Перейти до змісту

Допоможу зареєструвати польське авто на співвласника


bekson

Рекомендовані повідомлення

Тоді виходить механіка така.Поляк виганяє авто і відмітка в митній з датою на нього.Катаєшся тут 2 місяці , потім підганяєш під кордон, поляк приїзджає, забирає і знову виганяє.Далі знов 2 місяці.

Це вже веселіше.

Якщо таких авто буде десятки тисяч, як диспетчер на митниці всім запитам відповість? Це вже треба цілий колцентр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

наскільки я знаю коли гаїшник спиняє авто на польських номера він просто дзвонить до чергово диспетчера митниці той по базі пробиває все, коли вїхав, якою машину, даже є фото та відео коли заїжав, паспорт показувати не потрібно.

Немає такого, і він не має на це право! тому що зупинка авто для виявлення правопорушення заборонена!!!

П.С. він може зупинити авто на іноземній реєстрації при порушені правил дорожнього руху або на авто вже є орієнтування з митниці і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді виходить механіка така.Поляк виганяє авто і відмітка в митній з датою на нього.Катаєшся тут 2 місяці , потім підганяєш під кордон, поляк приїзджає, забирає і знову виганяє.Далі знов 2 місяці.

Це вже веселіше.

Якщо таких авто буде десятки тисяч, як диспетчер на митниці всім запитам відповість? Це вже треба цілий колцентр.

Якщо пшек в"їхав машиною це буде на митниці і якщо він виїде автобусом його спитають де тачка і він буде мати трабли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все таки цікаво взнати ціни на послуги, не думаю, що добродій-поляк є альтруїстом, котрий тільки й думає як нам спростити життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штуки півтори зверху ціни тачки.Може і тисяча ,зважаючи на кризу.

чого півтори, доларів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не маю права тут писати ціни тому що тема не моя! Але в мене є(був) хлопчина який брав набагато менші суми ніж тут лунають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз ТС не вказує ціни( а це взагалі то обовязково)- давайте визначимо, яка би була ціна прийнятною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, прийнятну для чого? Для лотерейного квитка? Завтра приймуть вигідній владі закон і привіт. За що тут платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю коли гаїшник спиняє авто на польських номера він просто дзвонить до чергово диспетчера митниці той по базі пробиває все, коли вїхав, якою машину, даже є фото та відео коли заїжав, паспорт показувати не потрібно.

в мене знайомий так їздить, деколи каже як перестрочив 5-10 днів то справку від лікаря брав що був хворий тай так йому проходило.

Зупинка для виявлення правопорушення після зупинки - незаконна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я читав на форумах що таку послугу надають люди які стоять біля кордону. Ціни були 200-300 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я читав на форумах що таку послугу надають люди які стоять біля кордону. Ціни були 200-300 доларів.

це і жити біля нього потрібно. ганяти з луцька раз в 5 днів в поланд, якось не резонно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-10 днів. ДОсить вигідно. Хоча там багато нюансів треба рахувати...Хто чим займається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив про дану тему тиждень тому. Закинули мені пару варіанів. Один з них, що 10 днів вроді так, але здається дні, як машина перебувала на сервісі не враховуються. Люди беруть довідки з сервісу з датою початку та без дати кінція. При зупинці вписують дату, і кажуть, що капець, не їхала, чекав деталь, навіть довідка є... І вроді канає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на авторинку мужик продавав авто на польській реєстрації то казав за 200 євриків може в техпаспотр вписати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, а ти знаєш такого Ніколаса? хто це поляк?

Це такий тип з Любомля.

А по якому документу даїшник визначає скільки часу таке авто вже на нашій території?

дзвінок на тамажню, і митник надає йому всю інформацією, Батько каже що так тікі кобра доколупується, а звичайний даїшник не буде туди телефонувати, я їжджу вже 1 рік на польських авто повірте даі зупиняли разів з 10 не більше, і то зупиняють якщо щось нарушив!

ціна реєстрації 500 злотих без страховки, ну звичайно якщо ви купили авто і вам поляк дав страховку і зелену ціна 500 злотих, 200 в банк за номера і 300 поляку за співвласника.

