Перейти до змісту

Путівник по форуму


Fialka

Рекомендовані повідомлення

Любителі кімнатних рослин, з Луцька і не тільки, давайте створимо свій віртуальний клуб! Приймаємо всіх охочих, з великим квітковим стажем і зовсім зелененьких, кактусистів і фіалкоманів :) . Для вступу у клуб достатньо представитись, розповісти про своє захоплення квітами, як давно, з чого почалось, які рослини ви зараз вирощуєте. Якщо у вас є фото ваших квіточок, обовязково показуйте, розказуйте як ви за ними доглядаєте, які проблеми виникать і т.д. В інтернеті є море корисної інформації про кімнатні рослини, але не завжди є час її шукати. Тож давайте збирати цікаві ссилочки по темі.

Кімнатні рослини, як зрештою і будь-що, можна колекціонувати. Зазвичай колекціонують рослини одного виду, чи роду, наприклад колекція кактусів, суккулентів, фіалок (сенполій), орхідей, але бувають і незвичайні колекції – скажімо колекція квітучих рослин з білими квітами, чи колекція декоративно-листяних з пістрявим листям. Пропоную збирати ссилочки на такі каталоги, або координати колекціонерів, бо не у всіх із них є інтернет, деякі висилають каталог по пошті.

У тих, хто вирощує квіти завжди знайдеться якась зайва, не потрібна рослина. Не тому що якась погана/хвора, просто може виросла до таких розмірів, що вже півкімнати займає, а може є дві однакові, то й одна зайва. Чи хтось переїжджає, та й частину рослин хоче продати. Всяке буває. Пропоную для оголошень типу Подарую/Обміняю/Продам/Куплю/Прийму в подарунок створювати окремі теми з максимально інформативними заголовками, наприклад, Продам велику пальму, Подарую саджанці лимона або Куплю щось велике і гарне для офіса. Бажано і фото рослини показати.

Ну ось ніби все написала. З пропозиціями, зауваженнями, запитаннями звертайтесь, пишіть листи, всім відповім.

Ласкаво просимо в Клуб!

P.S. Дякую всім, хто підказав, допоміг у створенні цього форуму. Сподіваюсь він буде корисний лучанам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт Фіалка :(. Це дуже класно, що зявився новий розділ на форумі, а саме про квіти! Я теж буду в твоєму клубі квіткарів. В мене біля 50 видів сенполій, фінікова пальма, антуріум,пару цибулькових, Фотки викладу пізніше (ще vanus не навчив вставляти) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті з'явились однодумці!

Вітаю! щиро, насправді!

дуже радію, коли кричиш у величезну трубу, а тобі відповідає хоча б ехо...

але за вас радий набагато більше!

у моєї жінки є афеландра, фікус, маранта, рождєствєннік та плющ.... пріабщайтє, блін!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада всіх вас бачити! А мене звати Оксана. Квіти люблю всякі, за вийнятком хіба що тих, що з колючками та дуже отруйних. Зараз у мене живуть величезні юкка, аспарагус і лимон, купа цибулькових (4 гіпеаструми, зефірантеси білі й рожеві, гемантуси білий і червоний, еухаріс, кислиця), трохи суккулентів (грошове дерево – крассула, каланхое з червоними квітками, хавортія, тещин язик – сансевієрія, очиток). Але особлива любов - фіалки. Трохи фото розмістила у галереї (див. Профіль). Зараз ще кілька фіалок зацвіло, але сфотографувати не можу, бо фотоапарат забула в гостях.

Alenka, а про орхідею чого промовчала, ану давай показуй фото :(

difoto, знімаю шляпу, не кожен чоловік знає назви квіток, що вирощує дружина. ;) А фотки рослин будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті з'явились однодумці!

Вітаю! щиро, насправді!

дуже радію, коли кричиш у величезну трубу, а тобі відповідає хоча б ехо...

але за вас радий набагато більше!

