Перейти до змісту

Біблія і Бог


bond

Рекомендовані повідомлення

Ну не сказано нічого про них в Біблії, ну і що?

Да ниче :blink: Кроме того, что динозавры существовали.... И как же это библия могла такое упустить?

Біблія - не книга про динозаврів, якщо ти замітив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 121
  • Створено
  • Остання відповідь
Біблія - не книга про динозаврів, якщо ти замітив.

Це тому, що коли писали Біблію, то про існування динозаврів ще не знали.

Просто не можна писати історію про створення світу, не згадавши динозаврів. Це неповна картина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання номер раз: якщо Бог створив нас за образом і подобієм своїм, то чому нас так органічно тягне порушувати Його заповіді???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы все неверно понимаете суть христианства. Краеугольный камень его - выбор.

Бог наделил человека свободой воли (через змея), потомучто ему не нужны были марионетки.

Способность самому решать - вот тот образ и подобие.

Решать и нести ответственность за свои решения.

Самому, а не под присмотром "папочьки" в "райском саду".

Как сам бог.

По христианской теологической доктрине бог говорит: я сделал вот это, посмотрим, что сделаете вы, теперь ваш черед, ваш выбор, ваша ответственность, я как я отвечал перед самим собой, так и вам отвечать только своей совести за свои дела.

По образу и подобию.

Вся библия - это опция, выбор, с "тонкой" подсказкой, что делать. Или что не делать.

Возможно, это просто проверка на стадность, на вшивость, на способность самостоятельно принимать решения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не сказано нічого про них в Біблії, ну і що?

Да ниче :) Кроме того, что динозавры существовали.... И как же это библия могла такое упустить?

Хм,ото перечитав БІблію і побачив,що там нічого не написано про коал,хом'ячків,бегмотиків і слоненят.Гвалт!Рушится вся система віри!!!!! :lol:

Мабуть якби в Біблії написали про динозаврів,то вона була б цікавішою і увіровали б в Бога усі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог наделил человека свободой воли (через змея), потомучто ему не нужны были марионетки.

Тогда почему эта свобода воли рассматривается Богом как грех, и он за это людей наказывает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог наделил человека свободой воли (через змея), потомучто ему не нужны были марионетки.

Способность самому решать - вот тот образ и подобие.

Через змія? Хм, тоді це дійсно цікавий хід: наділити, а тоді всіх наказати.... І змія заодно... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема занадто глибока, для такого поверхневого аналізу. Флудить не нада.

Шановні боголюби, погляньте на це з іншої сторони, приймітиь іншу точку до уваги.

1. Чел от Бога, чи бібізяни, чи можливо клон (образ і падобіє) - недоказано.

2. Контакти з прибульцями описані в Біблії - факт.

3. Поклонятись їм (прішельцам) - глупо (чи можливо їхній релігії).

4. Біблія - не бреше, тільки в релігії могли до цих днів зберігтися майже в незміному вигляді знання даровані нам прибульцями (інформація про пункт 2.) (+ священі книги Майя. на даний момент знайдено тільки 4 (здається), і кожна з них є посвящоній якомусь ремеслу.....також, книга священа, божествена і так далі,...але ж...).

5. Перекроювання деяких фактів, внесення до святих писань (Біблії) одного письменика 1 книжку, а інші його роботи богохульними і забороненими (опис його перебування на небі, серед Бога і ангелів) - це факт неоспарімий.

Тому навіщо бити себе в груди і казать що Бог є ?

Дійсно, можливо і є...але це не той бог що згадується в Біблії. З подачі Мікс_4евера згадали про фільм "Ключ від фсіх дверей", і про те, що в що віриш, те і маєш. Тому - не пора би почати вірити просто в ті почуття і вчинкі, які приносять користь не тільки вам, але й навколишнім ?

До речі...Ісус - тіп страний. Безсумнівно - ця людина була дуже духовно багата, і його слова "Підніми камінь - я там, поглянь на дерево - я там, де трое - я там" і т.д. - для Віри в БОГА і в ІСУСА не потрібно, ні церкви, ні богослужінь, ні священиків і т.д. Тому і ця книга, де ці слова заборонена Ватиканом - причина банальна - втрата влади над людьми.

