Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Повістки розносять також тим, хто не служив, але стоїть на обліку в центрі зайнятості

А потім пишуть, що безробітних стає все менше і менше...

От тільки сім"ям важко... і так недостатній дохід в сім"ї так ще й чоловіка в армію забирають...

Цікаво, як можна за 45 днів напівхворих і неслуживих навчити військовій справі, точніше боротьбі з тероризмом???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А потім пишуть, що безробітних стає все менше і менше...

Так ось і вихід для безробітних - іти до армії. Кредити - заморожуються, на повному забезпеченні як не державою, то волонтерами, ще й зарплатню платять! Ставали на облік у центр зайнятості? Гроші отримували? Будьте ласкаві - держава знайшла вам роботу - велкам!

В мене друг зараз бігає по військоматах-поліклініках, щоб оформитись на контракт в АТО, бо там платять 6000 в місяць.

І ще раз для непонятливих - армія це не бах-бах-бум, бєгі-стрєляй! 20 відсотків роблять роботу на 80% для перемоги, тобто стріляють. Інші 80 відсотків роблять 20% роботи, щоб ті, хто стріляє - переміг. але якщо тих 80 відсотків забрати... нафіг філософію, армія - це копання, будівництво, евакуація і ше стопіццот речей, яких вам доручать. Є кому стріляти! Копати і готувати їжу треба для них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти "дебіл, ти розумієш? Дебіл! А дебілів в армію не беруть. Навіть в нашу, в Українську"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

явна робота фсб та російської пропаганди проти мобілізації... Адміни, баньте таких нафіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо один син служить (мобілізований) іншого можуть призвати? Ніби була заборона але щось внятної відповіді знайти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідинтифікуйте тоді себе, щоб було зрозуміло, як до вас надалі ставитись, ато щось не зрозуміло ким ви себе бачите в українському суспільстві й які маєто обовьязки та права

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хоча б влолонтерам допомагай,а не пиши.Писака диванний. Вже якщо копіюєш,то для об"єктивності посилання давай на сторінку,звідки скопіпастив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блять.Да нах потрібне кому те перемирр"я. Палити напалмом.Ця сука,що знімає,кадик вигризти.
... покажіть діями на що ви здатний. Писати кожен може, і вирішувати кому йти... а кому і далі дописувати.

ще раз прошу, визначтеся, за кого ви, й які у ВАС права та обовьязки в цій країні. Дописи користувачів в тому ключі цілком логічні ввіду подій на Сході й показового ставлення до полонених у сепаратистів. Чи може емоції вже й проявляти не можна про це ? Чи може вони не справедливі в данному контексті ? Прийде пора й ми покажемо, на що здатні, не переживайте. Самий гірший варіант коли хтось відкупится, а на форумі продовжить *рвати тєльняшку*, але ж наразі навряд чи хто про це дізнаєтся й цей нюанс наразі можна опустити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аби хто, тільки не я... шановне панство - difoto, zigorko , san4ez1 , BkSeo , Tolik_lt , Nokian , MANJAK11 , sergkots , Lisovic чому б вам добровольцями не спробувати допомогти?

Щоб такі як ти ,тут геть розперезались?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моему Порошенку нужно ставить ультиматум. Почему терористы постоянно продвигаются и захватывают наши земли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Лапін, представники ОДА, МВС, МНС на Новій Волині сьогодні (відео):

https://www.facebook...5035539&fref=nf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю,трохи душевної розмови в приват."С хєралє,нє пойму".

що, жим-жим, чужими руками хочеться палити і чужими зубами рвати кадик? в тебе призивний вік. робота на експо? вона тебе почекає, вперед друже воювати.

Відповідаю.

Так,робота на "Експо". Вже давно не призивний-на носі 33-и.Не мерегуй.Тебе,я в крайню чергу запитаю,що і як мені робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в крайню чергу запитаю

В яку, в яку? у фейсбуці забобонів армійських понабирався? ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент доручив Кабінету Міністрів забезпечити встановлення порядку застосування норм і положень низки законодавчих актів стосовно мобілізації. Згідно з Указом, уряд має опрацювати питання законодавчого врегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період

Вітаю!"Безвізовий" режим з Європою відкритий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інколи я дуже шкодую, що співрозмовнику, в тих ваших інтернетах, не можна вибити зуби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ivansap, скажу так: просто ляпати не треба. Може для тебе не паніка, а для когось причина кричать всьопропало. Хочеш змін? Йди у владу-самооборону-айдар і міняй. А розводити паніку по інтернетах не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не голосував за цього самовпевненого кондитера, і для мене це не моя влада

А ти не думаєш , що незалежно , подобається ця влада кому, чи не подобається- вона забезпечує ВЕСЬ народ теплом, електрикою.Діти ходять в школи, дитсадки, людей лікують і т. д.? Ти сам коли це пробував робити?

Чи ти з тих, хто сидить на всьому готовенькому, і дивиться , як би сусід за все заплатив.

Лише вимагати вмієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрім, ну яка це паніка?це навіть не правда, і не критика-це висєр, просто висєр:-)тупий і злобний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не думаєш , що незалежно , подобається ця влада кому, чи не подобається- вона забезпечує ВЕСЬ народ теплом, електрикою.Діти ходять в школи, дитсадки, людей лікують і т. д.?

А хіба це здобутки нинішньої влади? Ця влада як і її "папереднікі" просто прийшли на все готовеньке. Навпаки є шанс, що деякими новими реформами нова влада зробить тільки гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба це здобутки нинішньої влади? Ця влада як і її "папереднікі" просто прийшли на все готовеньке. Навпаки є шанс, що деякими новими реформами нова влада зробить тільки гірше.

Гірше роблять ті, хто робить по принципу ,,Чим гірше , тим краще,,

Пята колона

Свідомо, чи не свідомо(для кінцевого результату це абсолютно неважливо)-ти підтримуєш саме 5у колону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам просто говорю, що те, що ви написали про садки, школи, лікарні, тепло і електрику, було при всіх владах. Це не заслуга і не здобуток теперішньої влади, і навіть не її попередників. Більшість інфраструктури та взаємозвязків було налагоджено ще за часів СРСР. По-моєму, це очевидні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо купити налагоджену машину, готову до їзди- то все одгно в неї треба постіно заливати пальне, масло, міняті різні ремені та прокладки.А ще треба строховку та підтримувати дороги в нормальному стані.

Так що не треба тут про все готове.

Крім того проведу ланцюжок.

Чим більше паскудитимеш владу- тим важче їй буде.

Чим важче буде владі- тим гірше буде людям

Чим гірше буде людям- тим більше вони поляризуватимуться . та радикалізуватимуться.

Чим більше вони радикалізуватимуться- тим швидше шукатимуть крайніх та незгідних з ними.

І тим легше розстрілюватимуть тих.

Не копай сам собі яму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...