Перейти до змісту

Біблія і Бог


bond

Рекомендовані повідомлення

Християни наділяють Бога такими рисами характеру: справедливий, милосердний, добрий..... (ну всіма хорошими людськими рисами).

А якщо читати Біблію, то не все так гладко.

Быт.3:24 И изгнал Адама, и поставил на востоке у сада Едемского Херувима и пламенный меч обращающийся, чтобы охранять путь к дереву жизни.

Тобто, Бог виганяє Адама і ставить "пламенный меч обращающийся".

На землі є тільки двоє людей Адам і Єва, ще не було ні війн, ні вбивств. А Бог вже придумав меч , зброю для вбивства людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 121
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо ти читаєш уважно, то війна вже почалася - на початку розділу 3 розповідається про те, що людина повстала проти Бога не послухавшись Його.

Меч, це не тільки зброя вбивства, це інструмент охорони, в даному випадку (так написано в вірші, який ти цитуєш? "чтобы охранять")

На підтвердження цього, читата з Нового Заповіту

Римлянам 13:1-5

Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління.

Меч, як засіб покарання, повинен наганяти страх на злочинців, і вони повинні розуміти - якщо переступлять закон - влада застосує меч. Меч зупиняє зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що меч для охорони упустив. А це дерево десь на землі має знаходитись?

А що це взагалі за "древо жизни", що Бог так до нього боїться підпустити людей. Воно мені здається тільки в цьму місці в Біблії згадується (чи може ще десь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буття3:22 І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло. А тепер коли б не простяг він своєї руки, і не взяв з дерева життя, і щоб він не з'їв, і не жив повік віку.

Схоже на те, що дерево було тим, що підтриммувало життя в людини (тобто споживання його плодів). А оскільки згідно Божого закону плата за гріх смерть, то грішник не може жити вічно, це парадокс, абсурд. Доступ до дерева життя для людини став закритий.

Але знову згадка про це дерево зявляється в останній книзі Біблії - Обявлення, і знову ж в контексті вічного життя

Обявлення22:2 ,14Посеред його вулиці, і по цей бік і по той бік ріки дерево життя, що родить дванадцять раз плоди, кожного місяця приносячи плід свій. А листя дерев на вздоровлення народів. Блаженні, хто випере шати свої, щоб мати право на дерево життя, і ввійти брамами в місто! (Тобто жити вічно з Богом в раю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буття3:22 І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло.

Це для мене також цікаво. Тут все сталося так, як сказав Сатана. Сатана сказав правду, про яку Бог замовчував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ти повівся ;)

Сатана сказав "будете немов боги знаючи добро і зло" і при цьому не сказав, що ви будете знати добро (що таке послух Богу) і у вас не буде сили його притримуватись, ви будете знати зло (що таке непослух Богу) і будете не в силах протистояти йому.

тут дуже тоний та хитрий обман, направлений на те, щоб перші люди стали незалежними від Бога. Це продовжується і до сьогоднішнього часу "Буду як Бог" - каже людина "і буду сам вирішувати що добро а що зло для мене". Ця історія тягнеться від Адама та Єви...

До гріхопадіння Адам і Єва були праведними і вони не знали, що таке зло і неправда. Непослух Богу відкрив їм ту сторону, яка називається гріхом (злом) - вони стали боятись Бога і ховатись від Нього. Сатана сказва напів правду, це те що він і завжди робить... перекручує істину.

"умерти не вмрете" - це ж повна брехня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Бог також сказав напівправду, він абсолютно нічого не сказав про добро і зло, при мотивації чому не можна їсти плід.

Але зівши яблуко, люди взнали щось нове, а це добре. Я б на їхньому місці також їв би і не задумувався. Люди так влаштовані, що тянуться до знань. Їм треба пригод, вони не хочуть сидіти і нудитися в тому раю.

і буду сам вирішувати що добро а що зло для мене

а це про мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Де це ти вичитав про яблуко?

