Перейти до змісту

Нотатки мобілізованого


Профессиона́л

Рекомендовані повідомлення

Пройшло 1,5 місяці. Привик до всього. Морально також готовий до всього. Відучився шукати логіку в рішеннях і вчинках деяких бійців і офіцерів.

Поки був вдома, дехто скористався моментом і насвинячився так, що не зміг дійти до свого ліжко-місця, завалився на буржуйку... Добре що вода була поруч, швиденько загасили... Правда диму було на всю палатку. Годину провітрювали. Зранку, на строєвій цього аватара вивели зі строю і перед всім батальйоном і офіцерами з речами випровадили в 14 бригаду. Такі водії-аватари нашому спец-взводу не потрібні. А там вже використовують перевірені методи. Наприклад викопали яму глибиною з 4 метри і залишають там аватарів, поки розум не вернеться.

Взагальному, якщо під час перших 3-х тижнів ми мали вільний час, то зараз нас і солдат другої хвилі ганяють з ранку і до вечора. Для сну вистачає просто торкнусь подушки :)

З 100% впевненістю заявляю, що вивчити правила дорожнього руху і навчитися їздити на вантажних авто реально за 15 днів, навіть якщо до цього ні разу не їздили.

Цей тиждень по-черзі їздимо з інструкторами по Рівному на 2-х ЗІЛах. Інші в автошколі тренуються відповідати на питання білетів в комп. класі.

Навчання не звільняють від загальних завдань в містечку. Дрова також ніхто крім нас не заготовить, тому після навчань і до ночі роботою всі забезпечені. Навіть вночі, хто чергує біля буржуйок, паралельно перечитує правила дорожнього руху.

В п'ятницю іспит в ДАІ. Кажуть, що після нього, ще до Пасхи, нас відправлять по частинах. Вирішив піти в 128 бригаду. Сєрий і ще декілька хлопців підуть туда, куди піду я :). В 14 вже не хочу... Там не вистачає бойових офіцерів, дисципліна не дуже і повно аватарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

З 100% впевненістю заявляю, що вивчити правила дорожнього руху і навчитися їздити на вантажних авто реально за 15 днів, навіть якщо до цього ні разу не їздили.

це "не навчився їздити", а "навчився руля крутити". :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 100% впевненістю заявляю, що вивчити правила дорожнього руху і навчитися їздити на вантажних авто реально за 15 днів, навіть якщо до цього ні разу не їздили.

це "не навчився їздити", а "навчився руля крутити". :)

то по такому принципу мабуть четверть всіх водїїв так і не навчилось їздити до цих пір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 100% впевненістю заявляю, що вивчити правила дорожнього руху і навчитися їздити на вантажних авто реально за 15 днів, навіть якщо до цього ні разу не їздили.

це "не навчився їздити", а "навчився руля крутити". :)

то по такому принципу мабуть четверть всіх водїїв так і не навчилось їздити до цих пір

Ну так. Хіба це новина? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Здали іспити 21 чол. 2-х не здали. В вівторок отримали водійське посвідчення:) правда лише категорія "С". "С1" зажали :D

Вчора попрощався з полігоном :) перехід в військову частину, точніше документальний супровід, був не легким. 5 разів офіцери уточнювали списки частин, де бажають продовжувати службу бійці нашого взводу. 5 однаковісіньких списків було в різний час передано різними офіцерами в строєву в штабі. А в строєвій всерівно напутали. Крім того, післявчора полковник Таран підлив масла в вогонь, сказавши, що: "нафіг той гєморой з переїздом 8 бійців в Мукачево? Негайно всіх перевести в 14-ту бригаду, яка розміщується на полігоні!". Було складно, але 2 бутилками 5-ти зіркового коньячка відстояли переїзд 8-бійців в 128-му, в Мукачево... Крім того домовились, що 4-ро бійців поїдуть в військову частину через рідні края... От і я з Сєрим - з полігону до Мукачево через Луцьк :D Інші 4-ро сьогодні зранку вирушили з полігону на Здолбунів. Далі на Львів, де 4 год. почекають поїзд Львів-Ужгород, яким і приїдуть в Мукачево. А ми приїдемо в понеділок.

Ті хто записався в 14-ту бригаду в середу туди і відправились. 2-х ще вернулись на ночівлю в нашу палатку, оскільки в 14-й ніхто не підготовив умов для їх розміщення. Інші хлопці залишились і пристосовувалися до тих умов, що були... не так легко носити всі свої речі туди-сюди.