В цілому - я негативно ставлюся до церкви. Цікава історія підкидає кучу цікавих фактів - і жоден з них ІМХО, не робить церкву світлою, чистою і доброю для людей...а бачу її Жадібною, користолюбною гілкою влади (навіть над вашим мозком).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Контакти з прибульцями описані в Біблії - факт.

:ok2:

Фігасє!!!!!

Плз, дай цитату. Бо я уже в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel

Біблія - не книга про динозаврів, якщо ти замітив.

Это вы так считаете. И остальные пламенные христиане - тоже. Я, например, вижу библию как книгу обо всем. И, по одной из версий, динозавры там есть.

zaHARE

Хм,ото перечитав БІблію і побачив,що там нічого не написано про коал,хом'ячків,бегмотиків і слоненят.Гвалт!Рушится вся система віри!!!!! :smile3:

Мабуть якби в Біблії написали про динозаврів,то вона була б цікавішою і увіровали б в Бога усі. :)

Насчет коал и хомяков - не уверен, а вот слоны играли важную внешнеполитическую роль в жизни иудеи. Скажем вот:

"Услышав это, царь разгневался и собрал всех друзей своих и начальников войска своего и начальников конницы; пришли к нему и из других царств и с морских островов войска наемные, так что число войск его было: сто тысяч пеших, двадцать тысяч всадников и тридцать два слона, приученных к войне."

"Слонам показывали кровь винограда и тутовых ягод, чтобы возбудить их к битве, и разделили этих животных на отряды и приставили к каждому слону по тысяче мужей в железных кольчугах и с медными шлемами на головах, сверх того по пятисот отборных всадников назначено было к каждому слону."

Есть и бегемоты:

"Behold now, Behemoth[hyppopothamus], which I made as well as you; He eats grass like an ox."

Могу дать ссылки на тексты. Дать цифры не смогу - у меня текст без цифр, мне так удобнее.

троцкист, а почему мы все христианство понимаем неверно, а ты - верно? Зачем информацию "из первых рук" надо разжевывать? Неужели в Библии нельзя было все сразу, понятно и без двусмысленностей написать? "охранный меч" и свобода выбора не всегда - равные альтернативы, правда?

Есть во мне, как ни странно, уверенность, что в Библии описано много чего. Но, за неимением первоисточника и списка переводчиков/дополнителей - я смотрю на нее, как на один из источников "непроверенной" информации, не более.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, так я не говорю, что именно я верно.

И написать нельзя "всё сразу было". Если "всё сразу" - то какая ж это свобода выбора?

Нужно видеть главное, что там говорится. А это - сам, сам, сам. Теперь сам.

Как кошка отпускает котенка первый раз поохотится - чему то научила, что то передала, но первую мышь поймать и съесть он должен сам.

Хруст ее черепушки на зубах и вкус крови никакими "всем сразу" не передаш, да и бесполезно.

Можно, конечно, нарватся на что то несъедобное или более сильное, или начать жрать лютики, но - опыт! опыт!

bond, где ты видиш, что это рассматривается как грех?

Первичное наказание - изгнание из рая - это сигнал "нет пути назад, учимся думать своими мосгами!"

Захотел бы, в конце концов, не садил бы того дерева. А раз посадил, вырастил - значит нужно было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не сказано нічого про них в Біблії, ну і що?

Да ниче :) Кроме того, что динозавры существовали.... И как же это библия могла такое упустить?

Хм,ото перечитав БІблію і побачив,що там нічого не написано про коал,хом'ячків,бегмотиків і слоненят.Гвалт!Рушится вся система віри!!!!! :smile3:

Мабуть якби в Біблії написали про динозаврів,то вона була б цікавішою і увіровали б в Бога усі. :0070:

Динозавры в свое время были на вершине пищевой цепочки... Это я к тому, что человек - царь над зверушками :D

бог ,когда создал землю, то создал и зверушек разных, ведь так? Знач и динозавров создал... на хомячков, коал и пр - плевать. Мелкая живность, которая постоянно путается под ногами :) Но вот динозавры... их скелеты ученые находят до сих пор и судя по разного рода анализам, динозавры появились 228–225 млн. лет назад в середине триасового периода, вымерли вблизи границы меловогои палеогенового периода (65 млн. лет назад). давно, правда? Но не стыкуется это с библейским возрастом земли

Христиане пытались вычислить возраст Земли и вселенной на основе генеалогий патриархов, содержащихся в первой книге Библии Бытие. Библейские генеалогии сообщают, сколько лет прожил каждый патриарх от Адама до Авраама и в каком возрасте у него родился первенец, что позволяет вычислить время создания Земли (Быт., 1:1). Одной из наиболее известных попыток вычислить таким образом возраст Земли и вселенной является оценка архиепископа Ашера, опубликованная им в 1654 году. Основываясь на данных Библии, астрономии и нумерологии, Ашер заключил, что сотворение Земли произошло в 9 часов утра 23 октября 4004 года до н. э.