2. Що доброго сталось з того що люди ослухались Бога?

Де це ти найшов що вони нудились в раю?

Людям достатньо було слова їхнього Творця, поки вони слухались ЙОго і довіряли все було добре, як тільки ослухались - страх, вбивства, зло, прокляття і все інше лихе прийшло в світ.

То чи може людина сама зробити правильний вибір, без Божого керівництва?

До чого приведе цей вибір?

Відповіді навколо нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel дал отличное обьяснение.

Интересно,что и в других писаниях обнаруживаются схожие ситуации.

В ведах сказано,что человек пал в материальный мир(где рождаются и умирают) не по требованию Бога,а только потому,что стал завидовать Богу и желал наслаждаться отдельно от Него.Обусловленные живые существа вступают в контакт с материей по собственному выбору, движимые сильным желанием эксплуатировать ресурсы материального мира и разыгрывать из себя хозяев всего, что находится в поле их зрения. Каждый старается имитировать Бога.Таких людей все писания определяют как демонов.И они соперничают не только с Богом,но и между собой,вызывая войны и катаклизмы.Они забывают,что Бог один,мы никогда не станем Богом.И с Богом могут пребывать только те,кто чист помыслами и сердце его наполненно любовью к Богу.

Также описывается некое оружие схожее на описанный в Библии меч:Сударшана Чакра - идеальное оружие, миссия которого - уничтожение злых сил.Сударшана, диск с острыми краями, запускаемый не физическим броском, но усилием Божественной Воли и направляемый взглядом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бхагаван шри сатья саи баба в своей книжке "разрешенные сомнения" пишет:Следует разделять премасмарану и двешасмарану.Двешасмарана - это авидьямайя, она связана с раджагуной. Премасмарана - это видьямайя, она связана с саттвагуной. Авидьямайя приводит к дукхе, видьямайя приводит к ананде. Результаты очевидны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це ти вичитав про яблуко?

Не сприймай букваьно. Припустив собі. Хай буде плід, це нічого не міняє.

Де це ти найшов що вони нудились в раю?

А я ніде і не шукав. Якби їм там було добре вони б не слухались сатану, вони свідомо хотіли стати такими як Бог. А ти не припскав що люди зроблені по образу Божому, і відовідно не можуть нормально себе почувати якщо над ними є хазяїн?

Що доброго сталось з того що люди ослухались Бога?

Відповіді навколо нас...

Не забувай, що я розгядаю Біблію як збірку обірваних і змішаних легенд, і до реальності її не привязую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бхагаван шри сатья саи баба в своей книжке "разрешенные сомнения" пишет:Следует разделять премасмарану и двешасмарану.Двешасмарана - это авидьямайя, она связана с раджагуной. Премасмарана - это видьямайя, она связана с саттвагуной. Авидьямайя приводит к дукхе, видьямайя приводит к ананде. Результаты очевидны.

:(

Ты не поверишь, но, несмотря на то, что Шри Рамакришна был неграмотным, он был способен понять сложные философские идеи. Мало того, последователи Шри Рамакришны верят, что именно реализация Шри Рамакришной нирвикалпа самадхи привела его к пониманию авидьямайи и видьямайи. Согласно его видению, наша брахманда и множество других брахманд являются просто пузырьками, возникающими на поверхности Брахмана. Результаты очевидны.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

последние слова:

жены водителя: "Выезжай, справа свободно!"

электрогитариста: "Плесни-ка мне еще сочку."

компьютера: "Вы уверены?! [Y/N]"

физика-атомщика: "Критическая масса - не критические дни, дело поправимое..."

биолога: "Эта змея нам известна. Ее яд не опасен для человека."

Горь-кого:

і буду сам вирішувати що добро а що зло для мене

вважаєм, що ніколи не помилимся і що завжди щастить? не далекоглядно

далі звязано з Богом - зацикленим на атеїзмі не читати:

всіма стежками вже ходжено, куди не глянь. читати инструкції і думати

хто заважає порівнювати? "дурні вчаться тільки на своїх помилках..."

