Перейти до змісту

Форрест Гамп (Forrest Gump)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

200px-Форрест_Гамп.jpg

Багато чув про цей фільм, хочеться подивитись. Закиньте, будь ласка, на фтп DVDRip хорошої якості з професійним перекладом (закадровим чи дубляжем). В принципі, можу скачати з зовнішніх лінків, але канал і так постійно забитий, тому прошу, саме, скинути на фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forrest Gump

Размер изображения - 480х272, немного маловато, конечно, но даже на 22" с трёх метров вполне нормально смотреть... Перевод хороший, многоголосый, закадровый. 768 Мбайт.

шукай в фильмз Forrest.Gump.1994.DVDRip.avi

На 9:15 на ФТП фильма нет. Зачем пишешь, что он там, если ещё не закачал его? ;)

post-419-1200467774.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви його у мене попросіть - він в мене є !

із якістю описаною тут пост №34..

Ги..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forrest Gump

Размер изображения - 480х272, немного маловато, конечно, но даже на 22" с трёх метров вполне нормально смотреть... Перевод хороший, многоголосый, закадровый. 768 Мбайт.

шукай в фильмз Forrest.Gump.1994.DVDRip.avi

На 9:15 на ФТП фильма нет. Зачем пишешь, что он там, если ещё не закачал его? ;)

post-419-1200467774.jpg

:0023: наезд? очевидно 1.4гига льются дольше 768метров ... я ж не говорил что уже залито... топик пастер сам решит что ему нужнее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну зачем сразу наезд? ;)

Просто удивление - "шукай в фильмз" должно было бы означать, что искать можно уже :0023:

2Zhenya - просим. Реально просим. Без "гы" :0056:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА Лм заливатиметься добу чи 2 - тому всі бажаючі в чергу із дисками чи вінчестерами.. без Ги.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Може ще раз хтось залити. Будь ласка.

Приєднуюсь до прохання :)

P.S. Було б добре DVD-rip  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...