Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, jack74 сказал:

ржунімагу :D і ШО?

То то ми тепер таким "комариним укусом" підриваємо економіку "слона"? ;) ОООооо, вже бачу, як слон починає дохнути!

Ну не скажи, недозаробляють вони нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
47 минут назад, nickel сказал:

Ти все вже купив: вінду, офіс, інший софт, фільми тільки ліцензійні, музика також?

а до чого тут ліцензійний софт ? тут "плачуть" про те, що втратили доступ до халявного сховища де збережено купа важливих архівів ... такі вони важливі, якщо їх тримають на халявному диску без гарантії збереження ...

 

і да, в мене дома частина софта ліцензійна, по програмі "бета теста від МС" ... все інше - умовно тріальне 30 днів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, dj_design сказал:

а до чого тут ліцензійний софт ? тут "плачуть" про те, що втратили доступ до халявного сховища де збережено купа важливих архівів ... такі вони важливі, якщо їх тримають на халявному диску без гарантії збереження ...

 

і да, в мене дома частина софта ліцензійна, по програмі "бета теста від МС" ... все інше - умовно тріальне 30 днів ...

До того, що ти такий самий "любитель халяви" як і всі ми тут, але ти не зрозумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

ржунімагу :D і ШО?

То то ми тепер таким "комариним укусом" підриваємо економіку "слона"? ;) ОООооо, вже бачу, як слон починає дохнути!

 

знайома риторика.

 

people_10_manshort_front_white_500.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

До того, що ти такий самий "любитель халяви" як і всі ми тут, але ти не зрозумієш.

та куда мені осягнути таку істину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Ну якщо яндекс і мейл.ру для вас не іноземні сервіси, тоді з вами все ясно.

Яндекс.уа - фірма зарєстрована в Україні, на яку працюють українці, податки також в Україні. Милору - аналогічно. Тепер покажи мені український офіс свого китайського Юньпаня. Не дійде ж ніяк, правда?

45 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

бачу тільки ваші мінуси, як останній аргумент у спорі на борді.

Ти ж аргументів не бачиш. Тобі сци в очі, тобі все божа роса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, dj_design сказал:

та куда мені осягнути таку істину :)

Як ти скромно про інший контент промовчав. Але я тебе зрозумів. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Як ти скромно про інший контент промовчав. Але я тебе зрозумів. ;)

чому промовчав ? я ж відповів - софт ліцензійний, халявними хмарками не користуюсь, дані зберігаю на зовнішніх носіях (або частина диску зашифрована BitLocker) ... ну не фоткая кожен свій крок і не потрібні мені терабайти під фото :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, dj_design сказал:

чому промовчав ? я ж відповів - софт ліцензійний, халявними хмарками не користуюсь, дані зберігаю на зовнішніх носіях (або частина диску зашифрована BitLocker) ... ну не фоткая кожен свій крок і не потрібні мені терабайти під фото :)

Ти все згадав з мого посту? Чи і далі будеш дурня валяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Яндекс.уа - фірма зарєстрована в Україні, на яку працюють українці, податки також в Україні. Милору - аналогічно. Тепер покажи мені український офіс свого китайського Юньпаня. Не дійде ж ніяк, правда?

Ти ж аргументів не бачиш. Тобі сци в очі, тобі все божа роса.


тобто по вашому в Україні і далі треба було робити запчастини для російського ВПК?  Це ж вигідно!

 

Розрив зв’язків з Україною для оборонної промисловості Росії став трагедією (розслідування)

 

7 хвилин тому, nickel сказано:

Ти ж аргументів не бачиш. Тобі сци в очі, тобі все божа роса.

 

те саме можна сказати і про вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SΩLΩMΩN сказал:


тобто по вашому в Україні і далі треба було робити запчастини для російського ВПК?  Це ж вигідно!

 

Розрив зв’язків з Україною для оборонної промисловості Росії став трагедією (розслідування)

Яка гарна звичка відповідати запитанням на запитання, пгавда Мойша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Яка гарна звичка відповідати запитанням на запитання, пгавда Мойша?

 

Коли вже і мінуси не діють, переходите на особисті образи? Далі чекати погроз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Коли вже і мінуси не діють, переходите на особисті образи? Далі чекати погроз?

То ти мені підкажеш адресу українського офісу Юньпаня? Чи і далі будеш запитанням на запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

То ти мені підкажеш адресу українського офісу Юньпаня? Чи і далі будеш запитанням на запитання?

