Перейти до змісту

Чи можливо кинути курити?


golFFstream

Рекомендовані повідомлення

а я просто взяв і кинув :) і не читав ніяких книжок

просто захотіти потрібно :)

Аналагічна фігня :) , а от доречі так як робить Осінь неправильно, якщо кідаєш курити - треба кідати відразу і з корінням, бажано перший час менше спілкуватися з друзями-курцями

Так неправильно для тих, хто справді кидає курить.

В моєму випадку то не кидання курить навіть :))) То шось ніпанятне. Я собі ціллю не задавалась. Просто не курю тепер кожен день і все.

Спілкуватись менше з друзями тільки через те, що ти кидаєш курити - ІМХО ідіотизм наліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

А ви мені скажіть навіщо починати?ну який в цьому інтерес-дим попускати чи що,можливо від цього якийсь кайф..

А якщо почав-навіщо кидати на півдорозі ,пали до кінця.Якщо клепок не вистачило не починати палити то кинути буде тяжко.

Без образ,але кожен починає палити добровільно ,ніхто вас під прицілом не тримав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви мені скажіть навіщо починати?ну який в цьому інтерес-дим попускати чи що,можливо від цього якийсь кайф..

А якщо почав-навіщо кидати на півдорозі ,пали до кінця.Якщо клепок не вистачило не починати палити то кинути буде тяжко.

Без образ,але кожен починає палити добровільно ,ніхто вас під прицілом не тримав

Згідна!

Хоча у мене клепок нема взагалі. навіть якщо і були - то й ті повилітали.

Навіть не пам*ятаю, чому почала палити.

Помітила таку штуку - до нікотину тягне наприкінці робочого дня. Десь з годину.

Друзі сьогодні палили. Навіть дим нюхати не захотілось.

Сама фшокє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадується сатирична реклама з ГТа сан андреас де тітонька вбивала курця з словами"Вбивця,в мене можуть бути діти"-це натяк на те що самі травитесь та іншим здоровья опускаєте-і без того живемо "в каждом вдохе вся таблица Мєндєлєєва"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачувала книгу подрузі - не допомогла :( Все допитувалась чи я не чула про такий спосіб, але спеціально для жінок. Виявляється вона була права.

Ось найшла аудіокнигу, скачую, побачимо. Кому треба, можу виложити на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачувала книгу подрузі - не допомогла :( Все допитувалась чи я не чула про такий спосіб, але спеціально для жінок. Виявляється вона була права.

Ось найшла аудіокнигу, скачую, побачимо. Кому треба, можу виложити на ФТП.

Треба ^_^ Народ хвалить. Говорять, що стало соромно за себе пысля прослуховуваня. Вже ставлю +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залито. ЛІНК

Скачала звідси, тут роздача краща і відгуків на 4 сторінки можна почитати.

Знову зв"язок обривало, тому папки продублювалися. Повна та в якій 92 файли.

Зайві стріть, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что либо советовать относительно того, как бросить курить нельзя, а так же не помагают в большенстве случаев и всякие псевдостимуляторы - таблетки, жуйки пластери. По большей части курение - зависимость психологическая. И у к каждому подход разный. Я например кинул просто: попал в больницу. Слава Богу все обошлось, но с сигаретами покончено. Так что лучше до такого повода не дотягивать. Уже 4 года не курю и не тянет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачувала книгу подрузі - не допомогла :( Все допитувалась чи я не чула про такий спосіб, але спеціально для жінок. Виявляється вона була права.

Ось найшла аудіокнигу, скачую, побачимо. Кому треба, можу виложити на ФТП.

Моему другу не помогло тоже. Да и как книга может помочь? Убедить? НЛП? Так и читать не нужно, все на пачке написано: "Куріння викликае захворювання на рак" Статистику в инете глянуть и уже поможет. А если желания нет и со здоровьем ПОКА все хорошо, то и книга не поможет даже та, которую сотня НЛПистов писала.

"...Самым смертоносным видом рака является рак легких — по прогнозам, эта тенденция сохранится до 2030 года, если глобальная борьба с табаком не будет существенным образом усилена..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально сам кинув курити прочитавши та прослухавши цю книгу. і знайомих багато кинуло завдяки їй. в неті купа коментів і всі вдячні за книгу.

а якщо якась дівчина чи хлопець не кинули, так значить вони не хотіли кидати, або не дочитали книгу до кінця. Карр розказує і описує реальні речі, які ми самі собі не в силах сказати та зрозуміти. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю бросить курить можна только если этого сам захочешь. Лично мне нравится курить.. и бросать я не хочу. Что касается здоровья, спорить не буду - вредно!

Кароче, не курите пацаны!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...