Сегодня христианские, исламские и иудаистские фундаменталисты, получившие названия «младоземельные креационисты», основываясь на религиозных текстах (прежде всего, на книге Бытия (Берешит)), утверждают, что возраст Земли и вселенной не превышает 6—10 тысяч лет. Постулируя безусловный авторитет Библии и Торы, они отклоняют научные оценки возраста Земли.

Википедия

Вот такие вот пироги... Теперь надеюсь понятно к чему был мой пост? Хто ж тады создал динозавров? где ж они бедныя жили-то? Матушки земли ж исчо небыло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що Земля буда створена за пару днів=алегорії. 1 день = 1 циклу в N-кількість років. Хоча могли б і краще росказать.

Я приведу приклади з іншої книги, іншого народу (Японія - "Ніхонгі" (720 р.) 30-томнік, автором рахується прінц Тонері - нечто вроді офіційної історії Імперії, перепис старих книг):

виписка - порівняння з сучасним представленям.

1. Теорія великого вибуху (створення всесвіту) або ж Землі :)

"Некогда, когда ещо не были созданы небо и Земля, а мужское и женское (начала) ещо не были разделены, они являли собой хаос, похожый на куриное яйцо, и в их хаотической масе было заключено некоторое ядро. (тогда) чистое и светлое обрело тонкость и стало небом, а тяжолое и мутное осталось внизу и и стало Землей.

Все тонкое слилось воедино, подверглось зжатию и стало совсем легким, а тяжолое и мутное впоследствии сгустилось и зделалось ещо более тяжолым"

2. Про рух Земной кори

"В одной книге сказано: Когда небо и Земля были впервые разделены, в пустоте между ними находилась некая вещь. образ которой описать очень трудно. Между ними само сабой появилось некоторое божество. Расказывают что в начале сотворения мира плавание большых участков суши можно было сравнить с игрой рыб, (резвяхщися) в воде.......а Земля совсем молодой, она (суша) плавала, словно в кипящем масле"

В такому порівняні. Біблія ваще відпочиває. Міг би ще найти більше інформації, та ось шкода час марнувати. Показав вам безсуперечні факти що Біблія - книга звичайна-історична, а не Божествене пісьмо і не откровеніє.

Якщо є бажання то всіх тут фанів віри ваще в шок повергну тим фактом інопланетні гості зачали Ноя і т.д. і про потоп було завідомо відомо. і про знищення Содома і Гомори - також акція запланована. А якщо хочетьсяя вам тикнуть у мене пальцем і сказать - "Сгинь нечистий", то прошу, процитуйте тут виписки з книги "Єноха" - де він був у чертогах Бога.("Тюбинген 1900"), любий варіант. Книженція заборонена ? А чому ? Єнох в сонмі святих значиться (Бит. 5:24 "І ходив Єнох перед Богом, і не стало його, тому що Бог взяв його")!

Ще вам нестиковочка. Бог - абітающий на небі мав пакінуть свою небесну абітель, і з вибраними ангелами спуститись. Ось ті ангели-ослушникі. Ті що спустились і вступили в звязок з дочерями земними.

"Семяза - учив створювати клятви і зрізати коріння"

"Армарос - знімати закляття"

"Варіхііл - наблюдати за зірками"

"Кокабііл - учити астрології"

"Ієзекеіл - гадання на хмарах"

"Аракііл - читати пісьмена землі"

"Самвііл - читати знамення Сонця"

"Серііл - читати знамення Місяця" ....................Книга Єноха 7......пацани на падбор.. каждий спец в якійсь галузі (як і нада на косм карабле по нашому мненію)

Добиваю гадоф нациським сапагом :0070:. Атветов от Вас не жду. Тому що Вам вазразіть то нечево і проковтнути цю гірку пілюлю правди, признать свою помилку і тему закрити і нікому не показувать, а мене на кастёр як Бруно. "Но всё такі, ОНА ВЕРТІТСА"

З.І. Блін. перечитав що накалякаф, аж +1 захотілось собі паставить. Ставте мені :smile3: за розкритя теми в повному обсязі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому - я негативно ставлюся до церкви. Цікава історія підкидає кучу цікавих фактів - і жоден з них ІМХО, не робить церкву світлою, чистою і доброю для людей...а бачу її Жадібною, користолюбною гілкою влади (навіть над вашим мозком).