 

навіщо комусь в Україні відкривати офіс, якщо тут пів країни упороті на російських сервісах? Хто сюди буде вкладати гроші? Все-рівно всі будуть сидіти в російських ресурсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

навіщо комусь в Україні відкривати офіс, якщо тут пів країни упороті на російських сервісах? Хто сюди буде вкладати гроші? Все-рівно всі будуть сидіти в російських ресурсах.

То Гугл також російський? Як тільки в тебе шаблон не рветься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не шарився в вк, я шарився на Борді, тому коли закрили вк, я був в шоці від інфи, що там був вільний доступ до порнухи, а отже і до інших збочених речей, типу суіцидарних фішок. Якщо це правда, то які можуть бути питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

То Гугл також російський? Як тільки в тебе шаблон не рветься?

 

бачу в когось вже порвався, з яких це пір гугл став російський? Чи може ви плутаєте і говорите про філію гугла в росії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

бачу в когось вже порвався, з яких це пір гугл став російський? Чи може ви плутаєте і говорите про філію гугла в росії?

7 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

навіщо комусь в Україні відкривати офіс, якщо тут пів країни упороті на російських сервісах? Хто сюди буде вкладати гроші? Все-рівно всі будуть сидіти в російських ресурсах.

 

Поговори сам з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, nickel сказал:

Ти все згадав з мого посту? Чи і далі будеш дурня валяти?

це можливо вам досить валяти дурня ? я написав тільки про хмарні диски а ви вже додали і ліцензію на софт і музику і фільми .. любите ви вплітати багато тем і не говорити ні про одну з них ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dj_design сказал:

це можливо вам досить валяти дурня ? я написав тільки про хмарні диски а ви вже додоли і ліцензію на софт і музику і фільми .. любите ви вплітати багато тем і не говорити ні про одну з них ...

Ну ти ж такий весь правильний Дартаньян, а я... ну всі знають хто я. Сказали не можна ВК і Ок, значить не можна і ти не користуєшся, а я... ну всі знають хто я - користуюся. Тільки ти вперто мовчиш про медіа-контент. Ну але я тебе зрозумів.

До речі, підкажіть де сказано, що мені не можна користуватися Яндексом, Мейлом, Ок і Вк. І яка відповідальність за порушення ЦЬОГО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Ну ти ж такий весь правильний Дартаньян, а я... ну всі знають хто я. Сказали не можна ВК і Ок, значить не можна і ти не користуєшся, а я... ну всі знають хто я - користуюся. Тільки ти вперто мовчиш про медіа-контент. Ну але я тебе зрозумів.

До речі, підкажіть де сказано, що мені не можна користуватися Яндексом, Мейлом, Ок і Вк. І яка відповідальність за порушення ЦЬОГО?

ой тільки не потрібно робити з себе жертву ... я сказав про одне а ви мені додали кучу іншого ... немає тут ангелів, всі грішні ... я просто не рузумію тих хто "плаче за хмаркою мейл.ру" і каже що немає альтернативи .. альтернатива є завжди, просто потрібно "підняти сраку" і подумати .... а халява, це завжди халява і вічною вона не буде .. тому не потрібно "жаліти" вже 30+ сторінок про те, що забрали ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Поговори сам з собою.

 

А ви вже не хочете говорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dj_design сказал:

ой тільки не потрібно робити з себе жертву ... я сказав про одне а ви мені додали кучу іншого ... немає тут ангелів, всі грішні ... я просто не рузумію тих хто "плаче за хмаркою мейл.ру" і каже що немає альтернативи .. альтернатива є завжди, просто потрібно "підняти сраку" і подумати .... а халява, це завжди халява і вічною вона не буде .. тому не потрібно "жаліти" вже 30+ сторінок про те, що забрали ...

Тобто ти від своєї незаконної халяви відмовлятися не будеш, а я від нічим і ніким не забороненої мені маю? Ну ок. Залізна логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

А ви вже не хочете говорити?

Та з радістю, тільки ж ти товчеш воду в ступі. Давай ще в тебе запитаю

7 минут назад, nickel сказал:

До речі, підкажіть де сказано, що мені не можна користуватися Яндексом, Мейлом, Ок і Вк. І яка відповідальність за порушення ЦЬОГО?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Тобто ти від своєї незаконної халяви відмовлятися не будеш, а я від нічим і ніким не забороненої мені маю? Ну ок. Залізна логіка.

так вашу заборонили а мою ні .. заборонять - відмовлюсь .. от вам і вся логіка ... я ж не винен що не користуюсь "вашою халявою" ;) і її заборонили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...