Перейти до змісту

"Класний кінотеатр" ( перегляд фільмів англійською та польською з субтитрами )


starOFF

Рекомендовані повідомлення

T1oH0NEklWY.jpg

З 13-го квітня стартує "Класний кінотеатр" ( перегляд фільмів англійською та польською з субтитрами ) Напишіть фільми якій би хотіли подивитись! Вхід безкоштовний (попередня реєстрація )

м. Луцьк, проспект Перемоги 3д

т 0332 23 11 06 ; 095 242 30 65 ; 098 567 96 67

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як попередньо зареєструватись ? чи тільки по телефону ?

хочеться подивитсь щось з простого ..на англ... http://www.imdb.com/chart/top

Позитивно - енергійному автору +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте більше інформації...

Це в "Приватних класах іноземних мов", між ТСОУ і будинком з "Тарантеллою", в дворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!Інформація!

Начиная с 13 го апреля стартует показ фильмов. Проходить все будет в школе иностранных языков "Класс". Пишете фильмы которые хотите посмотреть, звоните регистрируетесь. Набирается 30 человек, определяемся с временем и смотрим фильм. Пока так ( тестовый режим ) Какое может быть время? По будням с 20:00 до 23:00, в выходные с 17:00 до 21:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начиная с 13 го апреля стартует показ фильмов. Проходить все будет в школе иностранных языков "Класс". Пишете фильмы которые хотите посмотреть, звоните регистрируетесь. Набирается 30 человек, определяемся с временем и смотрим фильм. Пока так ( тестовый режим ) Какое может быть время? По будням с 20:00 до 23:00, в выходные с 17:00 до 21:00

Фейс контроль? Пиво-семки с собой можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікава ідея. Скільки це коштує?

Безкоштовно. Але буде не обов'язковий внесок-депизит ( чай + печиво ) 10 грн

Начиная с 13 го апреля стартует показ фильмов. Проходить все будет в школе иностранных языков "Класс". Пишете фильмы которые хотите посмотреть, звоните регистрируетесь. Набирается 30 человек, определяемся с временем и смотрим фильм. Пока так ( тестовый режим ) Какое может быть время? По будням с 20:00 до 23:00, в выходные с 17:00 до 21:00

Фейс контроль? Пиво-семки с собой можна?

Фейсконтроль будет. Никакого алкоголя. Еду можно ( семки, чипсы, орешки и тд. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову буде як в кіно, хочеш вникнути, тут хтось буде чавкати, чи ви вже долучаєте до європейської культури? :(

задум класний сам би пішов з задовленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікава ідея. Скільки це коштує?

Безкоштовно. Але буде не обов'язковий внесок-депизит ( чай + печиво ) 10 грн

Начиная с 13 го апреля стартует показ фильмов. Проходить все будет в школе иностранных языков "Класс". Пишете фильмы которые хотите посмотреть, звоните регистрируетесь. Набирается 30 человек, определяемся с временем и смотрим фильм. Пока так ( тестовый режим ) Какое может быть время? По будням с 20:00 до 23:00, в выходные с 17:00 до 21:00

Фейс контроль? Пиво-семки с собой можна?

Фейсконтроль будет. Никакого алкоголя. Еду можно ( семки, чипсы, орешки и тд. )

Я хоча і не в темі,але моя порада, навіть і це забороніть ( семки, чипсы, орешки и тд. )

бо будуть запивати це все КоКою і бекати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, поки буде тестовий, пробний режим можно :) далі будем бачити. Доречи про депозит, Буде смашний присмашний чай й домашне печиво! Якщо сподобається то можно буде збільшити депозит і добавити більше смачних штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречи про депозит, Буде смашний присмашний чай й домашне печиво! Якщо сподобається то можно буде збільшити депозит і добавити більше смачних штук.

Ооо!! ось це крутяк! давайте побільше оголошень! Вам плюсую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вже дивитись англійською, то щось з комедій зав'язаних на діалогах. я б щось від Монті Пайтон подивився, або щось простіше, наприклад Вуді Алена (для пооцінувачів американського англійського) чи Мела Сміта (класичний гумор-скетчі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені подобається ідея. Але мусить бути в чомусь сенс фінансовий для школи безкоштовно збирати аудиторію та демонструвати фільм. ) ні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знав що мене розкусять ))) отже розповім вам про "підвох" :) Всі заходять безкоштовно але вихід платний! 1 000 грн з людини! Розрахуватися можно буде налічкой або переказом на картку. :_17:

Європейці - узбагойтесь! :) це був жарт, бо знаю що деякі будуть писати що це ну гуманно і будуть дзвонити в міліцію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж сходила. Хотілось би подивитись щось з сучасного польського, типу: "Дівчини з шафи", "Приреченого на блюз" про польський гурт "Джем". от посилання непогане - http://tvoemisto.tv/news/15_filmiv_festyvalyu_suchasnogo_polskogo_kino_yaki_pokazhut_u_lvovi_66587.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж сходила. Хотілось би подивитись щось з сучасного польського, типу: "Дівчини з шафи", "Приреченого на блюз" про польський гурт "Джем". от посилання непогане - http://tvoemisto.tv/...vovi_66587.html

Я тільки за! Збираймо групу, визначаємось з часом і дивимось класні фільми попиваючи чай от з таким домашнім печивом! Тільки хоча б чоловік 20 знайти

DAZjZdRcZYE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок сеансів : по буднях після 20:00 до 22:00 ( один сеанс ); на вихідних, субота після 15:00 до 20:00 ( 2 сеанса ) , неділя з 13:00 до 20:00 ( 3-4 сеансу ). Все приблизно так як невідомо скільки людей буде. Збирайте друзів та знайомих, реєструйтесь і насолоджуйтесь фільмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені подобається ідея. Але мусить бути в чомусь сенс фінансовий для школи безкоштовно збирати аудиторію та демонструвати фільм. ) ні ?

Реклама це рушій бізнесу, тому "добрі наміри" переслідують більші цілі ніж культурно-масовий захід.

Народилася задумка таким чином - нам потрібна соціальна реклама, нові учні, тут згадалися "квартирники", "кінотеатр під відкритим небом", "Денді-ігри". Невидима різниця розміром з Великим каньйоном між цим заходом і озвученими вище по тексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Суботу 18 квітня відбувся закритий пробний перегляд так як зареєструвалось мало людей. Були усунені деякі технічні недоліки. Отже на цих вихідних, 25-26 квітня буде по 1-му сеансу.

Субота на 18:00.

gravity_178279.jpg

Неділя 15:00.

2322031424883961.jpg

З собою бажано взяти каремати, спальніки або щось на що можно сісти або лягти. Кількість диванчиків обмежена :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботу 18 квітня відбувся закритий пробний перегляд так як зареєструвалось мало людей. Були усунені деякі технічні недоліки. Отже на цих вихідних, 25-26 квітня буде по 1-му сеансу.

Пробач, та я не бачу де попередньо зареєструватися! Тицьни пальцем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...