хтось примушує бути недоучками, вірити всьому на слово, відмітати або приймати всі теорії "скопом", бо перевірити та розібратися ліньки? прям "укалоцца и забыцца" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Бога малчу пока, зафтра буде вам над чим попарітца.

А тепер по питання существу фсем:

1. Скільки версій Біблії ?

2. Перше створіння бога ?

Мені відомо, почув краєм вуха, не цікавився, нема часу, не цікаво, на моє житя не впливає, мене не змінює, матеріальної користі не приносить:

1. Дофіга, а особливо у Євреїв - ваще свій атдельний прікол.

2. Були папиткі з землі, вогню, патом із плоті і крові.

Роскажіть но, що Ви думаєте про це, дайте мені відповіді на питання і ваще не к змісту, але у мене така асоціація що ацкій сотона ето єсть Прометей :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна історія з Біблії звязана з першим одягом.

Після того як Адам з Євою вкусили "грішка". Вони зробили собі пояси з листя і прикрилися ними. А трошки пізніше Бог дав людям шкіряний одяг.

Цікаво те, що люди відразу стали на правильний шлях робити одяг з рослин, а не дерти шкіру з тварин.

Можна робити хороший одяг, не вбиваючи тварин. Поганий приклад подав милосердний Бог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers, якось дивно ти висловлюєшся, це перше. А по-друге, навіщо тобі відповіді на запитяння, якщо вони тобі не цікаві? Де логіка?

bond, вбивати тварин задля забезпечення потреб людей, а не задля розваги як це буває, не гріх. Людина була поставлена володарем над тваринами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якої радості людина володар над тваринами? Тіко того, шо находиться на верхньому щаблі піщєвой цепочки? Давай заберемо в тебе рушницю і поставимо лоб в лоб перед вовком (шоби були рівні условія:)). Як думаєш хто виіграє сію бітву? Твій інтєлєкт чи зуби вовка? В часи діназаврів люди шота не сильно виступали :0108: Чим ми від тих же тварин відрізняємось? налічієм моска і душі? Брєд. тварини надагато благородніші за більшість людей. Чи то тобі хочеться хоть над кимось відчувать себе царьком?

З.І. І доречі, а де в біблії про дінозаврів сказано? Ну вигнав бог Адама і Єву з раю. ну почали вони плодитись і розмножатись, до того часу дінозаври вже ДУЖЕ давно мали б існувати ;) Але ж не так багато часу пройшло від сотворєнія землі. Нестиковачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Нік_Луцьк. Мені ціко - тому і задано ! Учі АЛБАНСКІЙ!

2 Олл.

Попереджую , перехід з укр на рус буде стремітельним + много букоф + без свієго ІМХО (а то щось багатьох я нервую сваїми постами:) )

Поїхали фкурувати тему: Веселий цитатнік.

"Бытие 1:26" - "И сказал бог: сотворим человека по образу Нашему и по подобию Нашему"

Почему "Мы" а не "Я", "Нашему" а не "Моему" ? (свята троица ?)

"Бытие 6:1-2" - "Когда люди начали умножатца на земле и родились у них дочери, тогда сыни Божии увидели дочерей человеческих. что они красивы, и брали их себе в жены, какую кто избрал"

Кто ети Сыны Божии ? Если Израиль знал только одного Сына Божого ?

