повешен" на клавишу "1". Если её нажать и удерживать, набирается этот номер.@

@на некоторых телефонах не блокируются важные номера

на моей древней нокии допустим работает 911 или 112@

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі оператори з'вязку наче сучасні Остапи Бендери знають 1000 способів "законних" методів відбору грошей в абонентів. довести свою правоту практично нереально.

ніхто - це малося на увазі оператора, адже якщо була дійсно якась криптографічна чи інша хакерська атака на Ваш телефон з його (оператора) боку і Ви це докажете, то до нього будуть певні питання відповідних органів. але якщо вони зробили платним саме цей номер - то за таке відповідальності ніякої. і ніхто не винен, що Ви не заблокували клавіатуру.

а статистично - ці цифри можуть нажиматися дійсно з більшою ймовірністю ніж інші - 853 - середня вертикаль клавіатури+бокова кнопка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мінус можна загнати лише контрактників

тавищо, з пів року тому я довго не поповняв рахунок, телефон працював тільки на вхідні дзвінки,

я лише відправляв безкоштовні смс - "передзвоніть мені"

якимось дивом появився мінус, який потім при поповнені зняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, на сайті МТС є цікавий хлс-файл з повним переліком коротких номерів та їх цінами.

народ, я реально в шоці - забиті практично всі номери від 200 до 999 (є невеликі пробіли, напевно номери служб і т.д.) при ціні за з'єднання та 1 хв. від 0,33 коп до 20 грн.

файл закинув в архів, так не завантажується

Voice_Services(04022015)_4site.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кнопка відміни виклику могла вимкнути дзвінок.

ну так включилось - набрало- виключилось

не уявляю що потрібно робити щоб в кишені телефон робив такі кульбіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...