Перейти до змісту

Пограбували будинок учасника АТО


olsad

Рекомендовані повідомлення

Історія наступна. В ніч з пятниці на суботу 27-28 березня в селі Полонка було пограбовано будинок солдата.

Вкрадено - газовий котел, 4 алюмінієві батареї опалення, витяжка піраміда, люстра, загалом на суму біля 30тис. грн..

Будинок ще не був заселений. Людина рік прослужила, повернулась і отримала от -такий подарунок. Якщо хтось бодай щось знає - прохання повідомити 0675682611, або ж поліцаям.

Якщо раптом дане повідомлення дійде до дійових осіб - дуже раджу повернути по-доброму, обійдетеся лише переламаними руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія наступна. В ніч з пятниці на суботу 27-28 березня в селі Полонка було пограбовано будинок солдата.

Вкрадено - газовий котел, 4 алюмінієві батареї опалення, витяжка піраміда, люстра, загалом на суму біля 30тис. грн..

Будинок ще не був заселений. Людина рік прослужила, повернулась і отримала от -такий подарунок. Якщо хтось бодай щось знає - прохання повідомити 0675682611, або ж поліцаям.

Якщо раптом дане повідомлення дійде до дійових осіб - дуже раджу повернути по-доброму, обійдетеся лише переламаними руками.

Каструвати таке бидло, щоб не плодилось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дума(навіть знаю),що не довго їм бігати залишилося.Правильно сказав ТС ,краще вернути вкрадене і чим швидше,тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи є у наших поліцаїв база переселенців,які живуть поруч. це 100% хтось із "нових сусідів".

1. першим же ділом,воїн пройдеться по всім сусідам.

2. якби це були сусіди - то викрали б через місяць, два, три, а не через рік.

3. якраз переселенці і їдуть на окраїни міста, в основному їх по селах розсаджують,де є/були пустуючі,але придатні до життя хати.

4. кримінальне минули ніколи не забувається

5. людина, яка крала, не буде жити за 2000грн у якомусь Луцьку,де можна винести те,що погано лежить.

аргументував свою підозру до "переселенців"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене сумніваюсь, що щось путнє з того буде. Коли будинок без нагляду, годі сподіватись на справедливість. Я вже лік втратила скільки раз грабували мою батьківську хату, скільки заяв переписала. Знаю, що добру руку приклали і сусіди, але доказати нічого не можу. А ті хто бачив і знає свідчити не підуть, не хочуть собі ворогів. А я приїхала і поїхала. Тут схема проста є той хто наводить, хто знає коли коло хати немає нікого. Є ті хто обносить, які збувають це в іншій області, або по селах. Намагалась навіть квартирантів взяти. То ходили людей по ночам лякали попід вікнами невідомі люди, квартиранти звертались в міліцію та з того нічого не було і люди з'їхали. Я думаю про таке треба заздалегідь піклуватись, щоб злодії не занадились поставити: пару ведмежих капканів, а ще ліпше дроти під напругою. Але мені казали, що за таке посадити можуть, якщо злодій постраждає. Тому ліпше принаймні домовитись з сусідами знайомими чи друзями, щоб приглядами за домом. Бажано з кількома. А злодіям одне можу сказати - колись кістка поперед горла стане, як міліція не покрає то життя має чималий каталог вишуканих приколів. Солдату можу лишень поспівчувати. А от сусідам має бути соромно в очі дивитись людині, яка їх життя і майно оберігала під кулями, а вони тут не догледіли його дому, не ложку ж в кармані злодії виносили, шуму вистачало і возні, я думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрадено - газовий котел, 4 алюмінієві батареї опалення, витяжка піраміда, люстра, загалом на суму біля 30тис. грн..

Будинок ще не був заселений.

Це все-таки не грабіж, а крадіжка, хоча й дуже не приємна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, особисто мені пофіг як то називається. зараз нормальний котел 1400Є - 1600Є, а це вже за 30к грн. Викрали власність і руки потрібно назад в задній прохід засунути,де і були при народженні у гниди,яка викрала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ікаво чи є у наших поліцаїв база переселенців,які живуть поруч. це 100% хтось із "нових сусідів".