P.S.Вчора з речами приїхали в Луцьк. На зупинці біля ТамТама, поки Сєрий ходив міняти 50 грн, підійшов чоловік. Розпитував що і як в армії, після чого дістав 100 грн., сказав, що дає на сигарети і внаглу почав всовувати в карман. Я відмовлявся їх брати але чоловік сильно настирливий... Короче дай Бог йому здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай великодній дзвін дзвіниць

Оберігає вас від зла пане Профессионал,

Щоб ні біда, ніяка шкода,

Дорогу вам не перейшла.

Щоб вам сіяло сонце ясно,

Радіючи з святих небес,

Хай тільки щастя буде з вами.

Христос воскрес!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п'ятницю нам перечислили зарплату. За березень мені нарахували 1967грн. За лютий було - 983грн. За цих 2місяці взагалі зникло бажання продовжувати службу. В нас не армія, а організація по розкраданню/витрачанню державних грошей і мат. цінностей. Причому для офіцерів першочергові завдання - як отримати з чогось вигоду, а життя, здоров'я та інтереси солдат на останньому місці. До всього радянський підхід і головний аргумент - що накази не обговорюються. Звичайно що не всі такі, але нормальних ну дуже мало

В понеділок в 9.40 виїхали в Мукачево. Зібрались всі 4-ро в Львові. На вокзалі було багато інших військових, які направлялися на яворівський полігон... Більшість вбухані в хлам. Ппц як соромно, що через таких аватарів в оточуючих виникає негативне враження про всіх хто носить військову форму. По дорозі хлопці перший раз побачили гори. Всі фруктові дерева вже розквітли. Враження зашкалювали :)

Прибули в 20.35. До частини мусили брати таксі. Але всерівно в багажник всі речі не помістились. :D

В частині нас ніхто не чекав, ну хіба що наші хлопці, які приїхали в п'ятницю. Тимчасово розмістили в казармі з нашими - механізованого батальйону.

Тут всі живуть в казармах. Умови - повна антисанітарія, особливо в санвузлах(як мінімум в нашій казармі).

Зате на вулиці повний порядок і красота... жодного недопалка не побачити, посаджені квіти, декоративні дерева та кущі. Вчора навіть заставили якийсь взвод виривати жовті кульбабки на газоні між казармами.

Частина знаходиться в самому місті. З неї видно замок. За парканом вулична дорога і продуктові магазинчики. Горілка приноситься за кілька хвилин. П'янство в частині процвітає. Напевно, аватари не заспокояться поки не проп'ють всю зарплату. Офіцери дозволяють напиватися. Дехто з них разом з особовим складом напивається до відключки. Надіюсь це лише на Пасхальні свята, хоча з кожним днем все більше сумнівів. Багато солдат лише зараз з дому вертаються. Кажуть - коли змогли , тоді і виїхали. Більшість солдат мобілізовані в серпні, виходили з Дебальцевого. Розказують страшні історії. Згадують багатьох бойових товаришів, які не вийшли або лікуються від поранень. Можливо від побаченого напиваються. Дехто стає неадекватним, намагається запровадити дідовщину. Дуже великі шанси подальшого вияснення стосунків і правил проживання в казармі.

В вівторок нас розприділили всіх по різних взводах, на посаду водіїв. Мене в кулеметний взвод мехбату. Сєрого в протитанковий мехбату. Інших в зенітний, мінометний та ремонтний батальйони. В нашому взводі поки є 7 чол з 16. Командир взводу був таким сінім, що не зміг записати прізвища і телефони, а в вечері впав зі сходів і опинився в госпіталі.

Поки на полігон не ходимо, чекаємо поки взвод буде в повному складі... і з командиром.

А Сєрий вже 2 рази був на полігоні, стріляв з РПГ... Перший раз вуха не затулив,як треба, тепер ходить, недочуває, постійно перепитує :D

post-23021-0-72380000-1429248538_thumb.j

post-23021-0-64991500-1429254382_thumb.j

post-23021-0-06695500-1429254598_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий тиждень займались лише прибиранням казарми і територій військової частини. Багато разів чув, що в армії плац ломом замітають, недопалкам влаштовують похорони... а тепер і побачив :D кожну зелену стеблинку виривають з тріщин в асфальті.

