Перейти до змісту

Обережно - шахрай в Луцьку, який продає товар на OLX.


purepower2

Рекомендовані повідомлення

Цікаво чи не сидить той кидала на борді і чи не читає дану тему

Ну привіт йому, та хай знає що він ушльопок. :0145:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж звик довіряти людям. Навіть купував речі по передоплаті. Але бачу часи змінюються. Хоча проти насильства, але лящів треба настріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо быть полным дебилом что бы таким заниматься. Если вы его найдете и побьете я за

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні та дупа ще не приземлЯлась, а Якщо є конретні пропозиції, Я в темі

Є вже двоє. Хто приєднається? Далі домовляємось про зустріч. На зустічі видзвонюєм злодія, далі по обставинах.

Угу і стаття на вас готова, ще й обтяжуючі, бо група+ за передчасною змовою.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні та дупа ще не приземлЯлась, а Якщо є конретні пропозиції, Я в темі

Є вже двоє. Хто приєднається? Далі домовляємось про зустріч. На зустічі видзвонюєм злодія, далі по обставинах.

Угу і стаття на вас готова, ще й обтяжуючі, бо група+ за передчасною змовою.

Залежить що саме робити йому будемо. А нічого не робити то ще кількох людей обмане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні та дупа ще не приземлЯлась, а Якщо є конретні пропозиції, Я в темі

Є вже двоє. Хто приєднається? Далі домовляємось про зустріч. На зустічі видзвонюєм злодія, далі по обставинах.

Угу і стаття на вас готова, ще й обтяжуючі, бо група+ за передчасною змовою.

Это еще нужно будет доказать. А "типчику" подать в суд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні та дупа ще не приземлЯлась, а Якщо є конретні пропозиції, Я в темі

Є вже двоє. Хто приєднається? Далі домовляємось про зустріч. На зустічі видзвонюєм злодія, далі по обставинах.

Угу і стаття на вас готова, ще й обтяжуючі, бо група+ за передчасною змовою.

За що стаття? Хлопці збираються пам'ять здати по манібеку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи не сидить той кидала на борді і чи не читає дану тему

Ну привіт йому, та хай знає що він ушльопок. :0145:

Прошу вибачення у модератора за офтоп))) Юрко, друже, згідний, але, якщо збираються зробити "макіяж" фейса, це не рекламується на загал.)) Тим більше на форумах, який читають ВСІ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это еще нужно будет доказать. А "типчику" подать в суд

ну-ну, стикнешся з таким то буш писати!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи не сидить той кидала на борді і чи не читає дану тему

Ну привіт йому, та хай знає що він ушльопок. :0145:

Прошу вибачення у модератора за офтоп))) Юрко, друже, згідний, але, якщо збираються зробити "макіяж" фейса, це не рекламується на загал.)) Тим більше на форумах, який читають ВСІ))))

певно попереджують, бо на борді багато людей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дзвонив по цьому номеру, трубку підняв хлопець, сказав пам'ять не продає, та що я помилився номером. ТС подай заяву у міліцю так як шахрай не позбувся сім-карти, його можна знайти. І дати йому... втик.

Він мерзотник переадресацію на всі вхідні дзвінки поставив, є така послуга в Life . Я дзвонив бере якись підліток і каже що він нічого на олх не розміщав і його звати не саша , живе в селі, і номер його не збігається з тим на який телефоную. І дійсно на задньому плані чув як півні кукурікали )) Тому думаю треба виждати, хоча телефон раз переадресацію робить , значить включений і теоретично можна вичислить гниду щоб дать ляща за такі дії. А в міліцію за 210 грн. то не суттево, справа не в грошах, думаю він "сюрпризи" приберіг ще більші для того хто купить у нього жосткий диск за 600 і оперативку на 4 гб )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дзвонив по цьому номеру, трубку підняв хлопець, сказав пам'ять не продає, та що я помилився номером. ТС подай заяву у міліцю так як шахрай не позбувся сім-карти, його можна знайти. І дати йому... втик.

Він мерзотник переадресацію на всі вхідні дзвінки поставив, є така послуга в Life . Я дзвонив бере якись підліток і каже що він нічого на олх не розміщав і його звати не саша , живе в селі, і номер його не збігається з тим на який телефоную. І дійсно на задньому плані чув як півні кукурікали )) Тому думаю треба виждати, хоча телефон раз переадресацію робить , значить включений і теоретично можна вичислить гниду щоб дать ляща за такі дії. А в міліцію за 210 грн. то не суттево, справа не в грошах, думаю він "сюрпризи" приберіг ще більші для того хто купить у нього жосткий диск за 600 і оперативку на 4 гб )

раз на лох юа то не звонити а писати на мейл треба і давати свій номер, щоб набрав. тоді і домовлятись про зустріч. жалко шо я з володимира я б теж не проти підійти і подивитись на "гниду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А Сашко i надалi продаэ як ні в чом не бывало ))) Цікаво, кидає всіх чи "виборочно"? А то багато переглядів а так нічо і не продано

http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/prodam-sistemniy-blok-dvuhyaderniy-IDdmvuw.html#0f6b3b719c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Сашко i надалi продаэ як ні в чом не бывало ))) Цікаво, кидає всіх чи "виборочно"? А то багато переглядів а так нічо і не продано http://lutsk.vol.olx...html#0f6b3b719c 0

В оголошенні пише що проц АМД а на фото мамка 775 сокет. Шо то нє то... І відяха на 1гіг не схожа( Gigabyte 256 або 512)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рєшатєлі...

Робиться все набагато простіше. Шукається знайомий мент (або навіть зайти до дільничого і домовитись за могорич), забивається зустріч з тіпом і усьо. Дядя мент представляється, потерпілий упізнає чєлавєка-какашку, далі йому озвучують можливі наслідки і пропонують всьо рішить тут і січас ілі з проєздом в відділок. НУ і само собой записуються паспортні дані (тіко записуються) + попередження, шоабо прекращає кидать людей, або по місцю проживання буде реклама. Селяві.

Ше є варіант домовитись про зустріч вечором і розбить голову, но то тяне на хуліганку + побої + група осіб = років 2-3 як на перший раз, в кращому випадку условка.

РІшати вам )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не він? Бо хоче зустрітись біля зупинки ДЕПО.

зустрінься і сфоткай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...