Тепер каф4ег

"Исход 25:10" - "Сделайте ковчег из дерева ситтим:длина ему 2 локтя с половиною, и ширина ему полтора локтя, и высота ему полтора локтя"

"Исход 25:12-14" - "вылей для него 4 колца и утверди на 4 нижних углах его: 2 кольца на одной стороне и 2 кольца на другой стороне. Зделай из дерева ситтим шесты и обложы их чыстым золотом. и вложы шесты в кольца по сторонам ковчега"

"Исход 25:40" - "Смотри, зделай их по тому образу что показан тебе на горе"

Далее про спец одежину і абуфку....не буду нагружать, но в цілому ввсе це опис яелектроконденсатора с нармальним вальтажом, золоті пластини - полюса, херувіми на кришці - електромагніт. (...по обох концах крышки - Исход 25:18)

Нещасний випадок - "2 царство 6:6-7" - "И...простор Оза руку свою к ковчегу Божию (чтоби придержать его), и взяялса за него, ибо волы наклонили его. Но господь порогневалса на Озу, и поразил его бог там же за дерзновение, и умер он там у ковчега божия"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження :

Бог и Библия и Транспортные средства оного

"Исх 16:19" - "На 3 день, при наступлении утра, были громы и молнии, и густое облако над горою, и трубный звук весьма сильный; .....Гора же синай вся дымилась оттого, что господь сошол на нее в огне; и восходил от нее дым, как дым из печи, и вся гора сильно колебалась; и звук трубный становилса всё сильнее и сильнее"

"Псал 28:7-9" - "Глас господа высекает пламень огня. Глас господа потрясает пустыню; глас господа разрешает от бремент ланей и обнажает леса"

"Псал. 103:3-4" - "...делаеш облака твоею колесницею, шествуеш на крылях ветра. Ты твариш ангелами тваими духов, служытелями тваими - огонь пылающий" - немецкой вариант "ветры разбегаютца от тебя как гонцы, молнии и пламя окружают тебя"

Гигиеныческое предписание

"Лев 13:2-4" - ".....когда у кого появляетца на коже тела его опухоль, или лишаи. или пятно, и на коже тела его сделаетца как бы язва проказы, то должно привести его к Аарону священику, или к одному из сынов его, священиков; священик осмотрит язву на коже тела, и если волосы на язве изменились в белые, и язва оказываетца углубленую в кожу тела его, то ето язва проказы; священик осмотрев его обявит его нечистым. А если на коже тела его пятно белое. но оно не окажетца углублёным в кожу, и волосы на нем не изменились в белые, то священик "имеющего" язву должен заключить на 7 дней; в седьмой день священик осмотрит его, и если язва остетца в том виде и не распостраняетца язва по коже, то священик должон заключить его на другие 7 дней" ----------- Це ж "Изолятор" :)

далі багато пианини - в пару слів "хто трогав такого хворого, спав на його постелі, їв з ложкі і ваще мав близкий контакт - в ізолятор, і в общем всі речі хворого (де був контакт) спалити + обмиватись водою (не ясна правда якою....)"

Тепер о Імені тваём !!!

Е. П. Блаватская (1831-1891), заснувала в 1875 р. "Теософское общество", і в свайому 6-томному опусе "Тайная доктрина" (1888) писала наступне : "Одно из имьон иудейского бога Иеговы, Саваоф, или "Господь Господствующих" (Цебаот), восходит к халдейским сабиям (или цабиям) и имеет корень "цаб", что означает и "повозка, и "корабль", и "войско". Саваоф буквально означает "Войско кораблей", или "екипаж, или "ескадра кораблей"."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 bond:

Думаю, ключ в твоїх словах «після того, як вкусили «грішка»…

Бог – не деспот. Що вибираєш – так і жевеш. Але нахабно сидіти попою на двох стільцях ніхто не дасть. :g15:

В раю – одні поняття, поза раєм – інші. В раю – суцільне вегетаріанство (Буття 1,29), поза ним – вже треба напрягтися: що здобудеш, то з’їсиш. І добре, якщо умови кращі, ніж в чукчів.

Тоді шкури і м’ясо – закономірні елементи нечистого життя.

Якщо спосіб життя за суттю не відрізняється від тваринного, то носити шкіру (забитої істоти) і їсти м’ясо – природно.

