Перейти до змісту

Чи можливо кинути курити?


golFFstream

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Курив років 10 , пробував кінуть раз міліон, якось однажди "клемануло" і вот вже 2 года не курю ,

тікі табачёк вишнёвенькій з люлькі і то місяць вже без неї , так шо все можливо, можливо і те шо я буду ше курити в майбутнёму:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо надумаєте кидати, то спочатку морально себе до цього підготуйте, визначте дату і ніяких посля цієї дати цибаків.

Легкі цигарки - це самообман, а якісні - самообман в квадраті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бросил три недели назад без всякой особенной причины. в принципе подарил себе на день рожденья немного здоровья. обратно уже не тянет совершенно, хотя первую неделю подрывало покурить, конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як казав Марк Твен "насправді кинути палити дуже просто, я вже сотню разів це робив...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я начал с того, что первые две недели постарался не бывать в курящих компаниях. кроме того, на работе (за работой) тоже перестал курить. вот и все, курить стало уже просто "некогда" - пропал ассоциативный ряд "работа-сигарета". а в прошлые выходные покусился на святое - не курил в пятницу на пиве. и ничего, не помер :ok: правда я за последний месяц пристрастился к хорошему кофе, но это уж точно не вреднее, чем курево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись порекомендували свої ногті заколотити і скурити,100% результат(так казали).Сам не пробував,від однієї думкі бридко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, тогда уж посоветую спрей, который на порядок усиливает симптомы никотинового отравления. жаль, я про него только читал, как и про курение ногтей. звучит действительно противно. если таки попробуешь, опиши ощущения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куріння - це звичка. Людина живе 99% звичками. Тому треба усвідомлено до життя відноситись.

Про книгу в 5 пості я вже чув - хороша штука

Невже куріння настільки шікдливе?

А аргументи можно?

Тут вже без коментарів... :) /Ухахативаюсь/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись порекомендували свої ногті заколотити і скурити,100% результат(так казали).Сам не пробував,від однієї думкі бридко.

угу, не менее дейстыенный способ, вымочить сигарету в молоке, высушить на батарее и скурить.

по рассказам тех "умников" которые курили ногти или в молоке вымачивали, то стругали они дальше чем видили, дня на два хватало, потом опять закуривали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік тому зхворів.Був сильний нежить,висока температура, потреби у цигарках зовсім небуло.

На щастя хвороба тривала недовго,а до куріння так і не повернувся.

Нічого неможливого не має :0080:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, тогда уж посоветую спрей, который на порядок усиливает симптомы никотинового отравления. жаль, я про него только читал, как и про курение ногтей. звучит действительно противно. если таки попробуешь, опиши ощущения :0080:

Та ні дякую,і пробувати не хочу.Якщо захочу кінути то кіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/Ухахативаюсь/

Ти можеш ухахахти, але на відміну від більшості тих хто відмітився в цій темі, я ніколи не курив в тому плані, що це ніколі не ставало звичкою.

(є така властивість контролювати себе)

Питання стоїть в тому чи не шкідливо палити навіть в дуже малих дозах (як я, максимум пару сигарет у два тижня на свята та п'янки) чи навіть це шкідливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Питання стоїть в тому чи не шкідливо палити навіть в дуже малих дозах (як я, максимум пару сигарет у два тижня на свята та п'янки) чи навіть це шкідливо.

Однозначно вредно курити! Смола осідає в легенях, від людини воняє, а ше коли пожує жвачку - то взагалі можна впасти від її "свіжого подиху" :0080: По-моєму, це очевидно.

Хоча кожен сам рішає, як йому жити :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік тому зхворів.Був сильний нежить,висока температура, потреби у цигарках зовсім небуло.

На щастя хвороба тривала недовго,а до куріння так і не повернувся.

Нічого неможливого не має ;)

Ну звісно кинув, за тебе аватар твій курить. :smile3: <--Владелец:Аватар--> ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кинув 16 липня минулого року після "Легкого способа..." Карра

Просто собі вирішив зранку, шо поп"ю кави з цигаркою і більше курити не буду.

Жодного разу не тягнуло, не зважаючи на стреси, пиятики чи походи на пиво.

Дуже часто бував в компанії курців, де не курив тільки я. Не тягнуло курити взагалі.

З великих плюсів - підвищився імунітет, покращився сон і загальний тонус організму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...