Радує, що аватаризм проходить... Певно зарплата(точніше грошове забезпечення) пропита. Армія стає хоть трішки адекватніша :)

Вчора їздили на полігон. За пів дня вистріляв більше, ніж на рівненському полігоні за весь час. Якщо там обмежувались кількістю боєприпасів, то тут лише температурою зброї... Перегрівається :) переважно був на гранатометному рубіжі... Стріляли з АК з підствольним гранатометом, АГС-17, РПГ-7. Добре, що вату взяв для вух :D

Відкрито фоткати забороняють, тому як получалось так і фоткав.

З дня на день чекаємо поповнення особового складу з навчальних полігонів.

Зізвонювалися з хлопцями нашого призиву, що були з нами на Рівненському полігоні, а зараз на сході. Їх на початку березня - 46 чол. відразу з полігону забрали в Краматорськ. Кажуть, що з них вже 3-х загинуло при обстрілі одного з блок-постів :(

post-23021-0-51861300-1429684698_thumb.j

post-23021-0-73243900-1429685424_thumb.j

post-23021-0-39843600-1429685692_thumb.j

post-23021-0-65685200-1429686139_thumb.j

post-23021-0-37858300-1429687973_thumb.j

post-23021-0-23394300-1429688264_thumb.j

post-23021-0-93268200-1429688573_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю відпустили в місто. Були в Мукачівському замку і на річці. Відкрили купальний сезон :) З замку зробив кілька фоток міста, на яких чітко видно нашу військову частину.

Сьогодні від difoto отримав передачку - літні бєрци і футболку в придачу:) за що щиро дякую!!! Передачка дуже потрібна і вчасна... Відразу на строєвій повідомили, що вся 128 бригада відбуває на схід з 30квітня по 2 травня.

Поїдемо лише в формі. Більше нічого не видали. Кажуть, що автомобіль, зброю, амуніцию видадуть на сході...

post-23021-0-03575900-1430112593_thumb.j

post-23021-0-63613200-1430113731_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зноси здоровий! Я лише переживав, що ти злякаєшся зовнішнього вигляду берців, але Magnum - це Ленд-Ровер у взутті, "мєчта айдарівця" :) Реально невбиваємі і зручні(так казали бійці, я сам не носив :))

PS Цейво, браття-бордівці(і сестри теж) - я ті берці вже за свої купив, бо поступлєнія зара нікакіє. Всі забули, шо в нас війна, напевне.

Давайте, допомагайте, бо ше одному бійцю розгрузка потрібна, а де на неї назбирать - ніпанімаю. Тому дивіться у підпис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в 15.00 на шихуванні комбат озвучив наказ про негайний виїзд. Певно ситуація на сході загострюється. 4год. дали на підготовку та збір. Навіть видали зброю в частині, правда не всю, лише АК74(новенькі, 81року випуску :) ), сухпайки... в кого нема, то ще спальники та котілки. З 19.00 по 21.00 автобусами та УРАЛами особовий склад з речами привезли на вокзал, де погрузили в поїзд.

Зараз в дорозі... Якраз проїжджаємо Хмельницький.

Нажаль Інтернет не дуже, не всі фотки загружаються...

post-23021-0-61979200-1430281282_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в 15.00 на шихуванні комбат озвучив наказ про негайний виїзд. Певно ситуація на сході загострюється. 4год. дали на підготовку та збір. Навіть видали зброю в частині, правда не всю, лише АК74(новенькі, 81року випуску :) ), сухпайки... в кого нема, то ще спальники та котілки. З 19.00 по 21.00 автобусами та УРАЛами особовий склад з речами привезли на вокзал, де погрузили в поїзд.

Зараз в дорозі... Якраз проїжджаємо Хмельницький.

Нажаль Інтернет не дуже, не всі фотки загружаються...

Дай Боже Вам здоров'я, нехай Бог Вас охоронить!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене занадто багато інформації (наприклад про пересування частини)тут пишеться про яку потрібно б було мовчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене занадто багато інформації (наприклад про пересування частини)тут пишеться про яку потрібно б було мовчати.

Пункт призначення ж не висвітлюється.... А напрямок- на Схід, ніякої таємної інформації в собі не містить)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене занадто багато інформації (наприклад про пересування частини)тут пишеться про яку потрібно б було мовчати.

Пункт призначення ж не висвітлюється.... А напрямок- на Схід, ніякої таємної інформації в собі не містить)))

В дійсності час виїзду ,терміновість зборів ,що з собою беруть війсково службовці ,їх життя і побут і тд є цінною інформацією для супротивника . Я розумію що на побутовому рівні здається що ця інформація нічого не варта ,але в аналітиці вона життево необхідна . Як кажуть якби не було соц мереж їх би потрібно було придумати , тому що такого обєму інформації за раз неможливо отримати шпигунів.