Отже, їм просто видали спецодежину(©Zibers) і відправили: «В Бобруйск, тваринко!» :huh:

Поганий приклад подав милосердний Бог.

При чому тут приклад? Про приклади логічніше судити з вчинків Ісуса Христа, що САМ сказав: «Хто бачив мене, бачив і Батька» (Іоана 14:9). Все решта – реакція на людські «витрибеньки». І то ще нас часто жаліють і прощають :)

2 nick_lutsk:

розвага – це та сама потреба. Не бачу різниці, тому скажу так: тут mix_forever жжот як Прометей Zibers’а! :mdr:

2mix_forever:

Нестиковочка стосується загальнопринятих зараз уявлень про створення Землі і т.д. Хай вчені врешті розберуться без соплів і скажуть прямо – були людиноподібні макаки чи ні; чи справді динозаври були такими на вигляд, як нам показують тридешніки і рисувальники; чи динозаври співіснували з людьми чи «убілі себя ап стєну» відчувши «попай» появу «володаря над тваринами»?!! :_29: А то тільки розводять водичкою сопляні екстракти 19 століття! А народ НЄДОУМеваєт дедалі більше…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers, на албанський поки немає часу, так що вибач, дійсно важко читати твої пости, тим паче дуже багато задаєш питань, можна по одному?

mix_forever, у своїх відповідях я базуюсь на Біблії. Саме у ній сказано про те, що людина призначена володарем над тваринами. Коли були створені перші люди, Адам та Єва, вони жили в раю, тварин не боялись і не вбивали, не було потреби. А потім, як сказав nTl, були змушені це робити. Щодо динозаврів. Ну не сказано нічого про них в Біблії, ну і що?

nTl, у людини є багато потреб, але задовольнятися вони можуть у різний спосіб, можуть бути і неприйнятні, наприклад, собачі бої - насилля над тваринами, нічому доброму не вчить таке, тому і приймати участь у цьому недобре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не сказано нічого про них в Біблії, ну і що?

Да ниче :_29: Кроме того, что динозавры существовали.... И как же это библия могла такое упустить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені відомо, почув краєм вуха, не цікавився, нема часу, не цікаво, на моє житя не впливає, мене не змінює, матеріальної користі не приносить

"жизнінна", але так можна прахадіть(:_29: слово з двома наголосами) с гаршком на галаві фсю жыснь! :o

А тепер по питання существу фсем:

1. Скільки версій Біблії ?

плутаєш поняття "версія", "варіант", "переклад"? але, справді, нарити можна багато цікавого...

2. Були папиткі з землі, вогню, патом із плоті і крові.

про вогонь можна докладніше? екзотично якось...

все це цікаво, але сумніваюсь, що на форумах тобі хтось щось скаже досконало. Всі в процесі :mdr:

логічніше спитати безпосередньо справжнього священника/раввина/факиха/вайшнава/ламу :huh:)) якщо пощастить такого знайти

на практиці з,ясовується, що той, хто сам не "вариться в каші" років хоча б з 12-14, знає ще або поверхнево, плутаючись в термінах та "іграх ума" :), або шматками. словники/енциклопи теж часто на дурню з,їжають заангажовану чи зажовану.

хоча хто-зна, мож яка просвітлена душа має особливу місію - сидіти в інеті для таких, як я, напр :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nTl, у людини є багато потреб, але задовольнятися вони можуть у різний спосіб, можуть бути і неприйнятні, наприклад, собачі бої - насилля над тваринами, нічому доброму не вчить таке, тому і приймати участь у цьому недобре.

тож так. неприйнятно (для цивілізованої людини) задовольняти свою потребу за рахунок життя інших. неприйнятно шкодити іншим чи хоч би собі, бо не маєш сил+ума владнати з своїми забаганками - і в їжі, і в розвагах, і в звичках, і в розмовах...але багато до цього ставиться серйозно? - кому тепер легко? :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...