Zibers ти що священників без хліба хочеш залишити? А якщо не буде церкви, де бабки плітки будуть роводити?

Ти про них подумав?

Єретік на кастьор..... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Zibers:для розширення варіантів почитай ТУТ,є деякі моменти схожі с "Ніхонгі",особливо про яйце.Може ще яка версія походження всесвіту в тебе зьявится. :)

ЗІ:лінк також для всіх бажаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу ваші коменти на таку ситуацію:

був у божому храмі і побачив цікавий розпис на стіні цієї церкви, на якому зображений ангел з кинжалом, на якому яскраво видно кров.

Цікаво виходить, знов зброя для захисту, цікаво від кого він там так захищався? думаю якомусь демону хвоста відрізав... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чо тут неясна ? Алегорія - боротьби добра з злом, забий, а то всеодно шуруповьортами доказувать будуть що бог добрий і пушистий і він існує і всіх нас чекає.

А... словосочетаніє...."Раб божий"......Я не РАБ, до того ж НЕ БОЖИЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE:

для розширення варіантів почитай ТУТ, є деякі моменти схожі с "Ніхонгі",особливо про яйце.

ще цікава паралель:

з ТУТа: "Наполовину это яйцевидное тело заполнено водой, и на этих водах, на ложе в виде гигантского змея возлежит Сам Господь в четырех-руком облике Гарбходакашайи Вишну. Из его пупка вырастает вселенский лотос, в бутоне которого зарождается Брахма, первое живое существо в мироздании. Брахма – вторичный творец этого мира. Тело его соткано из чистого разума; т.е. в его теле нет кровеносных сосудов, внутренних органов и т.п."

з "Ніхонгі" (Zibers 21.01 09:22): "В одной :) книге сказано: Когда небо и Земля были впервые разделены, в пустоте между ними находилась некая вещь. образ которой описать очень трудно. Между ними само сабой появилось некоторое божество." Хоча взяте без контексту важко зрозуміти точно... проте цікаво.

Для мене це ще один "натяк" на те, що ведична література - джерело (через забуття, спотворення, адаптацію до рівня розвитку сприймаючих) всіх тепер існуючих філософій і вчень, вершина піраміди... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу ваші коменти на таку ситуацію:

був у божому храмі і побачив цікавий розпис на стіні цієї церкви, на якому зображений ангел з кинжалом, на якому яскраво видно кров.

може бути, що це ілюстрація видіння Ніфонта Кіпрского (4 ст.), описана в його житії (23.12) або видіння Арсенія Великого (21.05). Ікони ці повязані, наск. я розумію, з християнським таїнством причастя і символами: чаша з кров"ю Христа (святий Грааль) і тіло Христа як розрізаний хліб.

Треба бачити сюжет. Точніше не скажу, бо не знаю ні вчення християнства, ні символіки та історії іконопису, ні житія святих. Можливо, хтось знає і напише - :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А... словосочетаніє...."Раб божий"......Я не РАБ, до того ж НЕ БОЖИЙ.

Правильно,ти раб желудка :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не сказано нічого про них в Біблії, ну і що?

Да ниче :) Кроме того, что динозавры существовали.... И как же это библия могла такое упустить?

Гм.... в принципі в Біблії про динозаврів згадується, щоправда лише декілька слів, але все ж спогад про них є!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно,ти раб желудка

Мне так понравилось это изречение, что я отвечу цитатой с bash.org

Seppukakke: Вы знаете, в Ветхом Завете, Бог был полон Гнева и Мести. Все, что люди делали, было плохо, он насылал на них серные дожди, наводнения, саранчу, два города развалил до основания.

Seppukakke: В Новом Завете, он, как бы, начал с нового листа. Вы уже не только не увидите расправ над грешниками, но и можете заслужить прощение (если верите, что все на земле - его творения).