у моєї жінки є афеландра, фікус, маранта, рождєствєннік та плющ.... пріабщайтє, блін!!!!

:0143::ok2: ото тобі респектіще!!!!!!!!!

Такою щирою українською!!! не чекав... більше тобі личить аніж Олбанська!!

А тепер звиняйте за оффтоп!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть, де в Луцьку великий вибір різного насіння?

А що саме вас цікавить? Якщо насіння квіток для клумб, то стандартний асортимент – чорнобривці, айстри, соняшники, майорці, календула, ешольція та ін. – знайти не важко. В сезон насіння продається на кожному кроці, в кожному супермаркеті, на базарі, і у квітково-садових магазинах. Є ще дві українські фірми (одна у Львові, друга в Києві), які висилають насіння і цибульки поштою. Хоча може їх і більше є. Але як такої потреби замовляти щось не має, бо все це можна купити і на місці, навіть дешевше. Та й замовляти поштою – це купувати кота у мішку, кажу з власного досвіду. Але от що мені в тих фірмах подобається, так це безкоштовні кольорові каталоги :D Приємно собі вдома полистати, повибирати, прикинути, що треба собі прикупити, і тоді вже йти в магазин, точно знаючи, чого ти хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада всіх вас бачити! А мене звати Оксана. Квіти люблю всякі, за вийнятком хіба що тих, що з колючками та дуже отруйних. Зараз у мене живуть величезні юкка, аспарагус і лимон, купа цибулькових (4 гіпеаструми, зефірантеси білі й рожеві, гемантуси білий і червоний, еухаріс, кислиця), трохи суккулентів (грошове дерево – крассула, каланхое з червоними квітками, хавортія, тещин язик – сансевієрія, очиток). Але особлива любов - фіалки. Трохи фото розмістила у галереї (див. Профіль). Зараз ще кілька фіалок зацвіло, але сфотографувати не можу, бо фотоапарат забула в гостях.

Alenka, а про орхідею чого промовчала, ану давай показуй фото :)

difoto, знімаю шляпу, не кожен чоловік знає назви квіток, що вирощує дружина. :) А фотки рослин будуть?

Справді, у мене є фалєнопсіс(рожево-фіолетовий). Минулого року мені його подарували на день народження, він мав 2 квітучих стріли. Оскільки в мене в будинку низька вологість і жарко, то після цвітіння він цілий рік сидів в прозорому кульку. а на дні стояло дечко з водою( зате не потрібно було оприскувати щодня) :D.За рік вин наростив 2 нових листки і нещодавно знову зацвів( 1 стріла з розгалудженнями). Дуже гарно, вже розпукло 5 квіток. Фотки викладу пізніше.

Літератури по догляду за орхідеями є багато, але на практиці все якось зовсім по-іншому. Суміші для посадки у Луцьку всі погані, я купувала звичайну кору для декорування альпінаріїв(точніше мені її Фіалка подарувала :)). Розмножувати я ще не пробувала, але після цвітіння мабудь спробую(просто це дуже довгий процес: через рік появляються корінці, а через 2 листочок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Зараз у мене живуть величезні юкка, аспарагус і лимон, купа цибулькових (4 гіпеаструми, зефірантеси білі й рожеві, гемантуси білий і червоний, еухаріс, кислиця), трохи суккулентів (грошове дерево – крассула, каланхое з червоними квітками, хавортія, тещин язик – сансевієрія, очиток).

Оксана, а що в тебе за лимон? Плодоносить? Маю лимон Пондероза (гібрид лимона і грейпфрута), хочу обміняти на інший вид цитрусових, головне щоб щеплений був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не зовсім кімнатна рослина. :_02: Може хто поділиться м"ятою (коріння). Хотів би на дачі розвести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також мождиво не в тему...

01luchanyn, мяту можна круглий рік пересаджувати... то така зараза що прийметься будь-коли. маю її але зараз не побачиш де точно бо повигрібав все листя і траву...

Шукаю сажанці білої порічки. Поміняю на сажанці оцтового дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...