я читав на форумах що таку послугу надають люди які стоять біля кордону. Ціни були 200-300 доларів.

це люди які хочуть заробити, а не допомогти моя допомога коштує 100 злотих які включаються в 500!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був в Поланді на кордоні розмовляв з водіями щось таке трусили що авто які на європейських(польських) номерах будуть впускати в Україну за 20Є за один перетин.Тобто якщо в місяць виїхати 5-6 разів то 100-120є тре відати.П.С Від себе хочу додати що зараз діє схожа норма на вантажні(буси черевикі) авто при кожному в'їзді в Україну платиться 1є якогось держмита.+ ще послуга банка гривень 20.За що взяв за то продав можливо вброс х\з час покаже! При всіх розкладах черга в Пл в раойні 2-х км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші при владі думають якби то наіпати людей, в такий час навпаки треба зменшити на 95% всі побори на розмитнення для комерційного транспорту, а для іншого на 90%, тоді не будуть привозити металобрухт на колесах до нас в державу, бізнес почне процвітати.

А такі всі схеми муторні, тим що більше гемора чим кайфу від покупки авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки напрягів - перетин кордону кожного тижня, витрати на поляка, який буде заганяти авто та вертатися автобусом, якісь липові довідки з сервісів та лікарні, переживання, щоб той термін ще не зменшили, штрафи, пильна увага з боку даі, це все ненадійно і в будь який момент може не спрацювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе хочу додати що зараз діє схожа норма на вантажні(буси черевикі) авто при кожному в'їзді в Україну платиться 1є якогось держмита.+ ще послуга банка гривень 20.

це екологічний збір який збирається з усіх вантажних авто навіть на українських номерах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-10 днів достатньо в робочому руслі Україна-Польща-Україна і так далі по колу.

Не второпаю, для чого поляк як співвласник ? Заради "міфічних" 60 діб та додаткових витрат ?

Реєстрація на "поляка" та іншого "іноземця, фірму" роблять заради Стамбульської угоди, хоча і з нюансами.

Вважаю данна пропозиція розрахована на "оленів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-10 днів достатньо в робочому руслі Україна-Польща-Україна і так далі по колу.

Не второпаю, для чого поляк як співвласник ? Заради "міфічних" 60 діб та додаткових витрат ?

Реєстрація на "поляка" та іншого "іноземця, фірму" роблять заради Стамбульської угоди, хоча і з нюансами.

Вважаю данна пропозиція розрахована на "оленів".

заїдь на таможню і роскажи людям тим що стоять в черзі яка сягає 5 км, і в тій черзі 98 процентів авто на ПЛ скажи що Ви Олені бо у вас польське авто, гарантую що твоя думка зміниться в кращу сторону( по шиї зловиш не одноразово) )), канєха посадити жопу в Луцьку взяти авто в кредит, і сидіти пиз..ти. ху..ню. і я б так зміг. Дай людям роботу і нормальні авто, або навіть нормальні запчастини до авто які проїздять більше 2 місяців, то всі б чхали на ті польські машини і на все інше!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки напрягів - перетин кордону кожного тижня, витрати на поляка, який буде заганяти авто та вертатися автобусом, якісь липові довідки з сервісів та лікарні, переживання, щоб той термін ще не зменшили, штрафи, пильна увага з боку даі, це все ненадійно і в будь який момент може не спрацювати

моя схема зовсім не така, ви навіть уявлення не маєте як робиться співвласник і вся ця ахінея про яку ви тут всі писали зовсім не стосується того що я пропоную.

Моя схема яка вже не одноразово працює і люди спокійно їздять по Україні навіть з борди є чоловік якому я поміг зареєструвати авто.

Чначить так!

Ви купили авто в Польщі, і хочете зробити співвласника, я їду з вами в Польщу ви берете всі документи на авто, тех паспорт, страховка карта поїздок, Ми їдемо у відділ комунікацій в Хелмі і реєструєм на вас авто, через 30 хв після подачі документів до відділу вам дається тех паспорт і ви можете спокійно перетиати кордон і їздити по Україні безпечно і ДАІ нічого вам не зробить , якщо ви будете мати всі необхідні документи. Тех паспорт, зелена карта і звісно права на авто все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...