Перейти до змісту

Проблеми з ex-університетом


yucore

Рекомендовані повідомлення

Бал і оцінка, то різні речі

Опа, а тут "поподробнєє".

Оцінка може бути " добре", "задовільно" і "відмінно", або ж "a", " b" і тд.. Оцінки в додатку є, а от балів за 100 бальною шкалою - нема. В тому то і проблема власне :)

Аж цікаво, де, і головне, навіщо, комусь потрібна успішність по 100 бальній системі?

Я маю вищу освіту і мене вчили, що в ВУЗі використовують 5-бальну систему (оцінки по-твоєму). Отже при оцінках за математику-5, фізику - 4 і історію 3 середній бал буде (5+4+3)/3=4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аж цікаво, де, і головне, навіщо, комусь потрібна успішність по 100 бальній системі?

Я маю вищу освіту і мене вчили, що в ВУЗі використовують 5-бальну систему (оцінки по-твоєму). Отже при оцінках за математику-5, фізику - 4 і історію 3 середній бал буде (5+4+3)/3=4.

В вузі використовують 3 системи оцінювання наразі: 1)100 бальна; 2)5 бальна; 3) і ects "a" "b" і тд.

Середній бал потрібно для програми erasmus. У мому університеті він вираховуєтся специфічно, тому що не знаючи вагових коефіцієнтів на кожен предмет, і оцінку в 100 бальній шкалі, точно його не вирахуєш. От так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу: маємо два предмети: математика і політологія. Математика це профільний предмет, його коєфіцієнт - 5. Політологія це залік, менш основний предмет, його коефіцієнт - 2. З математики я отримав "відмінно" 95 балів, а з політології - "задовільно" і 65 балів. Щоб реально взнати свій середній бал я множу коефіцієнт на бал, сумую ці два предмети, і число, яке вийшло ділю на суму коефіцієнів. Виходить (95*5+65*2)/7=86,43 - ось і буде середній бал. А якщо поразувати як середнє арифметичне то вийде (95+65)/2=80. Є різниця трохи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, деканат реально може не знати як ту довідку видавати по прості причині - він їх ніколи не видавав. Та і обов"язок видавати цю довідку, наскільки я розумію, ніде не прописаний. Тобто видача такої довідки цілком на совісті декана. Думаю запит на рівні ректора, в офіційній формі з поясненням для чого воно треба швидше вирішить проблему "по закону", коробка конфет і гарна посмішка секретарю деканату зробить те ж тільки швидше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, може ви звернулись по хамськи до людей (не буду стверджувати), мол так і так ви зобов'язані, і так далі, то вам можуть мурижити цілком по закону і регламенту дууже довго, а на рахунок поради посміша і шоколадка - це не взятка, це так презент дівчині для гарного настрою на цілий день, а ви тут все збиваєте до взяток і принципів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, то деканат займається студентами, які навчаються в даний момент на факультеті. В університеті є такий підрозділ, як відділ кадрів. Є працівник чи працівники, які займаються суто студентами, готують накази на зарахування, на вручення дипломів, ведуть особові справи кожного студента. Після закінчення університету, якщо вам потрібна, якась інформація, то ви звертаєтесь у відділ кадрів. Особові справи студентів, які закінчили університет знаходяться в архіві універу і зберігаються точно більше 5 років. Так що удачі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, то деканат займається студентами, які навчаються в даний момент на факультеті. В університеті є такий підрозділ, як відділ кадрів. Є працівник чи працівники, які займаються суто студентами, готують накази на зарахування, на вручення дипломів, ведуть особові справи кожного студента. Після закінчення університету, якщо вам потрібна, якась інформація, то ви звертаєтесь у відділ кадрів. Особові справи студентів, які закінчили університет знаходяться в архіві універу і зберігаються точно більше 5 років. Так що удачі!!!

Дуже спірний момент... Бо в нас є архіви куди це все добро передається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працювала у відділі кадрів у Волинському державному університеті, так що я знаю що говорю. Є міський трудовий архів, але він відношення немає до цього питання взагалі. Університет зобов'язаний видати таку довідку на запит людині. Друге діло, що вони не хочуть, бо це кусок роботи або незнають як це робиться. Бо бардак є скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Отож, апну тему, щоб її завершити. Проблема з деканатом вирішилася як завжди в крайній момент. Довідку мені вони таки відмовилися надавати, аргументуючи, що в них немає відповідної форми. Середній бал я з них вибив, далі сам зробив собі відповідну форму, заніс до директора свого інституту і пояснив ситуацію. Той підписав. Далі пішов в відділ кадрів, і поверх підпису печатку вже поставили. Можливо комусь буде ця інфау нагоді!

Пролема вирішена, всім дякую за відповіді. Закривайте тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...