Seppukakke: И знаете, что единственное случилось между Ветхим и Новым заветом?

Seppukakke: Правильно! у Него был СЕКС!

Так чего, вы говорите, раб? Желудка?

zaHARE, у зиберса ключевая фраза - Я НЕ РАБ! Так дошло?

mix_forever, на самом деле, не все так просто. не могли древние назвать птеродактиля-птеродактилем. они бы назвали его иначе, должен сохраняться только смысл определений. и в библии есть упоминания о подобных созданиях. только это предполагает, что динозавры дожили до библейских времен, что тоже нереально. определение, например, бегемота в библии вообще похоже на бред (и на тиранозавра). вобщем, очень бы хотелось увидеть первоисточник библейских сказаний. я бы для него даже язык выучил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитату в студию.

Вот смотри, книга Иова, Глава 40

10 Вот бегемот, которого Я создал, как и тебя; он ест траву, как вол;

11 вот, его сила в чреслах его и крепость его в мускулах чрева его;

12 поворачивает хвостом своим, как кедром; жилы же на бедрах его переплетены;

13 ноги у него, как медные трубы; кости у него, как железные прутья;

Ты можешь себе представить бегемота с хвостом, как кедр? Я с трудом. И кстати, это кедровая веточка или ствол столетнего кедра? На английском звучит еще лучше. У французов же явно просматривается посыл к слонам, а не к бегемоту.

Идем дальше, Исаия, Глава 34:

14 И звери пустыни будут встречаться с дикими кошками, и лешие будут перекликаться один с другим; там будет отдыхать ночное привидение и находить себе покой.

15 Там угнездится летучий змей, будет класть яйца и выводить детей и собирать их под тень свою; там и коршуны будут собираться один к другому.

О как! Летучие змеи с яйцами! Чем не динозавр?

Ты пойми, что, на самом деле, "граждане-изучившие" в библии не разбираются ни грамма. Однако считают, что библия им путь указала. И пусть бы только указала! Но, оказывается, она дала право указывать путь другим. Вот это-то и плохо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕЙ! Нєвєруїщіє!

Мене цікавить отака річ (ну так цікавить що конспект переписувати не можу):

Припутимо Бога нема і ніколи не було. Тепер питання : " Звідкіля взявся наш світ?"

Нє, я не повний імбєцил, теорію про Великий Вибух знаю ( йа учьоний імбецил :)). цікавить таке : відкіля взявся той згусток матерії, який потім вибухнув? появився? ну нехай. беремо книжку фізики за 7-ий клас, шукаємо розділ Термодинаміка, Перший закон Термодинаміки (Закон збереження і перетворення енергії) - хм.. Непорядок! Не міг той згусток сам появитися :D

ну ладно, фіг з ним. допустимо було то і вибухноло, ок. (нехай існує якийсь неможлививй для розуміння процес замкнутості часу - час існував завжди, а кінець був початком (прєвєд Уроборос!))

ідемо далі - ранні етапи розвитку Всесвіту. Згідно другого закону термодинаміки, хм ну нехай в еру лептонів, електрони і позитрони мали анігілювати між собою і більше ніколи не утворитися. А вони, гади такі, утворились. Та мало того, утворились атоми, молекули і прочая. ЙАК????

Динозаврів вам треба? а хто казав шо вони були? Світ міг бути створенний тільки секунду назад і ви ніколи про це не дізнались би.

Допустимо я маю таку ручку, яка має таку властивість - усе що буде нею написано десь втілиться в життя. Я описую світ. наскидку - гравітація відємна, живі істоти живуть всередині кулястих порожнини. усі велечини які є дискретними у нас робляться аналоговоми в тому світі і навпаки (тобто кількість може бути 1,23342, а час може бути тільки 1 хв 2 хв, проміжного значення не існує, живі істоти таким чином є злитті в одне і не можуть бути поодинці). Ітак, я то пишу, десь воно зявляється. перший закон термодиаміки зберігається - я затратив чудо-ручку, зявився світ.

Я опишу його історію ну наприклад на 4 мільярди років, історію якої ніколи не було.

А тепер останнє питання - як тій істоті зрозуміти що я її створив? як їй взагалі хоч якось усвідомити що я існую?

З.І. Найдавніша Біблія яку я знаю - Свитки Мертвого Моря. гугліть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...