Перейти до змісту

налаштування вела з виїздом на дому


Рекомендовані повідомлення

Дуже здивований швидкісю та ціною роботи, так, як і всі - здивований приємно.

Ще й доставив вилку куди потрібно, при потребі обов'язково звернуся знову і іншим рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Давав свою виделочку топікстартеру на ТО. Оперативно, ретельно, дбайливо, сам забрав, сам привіз, якість, ціна, відношення. Що я можу сказати? Приклад для ветеранів місцевого велоремонту. Аж з’явилось бажання не заморочуватись і дати решту моментів понастроювати у велосипеді, але і самому хочеться поковирятись)) Завжди звертатимусь тепер з питаннями, на які у самого не вистачає знань і вмінь, усім рекомендую і рекомендуватиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ ще один задоволений послугами

ant@res

Перебрана вилка, ремонт монеток, заміна тросиків, рубашки та налаштування. Так тримати :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумав собі ще одну модернізацію для вела. о 18*58 передзвонив до Ярослава щоб записатися "на прийом". о 19*13 вже проводився огляд "пацієнта" :_07: . Оперативність вражає!!! Тільки позитив :0008:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводив ТО Вилки у Ярослава. Задоволений якістю, не байдужістю до своєї роботи та ціною. Все на найвищому рівні. Ще раз дякую Ярослав за допомогу! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трапилась прикрість у вигляді пробитої камери. Уже збирався їхати додому маршруткою, щоб завтра запасну привезти.

Потрапила на очі тема, зателефонував, домовився про поклейку, ще й ant@res недалеко був. Підїхав, заклеїв і я покрутив педалі в напрямку додому.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Ярославу за оперативний ремонт (заміна касети та ланцюга)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав, подивився, покрутив - коник літає. Ціна взагалі смішна+ не треба нікуди їхати.

Професійне око виявило стерті обода на 70%.. (ніколи б не подумав, що вібрейки вбивають так сильно обода)...

Перетягнуто спиці, прочитана лекція про малий запас підсідельного штиря в рамі.

Я задоволений - всім рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever...прочитана лекція про малий запас підсідельного штиря в рамі,

і мені про штирь підказав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике дякую Ярославу за роботу! При нагоді буду звертатись та всім рекомендувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У звязку з Великоднем, йду на відпочинок з 5.04 по 15.04. Відновлюю діяльність з 16.04.2015. Записуватися можна написавши мені в ПП, відіславши смс на тел або залишити комент ось тут http://vk.com/bicycle_repair

0507186387; 093108 93 62

Зрозумійте правильно!

Тому гарних вам свят і смачної паски!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поки холодно, що кому треба по темі, звертайтеся, потім настане тепло і у всіх майстрів раптово появляться черги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Перебраны две вилки, ТО втулки, выровненная 8, подтянуты спицы на 3 колесах :0128: - это вам не шубу в трусы заправлять :0123: деньги смешные , а качество выше Эвереста. Вообщем веломастерские с рукожопыми механиками для меня умерли :0148: , Ярослав любит, знает и ДЕЛАЕТ :_26::_25: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав, провів повне ТО, перебрав вилку, відповів на всі питання. Тепер мій велосипед їде сам)) Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав, подивився, покрутив - коник літає. Ціна взагалі смішна+ не треба нікуди їхати.

Професійне око виявило стерті обода на 70%.. (ніколи б не подумав, що вібрейки вбивають так сильно обода)...

Перетягнуто спиці, прочитана лекція про малий запас підсідельного штиря в рамі.

Я задоволений - всім рекомендую

Обод таки лопнув... непройшло і 2-х місяців від діагнозу Ярика.... Куплено, перетянуто, літає + терміново, ну і як завжди смішна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скористався послугою Ярослава

коротко і по суті - якісно і недорого, налаштована передня перекидка, перебрана рульова, перебрані втулки

однозначно буду звертатись і рекомендувати знайомим.

п.с. накат таки став огого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж скористався послугою Ярослава.Була налаштована задня перекидка після чого стали гарно перемикатися всі передачі.Робиться все професіонально,швидко і недорого.Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ Ярославу за ремонт та налаштування велосипеда - все дуже якісно і недорого. Приємно мати справу. Однозначно рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддерживаю. Уже воспользовался услугой настройки.Выше всяких похвал, спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Ярослав завершив налаштування і ремонт мого велосипеда. Однозначно рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Потрібно перебрати вилку?" - і ось я у Ярика. Було прохання провести переборку на моїх очах - Ярослав без заперечень пішов назустріч.

..............

Що відразу кинулось в очі, це така, знаєте, досвідчена неквапливість. Без непотрібної показової метушні, із знанням та любов"ю до своєї справи. Це відчувається. Стиль.

Я попросив, щоб при розборці не знімати каліпер із вилки, щоб потім не було зайвих морок із настройкою каліпера щодо ротору (та й щоб не розбивати місце кріплення каліпера до вилки) - добре, без проблем. Дрібниця, здається - але коли майстер делікатно дослухається до прохань свого клієнта - приємно.

Взагалі, таке враження, що Ярослав вилки подібного класу перебирає ледь не кожного дня - настільки усе було зроблено впевнено та добротно.

Паралельно поспілкувались щодо велопоходів та планів на літо. Ярик - палкий любитель веломандрівок. Подорожувати ж веселою компанією набагато веселіше, ніж одному. :) Ось ще одна тема для розмови - завжди може порекомендувати для походів якісь цікаві місцини. Ще один величезний плюс.

Так, без вагань рекомендую. Мені особисто було приємно спостерігати, як бережно ставляться до твого велосипеда. Для нас, велолюбителів, які вкладують всю душу у свого велоконя, це важить дуже багато. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір, бордівчани! Я також скористався послугою Ярослава для настройки передач на велі. Особливо хочу відмітити відношення до справи з любов"ю. Ярослав знайшов причину, зробив все можливе і дав пораду. Дякую ще раз і однозначно рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...