Перейти до змісту

Луцькі новини


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні скинули ссилку на новину сайту "таблоїд волині" -- вражає те, що ...

  • новина ні про що.
  • складається з 3-4 речень.
  • фото-піар клубу "ОПЕРА".
  • на фото всі щасливі і веселі.

Я так розумію що в нас в країні все добре, можна гуляти , веселитись і насрати на всіх... На фото саме так...

http://volyn.tabloyi...ku-y-z-koburoyu

P.S. РЕДАКТОР САЙТУ УРОД ... Я ДУМАЮ ЩО ЦЯ НОВИНА НЕ Є ТАКА ВАЖЛИВА ДЛЯ ВОЛИНЯН...

Доречі під новиною можна добавити коментарі, щоб редактор почитав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу немного возразить. Сайт будет пользоваться бешеной популярностью. Потому, что там будет всё грязное бельё Лучан. А менталитет у нас такой, что любим мы копаться в чужих трусах. Можно сколько угодно отрицать это и говорить: сейчас не время, кому это нужно, в стране война. И я с вами соглашусь. Но тем не менее, люди устают от постоянного напряжения, от смертей, от траура. И будут читать так же, как и до сих пор смотрят камиди клуб и 95 квартал. И это факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. РЕДАКТОР САЙТУ УРОД ... Я ДУМАЮ ЩО ЦЯ НОВИНА НЕ Є ТАКА ВАЖЛИВА ДЛЯ ВОЛИНЯН...

Доречі під новиною можна добавити коментарі, щоб редактор почитав...

нехай буде,

Луцьк має знати своїх героїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. РЕДАКТОР САЙТУ УРОД ... Я ДУМАЮ ЩО ЦЯ НОВИНА НЕ Є ТАКА ВАЖЛИВА ДЛЯ ВОЛИНЯН...

ви знаєте краще що важливо для волинян ?

ну і якщо все ж "знаєте" чи вважаєте що у всіх повинно боліти те ж що і у вас – то пройдіться по барах/кафе/ресторанах (усіх цінових категорій) ввечері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. РЕДАКТОР САЙТУ УРОД ... Я ДУМАЮ ЩО ЦЯ НОВИНА НЕ Є ТАКА ВАЖЛИВА ДЛЯ ВОЛИНЯН...

ви знаєте краще що важливо для волинян ?

ну і якщо все ж "знаєте" чи вважаєте що у всіх повинно боліти те ж що і у вас – то пройдіться по барах/кафе/ресторанах (усіх цінових категорій) ввечері

Я не про адміна написав , а про новину "Я ДУМАЮ ЩО ЦЯ НОВИНА НЕ Є ТАКА ВАЖЛИВА ДЛЯ ВОЛИНЯН..." В мене нічого не болить і не боліло... Просто робити піари -- якогось клубу і т.д. --- це муть ...P.S. Я б взагалі позакривав всі клуби та дискотеки, немає чого в даний час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я б взагалі позакривав всі клуби та дискотеки, немає чого в даний час...

а що не так з даним часом ?

війни немає... все нормально...

та і я щось не помічаю особливого невдоволення в населення

студентів били – народ був незадоволений, то було видно

а десятки тисяч вбивають і калічать – щось пофігу всім... навпаки допомагають в тому

може настільки соромно за те кого до влади привели ? що даж готові всіх сусідів і своїх дітей злити...

то, власне, до чого тут клуби ? треба ж населенню десь запивати свою тупість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я б взагалі позакривав всі клуби та дискотеки, немає чого в даний час...

а що не так з даним часом ?

війни немає... все нормально...

та і я щось не помічаю особливого невдоволення в населення

студентів били – народ був незадоволений, то було видно

а десятки тисяч вбивають і калічать – щось пофігу всім... навпаки допомагають в тому

може настільки соромно за те кого до влади привели ? що даж готові всіх сусідів і своїх дітей злити...

то, власне, до чого тут клуби ? треба ж населенню десь запивати свою тупість

Рома, не умнічай ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://volyn.tabloyid.com/sites/default/files/gallery/20_01_2015_670612570/img_9574.jpg

Зліва що за бодібілдер? Так на око, біцуха > 50см, та ще й при такому запястьї. Чудеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт -"Змішались в купу коні, люди" (с) )))) Це інтернет адаптація "Жовті сторінки"?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось образиться, то зразу прошу вибачення, але ж таки дивно чути про закривання клубів і тд. Хто захоче повеселитись завжди знайде де це зробити, мені здається, що даний таблоїд наче "жовті сторінки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Жовті сторінки"- бачу не тільки моє враження. То ж чи варто "патріотичну хвилю" поширювати на таке. Іноді це схоже на божевілля, направте свою енергію в конструктивне русло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, не умнічай ...

ціную ваші "познанія" користувачів борди :) та якось повз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опача, прочітал новость, а там стріптіз, да не простой, а голубой. Пратівна ж, но відно на фото сщаслівиє ліца созреваєт вапрос. Откуда стоко 3,14дарасоф в 1 месте на наш город взялось ?

цікаво стало, ти чого пишеш якось рахітно

не то не до-рускі, не то до-українсько??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, у Оперу,Золото, нічкою завітати, з представниками військомату. Назбирали б воїнів, зразу і решти в кишенях натрусили на купу спорядження, тим хто змушений воювати. Я не буду відстоювати вірогідність сказаного, але по-хмелю - правда легш виходить: говорять- прийшли журналюги: привезли-вдягнули-нагодували. Поїхали- одяг в інше місце здати (для репортажу). А потім, що саме страшне, взяти літр спирту та поміняти його в москалів на цинк патронів, на завтра. Таке життя обірванця, що призивають з сіл вйськомати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...