Перейти до змісту

налаштування вела з виїздом на дому


Рекомендовані повідомлення

Пропоную послуги по ТО Вашого велосипеда:

- налаштування перекидок (передач)

- вирівнювання, спицування коліс

- ТО вилки

Якщо потрібно налаштувати байк біля Вашої домівки або якісь ін питання, звертайтеся для уточнення по тел 0507186387, 0931089362

Ціна Вашого питання залежить від складності! :0151:

Ярослав

П.С. прохання без флуду, тільки по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Проводив ТО своєї вилки в Ярика. Сподобалось, що все робиться при мені. Оскільки я в цьому питанні "тук-тук", то мені було цікаво спостерігати за процесом))

Все на вищому рівні.

Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озвучте ціни на свої послуги.

Повторюю, ціна залежить від ступеня складності роботи!!! За виїзд і консультацію БЕЗКОШТОВНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озвучте ціни на свої послуги.

Теж цікавить, наприклад, продіагностувати вєл, налаштувати переклюк передній і задній, бо задрало мене це регулювання, як не тре щось, так не вчасно перемикається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озвучте ціни на свої послуги.

Теж цікавить, наприклад, продіагностувати вєл, налаштувати переклюк передній і задній, бо задрало мене це регулювання, як не тре щось, так не вчасно перемикається.

Зрозумійте правильно, я не хочу шось конкретно придумувати, для прикладу в одного може просто бути розтяг тросика, а в іншого зношена касета, розтягнутий ланцюг, зношені рубашки, розтягнутий тросик, відсутність змазки в манетці, поломка барабана+ викривлений пітух. Відповідно ціна на ТО різні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик хороший спеціаліст! Довго мучився з налаштуванням передньої і задньої перекидки, поїхав до нього по допомогу і він швидко все налаштував.

Рекомендую!

P.S. Також Ярик перебирає вилки і замінює в них мастило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В малого на велосипеді підспускає колесо.

Це поняття розтягнуте для кожного по своєму, тому би уточнити хоча що за колеса скільки дюймів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У звязку з http://board.lutsk.u...-b-mi/ всі виручені кошти з цієї теми будуть передані Тані на вел для бійця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В малого на велосипеді підспускає колесо.

Це поняття розтягнуте для кожного по своєму, тому би уточнити хоча що за колеса скільки дюймів?

як розмір колеса впливає на те, що воно спускає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно ніяк, якщо воно хоча б розбірне.

то для чого уточнювати що за колеса і скільки дюймів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно ніяк, якщо воно хоча б розбірне.

то для чого уточнювати що за колеса і скільки дюймів?

:_12: скоріш за все це робиться для того аби на...ти власника велосипеда, впарити йому свої колеса :_07: та наварити на цьому ще кілька надцять гривень :0123: .

П.С. надіюся я правильно проставив смайли.

П.С.С. ще хочу добавити від себе, неодноразово звертався до даного майстра за порадою та допомогою, і завжди був задоволений його роботою. особливо сподобалася його дисконтна система знижок "як для своїх".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно ніяк, якщо воно хоча б розбірне.

то для чого уточнювати що за колеса і скільки дюймів?

Для себе

Якщо потрібно, виїхати і заклеїти камеру не є проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проведено ТО і налаштування мого велоконя в мене вдома, перебрано і змащено вилку, прибрані болячки, що дошкуляли мені в минулорічному сезоні.

Видно, людина займається улюбленою справою.

Кому треба привести вєлік до робочого стану, поспішайте, поки в P@JERO ще дешеві, як на мене, ціни :_12: .

P@JERO респект і уважуха :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт,в яку ціну буде заміна заднього переклюка + вставити одну спицю в переднє колесо 28" + заміна 2 покришок 28" ???

мене цікавить приблизна ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт,в яку ціну буде заміна заднього переклюка + вставити одну спицю в переднє колесо 28" + заміна 2 покришок 28" ???

мене цікавить приблизна ціна

Відписав у ПП, дивіться скриньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скористався послугами пана Ярослава і залишився дуже задоволеним! Швидко, якісно, доступно! Цілковитий позитив! Респект! Так тримати! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше скористався послугами P@JERO. Залишився приємно здивований якістю роботи, швидкістю, оперативністю.обслуговування і цінами. При мені вилка була перебрана, змащена. Колесо порівняно. Після цього вилка стала повноцінно виконувати свою функцію. Всім рекомендую скористатися послугами Ярослава (P@JERO).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв, всі гроші, що були зароблені на цій темі, були передані за вел для бійця. Додотково від себе перебрав втулки і також добавив матеріально. Дякую людям які звернулися за допомогою і особливо надоплату! Ви теж зробили вклад у благодійність!

Діяльність не припиняю і чекаю подальших замовлень!

0507186387. +380 (93) 108 93 62. Ярослав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив нік, тому не лякайтеся! Борда зараз висне но не на стільки.

ПС P@jero поставив в гараж:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сотрудника благодарность

"Дуже велике дякую за оперативність та за якість наданих послуг!

Приємно здивувала ціна.

Також великим плюсом є виїзд додому, дуже зручно!

Одним словом, РЕКОМЕНДУЮ!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І від мене дяку за перебрані втулки і підрихтоване колесо.

Ціна і оперативність на висоті. РЕКОМЕНДУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...