Я б також розглядав такий варіант одним із перших! Надто багато данєцкіх рабатящіх парнєй сюди приїхало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцеві теж активізувались,бо міліція по таких справах не напрягається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все, "глухий номер" Як пише ТС, хату пограбували в ночі, а значить - ніхто не бачив. В мене пів року тому "обнесли" в день, і "ніхто нічого не бачив". Міліціянт сказав зразу - черговий "вісяк". Та й не поспішають вони, жаліються, що за такі "копійки" працювати ніхто не хоче, хоча. здебільшого, не на запорожцях їздять))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тут, на форумі, та у інших Інтернет засобах не викладено марку котла (і його серійний номер), марку радіаторів опалення, витяжки, зсилку на фото ідентичної люстри?

Це суттєво ускладнить збут краденого. І, якщо злодюги почнуть навмання продати крадене (а не мають вже домовлених продавців), то можуть попастися.

А взагалі вже час створювати Інтернет-базу крадених речей (велосипедів, телефонів, побутових речей). Хоча б тих, які мають серійні номери і власник може надати фото з гарантійного чеку чи сервісної книжки.

Ресурс був би досить популярний і відвідуваний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі коли чистять учасника, не учасника - це прикро.,тільки тут в двойнє, коли людина там, а тут її обносять

на поліцаїв сподіватись марно. хіба що коли знайдеш, і то як будуть докази, щось зроблять.

думаю тільки силами активістів можна якусь інформацію знайти і то певно на перепродажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тут, на форумі, та у інших Інтернет засобах не викладено марку котла (і його серійний номер), марку радіаторів опалення, витяжки, зсилку на фото ідентичної люстри?

Це суттєво ускладнить збут краденого. І, якщо злодюги почнуть навмання продати крадене (а не мають вже домовлених продавців), то можуть попастися.

Ідею, Ви Skorpio76, підказали добру, але, скоріше за все, "покупці "вже були. Ті хто ліз, точно знав, що в хаті нікого немає, і ЩО ТАМ є. Чомусь, складається саме таке враження. Чого саме таке? Село, людина чужа, яка хоча б дні 2-3 "наглядає" за хатою, буде замічена людьми( бо чужий), так? Значить, хтось бачив -би.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому тут, на форумі, та у інших Інтернет засобах не викладено марку котла (і його серійний номер), марку радіаторів опалення, витяжки, зсилку на фото ідентичної люстри?

Це суттєво ускладнить збут краденого. І, якщо злодюги почнуть навмання продати крадене (а не мають вже домовлених продавців), то можуть попастися.

Ідею, Ви Skorpio76, підказали добру, але, скоріше за все, "покупці "вже були. Ті хто ліз, точно знав, що в хаті нікого немає, і ЩО ТАМ є. Чомусь, складається саме таке враження. Чого саме таке? Село, людина чужа, яка хоча б дні 2-3 "наглядає" за хатою, буде замічена людьми( бо чужий), так? Значить, хтось бачив -би.

В чомусь згідний, у чомусь - ні. Спершу схоже на спеціалізовану бригаду "демонтажників", які працюють суто по системам опалення. Але для чого їм була люстра? Отже, рівень спеціалізації помірний. В цьому випадку треба мати вже не один канал збуту, а два. Не будуть ж вони все це в Новій лінії чи Епіцентрі "штовхати". А на базарах там, де продають котли, витяжки, як-правило, не продають. Тим більше біля котлів не ставлять на продаж люстра.

Звідси можна зробити висновок, що на основний, профільний товар збут напевно дійсно домовлений, а от на непрофільний - або будуть шукати збут, або сховають у гаражі на деякий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або будуть шукати збут, або сховають у гаражі на деякий час.

Варіант поставити собі (родичу) не розглядається? Інша область? Нє?

Фірми, які встановлюють / підключають котли та монтують опалення, не сильно цікавляться походженням. "З Польщі привіз Б,В." Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або будуть шукати збут, або сховають у гаражі на деякий час.

Варіант поставити собі (родичу) не розглядається? Інша область? Нє?

Фірми, які встановлюють / підключають котли та монтують опалення, не сильно цікавляться походженням. "З Польщі привіз Б,В." Все.

Варіантів може бути багато. Але собі/родичу більше одного котла навряд потрібно. Хочуть, можуть думати і шукати, а ні - то нехай думають, що котел пішов на запчастини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Боже що за нелюди, з приводу кастрації підтримую обома руками! Людина за них готова була життя віддати а вони так відплачують! Вішати таких потрібно або як колись в давнину відрубувати руку щоб не крали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...