P.S «Параноик — это тот, кто хоть чуть-чуть представляет, как на самом деле дела обстоят. »

— Уильям Берроуз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене занадто багато інформації (наприклад про пересування частини)тут пишеться про яку потрібно б було мовчати.

Пункт призначення ж не висвітлюється.... А напрямок- на Схід, ніякої таємної інформації в собі не містить)))

Дійсно, думаю автор теми краще знає, що можна постити, а що ні, на відміну від диванних експертів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відміну від диванних експертів деякі ВОІНИ на передку умудрялись по телефону розповідати скільки людей з ним служить і яка в них зброя ,незабувши сказати що настрій гавно. А потім щиро дивувались коли їм приходила смеска Вася здавайся і переходь до нас . Я просто ще раз хочу наголосити що в нас іде війна ,і бездумне розкидання інформації нашій перемозі ніяк не сприяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відміну від диванних експертів деякі ВОІНИ на передку умудрялись по телефону розповідати скільки людей з ним служить і яка в них зброя ,незабувши сказати що настрій гавно. А потім щиро дивувались коли їм приходила смеска Вася здавайся і переходь до нас . Я просто ще раз хочу наголосити що в нас іде війна ,і бездумне розкидання інформації нашій перемозі ніяк не сприяє.

У нас йде війна і диванні експерти приносять багато користі, щось там наголошуючи - смішно :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене занадто багато інформації (наприклад про пересування частини)тут пишеться про яку потрібно б було мовчати.

Пункт призначення ж не висвітлюється.... А напрямок- на Схід, ніякої таємної інформації в собі не містить)))

Дійсно, думаю автор теми краще знає, що можна постити, а що ні, на відміну від диванних експертів.

Автор теми може і не освідомлювати... імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор - цілком адекватна людина. Думаю, він сам знає - що можна, а що ні. І я радий, що ми з вами допомагаємо ТАКИМ воякам! Їх би побільше, замість аватарів та сцикунів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій темі стараюсь висвітлювати ту інформацію, яка, на мою думку, не допоможе противнику і буде корисною для простого населення. Та й більшість опублікованого можете знайти з інших джерел. Дещо приховується керівництвом ЗСУ не від сепаратистів, а саме від народу, ЗМІ. А приховуються реальні умови, в які потрапили і в яких перебувають мобілізовані, ситуація з підготовкою, методи та дії з грифом "через попу" :) тобто все те, через що бойовий дух зводиться до нуля.

Можливо багато негативу... Але що поробиш, така реальна ситуація...

Приїхали ми на схід. Поки на полігон для доукомплектування солдатами, зброєю та технікою. Як і очікувалось, до нашого приїзду нічого не підготовили. Палаток не вистачає, а ті, що є - без ліжок... ні їжі, ні води, ні плану подальших дій...

Але з часом все налагоджується... Солдати самі собі готують їсти, купуючи продукти і воду за свої кровні... Ночували в спальних мішках. Хто в лісі, хто на піддонах в палатках... На наступний день почали підвозити воду і ліжка( без матрасів... Й досі спимо на пружинах). В неділю почали підвозити їжу, правда на всіх не вистачає... Але сьогодні підвезли палатки для кухні та інвентар... Приїхали повара... Надіюсь, завтра запрацює загальна польова кухня...

Зранку приїхала машина з бронежелетами, касками, кориматами, тактичними окулярами. Оперативно все нам видали. Так що усі майже споряджені і готові до бою. Ще дощовиків не вистачає ... Сьогодні нас добряче намочив дощ на стрільбах... Пробуємо в палатках висушити форму... Шкода, що випрати її нема як і де... В таких умовах, форма забруднюється і зношується дуже швидко.

Для окремих відділів волонтери привозять нову форму, взуття, амуніцію, їжу і навіть кілька позашляхових автомобілів пригнали. Завдяки волонтерам і тримається наша армія. А от в нашому взводі з автомобілями проблемка - їх нема і х.з. коли будуть. Зате кулемети вже є... По 95 кг кожен... Будемо брати кожен собі на плече і носити на стрільби :D

post-23021-0-53002500-1430775340_thumb.j

post-23021-0-36722700-1430775870_thumb.j

post-23021-0-65179500-1430778273_thumb.j

post-23021-0-59135100-1430778952_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...